مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمیشن Harley Quinn هارلی کوئین با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) از فصل دوم

1 24 - دانلود انیمیشن Harley Quinn هارلی کوئین با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) از فصل دوم
مطلب نوشته شده
۷ تیر ۹۹
دفعات بازدید
8,819
تعداد نظرات
۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Harley Quinn (هارلی کوئین) حول تک شخصیت اصلی ماجرا جریان دارد که قصد دارد گاتهام سیتی مخصو خودش را بسازد. شخصیت های دنیای دی سی در این سری حضور دارند و از جمله آن‌ها می‌توان به بتمن و جوکر اشاره کرد. در این راستا ماجراهای زیادی در شهر گاتهام روی می دهد و اما اینبار قرار است که شخصیت پردازی هارلی کوئین و دوستان وی را در هر قسمت مشاهده کنیم. او حرکات آکروبات خارق العاده ای را انجام می دهد و به سراغ دشمنانش می رود. اوضاع چندان هم برای هارلی کوئین سامان نیست و با مشکلات زیادی روبرو می شود. جکر برایش مشکل آفرین می شود و همواره از همراهی با وی ناامید و سرگشته است. در این راستا سعی می کند که با مبارزه اهداف خودش را پیش گیرد و کم کم هم در برابر بتمن بزرگ قرار گیرد.

دانلود مستند Okavango: River of Dreams 2019

1 108 - دانلود مستند Okavango: River of Dreams 2019
مطلب نوشته شده
۵ تیر ۹۹
دفعات بازدید
988
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Okavango: River of Dreams 2019 روایتی جذاب و دیدنی را از دلتای اوکاوانگو برای‌مان تعریف می‌کند. این دلتا در بهشت آفریقای جنوبی قرار گرفته است و مناطقی بسیار سرسبز و خوش آب و هوا دارد. قرار است که به این سرزمین سفر کرده و طیف گسترده‌ای از موجوداتی را مشاهده کنیم که در هم‌زیستی کامل در کنار همدیگر قرار دارند و صحنه‌های جذابی را ایجاد می‌کنند. شیرهایی را می‌بینیم به تعقیب فیل‌ها می‌روند و چندین روز در طلب غذایی برای زنده ماندن هستند. اما این‌ها تنها روایت این دلتا نیستند و قرار است که به زندگی کروکدیل‌ها و تمساح‌ها نیز نگاهی بیندازیم. دلتای اوکاوانگو مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار کیلومتر مربعی دارد و از تالاب‌ها و نهرهای مختلفی تشکیل شده است. سوای حیات وحش پر ماجرایی که در این دلتا وجود دارد، طبیعت جذابی را می‌بینیم که نگاه کردن گوشه گوشه آن واقعا لذت بخش است.

دانلود انیمه My Hero Academia با دوبله فارسی
قسمت 25(آخر) فصل چهارم اضافه شد

1 81 - دانلود انیمه My Hero Academia با دوبله فارسی
قسمت 25(آخر) فصل چهارم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
41,997
تعداد نظرات
۱۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی My Hero Academia «مدرسه قهرمانانه من» در ژانر اکشن و کمدی محصول استودیوی بونز ژاپن است که پخش آن از سال ۲۰۱۶ در شبکه‌های مختلف تلویزیون این کشور آغاز شده ‌و بازیگرانی چون «دایکی یاماشیتا»، «جاستین براینر»، «نوبوهیکو اوکاموتو»، «کلیفورد چاپلین»، «کایتو ایشیکاوا»، «جی. مایکل تیتوم»، «لوسی کریستین» و «آیانی ساکورا» در این مجموعه به صداپیشگی پرداخته‌اند. انیمه «مدرسه قهرمانانه من» براساس یک مانگای ژاپنی پرطرفدار به همین نام ساخته شده که در سال ۲۰۱۵، جایزه سالانه مانگا تایشو را از آن خود کرد. در خلاصه داستان این سریال آمده است ، ایزوکو یک پسر عادی هست که تنها آرزویش تبدیل شدن به یک قهرمان است. او در دنیایی متولد شده است که هشتاد درصد مردم قدرت ماورائی دارند ، اما ایزوکو جز آن افرادی هست که هیچ قدرتی ندارند. او برای همین همیشه از طرف بچه‌های دیگه مورد تمسخر قرار می‌گیرد. تا اینکه…

دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان فصل دوم با زیرنویس فارسی
قسمت 24(آخر) فصل دوم اضافه شد

1 68 - دانلود انیمیشن Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان فصل دوم با زیرنویس فارسی
قسمت 24(آخر) فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۲ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
7,793
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در انیمیشن سریالی Big Hero 6 (شش ۶ ابرقهرمان) هیرو برای گرفتن تحصیلات دانشگاهی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند و در خارج از محیط دانشگاه نیز سهم خودش را در نجات دنیا ایفا کند. سهمی که وی به عنوان یک ابر قهرمان، با دوستان ابرقهرمان خودش شهر را از مشکلات بسیاری نجات می دهند. این قهرمان از تکنولوژی های بالایی برای مهارت ها و قدرت های خود استفاده کرده اند و می توان عنوان کرد که در این راه قرار است مشکلات زیادی داشته باشند. شهر در چالش های زیادی قرار خواهد گرفت و خائنان زیادی بر سر راه ابرقهرمانان داستان ما ایستادگی خواهند کرد.

