مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند Americas Wild Frontier 2018 مرز وحشی آمریکا

1 34 - دانلود مستند Americas Wild Frontier 2018 مرز وحشی آمریکا
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
72
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Americas Wild Frontier داستان سرزمین آمریکا را روایت می‌کند، جایی که حیات وحش این سرزمین داخل مرزهای این کشور زندگی می‌کنند. از جنگل‌های دیوی کروکت گرفته تا دره بزرگ آپالاچیا، حیات وحش در پهنه وسیع آمریکا گسترده شده است و تنوع زیبایی از اسب‌ها، خرس‌ها و گاو آهن در آن دیده می‌شود. اردک‌ها و اسب‌های وحشی در یک اکوسیستم بزرگ که کشاورزان هم در آن جای دارند زندگی می‌کنند. این مستند در پنج قسمت ۱ ساعتی آماده شده است و دریاچه‌ها، کوهستان‌ها و مناطق جنوبی داکوتا را شامل می‌شود. در اولین قسمت سراغ می‌سی‌سی‌پی می‌رویم که در مرکز آمریکا قرار دارد و منطقه می‌سی‌سی‌پی و اوهایو را در کنار هم گرد آورده است. این منطقه کوچک کشور آمریکا را تقسیم کرده است و به‌خودی خود یک منطقه توانا است.

دانلود Samuel L Jackson Teaches Acting 2017 برنامه آموزش بازیگری ساموئل ال جکسون

1 36 - دانلود Samuel L Jackson Teaches Acting 2017 برنامه آموزش بازیگری ساموئل ال جکسون
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
131
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

برنامه Samuel L Jackson Teaches Acting در مورد راه‌های موفقیت در بازیگری همراه ساموئل ال جکسون صحبت می کند. ال جکسون در کودکی دچار لکنت شدیدی بود که تقریبا یک سال تمام از پس حرف زدن بر نمی آمد. او بعدها یک بازیگر موفق در سینمای هالیوود شد و بیش از ۱۰۰ فیلم از جمله پالپ فیکشن و اونجرز در کارنامه وی دیده می شود و همگان او را یکی از موفق ترین بازیگران جهان می دانند. حال او در این مستند با ما همراه شده است تا یک کلاس بازیگری حرفه ای برگزار کند. ستاره و نامزد اسکار ساموئل ال جکسون در این مستند اجراهای قدرتمند و حرفه ای خودش را با هنرجوها به نمایش می گذارد و سعی می کند که شخصیت های بیادماندنی سال های دور خودش را در معرض دید بگزارد و چیزهای زیادی به بیننده ها و هنرجویانش یاد دهد. او اطلاعات خوبی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت و اگر علاقه مند به بازیگری هستید یا در این شاخه به صورت حرفه‌ای فعالیت می کنید، می‌توانید با وی همراه شوید.

دانلود مستند The Mighty Northwest 2017 شمال‌غرب توانمند

1 35 - دانلود مستند The Mighty Northwest 2017 شمال‌غرب توانمند
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
113
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند The Mighty Northwest خانه‌ای روی بلندترین درختان روی زمین را نشان می‌دهد. آخرین یخچال‌های طبیعی آمریکا و رشته‌ کوه آتشفشانی که از شمال غرب اقیانوس آرام امتداد یافته است. این مکان جذاب‌ترین و شگفت‌انگیزترین شگفتی‌های طبیعی این کشور را ایجاد کرده است. در پنج قسمت تقابل حماسی زمین و دریا در این مستند نشان داده می‌شود و بزرگ‌ترین زندگی دریایی حیوانات اهلی و وحشی در کنار خانه‌هایی که در جنگل بنا شده است، نمایش می‌یابد. نماهای صخره‌ای کوهستانی که حیوانات وحشی با وجود آب و هوای بد ارتفاعات شیب‌دار در آن زندگی می‌کنند، بخش دیگری از این مستند است. آب و هوا در این منطقه طوری نیست که هر انسان یا حیوانی توان تحمل آن را داشته باشد. به‌همین خاطر گونه‌های حیوانی این منطقه، از قدرت تحمل و زندگی در شرایط سخت برخوردارند و همین، این منطقه را در شرایط ویژه و ارزشمندی قرار می‌دهد.

