مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند World War II Race To Victory 2020

1 61 - دانلود مستند World War II Race To Victory 2020
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,427
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند World War II: Race To Victory (جنگ جهانی دوم: به‌سوی موفقیت) یک سری شش قسمتی است که به یکی از هیجان انگیزترین تراژدی‌های تاریخ می‌پردازد. سه نماد قدرت در این جنگ سعی کردند که ایدئولوژی‌های خودشان را بر بشر غلبه ساخته و به پیروزی دست یابند. چرچیل، روزولت و استالین افرادی بودند که در یک اتحاد ناخوشایند قرار گرفته و مبارزات زیادی را با همدیگر تجربه کدند. مبارزاتی که در سرتاسر قدرت بود و هرکدام می‌توانستند جهان را تحت تاثیر خودشان قرار دهند. وعده‌هایی که دروغ از آب درآمده و سوءظن‌های زیادی را نسبت به آن‌ها ایجاد کرد. در این سری تصویری عمیق از این سه شخص را خواهیم دید که در یک مسابقه قرار گرفته و قدرت و پیروزی را برای خودشان به ارمغان آوردند.

دانلود مستند World’s Greatest Guns 2000 بی‌نظیرترین تفنگ‌های جهان

Ok 2 - دانلود مستند World’s Greatest Guns 2000 بی‌نظیرترین تفنگ‌های جهان
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
2,848
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند World’s Greatest Guns قرار است که به سراغ اسلحه‌ها و تاریخچه بزرگ آن بپردازیم. سده‌های مختلفی که از اختراع اسلحه می‌گذرذ، صدها ابتکار روی اواع آن‌ها صورت گرفته است و مهندسین و مخترعین زیادی در طرح دیدگاه‌های خودشان نقش داشته‌اند. در این سری ما این افراد را جمع کرده و در مورد یکی از عالی‌ترین اختراعات بیشتر صحبت خواهیم کرد. شبکه‌ی سازنده به تاریخچه طولانی مدت اسلحه و نحوه طراحی آن پرداخته و ساخت اولین سلاح گرم را برای ما شرح داده است. از تاثیر کامپیوتر و تکنولوژی در این طراحی خواهیم شنید، جایی که پیشرفته‌ترین کنترل‌های رایانه‌ای روی این روند نقش داشته‌اند. اسلحه در موارد زیادی مورد استفاده است و از جنگل وحشی گرفته تا تفنگداران جنگی را شامل می‌شود. جدیدترین فناوری‌ها در حوزه اسلحه را در این سری بررسی خواهیم کرد و حتی در مورد سلاح‌های جهان آینده نیز مواردی را خواهیم شنید.

دانلود انیمیشن سریالی Zenimation 2020 فصل اول

1 59 - دانلود انیمیشن سریالی Zenimation 2020 فصل اول
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
3,158
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Zenimation را می‌توان ادای احترامی به بهترین انیمیشن‌های ساخته شده توسط والت دیزنی دانست که در یک مجموعه فوق‌العاده جذاب جمع شده است. در این سری قرار است که سراغ جلوه‌های بصری و روند ساخت این انیمیشن‌ها رفته و یک بررسی دقیق از آن‌ها داشته باشیم. این تجربه تماما انیمیشنی و با موسیقی جذابی است که از فیلم‌های کوتاه انیمیشن‌های قبلی والت دیزنی گرفته شده است و یک ادای احترام جذاب به همه‌ی آن‌ها خواهد بود. آرتیست‌هایی که صدا و تصویر جذابی را از طریق این انیمیشن‌ها برای ما به همراه داشته‌اند، در این سری حضور داشته و ما را بیشتر با این فضا آشنا خواهند کرد. تصویرسازی و جلوه‌های ویژه‌ای که فقط از دست توانای آرتیست‌های این شرکت درآمده و منحصربه‌فرد هستند.

