دانلود کتاب تقویم انگیزشی ۱۳۹8

مطلب نوشته شده
۷ آبان ۱۳۹۸
دفعات بازدید
691
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در بخش اول ابتدا به تشریح اهداف، برنامه ریزی و مثبت اندیشی می‌ پردازیم و در بخش دوم شما را یاری می‌کنیم تا اهدافتان را مکتوب کنید و برای اهدافتان برنامه ریزی کنید و آنها را در برنامه روزانه خود جای دهید. در بخش سوم کتاب، تقویم سال ۱۳۹۸ را در ۲۴ صفحه (هر ماه در دو صفحه) برایتان فراهم کردیم و هر ستون را به یک قسمت مهم و کلیدی در زندگی و اهدافتان اختصاص دادیم. برای رسیدن به اهداف زندگی، مهم ترین چیز برداشتن اولین قدم ها است، حتما برای شما نیز اتفاق افتاده که شروع کار خود را به فردا و فردا ها موکول کنید. پس بهتر است در راه رسیدن به اهدافتان ثابت قدم تر باشید، با به کار بستن راه حل های موجود در این کتاب ممکن است زودتر به موفقیت برسید. نقش برنامه‌ریزی در موفقیت آدمها، انکار شدنی نیست. اگر از هر انسان موفقی دلایل موفقیتش را بپرسید، بدون شک یکی از کلیدهای موفقیت خود را برنامه‌ریزی می داند. در ساختار شخصیت ما انسانها، افکار از چنان قدرتی برخوردارند که می‌توانند سازنده یا ویرانگر ..

دانلود کتاب کوتاه و کاربردی از Nmap برای تست نفوذ

مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۱۳۹۶
دفعات بازدید
961
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

آقای احسان نیک‌آور (کارشناس امنیت شبکه) یک راهنمای کوتاه و کاربردی را برای استفاده از نرم افزار قدرتمند Nmap در قالب یک کتاب الکترونیکی برای شما ایجاد کرده است. توضیحات کتاب: کتاب حاضر مرجعی سریع برای علاقمندان به امنیت شبکه و تست نفوذ می باشد که با زبانی ساده و به صورت کوتاه تهیه شده است که استفاده از آن آسان باشد و وقت زیادی از شما نگیرد.کتاب Nmap در هفت بخش تهیه شده است که در هر بخش مطالب کاربردی جهت استفاده از ابزار قدرتمند Nmap مطرح شده است. این کتاب شامل سرفصل های زیر می باشد: Nmap در چه بخشی از تست نفوذ کاربرد دارد؟ – تعریف هدف برای Nmap – شناسایی سیستم های روشن در شبکه و اسکن با ICMP – اسکن پورت – دستورات پر کاربرد در Nmap – اسکریپت های Nmap – انواع خروجی ها در Nmap

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی ++C به زبان ساده

مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
دفعات بازدید
1,379
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در این کتاب شما بیشتر با زبان برنامه نویسی ++C آشنا خواهید شد. توضیحات کتاب: زبان برنامه نویسی ++C یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه (که از برنامه‌نویسی رویه‌ای، تجرید داده‌ها و برنامه‌نویسی شیءگرا پشتیبانی می‌کند)، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. این زبان دارای قابلیت‌های انواع داده ایستا، نوشتار آزاد، چندمدلی، معمولاً زبان ترجمه شده با پشتیبانی از برنامه‌نویسی ساخت‌یافته، برنامه‌نویسی شیءگرا، برنامه‌نویسی معمول (جنریک) است. ++C توسط بی‌یارنه استراس‌تروپ ریاضیدان دانمارکی در سال ۱۹۷۹ در آزمایشگاه‌های بل (Bell Labs)، برای بهبود زبان سی و بر مبنای آن ساخته شد و آن را «C با کلاس» (C With Classes) نام‌گذاری نمود. در سال ۱۹۸۳ به ++C تغییر نام داد. توسعه با اضافه نمودن کلاس‌ها و ویژگی‌های دیگری مانند توابع مجازی، سربارگزاری عملگرها، وراثت چندگانه، قالب توابع، و پردازش استثناء انجام شد. این زبان برنامه‌نویسی در سال ۱۹۹۸ تحت نام ISO/IEC ۱۴۸۸۲:۱۹۹۸ استاندارد شد. نسخهٔ فعلی استاندارد این زبان ISO/IEC ۱۴۸۸۲:۲۰۱۴ است.

