مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمیشن Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020 فصل اول

1 84 - دانلود انیمیشن Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020 فصل اول
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
268
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

همه چیز در انیمیشن Kipo and the Age of Wonderbeasts خارج از کنترل است و کیپو بعد از تحمل مشکلات زیاد کم کم یاد می گیرد که باید قوی باشد و سرنوشت خودش را از نابودی نجات دهد. او در این دنیای خاص رد پیدا می کند و صاحب قدرت بسیاری می شود. او می تواند حیوانات را کنترل کند و از ان ها برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کند. کیپو در تلاش است که به زیرزمین خانه شان بازگردد و در این راه با دوستان خود آشنا می شود. تلاش آن ها با مشکلات زیادی روبرو می شود و کیپو کم کم یاد می گیرد که نباید از چیزی بترسد و فقط باید مبارزه کند.

دانلود مستند Earth’s Tropical Islands 2020 جزیره‌های گرمسیری زمین

Ok 4 - دانلود مستند Earth's Tropical Islands 2020 جزیره‌های گرمسیری زمین
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
632
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Earth’s Tropical Islands 2020 جدیدترین اثر شبکه BBC است که طبیعت را از منظر جزایر گرمسیری به نمایش می گذارد. از صبر و حوصله ماهی کوچکی که راه خودش را از بین صخره های دریایی پیدا می کند، تا ماری که از درختی می‌پرد و جان خودش را نجات می‌دهد. در جزایر باستانی و دورافتاده، گونه‌هایی وجود دارد که در هیچ جا دیده نمی شود و در حالی که گویا زندگی کاملا جدا از همی دارند، به تکامل رسیده اند. این مجموعه سه جزیره مهم گرمسیری را به نمایش می گذارد که متشکل از جزایر ماداگاسکار، بورنئو و هاوایی هستند و هر قسمت در حدود یک ساعت برای مخاطبین برنامه خواهدداشت. زندگی چشمگیر گونه های مختلف این مناطق به نمایش گذاشته می شود و تهدیدهایی که آن ها با آن روبرو هستند نیز به نمایش درمی‌آید.

دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان با دوبله فارسی
قسمت بیستم از فصل دوم اضافه شد

1 68 - دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان با دوبله فارسی
قسمت بیستم از فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
962
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در انیمیشن سریالی Big Hero 6 (شش ۶ ابرقهرمان) هیرو برای گرفتن تحصیلات دانشگاهی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند و در خارج از محیط دانشگاه نیز سهم خودش را در نجات دنیا ایفا کند. سهمی که وی به عنوان یک ابر قهرمان، با دوستان ابرقهرمان خودش شهر را از مشکلات بسیاری نجات می دهند. این قهرمان از تکنولوژی های بالایی برای مهارت ها و قدرت های خود استفاده کرده اند و می توان عنوان کرد که در این راه قرار است مشکلات زیادی داشته باشند. شهر در چالش های زیادی قرار خواهد گرفت و خائنان زیادی بر سر راه ابرقهرمانان داستان ما ایستادگی خواهند کرد.

دانلود انیمیشن The Dark Crystal: Age of Resistance 2019 با دوبله فارسی
صوت دوبله اضافه شد

1 4 - دانلود انیمیشن The Dark Crystal: Age of Resistance 2019 با دوبله فارسی
صوت دوبله اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
7,154
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی The Dark Crystal: Age of Resistance ( کریستال تاریک: عصر مقاومت ) بازگشتی به دنیای Thra است و سه گلفلینگ سعی در کشف سه راز وحشتناک در مورد قدرت اکسیس ها هستند و علاقه مندان به این دنیا را خشنود می کنند. این سری جذاب سعی در معرفی اکسیس ها به عنوان نیروهایی قدرتمند دارد که آتش های شورش را در همه جای این دنیا شعله ور می کنند و گفلینگ ها کار چندان ساده ای در برابر آنها ندارند. اکسیس ها سعی در نجات دنیای خودشان را دارند و در این راه ارتباط هایی هم با شخصیت های مهم داستان شکل می گیرد. هر قسمت این سری در زمان طولانی آماده شده است و نتفلیکس مطابق انتظار همه آنها را در اختیار مخاطبین خود قرار داده است.

دانلود انیمیشن All Hail King Julien فصل ششم
فصل ششم اضافه شد

1 1 - دانلود انیمیشن All Hail King Julien فصل ششم
فصل ششم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
5,271
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

All Hail King Julien انیمیشن سریالی محصول شبکه Netfix می باشد که به ماجراجویی های عجیبی در ماداگاسکار می پردازد. شاه جولیان، باعث و بانی اصلی آن است و با دیوانه بازی هایی که با دوستانش برپا می کند، در هر قسمت ماجرای تازه ای برای بیننده خواهد داشت. شخصیت های جدید و منحصربفردی به این سری اضافه شده اند که می توانند بسیار خنده دار باشند. از جمله این شخصیت ها می توان به شبدر محافظ جولیان اشاره کرد که کاریزماتیک فوق العاده ای دارد. در هر صورت یک شورش عجیب در هر قسمت جریان دارد که جنبه فان بسیاری دارد و برای علاقه مندان این سری می تواند بسیار جذاب باشد. ماجراجویی ها در محیط زیبای ماداگاسکار رنگ و بوی تازه ای گرفته است. دیوانه بازی جولیان بیش از همیشه دیده می شود و چنان اتمسفری را ایجاد می کند که از خنده روده بر خواهید شد. جولیان حال پادشاهی جدیدی را در لیمور شروع کرده است و دوستانش دوباره به وی پیوسته اند تا دوباره شروع تازه ای داشته باشند.

