مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمیشن Pixar Popcorn 2021 فصل اول

1 63 - دانلود انیمیشن Pixar Popcorn 2021 فصل اول
مطلب نوشته شده
۶ بهمن ۹۹
دفعات بازدید
575
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Pixar Popcorn 2021 (پیکسار پاپ کورن) یک مجموعه کوتاه با ایفای نقش برخی از شخصیت‌های پیکسار است که داستان‌های کاملا جدیدی را برای علاقه‌مندان روایت خواهند کرد. شخصیت‌هایی از بهترین انیمیشن‌های پیکسار در این سری جمع شده‌اند و در هر قسمت کوتاه، یک ماجراجویی کمدی و تاثیرگذار خواهند داشت. نمو، دوری و دوستانش از سری محبوب در جستجوی نمو و در جستجوی دوری در این سری حضور دارند و در ادامه نیز می‌توانیم به شخصیت‌های سری ماشین‌ها اشاره کنیم. داستان اسباب بازی‌ها شخصیت‌های بیشتری در این سری دارد و هرکدام می‌توانند داستان خودشان را داشته باشند. این سری کوتاه درواقع یک دورهمی بسیار بزرگ از تمامی شخصیت‌های پیکسار است و می‌تواند یک تجدید خاطره بسیار شیرین و جذاب برای علاقه‌مندان پیکسار باشد.

دانلود انیمیشن Carmen Sandiego 2021 فصل چهارم با زیرنویس فارسی

4 20 - دانلود انیمیشن Carmen Sandiego 2021 فصل چهارم با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۶ بهمن ۹۹
دفعات بازدید
145
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Carmen Sandiego (کارمن سندیگو) انیمیشنی ماجرایی خانواگی محصول شبکه نتفلیکس است که فصل چهارم کارمن سندیگو از ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز شد . بازیگرانی چون جینا رادریگز، فین ولفهارد، ریتا مورنو، کیمیکو گلن، تروی بیکر، لیام اوبراین، کاری والگرن و داون لوئیس در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند. این مجموعه بر اساس داستان بازی‌های ویدیویی کارمن سندیگو محصول کمپانی برودرباند ساخته شده است. مجموعه انیمیشنی کارمن سندیگو پیشینه شخصیت اصلی باز‌های ویدیویی مذکور را از نگاه خودش روایت می‌کند. این سریال برنده یک جایزه Primetime Emmy، برنده دو جایزه و کاندیدای دریافت سیزده جایزه بین المللی از جشنواره های معتبر فیلم گردیده است.

دانلود انیمیشن Carmen Sandiego 2020 فصل سوم با زیرنویس فارسی

1 62 - دانلود انیمیشن Carmen Sandiego 2020 فصل سوم با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۶ بهمن ۹۹
دفعات بازدید
137
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Carmen Sandiego (کارمن سندیگو) انیمیشنی ماجرایی خانواگی محصول شبکه نتفلیکس است که پخش فصل سوم انیمیشن کارمن سندیگو از اکتبر سال ۲۰۲۰ آغاز شد و بازیگرانی چون جینا رادریگز، فین ولفهارد، ریتا مورنو، کیمیکو گلن، تروی بیکر، لیام اوبراین، کاری والگرن و داون لوئیس در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند. این مجموعه بر اساس داستان بازی‌های ویدیویی کارمن سندیگو محصول کمپانی برودرباند ساخته شده است. مجموعه انیمیشنی کارمن سندیگو پیشینه شخصیت اصلی باز‌های ویدیویی مذکور را از نگاه خودش روایت می‌کند. این سریال برنده یک جایزه Primetime Emmy، برنده دو جایزه و کاندیدای دریافت سیزده جایزه بین المللی از جشنواره های معتبر فیلم گردیده است.

دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با زیرنویس فارسی
قسمت 07 از فصل 4 (آخرین فصل) اضافه شد

1 90 - دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با زیرنویس فارسی
قسمت 07 از فصل 4 (آخرین فصل) اضافه شد
مطلب نوشته شده
۶ بهمن ۹۹
دفعات بازدید
175,617
تعداد نظرات
۴۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

حمله به تایتان (به ژاپنی: 進撃の巨人، Shingeki no Kyojin)، (به انگلیسی: Attack on Titan)، (به معنی غول‌های در حال پیشروی)، یک مجموعه مانگای ژاپنی است که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند. حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد که البته با نقدهای بسیاری درباره داستان و فضای آن نیز همراه بود. داستان، حول اِرن یاگر (Eren Jaeger)، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیما (Shiganshima)، مادر اِرن بدست یک غول کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها ..

دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2021 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد

1 97 - دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2021 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۶ بهمن ۹۹
دفعات بازدید
2,378
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 (دنیای ژوراسیک کمپ کرتاسه) در مورد شش نوجوانی است که در یک اردوگاه ماجراجویانه در کناره‌ی Isla Nublar شرکت کرده‌اند و باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورهایی که در این جزیره حضور دارند، با همدیگر متحد شوند. داستان کلی این انیمیشن مشابه فیلم‌های دیگر دنیای ژوراسیک است و از یک خوشی و ماجراجویی عالی به بحرانی بزرگ تبدیل می‌شود. شخصیت‌های این سری در ابتدا تفاوت‌های زیادی باهمدیگر دارند و حتی نمی‌توانند با هم صحبت کنند، اما وقوع یک فاجعه سبب می‌شود که آن‌ها برای حفظ جان خویش، اتحاد را انتخاب کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه کنند. همه چیز بسیار عالی پیش می‌رود، اما قرار است اوضاع تغییر پیدا کرده و دایناسورهای پارک شورش کنند. این شورش اخبار دلهره‌آوری را به کل دنیا می‌رساند و قهرمانان آن شش نوجوانی هستند که قرار است باهمدیگر تیم شوند.

دانلود مستند 2016 Earth’s Greatest Spectacles

1 29 - دانلود مستند 2016 Earth’s Greatest Spectacles
مطلب نوشته شده
۲۱ دی ۹۹
دفعات بازدید
585
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Earth’s Greatest Spectacles «دیدنی ترین مکان های زمین»، ناپایدارترین مناطق آب و هوایی سیاره زمین به نام‌های سوالبارد، اوکاوانگو و نیوانگلند را به شما نشان می‌دهد و مراحل مختلف تغییرات آب و هوایی این نواحی را مورد بررسی قرار می‌دهد و چگونگی سازگار شدن حیوانات این ناحیه با این تغییرات آب و هوایی را به تصویر می‌کشد. دامنل گیلسون راوی این سری فیلم‌های مستند می‌باشد. هنگامی که گیاهان سبز تابستان جای خود را به گیاهان زرد پاییز می‌دهند، نیوانگلند به صحنه وقوع شگفت‌انگیزترین تغییرات آب و هوایی سیاره زمین تبدیل می‌شود. این فیلم مستند چگونگی شکل گیری این جشن باشکوه را به تصویر می‌کشد. گوزن‌های شمالی، سنجاب‌ها، مارهای زنگی و ترکیب عجیبی از کرم‌های ابریشم نقش مهمی را در این مورد ایفا می‌کنند، اما خود جنگل نیز به طرز حیرت انگیزی به لطف تلاش‌های بی‌وقفه سمورهای آبی، مورچه‌ها و انسان‌ها از رنگ‌های متنوعی بر خوردار است.

دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان فصل سوم با زیرنویس فارسی
فصل سوم اضافه شد

1 68 - دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان فصل سوم با زیرنویس فارسی
فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۳ دی ۹۹
دفعات بازدید
16,822
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در انیمیشن سریالی Big Hero 6 (شش ۶ ابرقهرمان) هیرو برای گرفتن تحصیلات دانشگاهی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند و در خارج از محیط دانشگاه نیز سهم خودش را در نجات دنیا ایفا کند. سهمی که وی به عنوان یک ابر قهرمان، با دوستان ابرقهرمان خودش شهر را از مشکلات بسیاری نجات می دهند. این قهرمان از تکنولوژی های بالایی برای مهارت ها و قدرت های خود استفاده کرده اند و می توان عنوان کرد که در این راه قرار است مشکلات زیادی داشته باشند. شهر در چالش های زیادی قرار خواهد گرفت و خائنان زیادی بر سر راه ابرقهرمانان داستان ما ایستادگی خواهند کرد.