دانلود کتاب Get Ready for IELTS مجموعه‌ای برای آمادگی در آزمون آیلتس

مطلب نوشته شده
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
دفعات بازدید
3,467
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

توضیحات کتاب: Get Ready for IELTS مجموعه‌ای کمک آموزشی برای افزایش مهارت در آزمون آیلتس می باشد. این مجموعه چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را (Listening – Speaking – Writing – Reading) مورد توجه قرار داده است. در واقع این مجموعه دارای ۴ فایل PDF می باشد که هر یک از آنها یکی از ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی را آموزش می دهند.  

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Ulead Video Studio به زبان فارسی

مطلب نوشته شده
۲۴ تیر ۱۳۹۶
دفعات بازدید
1,092
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Ulead Video Studio یک نرم افزار پیشرفته در عین حال با محیط کاربری ساده برای ویرایش و میکس ساده تصاویر ویدئویی می باشد. در کتاب حاضر شما بیشتر با این نرم افزار کاربردی آشنا خواهید شد. توضیحات کتاب: یکی از بهترین و راحترین نرم افزارهای میکس فیلم بدون شک نرم افزار Ulead Video Studio10 میباشد این نرم افزار چنان محیط کاربری آسان دارد که کاربر در عرض چند ساعت آموزش میتواند یک فیلم را بصورت حرفه ای میکس ، افکت گذاری و تدوین نماید.

دانلود کتاب آموزش ترفند های وای فای (Wifi) به زبان فارسی

مطلب نوشته شده
۲۲ تیر ۱۳۹۶
دفعات بازدید
1,291
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

-این کتاب راهنمای کوچکی برای حل مشکلات عمومی وای‌ فای روی دستگاه‌های مختلف است. ضمن اینکه ترفندهای وای‌فای را آموزش می‌بینید؛ می‌توانید در نقش یک مهندس عیب‌های وای‌فای را رفع هم بکنید. فهرست مطالب کتاب: چرا در ویندوز ۱۰ به اینترنت وصل نمی‌شویم چگونه مشکل اتصال چاپگر بی‌سیم به شبکه وای‌فای را برطرف کنیم؟ چگونه مشکلات اتصال به وای‎فای گلکسی S7 را برطرف کنیم؟ ۴ ترفند رفع مشکل وای‌فای آیفون ۷ راهنمای رفع عیب وای‎فای در iOS 10

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016 به زبان فارسی

مطلب نوشته شده
۱۴ تیر ۱۳۹۶
دفعات بازدید
1,991
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Word Microsoft ،معموالً جزو اولین نرم افزارهایی است که عالقهمندان به آشنایی با فناوری اطالعات تمایل به آموختن آن دارند. این نرم افزار با توجه به گسترده وسیع کاربردهای آن، تقریباً برای هر فردی )بدون توجه به جایگاه و موقعیت شغلی و اجتماعی او( قابل استفاده است. اگر بخواهید به هر دلیلی، متنی را به صورت تایپ شده و با صفحه آرایی زیبا وارد کامپیوتر کنید، استفاده از نرم‌افزار Word Microsoft یکی از بهترین انتخابها و چه بسا بهترین انتخاب شما خواهد بود. این نرم افزار علی رغم اینکه به واژهپرداز معروف است قادر میباشد صفحات تایپ شده شما را به زیباترین صورت و با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف صفحه آرایی کند. توضیحات کتاب: در حال حاضر یادگیری نرم افزار Word، یکی از ضروریات تمام دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف است. دانشجویان بایستی نتیجه گزارش انجام کار و پروژه، مقالات علمی، پایاننامه، رساله و تالیفات خود را به صورت مرتب و براساس قواعد درست و اصولی تنظیم کنند. نرم افزار Microsoft Word، تمام قابلیت های لازم را برای انجام این کار را داراست.

