دانلود Dynamic Medicine Ball Training: Vol. 1-3 with Paul Chek آموزش انجام حرکات درمانی ورزشی با توپ

مطلب نوشته شده
۱۷ تیر ۱۳۹۷
دفعات بازدید
1,681
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

ورزش درمانی به طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های فیزیکی اشاره دارد که بر بازسازی و حفظ تقویت، استقامت، انعطاف‌پذیری، ثبات و تعادل بدن تأکید دارد. هدف از انجام ورزش درمانی، بازگشت شرایط بیمار آسیب‌دیده به عملکرد کامل بدنی و از بین رفتن دردهای ایجاد شده است.

دانلود You Are Your Own Gym by Mark Lauren آموزش بدنسازی بدون نیاز به باشگاه رفتن

مطلب نوشته شده
۸ تیر ۱۳۹۷
دفعات بازدید
5,005
تعداد نظرات
۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در این مجموعه آموزشی بدنسازی و رسیدن به اوج آمادگی بدون رفتن به باشگاه آموزش داده میشود. این مجموعه آموزشی با نام You Are Your Own Gym شامل فیلم های آموزشی بدنسازی بدون وسایل بدنسازی و قابل انجام در هر مکانی میباشد. این آموزش های فوق العاده توسط مارک لورن (Mark Lauren) انجام میشود. مارک لورن فردی است که وظیفه آماده کردن سربازان عملیات های ویژه نیروهای نظامی را برعهده داشته است و حالا او اکنون میخواهد این تجربیات را به شما آموزش دهد تا شما هم نیز یک بدن کاملا آماده داشته باشید.

دانلود KettleWorX – 8 Week Rapid Evolution + Advanced DVD ویدئو آموزش حرکات ورزشی با کتل بل برای تناسب اندام و چربی سوزی

مطلب نوشته شده
۳ تیر ۱۳۹۷
دفعات بازدید
2,238
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کتل بل نوعی دمبل شبیه توپ با دسته ای در بالا است که تاریخچه آن به روسیه بازمی گردد. این دمبل روسی گوی مانند برای انجام تمرینات مقاومتی، افزایش میزان چربی سوزی و بالابردن استقامت بدن و همچنین افزایش حجم عضلانی کاربرد دارد. این نوع دمبل در اندازه ها و وزن های مختلفی (بین ۲تا ۵۰ کیلوگرم) وجود دارد که باعث شده تا تمام افراد بتوانند از آن برای انجام ورزش ها و حرکات متفاوت، استفاده کنند اما این بدان معنی نیست که بدون داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه بکارگیری کتل بل، ورزش بیخطری را با این وسیله داشته باشد. تعداد تمریناتی که می توان با کتل بل انجام داد بسیار زیاد است و تمرین با کتل بل بیشتر مناسب افرادی است که سابقه تمرینی دارند و برای افرادی که تازه تمرین را شروع کرده اند زیاد توصیه نمی شود.

دانلود Commando Krav Maga Series فیلم آموزشی تکنیک های کراو ماگا در دفاع شخصی

مطلب نوشته شده
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
دفعات بازدید
14,458
تعداد نظرات
۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه آموزشی کماندو کراو ماگا توسر بسیاری از کارشناسان ویرانگرترین سیستم مبارزه در جهان در نظر گرفته شده . در سی کی ام یاد خواهید گرفت که چگونه در مقابل افراد مسلح به چاقو ، اسلحه ، چوب ، بطری و … مبارزه کنید و با چند حرکت کوچک آنهاا را از پای درآورید. . به یاد داشته باشید که ( Commando Krav Maga ( CKM سیستم آموزشی زبده ترین واحدهای کماندویی و نیروهای ویژه ( Swat ) و نیروهای ویژه در سراسر جهان می باشد. به عنوان مثال در دوره آموزشی Vicious Knife Attacks مجموعه ای از ترفند هایی را که هنگام دفاع از خود در برابر حملات  با سلاح سرد باید انجام دهید را یاد خواهید گرفت و یا در دوره آموزشی Urban Survival و Street Survival با ترفند هایی آشنا می شوید که در مقابل حمله ی اشرار خیابانی از جان خود محافظت کنید.

دانلود دوره آموزشی بدنسازی در خانه بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵
دفعات بازدید
6,963
تعداد نظرات
۸
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اگر وقت یا هزینه رفتن به یک باشگاه بدنسازی را ندارید نگران نباشید در این مجموعه فیلم های آموزشی به هم پیوسته به شما بهترین برنامه بدنسازی در خانه بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات حرفه ای ارائه میگردد. بر طبق تخمین دانشگاه ایالت Maine سوزاندن چربی ها با حرکاتی که در این مجموعه آموزش داده میشود معادل دویدن با سرعت ۶ مایل در دقیقه است و این موضوع ارزش این مجموعه را دوچندان میکند.