دانلود انیمیشن سریالی Tig N’ Seek 2020 فصل اول

Ok 1 - دانلود انیمیشن سریالی Tig N’ Seek 2020 فصل اول
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
858
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

تیگی و دوستش در انیمیشن Tig N’ Seek 2020 تلاش زیادی برای استفاده از تکنولوژی می‌کنند و با ابزارهای فوق حرفه‌ای خود، خیلی سریع اشیای گمشده را پیدا می‌کنند. گویا همه‌ی دنیا منتظر هنرنمایی این دو دوست هستند و آن‌ها با آهنگ و شادی وظیفه خودشان را انجام می ‌دهند. آن‌ها به نوعی دست و پا چلفتی هم هستند و معمولا حل کردن مشکل آن‌ها همراه با دردسر دنبال می‌شود. سگی به‌عنوان ٰرئیس این گروه در رپارتمان حضور دارد و البته که مدام آن‌ها را تهدید به اخراج می‌کند. رفته رفته با شخصیت‌های بیشتری در این سری آشنا خواهید شد که گاهی اوقات به‌عنوان دوست یا دشمن این دو دوست ایفای نقش خواهند کرد. دنبال کردن داستان این دوستان بسیار لذت بخش است و مطمئنا شما را نیز میخکوب خواهد کرد.

دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2020 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد

1 22 - دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2020 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
4,433
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

این مستند زیبا و تماشایی به بررسی زندگی شخصی و حرفه‌ای رانندگان «مسابقات اتومبیلرانی جایزه بزرگ فرمول یک می‌پردازد و چالش‌های پیش روی آنها را با نگاهی دقیق مورد ارزیابی قرار می‌دهد. در حالیکه دنیل ریکاردو قصد دارد توانایی‌هایش را در پیست مسابقه به نمایش بگذارد، تیم‌ها برای اولین مسابقه فصل جدید رقابت‌های جایزه بزرگ استرالیا آماده می‌‎شوند و… مستند سریالی Formula 1: Drive to Survive (فرمول یک: بران تا بمانی) مینی‌سریالی مستند و ورزشی، محصول کمپانی باکس تو باکس فیلمز است که پخش فصل اول آن از مارس ۲۰۱۹ در شبکه نتفلیکس آغاز شد و کارلوس ساینز راننده رالی اهل کشور اسپانیا، به عنوان یک چهره ورزشی شناخته شده در آن حضور دارد. ناگفته نماند که جیمز گی-ریس، پل مارتین و سوفی تاد مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی این مینی‌سریال مستند را برعهده دارند. مینی‌سریال فرمول ۱: بران تا بمانی که پشت صحنه مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار می‌دهد، در جدول برترین برنامه‌های تلویزیونی وب‌سایت IMDB، رتبه صد و پنجاه و پنجم را به خود اختصاص داده‌است.

دانلود Looney Tunes Cartoons 2020 انیمیشن لونی تونز فصل اول

1 17 - دانلود Looney Tunes Cartoons 2020 انیمیشن لونی تونز فصل اول
مطلب نوشته شده
۱۷ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
3,152
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Looney Tunes Cartoons S01 (سریال کارتونی لونی تونز) یک انیمیشن سریالی کوتاه محصول کمپانی Warner Bros. Animation آمریکا به کارگردانی پیتر براون گارت است که فصل اول آن در سال ۲۰۲۰ توسط شبکه HBO Max پخش و توسط کمپانی وارنر تهیه و توزیع شد. از صداپیشگان نسخه اصلی این انیمیشن جذاب میتوان به اریک باوزا، جف برگمن، فرد تاتاشیور، باب برگن، میشل روکو و پائول جولین اشاره کرد. همچنین این انیمیشن در ۲۷ می سال ۲۰۲۰ در کشور آمریکا به نمایش عموم مردم درآمد.