دانلود IELTS for Academic Purposes مجموعه آمادگی آزمون آیلتس

مطلب نوشته شده
۳۰ فروردین ۱۳۹۶
دفعات بازدید
2,877
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه IELTS for Academic Purposes ، یکی از مجموعه های آموزش تمامی مهارت های آزمون آیلتس می باشد. هدف این مجموعه، آمادگی کامل زبان آموزان برای آزمون آیلتس است. این مجموعه دارای فایل های نرم افزار، PDF و MP3 می باشد که البته نرم افزار، مهم ترین قسمت این مجموعه محسوب می شود. زیرا نرم افزار علاوه بر قابلیت اینتراکتیو، دارای تمامی نکات و جزئیات مربوط به آزمون آیلتس نیز می باشد. این نرم افزار دارای راهنمای مطالعه خودآموزی، یک دوره آزمون IELTS کامل، تقویت مهارت زبان انگلیسی و قسمت های صوتی و تصویری نیز می باشد. این مجموعه علاوه بر نرم افزار دارای کتابی در قالب PDF می باشد که تنها هدف این کتاب کسب نمره بیشتر است. در این کتاب با تمامی مهارت ها و ساختار اصلی آزمون آیلتس آشنا خواهید شد. همچنین علاوه بر این کتاب، مجموعه فوق دارای نمونه سوالات معتبر (Practice Test) آزمون IELTS در قالب PDF می باشد که با تمرین و تکرار این سوالات، به سبک سوالات آزمون آیلتس پی خواهید برد. علاوه بر کتاب هایی کهه به شما عزیزان معرفی گردید، مجموعه ..

دانلود Fundamentals Of English Grammar کتاب آموزش گرامر انگلیسی

مطلب نوشته شده
۱۸ فروردین ۱۳۹۶
دفعات بازدید
2,726
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کتاب Fundamentals Of English Grammar، یکی از مجموعه های خوب آموزش گرامر انگلیسی می باشد که مهارت گرامر را به راحتی و به آسانی تقویت می کند. این مجموعه تمامی مطالب و تکنیک های خاصی که برای یادگیری گرامر لازم می باشد را به شما آموزش خواهد داد. همچنین بعد از آموزش تمرین‌هایی را آماده کرده است که زبان آموز با انجام دادن تمرین بتواند به تمامی نکات و مطالب پی ببرد. در انتهای کتاب پاسخ تمام تمرینات موجود می باشد. کتاب Fundamentals Of English Grammar، ویرایش سوم (Third Edition) این مجموعه می باشد. گرامر یا دستور زبان، ساختار و ساختمان یک زبان می باشد که به ما کمک می کند بتوانیم از کلمات و واژگان در کنار یکدیگر استفاده کنیم. برای یادگیری گرامر انگلیسی، باید از تکنیک و ترفندهای خاص استفاده کرد که این مجموعه بسیاری از ترفندها و نکات مهم یادگیری گرامر را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این مجموعه، گرامر انگلیسی از ابتدا و به صورت پایه را به شما آموزش خواهد داد. این مجموعه علاوه بر کتاب دانش آموز (Student Book)، شامل کتاب معلم ..

دانلود کتاب آموزش رمزنگاری و امنیت شبکه به زبان فارسی

مطلب نوشته شده
۱۶ فروردین ۱۳۹۶
دفعات بازدید
2,799
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

رمزنگاری یکی از زیرشاخه ها و مباحث شایان توجه در دانش های مختلف و مطرح امروزی ماست که در درون خود مباحث گسترده ای را دنبال میکند.نمود عینی دانش رمزنگاری، امروزه آن چنان با علم کامپیوتر و فناوری های مرتبط با آن درهم تنیده شده است که گویی رمزنگاری نمود خود را فقط درون این دانش نو عینیت می بخشد.ما در عصر اطلاعات زندگی میکنیم. اهمیت پاسداری از اطلاعات به عنوان ضرورتی گریزناپذیر در زندگی امروزی تا حدی مطرح است که میتوان گفت که اطلاعات، دارایی با ارزشی مانند سایر دارایی هاست و ما مکلف به حفظ آن در برابر حمله و دستبرد هستیم. توضیحات کتاب رمزنگاری و امنیت شبکه نوشته ی بهروز فروزان: اگرچه هنوز هم سه نیاز امنیتی محرمانگی، یکپارچگی و در دسترس بودن تغییر نکرده اند، اما اکنون دارای ابعاد جدیدی شده اند که نه تنها اطلاعات در هنگام ذخیره شدن در رایانه می بایست محرمانه باقی بمانند، بلکه باید راهی برای حفظ محرمانگی آن ها در هنگام انتقال اطلاعات از رایانه ای به رایانه ی دیگر نیز وجود داشته باشد. کتاب رمزنگاری و امنیت شبکه شامل سرفصل های ..