دانلود Wing Chun 116 Dummy Training فیلم آموزشی دفاع شخصی

مطلب نوشته شده
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
دفعات بازدید
5,767
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Wing Chun 116 Dummy Training یکی از جدید ترین فیلم های آموزشی استاد Wing Chun می باشد و به کمک آن می توانید مهارت های خود را در زمینه دفاع شخصی بالا ببرید. استاد Wing Chun یکی از برجسته ترین اساتید در این حوزه می باشد که در این دوره و دیگر دوره های آموزشی آن چیز های زیادی از ایشان یاد خواهید گرفت. دوره آموزشی Wing Chun 116 Dummy Training یک راهنمای کامل در زمینه تمرینات مصنوعی با آدمک های چوبی می باشد که توصیه میکنیم اگر به ورزش های رزمی و علاقه دارید آن را از دست ندهید. دوره آموزشی Wing Chun 116 Dummy Training دارای ویدیو های آموزشی بسیار ساده و تضمین شده که به شما هر آنچه که نیاز دارید تا توان و نیروی خد را افزایش دهید، یاد می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Seven Day Yoga Cut

مطلب نوشته شده
۴ فروردین ۱۳۹۵
دفعات بازدید
3,528
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Seven Day Yoga Cut یک دوره آموزشی بسیار مفید هم برای سلامتی جسمی انسان و هم برای سلامتی روحی انسان است. اصولا ورزش یوگا یکی از پرطرفدارتر ین و مفید ترین ورزش های امروزه است که علاوه بر سلامت جسمانی انسان باعث بهبود شرایط روحی و آرامش نیز در انسان می شود، چیزی که امروزه و با سبک امروزی زندگی بسیار کمیاب است. در دوره آموزشی Seven Day Yoga Cut شما در یک دوره یک هفته ای با ورزش یوگا همراه خواهید شد تا به شیوه ای اصولی و درست بدن خود را قوی تر و محکم تر کنید و اندام تراشیده ای نیز داشته باشید.

دانلود آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی – Bruce Lee Fighting Methods

مطلب نوشته شده
۲۰ اسفند ۱۳۹۴
دفعات بازدید
4,201
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

سالها بعد از مرگ اسطوره هنرهای رزمی جهان یعنی بروس لی، هنوز هم روش های مبارزاتی و دفاع شخصی او در نقاط مختلف جهان تدریس می شود. در این پست می توانید یکی از فیلم های آموزشی دفاع شخصی به روش بروس لی را دانلود کنید. در این فیلم، استاد لیانگ که خود از شاگردان بروس لی بوده است، حرکات پیچیده و شگفت انگیز بروس لی را در مواجهه با حملات غافلگیرانه آموزش می دهد. تکنیک های دفاع شخصی که استاد لیانگ به صورت عملی نشان میدهد، به شما آموزش می دهد که چطور حتی با وجود قدرت بدنی پایین تر و قرار گرفتن در موقعیت های دشوار، از خود دفاع کنید. آن هم به شیوه دفاع شخصی بروس لی.

دانلود Aerobic Video Training فیلم آموزشی ایروبیک به زبان فارسی

مطلب نوشته شده
۵ اسفند ۱۳۹۴
دفعات بازدید
3,900
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

ایروبیک توانایی انجام حرکات پیچیده و سخت انعطافی و قدرتی به همراه موسیقی است. اساس این ورزش تمرین‌های سنتی هوازی به همراه فعالیت‌های به کلی سخت‌تر و پیچیده‌تر است. ایروبیک وسیله‌ای مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، بی‌حوصلگی، بی‌تابی است، چون هورمون اندروفین در بدن تولید می‌شود و باعث ایجاد نشاط، تمرکز ذهن و بالا رفتن خلاقیت فکری می‌شود.تمرینات ایروبیک عضلات بزرگ را در شرایطی که سرعت وشدت تمرین قابل تحمل است به کار می‌گیرند (حداقل ۱۲ دقیقه با حالت ریتمیک و موزون) و در طی این فراآیند نیاز بدن به استفاده از اکسیژن برای مدتی افزایش می‌یابد. از نظر پزشکی، این ورزش سیستم قلب، عروق، تنفس را تعلیم می‌دهد و با سرعت و بازدهی بالا اکسیژن را می‌گیرد و به قسمتهای مختلف بدن می‌دهد، تنفس یکنواخت از دهان و بینی توأم انجام می‌شود و باعث تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن، کنترل قند خون، کنترل فشار خون و کم کردن وزن اضافی بدن خواهد شد. دوره آموزشی ایروبیک شما با تمرینات گوناگون این ورزش جهت کاهش وزن، لاغری موضعی و تناسب اندام آشنا می شوید. برنامه های آموزشی : – ..

دانلود فیلم آموزشی تکواندو، Osamu Inoue TaeKwonDo Training

مطلب نوشته شده
۱۱ دی ۱۳۹۴
دفعات بازدید
3,303
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

پیرو درخواست شما عزیزان این دوره آموزشی را تقدیم حضورتان کردیم.
تکواندو یک ورزش رزمی کره‌ای و یکی از ورزشهای المپیکی است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است.
فنون تکواندو از ورزش‌های سنتی تاریخ کره استخراج و پس از جنگ جهانی دوم با کوشش استادان هنرهای رزمی کره جنوبی در قالب یک ورزش رزمی مدرن به دنیای هنرهای رزمی عرضه شده‌است.