دانلود انیمیشن Solar Opposites 2020 مخالفان خورشیدی فصل اول با زیرنویس فارسی

1 84 - دانلود انیمیشن Solar Opposites 2020 مخالفان خورشیدی فصل اول با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,121
تعداد نظرات
۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Solar Opposites (مخالفان خورشیدی) در مورد تیمی از چهار بیگانه است که از دنیای منفجر شده خودشان فرار کرده و طی آن به خانه‌ای آماده در حومه‌ی آمریکای جنوبی سقوط کرده‌اند. آن‌ها حال خودشان را در کره زمین می‌بینند و بین در مورد ماندن یا رفتن از کره زمین اختلافی شکل گرفته است. آ‌ن‌ها باید تصمیم بگیرند که زمین محل مناسبی برای سکونت است یا خیر. کوروو با صداپیشگی جاستین رویلند، یومولاک با صدا پیشگی شان جیمبرونی شخصیت‌هایی هستند که فقط ضعف انسان‌ها را می‌بینند. آن‌ها اعتقاد دارند که انسان‌ها فقط آلودگی تولید می‌کنند و مصرف گرایانی خام هستند. این در حالی است که تری با صداپیشگی توماس میدلدیچ و جسی با صدای پیشگی مری مک انسان‌ها را دوست داشته و تمامی غذاهای خوشمزه، سرگرمی‌ها و کارهای آن‌ها را دوست دارند.

دانلود انیمیشن StarBeam 2020 فصل اول

1 83 - دانلود انیمیشن StarBeam 2020 فصل اول
مطلب نوشته شده
۷ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
965
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن StarBeam 2020 (پرتو ستاره‌ای) در مورد شخصیتی به نام زوئی است که برای گذراندن موفقیت آمیز کلاس دوم هیجان زیادی پیدا کرده است. او همین راه را ادامه می‌دهد، اما بعدها به‌دلیل خطراتی که پیرامونش را فرا می‌گیرد، از این کار منصرف شده و طی عملیاتی تبدیل به پرتو ستاره‌ای می‌شود. او حال به ابرقهرمانی سریع، قدرتمند و پرشور تبدیل شده است و اهداف بلندپروازانه‌تری از موفقیت در یک دوره تحصیلی پیدا کرده است. فضای موزیکال و شاداب این انیمیشن کوتاه، مهمترین ویژگی‌‌ای است که می‌تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. استاربیم حال دیگر قرار است با شخصیت‌های مختلفی آشنا شده و برای نجات شهر از دست شرورانی که قدرتی به‌مانند وی دارند، با دوستان خود متحد می‌شود.

دانلود مستند The Last Dance 2020 آخرین رقص با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی فصل اول تکمیل شد

1 103 - دانلود مستند The Last Dance 2020 آخرین رقص با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی فصل اول تکمیل شد
مطلب نوشته شده
۵ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
4,239
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند The Last Dance 2020 مظهر ظهور تیم بسکتبال شیکاگو بولز دهه‌ی ۱۹۹۰ را خواهیم داشت که نام آن برای همه کس آشنا است. او مایکل جردن دارد و رهبری برای یکی برجسته‌ترین سلسه‌های تاریخ ورزش محسوب می‌شود. در این مستند ما زندگی مایکل جردن افسانه‌ای را از قاب دیگری مشاهده می‌کنیم و خواهیم دید که چه راز و رمزهایی در زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای خودش داشته است. او یکی از بااستعدادترین بازیکنانی است تاریخ ورزش به‌خودش دیده است و حال در این مستند فرصتی می‌یابیم که خیلی بیشتر با وی آشنا شویم. برای ساخت این مستند روی تیم ۹۷-۹۸ شیکا بولز تمرکز داشته‌اند و طی یکی مینی سریال ۱۰ قسمتی، به آن پرداخته خواهد شد. صحنه‌هایی از زندگی وی را خواهیم دید که ناامید شده و سپس خودش را بازسازی می‌کند. مستند به آخرین فصل حضور مایکل جردن می‌پردازد و سعی می‌کند که حرارت و حساسیت این فصل از رقابت‌های NBA را بار دیگر در این مستند زنده کند. این سری شامل مصاحبه‌ها و فیلم‌های منتشر نشده از فصل ۹۷-۹۸ لیگ بسکتبال NBA آمریکا است. بیش از ۵۰۰ ..