دانلود The Grand Tour 2019 Season 4 فصل چهارم مجموعه مستند تور بزرگ با زیرنویس فارسی
قسمت دوم A Massive Hunt اضافه شد

1 135 - دانلود The Grand Tour 2019 Season 4 فصل چهارم مجموعه مستند تور بزرگ با زیرنویس فارسی
قسمت دوم A Massive Hunt اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۹ آذر ۹۹
دفعات بازدید
7,947
تعداد نظرات
۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فصل چهارم مستند گرندتور متفاوت از همیشه در ادامه پیدا خواهد کرد و در هر قسمت ویژه شاهد هنرنمایی و ماجراجویی کلارکسون، هموند و جیمز می خواهیم بود. در این فصل کلارکسون، هموند و می قصد دارند که براساس علایق خود نمایش های اختصاصی را برای آمازون آغاز کنند و بنابراین شاهد قسمت‌های ویژه‌ای خواهیم بود که مدت زمان بیشتری دارند و مطابق انتظار به‌صورت هفته‌ای پخش نخواهند شد. هموند به‌سراغ کارهای مهندسی می‌رود و نمایشی از نکات برجسته مربوط به ماشین‌ها خواهد داشت. جیمز می هم ماجراجویی حماسی خود را دنبال کرده و به‌ کشورهای مختلف سفر خواهد کرد. دیگر در این فصل چادر مشهور آن‌ها در فصل‌های گذشته را نداریم و ماجراجویی به جاده‌ها کشیده شده است که طرفداران هم از آن استقبال کرده‌اند. در اولین قسمت ماجراجویی آن‌ها به کامبوج و ویتنام کشیده شده است و طبق معمول شاهد شوخی‌های جرمی کلارکسون با رفقایش هستیم. این روند ادامه خواهد داشت و در قسمت سفری کاملا دیوانه‌وار و متفاوت با مردان ماشینی موردعلاقه‌مان خواهیم داشت.

دانلود مستند بی نظیر Sci-Fi Science: Physics of the Impossible فیزیک غیرممکن ها
فصل دوم اضافه شد

2 54 - دانلود مستند بی نظیر Sci-Fi Science: Physics of the Impossible فیزیک غیرممکن ها
فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۹
دفعات بازدید
5,204
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Sci Fi Science: Physics of the Impossible که به نام “علم غیرممکن” نیز معروف شده یک مجموعه ی تلویزیونی مستند محصول شبکه ی Science آمریکا می باشد که اولین بار در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۰۹ در این شبکه پخش شد. در این مجموعه کارشناسی در زمینه ی فیزیک نظری به نام Michio Kaku فعالیت دارد و موضوع برنامه بر پایه ی کتاب او یعنی “فیزیک غیرممکن” می باشد. دکتر Kaku در هر اپیزود یک موضوع تخصصی از داستان های علمی تخیلی بر می گزیند و با ایده های تخصصی-نظری خود همراه با استفاده از علم شناخته شده امروز به ساخت آنها می پردازد. او همچنین در هر اپیوزد ،تکنولوژی های ساخته شده توسط دانشمندان که مربوط به موضوع آن قسمت است را بررسی می کند.

دانلود سریال Crash Landing on You 2019 با زیرنویس فارسی
نسخه نتفلیکس با کیفیت WEB-DL 720p اضافه شد

1 5 - دانلود سریال Crash Landing on You 2019 با زیرنویس فارسی
نسخه نتفلیکس با کیفیت WEB-DL 720p اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۴ آذر ۹۹
دفعات بازدید
3,702
تعداد نظرات
۱۱
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

سریال کره ای Crash Landing on You اثر جدید لی جیونگ هیو ساخته مشترک شبکه Netfelix و tvN در ادامه سایر آثار این کارگردان بنام سینمای کره همچون زندگی در مریخ، مکمل عاشقانه و ذهن‌های جنایتکار می تواند با درخشش خود این لیست را کامل کند. سریال سقوط بر روی تو به خوبی یکی از آثار جدید و زیبایی است که پس از اتمام سریال ذوبم کن می تواند جایگزین درخوری برای آن باشد. این سریال در ژانر‌های کمدی، رمانتیک و درام به داستان نویسی پارک جی ایون که پیش از این فیلم  آثاری همچون افسانه دریای آبی و تو از ستاره ها آمدی را در کارنامه خود دارد به تحریر در آمده و قطعا این داستان نیز اثری فوق العاده خواهد بود.