دانلود مستند Superstructures Engineering Marvels 2020

1 32 - دانلود مستند Superstructures Engineering Marvels 2020
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
272
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Superstructures Engineering Marvels 2020 سری جدیدی از نمایش سازه‌های غول پیکر جهان است که در تماشایی‌ترین ظاهر خودشان هنرنمایی می‌کنند. این مستند در چند قسمت آماده شده است و هر بار سراغ سازه جدیدی رفته و آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. در قسمت اول ایستگاه فضایی را خواهیم داشت که با هزینه ۱۵۰ میلیارد دلاری آماده شده است و گران‌ترین ساختار بشر تاکنون محسوب می‌شود. در این قسمت خواهیم دید که کیفیت بالای گرافیکی این مستند چه‌طور این سازه عجیب را به نمایش گذاشته و عظمت آن را به ما می‌فهماند. مستند از بخش‌های متنوعی تشکیل شده است و از هوا و زمین گرفته تا روی دریاها، به‌دنبال سازه‌های بزرگ و نوآوری‌های خاص آن‌ها خواهیم بود.

دانلود مستند Epic Yellowstone 2019 پارک ملی یلواستون

1 31 - دانلود مستند Epic Yellowstone 2019 پارک ملی یلواستون
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
168
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Epic Yellowstone 2019 در مورد پارک ملی یلواستون است و مکانی شکل گرفته از نیروهای زیرزمینی را به شما نشان می‌دهد که قدمت بزرگی دارد و معمولا مکانی برای رویایی شکار و طعمه‌اش بوده است. یلواستون دارای مکان‌های دیدنی و حیات وحش مهیج در آمریکا است. در این مستند چشمه‌های رنگارنگی را خواهیم دید که در زمستان می‌درخشند و می‌توانید طیف گسترده‌ای از موجودات هیجان انگیز را در آن مشاهده کنید. میزبان این مستند بیل پولمن است و در چهار قسمت هیجان انگیز شما را همراهی خواهد کرد. حیات وحش شگفت‌انگیز این پارک را در شرایطی مشاهده خواهیم کرد که حیوانات این منطقه برای زنده ماندن، با شرایط سخت این منطقه تکامل یافته‌اند. چالش‌های یلواستون باعث شده است که شکارچیان منطقه از ترفندهای عجیبی برای شکار استفاده کنند و در مقابل هم طعمه‌ها به‌شیوه متفاوتی از کیان خودشان دفاع می‌کنند.

دانلود مستند ZDF Hitlers Circle of Evil 2018 دایره شیطانی هیتلر با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد

1 98 - دانلود مستند ZDF Hitlers Circle of Evil 2018 دایره شیطانی هیتلر با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
6,236
تعداد نظرات
۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

شما در طی این مستند در ده قسمت مختلف می توانید دایره شیطانی هیلتر را نظاره گر شده و مسائلی را مشاهده نمایید که در ظهور و سقوط رایش سوم نقش داشته اند. مقاطع بحرانی زیادی در آلمان وجود داشته است که ظرفیت تولید سربازان المانی را با مشکل روبرو کرده بود. سال ۱۹۴۲ یکی از انها هست که هیتلر به یک معمار عمومی نه بلکه به عنوان یک معمار آلبرت شپر شناخته می شد. خنثی سازی های نژادی زیادی رخ داده بود و در حالیکه رهبرانی زیادی برای مبارزه با هیلتر سرازیر می شدند همواره بوی خیانت در بسیاری از این رهبران دیده می شده است.

دانلود مستند Worlds Greatest Animal Encounters 2020

s3549 - دانلود مستند Worlds Greatest Animal Encounters 2020
مطلب نوشته شده
۲۴ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
237
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Worlds Greatest Animal Encounters 2020 این‌بار شما را به شیوه‌ی متفاوتی به طبیعت وصل می‌کند. شما از منظره‌ی منقار یک پرنده به دل زندگی حیوانات وحشی می‌روید و در شش قسمت هیجان‌انگیز، بهترین مکان‌های سیاره را در زمینه‌ی مواجهه حیوانات وحشی مشاهده می‌کنید. مواجهه‌های کوچکی که تبدیل به نبردهای بزرگ می‌شود و خوی درندگی این حیوانات را از نزدیک برای بینندگان به نمایش می‌گذارد. مشاهده نبرد حیوانات جنگل همیشه جذاب بوده است. پایتون‌های قاتل، میمون‌های وحشی، گوریل‌ها و اورانگوتان‌ها نمونه‌ای از حیواناتی هستند که در صورت وارد شدن به یک نبرد، می‌توانند گرد و خاک زیادی به‌پا کنند. این حیوانات در سه‌قاره‌ی کره زمین زندگی می‌کنند و همواره نمایش دهنده عجیب‌ترین نبردهایی هستند که تاکنون در طبیعت وحشی دیده‌ایم.

دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با زیرنویس فارسی
قسمت 16 از فصل 4 (آخرین فصل) اضافه شد

1 90 - دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با زیرنویس فارسی
قسمت 16 از فصل 4 (آخرین فصل) اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۳ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
222,581
تعداد نظرات
۵۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

حمله به تایتان (به ژاپنی: 進撃の巨人، Shingeki no Kyojin)، (به انگلیسی: Attack on Titan)، (به معنی غول‌های در حال پیشروی)، یک مجموعه مانگای ژاپنی است که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند. حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد که البته با نقدهای بسیاری درباره داستان و فضای آن نیز همراه بود. داستان، حول اِرن یاگر (Eren Jaeger)، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیما (Shiganshima)، مادر اِرن بدست یک غول کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها ..

دانلود انیمیشن Solar Opposites 2021 مخالفان خورشیدی فصل دوم
فصل دوم اضافه شد

1 84 - دانلود انیمیشن Solar Opposites 2021 مخالفان خورشیدی فصل دوم
فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۶ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
4,174
تعداد نظرات
۱۱
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Solar Opposites (مخالفان خورشیدی) در مورد تیمی از چهار بیگانه است که از دنیای منفجر شده خودشان فرار کرده و طی آن به خانه‌ای آماده در حومه‌ی آمریکای جنوبی سقوط کرده‌اند. آن‌ها حال خودشان را در کره زمین می‌بینند و بین در مورد ماندن یا رفتن از کره زمین اختلافی شکل گرفته است. آ‌ن‌ها باید تصمیم بگیرند که زمین محل مناسبی برای سکونت است یا خیر. کوروو با صداپیشگی جاستین رویلند، یومولاک با صدا پیشگی شان جیمبرونی شخصیت‌هایی هستند که فقط ضعف انسان‌ها را می‌بینند. آن‌ها اعتقاد دارند که انسان‌ها فقط آلودگی تولید می‌کنند و مصرف گرایانی خام هستند. این در حالی است که تری با صداپیشگی توماس میدلدیچ و جسی با صدای پیشگی مری مک انسان‌ها را دوست داشته و تمامی غذاهای خوشمزه، سرگرمی‌ها و کارهای آن‌ها را دوست دارند.

دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2021 فصل سوم
فصل سوم اضافه شد

1 85 - دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2021 فصل سوم
فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
8,231
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

این مستند زیبا و تماشایی به بررسی زندگی شخصی و حرفه‌ای رانندگان «مسابقات اتومبیلرانی جایزه بزرگ فرمول یک می‌پردازد و چالش‌های پیش روی آنها را با نگاهی دقیق مورد ارزیابی قرار می‌دهد. در حالیکه دنیل ریکاردو قصد دارد توانایی‌هایش را در پیست مسابقه به نمایش بگذارد، تیم‌ها برای اولین مسابقه فصل جدید رقابت‌های جایزه بزرگ استرالیا آماده می‌‎شوند و… مستند سریالی Formula 1: Drive to Survive (فرمول یک: بران تا بمانی) مینی‌سریالی مستند و ورزشی، محصول کمپانی باکس تو باکس فیلمز است که پخش فصل اول آن از مارس ۲۰۱۹ در شبکه نتفلیکس آغاز شد و کارلوس ساینز راننده رالی اهل کشور اسپانیا، به عنوان یک چهره ورزشی شناخته شده در آن حضور دارد. ناگفته نماند که جیمز گی-ریس، پل مارتین و سوفی تاد مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی این مینی‌سریال مستند را برعهده دارند. مینی‌سریال فرمول ۱: بران تا بمانی که پشت صحنه مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار می‌دهد، در جدول برترین برنامه‌های تلویزیونی وب‌سایت IMDB، رتبه صد و پنجاه و پنجم را به خود اختصاص داده‌است.