دانلود مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 کیهان جهان‌های ممکن با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) فصل اول اضافه شد

1 55 - دانلود مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 کیهان جهان‌های ممکن با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) فصل اول اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۰ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
24,144
تعداد نظرات
۹
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نیل دگراس تایسون این‌بار با مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 بازگشته است تا رازهای دیگری را از علم برای‌مان افشا کند و ما را در یک سفر ارزشمند همراهی خواهد کرد. بعد از موفقیت بزرگ مستند Cosmos: A Spacetime Odyssey یقینا طرفداران زیادی هیجان همراه شدن دوباره با نیل دگراس را دارند. مخاطبین در این مستند در سفرهای اکتشافانه حضور خواهند داشت و می‌توانند قلمروها و جهان ناشناخته بسیاری را سیر کنند. در این میان جهان‌هایی هم وجود دارند که هنوز به ما معرفی نشده‌اند و ممکن است انسان در آینده روی آن‌ها ساکن شود. همه‌چیز به شما و شم یادگیری‌تان بستگی دارد تا بتوانید هرچه بیشتر با دنیای عرفانی این کهکشان عظیم ارتباط برقرار کنید. ان درویان همکار خلاف کارل ساگان هم در این مستند حضور دارد، کسی که اسناد و مدارکش الهام بخش این مستند سریالی Cosmos بوده است و قرار است که در کنار ست مک‌فارلین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت داشته باشد. مستند شامل اطلاعات جذابی از کیهان ناشناخته‌ای خواهد بود که از سرزمین‌های ناشناخته تشکیل شده است یا به‌سراغ کشفیات قبلی انسان‌ها می‌رود. این کیهان هنوز به‌صورت کامل ..

دانلود مستند Sci Ch. Mega Machines ماشین‌های عظیم‌الجثه فصل دوم

0 6 - دانلود مستند Sci Ch. Mega Machines ماشین‌های عظیم‌الجثه فصل دوم
مطلب نوشته شده
۱۰ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
3,188
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

موضوع مستند Mega Machines در مورد مگا ماشین ها می باشد که در واقع سازه های بزرگی هستند و توانایی های بزرگی را به کشورها اعطا می کنند. از هواپیما و موتورها گرفته تا کامیون هایی که می توانند حجم بزرگی از سازه ها را جا به جا نمایند. شما در این سری از مستندها می توانند داستان های فوق العاده ای را از دل سازه ها بیرون کشیده و با معماری هایی اشنا شوید که توانسته اند به صورت نمادین طراحی شده و نقطه عطفی در تاریخ باشند. مستند همانطور که گفته شد ماشین های الکترونیکی و مکانیکی را برای شما نشان خواهد داد که شگفت انگیزترین سازه های جهان خلقت شناخته می شوند. با تماشای این مستند شما بار دیگر با اسرار زمین آشنا می شوید و اینبار ساخته دست بشر را به صورت بهتری خواهید دید. سازه هایی که ماشین های نمادینی می باشند و می توانند رکورددار حمل بار و یا سرعت محسوب می شوند. این سازه ها در استرالیا و آمریکا و اورپا طرفداران بسیاری دارند.

دانلود مستند Secrets Unlocked 2019 اسرار حل‌شده زمین

1 121 - دانلود مستند Secrets Unlocked 2019 اسرار حل‌شده زمین
مطلب نوشته شده
۱۰ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
5,240
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Secrets Unlocked 2019 تاریخ را بررسی می‌کند و خواهیم دید که داستان‌هایی که می‌شنیدیم، در حقیقت دارای چه اسراری هستند. داعش طی حمله‌ای برای پاک کردن تاریخ، حرم مقدس یونس نبی را در موصل عارق از بین برد. این اتفاق سبب شد که سهوا یکی از اسرارآمیزترین داستان‌های عقد عتیق فاش شود. حال حقایق جدیدی از داستان یونس و نهنگ مشخص شده است که شواهد جدید نشان می‌دهد که شهر گناه واقع شده در نینوا واقعی بوده است. در قسمت بعدی سرهای منقبض شده‌ای را می‌بینیم که در موزه‌های جهان نشان داده می شوند. البته برخی از آن‌ها به شما نشان داده نشده‌اند و این به‌دلیل واقعیات تاریخی است که پشت آن‌ها نهفته است. ما در این مستند این واقعیات را بررسی خواهیم کرد. قسمت های مهیج دیگری هم وجود دارد که می‌توانید با دانلود این مستند همه‌ی آن‌ها را داشته باشید.