دانلود مستند Lenox Hill 2020 بیمارستان لنوکس هیل

0 4 - دانلود مستند Lenox Hill 2020 بیمارستان لنوکس هیل
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,137
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Lenox Hill 2020 نگاه جذابی به زندگی چهار دکتر متشکل از دو جراح مغز، یک پزشک اتاق اورژانس و یک رئیس بخش OB/GYN خواهیم داشت. مستند اوج فراز و نشیب اتفاقات بیمارستان لنوکس هیل را ظهر نیویورک بررسی کرده و به ما نشان می‌دهد که روزانه چه اتفاقاتی در این مرکز اتفاق می‌افتد. با اتفاقات تلخ و شیرینی روبرو می‌شویم که این چهار دکتر در طول فعایت خودشان تجربه می‌کنند و از نزدیک ما را با این اتفاقات آشنا می‌کنند. تلاش این افراد برای نجات زندگی افراد و رها کردن آن‌ها از درد ستودنی است و چنین مواردی به‌صورت شبانه روزی برای آن‌ها رخ می‌دهد. درواقع بیمارستان لنوکس هیل محلی است که داستان‌های زیادی در روز در آن جریان پیدا می‌کند و ما در این سری فرصت این را پیدا کرده‌ایم که نگاه نزدیک‌تری به آن داشته باشیم و ببینیم که این دکترها با چه فشارهایی روبرو هستند.

دانلود مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 دیزنی گالری

1 4 - دانلود مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 دیزنی گالری
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
953
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 نگاهی به روند ساخت سری The Mandalorian محصول دیزنی پلاس خواهیم پرداخت. بازیگران و عوامل پشت صحنه در این مستند حضور خواهند داشت تا در مورد سختی‌های کار با ما صحبت کرده و صحنه‌هایی نیز از پشت صحنه مشاهده کنیم. سی جی آی های این سری بسیار جذاب و هیجان انگیز بودند و دیدن آن‌ها نیز خالی از لطف نخواهد بود. بازیگران در مورد ایفای نقش خودشان صحبت می‌کنند و خواهیم دید که آن‌ها چه تفکری در مورد قسمت‌های مختلف این سری داشته‌اند. خاطرات آن‌ها را در مورد ربات‌های سری استار وارز را خواهیم شنید و می‌بینیم که چه طور با طرفدارانی که سر صحنه حضور دارند رفتار می‌کنند. آن‌ها از مفهومی به نام خانواده استار وارز پرده برداری می‌کنند و از اهمیت و بزرگی آن برای ما صحبت خواهند کرد.

دانلود مستند The Worlds Most Beautiful Railway 2020 زیباترین راه آهن جهان

1 6 - دانلود مستند The Worlds Most Beautiful Railway 2020 زیباترین راه آهن جهان
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,622
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند The Worlds Most Beautiful Railway سراغ شبکه ریلی اسکاتلند می‌رویم که منظره‌ای از بهترین جهان را به خود اختصاص داده است. این ریل از طبیعی وصف ناپذیر عبور کرده و بسیاری از علاقه‌مندان با سوار شدن به این ریل، از مسیرهای نمادینی عبور می‌کنند که هم‌اکنون به‌عنوان زیباترین مسیر ریلی جهان شناخته می‌شود. این مستند شامل شش قسمت جذاب است و قرار است که نگاه ویژه تری به این ریل بیندازیم.

دانلود مستند The Business of Drugs 2020 تجارت مواد مخدر

1 5 - دانلود مستند The Business of Drugs 2020 تجارت مواد مخدر
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,232
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند The Business of Drugs شما را با تجارت مواد مخدر همراه می‌کند تا با تاثیر واقعی این صنعت غول پیکر و منشا آن آشنا کند. تحلیل‌گر سابق سیا در این زمینه برای ما صحبت خواهد کرد و حتی از ماده‌های قانونی برای مقابله با این تجارت برای ما صحبت می‌کند. سری شامل اتفاقات و رخدادهایی است که هرچه بیشتر شما را با تجارت خطرناک مواد مخدر آشنا کرده و شخصیت‌های مهم این زمینه را برای ما فاش می‌کند. پول‌های زیادی در این زمینه خرج شده و آدم‌های زیادی نیز در راه آن کشته می‌شوند. این سری به تاثیر ماده مخدر بر مغز و بدن می‌پردازد و صحنه‌هایی را به ما نشان می‌دهد که از تاثیرات مواد مخدر هستند. انواع مواد مخدر را در این سری خواهیم دید و به بررسی هرکدام از کارتل‌های خطرناک تجارت مواد مخدر می‌پردازیم.