دانلود مجموعه کامل مستند How the Universe Works جهان چگونه کار می کند با زیرنویس فارسی
قسمت سوم از فصل هشتم اضافه شد

1 115 - دانلود مجموعه کامل مستند How the Universe Works جهان چگونه کار می کند با زیرنویس فارسی
قسمت سوم از فصل هشتم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
76,065
تعداد نظرات
۱۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

درباره مجموعه بزرگ مستند علمی “جهان چگونه کار می کند؟” How The Universe Works هر چه بگوییم نمی توانیم حق مطلب را درباره این مجموعه ارزشمند ادا کنیم. این مجموعه در ۷ فصل و ۶۲ قسمت تا کنون از شبکه دیسکاوری ایالات متحده آمریکا پخش شده است و بسیار مورد علاقه دانشجویان و پژوهش گران فیزیک و کیهان شناسی و همچنین دیگر دوست داران یادگیری درباره کیهان پهناور قرار گرفته است. می توان گفت این مجموعه مانند یک راهنمای علمی از چگونگی آغاز جهان، مهبانگ (بیگ بنگ) ، اختروشان (کوازار ها) ، سیاه چاله ها و ابرنواخترها … می گوید، این که از کجا آمده ایم و به کجا خواهیم رفت. بهره گیری از بهترین و سرآمدترین دانشمندان و کیهان شناسان جهان به همراه فیلم و عکس های واقعی از جهان و ستارگان به همراه انیمیشن های رایانه ای این مجموعه را به عنوان یکی از برترین مجموعه های علمی این قرن مانند “Universe” و “Cosmos” در بین مخاطبان معرفی کرده است و امتیاز بسیار بالای ۹ از ۱۰ در سایت IMDB مهر تاییدی بر این ادعا است.

دانلود مستند The Age of A.I. 2019 عصر هوش مصنوعی

3 12 - دانلود مستند The Age of A.I. 2019 عصر هوش مصنوعی
مطلب نوشته شده
۱۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
3,352
تعداد نظرات
۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

The Age of A.I. 2019 (عصر هوش مصنوعی) مستند سریالی محصول ۲۰۱۹ شبکه یوتیوب است که در چند قسمت آماده شده است. میزبانی این مستند را Robert Downey Jr. ستاره سرشناس هالیوودی برعهده خواهد داشت. در این سری راهکارهای جذاب هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بررسی شده و خواهیم دید که تکنولوژی با چه سرعتی در عصر حاضر در حال پیشرفت است. شبکه های عصبی جهان چه‌ طور شکل داده می شوند و هوش مصنوعی می تواند چه استفاده هایی از آن ببرد. انتخاب کاملا به بشریت سپرده شده است. پیشرفت شاید در فاز ترسناکی در این رشته در حال وقوع است و هوش مصنوعی کاربردهای متنوع خود را در زندگی روزمره انسان و صنایع مختلف نشان می دهد.

دانلود مستند Beyond Stranger Things 2017 فراتر از اتفاقات عجیب با زیرنویس فارسی

Ok 1 - دانلود مستند Beyond Stranger Things 2017 فراتر از اتفاقات عجیب با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۱۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
690
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Beyond Stranger Things (فراتر از اتفاقات عجیب) یک برنامه گفتگو محور محصول سال ۲۰۱۷ شبکه Netflix است که در هفت قسمت منتشر شده است.

دانلود مستند James May Our Man in Japan 2020 جیمز می در ژاپن

1 31 - دانلود مستند James May Our Man in Japan 2020 جیمز می در ژاپن
مطلب نوشته شده
۱۵ دی ۹۸
دفعات بازدید
1,792
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

James May به عنوان یکی از اعضای گروه ماشین بازان معروف، همواره ایده های نابی در مورد ژاپن و مردمانش داشته است و در صدد بوده است که بتواند آن ها را کشف کند. اما این ملت و فرهنگش برای او کاملا مثل یک راز باقی مانده است. حال در مستند James May: Our Man in Japan 2020 در یک ماموریت به تنهایی باید به این جامعه سفر کند و اماکن و اسرار خارق العاده ژاپن را سیر کند. او یک سفر حماسی را شروع کرده است و از شمال تا جنوب ژاپن را سیر می کند و تصمیم می گیرد که درک درست و بهتری از این کشور داشته باشد. او می خواهد بفهمد که چرا این سرزمین منحصر به فرد به چنین فرهنگی سوق پیدا کرده اند و مردمان آن به چه شکلی هستند. میدانیم که ژاپن یکی از متناقض ترین و گیج کننده ترین مکان های روی زمین است و از نظر زمین شناسی هم اتفاقات بزرگی در آن رخ می دهد.

دانلود مستند Engineering Catastrophes فجایع مهندسی
قسمت یازدهم از فصل سوم اضافه شد

1 102 - دانلود مستند Engineering Catastrophes فجایع مهندسی
قسمت یازدهم از فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ دی ۹۸
دفعات بازدید
5,451
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Engineering Catastrophes (فجایع مهندسی) نام مستند جدیدی است که توسط شبکه Sci در سال ۲۰۱۸ در دو فصل که هر قسمت آن به طور میانگین ۴۲ دقیقه است، ساخته شد. همچنین فصل سوم این مستند در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. در این مستند به همراه میزبان برنامه Ronan Summers به بررسی و تحیل ساختمان ها و سازه های بشری که فاجعه ساز بودند نگاهی کامل خواهیم داشت. بشریت یا همان انسان ها بیشتر از ده ها هزار ساله که در حال ساخت و ساز هستند و با این وجود هنوز که هنوزه ما شاهد فاجعه های ساختمانی در سر تا سر دنیا هستیم.