مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود سریال The King’s Dream 2012 رویای فرمانروای بزرگ با دوبله فارسی

1 36 - دانلود سریال The King’s Dream 2012 رویای فرمانروای بزرگ با دوبله فارسی
مطلب نوشته شده
۲۸ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
297
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

The King’s Dream 2012 (رویای فرمانروای بزرگ) داستان زندگی کیم چونچو یکی از فرمانروایان کره ای را نقل می کند که به کمک یکی از فرماندهان خود یعنی کیم یوشین موفق می شود عصر طلایی فرمانروایی شیلا را رقم بزند. کیم چونچو که نوه فرمانروا جینجی بوده پس از خلع پدربزرگش از این مقام، به نوعی از قدرت فاصله گرفته است. در کودکی با کیم یوشین، پسر یکی از فرماندهان بزرگ شیلا آشنا می شود که همین مسئله زمینه ساز دوستی این دو می شود که در نهایت این دوستی به رقم زدن عصر طلایی شیلا می انجامد. شیلا در آن دوره با فرمانروایی بکجه و گوگوریو همسایه و رقیب است و مشکلات فراوانی با این دو فرمانروایی دارد. در طرف دیگر امپراطوری تانگ قرار دارد که به مردم سه قلمرو نگاهی از بالا دارد. کیم یوشین در این بین با سیاست و روابط دیپلماتیک سعی دارد علاوه بر کنترل اختلافات داخلی کنترل فرمانروایی های همسایه را نیز در دست داشته باشد.

دانلود انیمیشن Yasuke 2021 فصل اول با دوبله فارسی

1 33 - دانلود انیمیشن Yasuke 2021 فصل اول با دوبله فارسی
مطلب نوشته شده
۲۸ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
498
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریال Yasuke 2021 ( یاسوکه ) در مورد شخصیتی به همین نام است که تازه از آفریقا رسیده و قصد دارد که در کنار یک فئودال توانا در ژاپن به نبردهای وحشیانه‌ای پایان دهد. این نبردها در قرن شانزدهم جریان داشته و می‌تواند برای جهان بسیار خطرناک باشد. در هر قسمت از این انیمیشن، شاهد هنرنمایی کسی هستیم که همه او را سامورایی سیاه نامگذاری کرده‌اند. او قصد دارد که به یک افسانه تبدیل شده و مردم کشور خود را نجات دهید. او شخصیت پیچیده‌ای داشته و به همین دلیل، اطرافیان چندانی دور خود ندارد.

دانلود انیمیشن سریالی Trese 2021 فصل اول

2 22 - دانلود انیمیشن سریالی Trese 2021 فصل اول
مطلب نوشته شده
۲۴ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
892
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی Trese 2021 (تریسه) در مورد الکساندرا تریسه و تلاشی است که او در برابر موجودات افسانه‌ای نشان داده و قصد دارد که آن‌ها را که در میان انسان‌ها پنهان شده‌اند را پیدا کرده و نابود کند. او دنیای زیرزمینی جنایکاری را کشف می‌کند که هرکدام از این موجودات از آن برانگیخته و کم کم وارد بطن زندگی انسان‌ها می‌شوند. آن‌ها موجودات شرور و فوق العاده خطرناکی هستند که هرکدام قدرت‌های تخریب بسیاری دارند. این تریسه است که می‌تواند وارد این دنیای شروع و طبیعی شده و کم کم امیدی برای نجات زندگی بشریت باشد.

دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2021 با دوبله فارسی
فصل سوم اضافه شد

1 97 - دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2021 با دوبله فارسی
فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۴ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
6,204
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 (دنیای ژوراسیک کمپ کرتاسه) در مورد شش نوجوانی است که در یک اردوگاه ماجراجویانه در کناره‌ی Isla Nublar شرکت کرده‌اند و باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورهایی که در این جزیره حضور دارند، با همدیگر متحد شوند. داستان کلی این انیمیشن مشابه فیلم‌های دیگر دنیای ژوراسیک است و از یک خوشی و ماجراجویی عالی به بحرانی بزرگ تبدیل می‌شود. شخصیت‌های این سری در ابتدا تفاوت‌های زیادی باهمدیگر دارند و حتی نمی‌توانند با هم صحبت کنند، اما وقوع یک فاجعه سبب می‌شود که آن‌ها برای حفظ جان خویش، اتحاد را انتخاب کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه کنند. همه چیز بسیار عالی پیش می‌رود، اما قرار است اوضاع تغییر پیدا کرده و دایناسورهای پارک شورش کنند. این شورش اخبار دلهره‌آوری را به کل دنیا می‌رساند و قهرمانان آن شش نوجوانی هستند که قرار است باهمدیگر تیم شوند.

دانلود انیمیشن سریالی Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان با دوبله فارسی
دوبله فصل سوم اضافه شد

1 68 - دانلود انیمیشن سریالی Big Hero 6: The Series شش ابرقهرمان با دوبله فارسی
دوبله فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۵ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
18,452
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در انیمیشن سریالی Big Hero 6 (شش ۶ ابرقهرمان) هیرو برای گرفتن تحصیلات دانشگاهی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند و در خارج از محیط دانشگاه نیز سهم خودش را در نجات دنیا ایفا کند. سهمی که وی به عنوان یک ابر قهرمان، با دوستان ابرقهرمان خودش شهر را از مشکلات بسیاری نجات می دهند. این قهرمان از تکنولوژی های بالایی برای مهارت ها و قدرت های خود استفاده کرده اند و می توان عنوان کرد که در این راه قرار است مشکلات زیادی داشته باشند. شهر در چالش های زیادی قرار خواهد گرفت و خائنان زیادی بر سر راه ابرقهرمانان داستان ما ایستادگی خواهند کرد.

دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با دوبله فارسی
دوبله فارسی فصل 4 اضافه شد

1 21 - دانلود فصل چهارم انیمه Attack on Titan S04 با دوبله فارسی
دوبله فارسی فصل 4 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۳ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
238,401
تعداد نظرات
۵۹
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

حمله به تایتان (به ژاپنی: 進撃の巨人، Shingeki no Kyojin)، (به انگلیسی: Attack on Titan)، (به معنی غول‌های در حال پیشروی)، یک مجموعه مانگای ژاپنی است که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند. حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد که البته با نقدهای بسیاری درباره داستان و فضای آن نیز همراه بود. داستان، حول اِرن یاگر (Eren Jaeger)، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیما (Shiganshima)، مادر اِرن بدست یک غول کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها ..

دانلود مستند Seven Worlds One Planet 2019 هفت جهان یک سیاره با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

vms tv images prod.s3 ap southeast 2.amazonaws.com 2019 11 252870 9NOW SEVENWORLDS2019 DA AUS ULURU Series keyart - دانلود مستند Seven Worlds One Planet 2019 هفت جهان یک سیاره با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
35,352
تعداد نظرات
۹
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دیدن عجایب طبیعت در مستند Seven Worlds One Planet به یک قرار عاشقانه شباهت دارد و گویا هر چه قدر که از زیبایی های این کره ببینیم، تمامی ندارد. موسیقی جذاب و فیلم برداری خاص شبکه هم مثل همیشه ارزش این مستند را بالا می برد و مشکل پسندان را شدیدا راضی خواهد کرد. دیدن این مستند را هیچ گاه به تاخیر نیاندازید و با مشاهده هر هفت قسمت آن، سفر به وسعت هفت قاره را تجربه کنید و کره ای که در آن زندگی می کنید را بهتر و بیشتر بشناسید. فراموش نکنید که این سفر تنها به سمت حیات وحش این مناطق نیست و قرار است که از طبیعت ناب و شیوه ایجاد زندگی در آن ها نیز موارد بسیاری را مشاهده کنیم.

دانلود مستند Night on Earth 2020 شب روی زمین با دوبله فارسی
صوت دوبله قسمت 1 تا 4 اضافه شد

1 4 - دانلود مستند Night on Earth 2020 شب روی زمین با دوبله فارسی
صوت دوبله قسمت 1 تا 4 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
7,841
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Night on Earth 2020 شاهکار دیگری از نتفلیکس است که این بار قرار است ما را از طریق فناوری جدیدی، به سمت سیاهی شب ببرد. در این سیاهی ما چشم بینایی داریم و می توانیم موجودات و رفتارهایشان را نظاره کنیم. از شیرهایی که منتظر شکار هستند گرفته تا خفاش هایی که دست به کار می شوند و ماجراجویی شان در شب را شروع می کنند. شب ها موجودات زندگی پنهانی دارند که شاید کمتر به آن پرداخته شده است. در مستند جدید نتفلیکس با به سراغ این پنهانی ها می رویم و این بار تنها تفاوتی که دارد این است که دیگر با یک فناوری پیشرفته ما مجهز هستیم و می توانید آن ها را کامل ببینیم.

دانلود مستند Americas Wild Frontier 2018 مرز وحشی آمریکا

1 34 - دانلود مستند Americas Wild Frontier 2018 مرز وحشی آمریکا
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
1,424
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Americas Wild Frontier داستان سرزمین آمریکا را روایت می‌کند، جایی که حیات وحش این سرزمین داخل مرزهای این کشور زندگی می‌کنند. از جنگل‌های دیوی کروکت گرفته تا دره بزرگ آپالاچیا، حیات وحش در پهنه وسیع آمریکا گسترده شده است و تنوع زیبایی از اسب‌ها، خرس‌ها و گاو آهن در آن دیده می‌شود. اردک‌ها و اسب‌های وحشی در یک اکوسیستم بزرگ که کشاورزان هم در آن جای دارند زندگی می‌کنند. این مستند در پنج قسمت ۱ ساعتی آماده شده است و دریاچه‌ها، کوهستان‌ها و مناطق جنوبی داکوتا را شامل می‌شود. در اولین قسمت سراغ می‌سی‌سی‌پی می‌رویم که در مرکز آمریکا قرار دارد و منطقه می‌سی‌سی‌پی و اوهایو را در کنار هم گرد آورده است. این منطقه کوچک کشور آمریکا را تقسیم کرده است و به‌خودی خود یک منطقه توانا است.

دانلود Samuel L Jackson Teaches Acting 2017 برنامه آموزش بازیگری ساموئل ال جکسون

1 36 - دانلود Samuel L Jackson Teaches Acting 2017 برنامه آموزش بازیگری ساموئل ال جکسون
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
572
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

برنامه Samuel L Jackson Teaches Acting در مورد راه‌های موفقیت در بازیگری همراه ساموئل ال جکسون صحبت می کند. ال جکسون در کودکی دچار لکنت شدیدی بود که تقریبا یک سال تمام از پس حرف زدن بر نمی آمد. او بعدها یک بازیگر موفق در سینمای هالیوود شد و بیش از ۱۰۰ فیلم از جمله پالپ فیکشن و اونجرز در کارنامه وی دیده می شود و همگان او را یکی از موفق ترین بازیگران جهان می دانند. حال او در این مستند با ما همراه شده است تا یک کلاس بازیگری حرفه ای برگزار کند. ستاره و نامزد اسکار ساموئل ال جکسون در این مستند اجراهای قدرتمند و حرفه ای خودش را با هنرجوها به نمایش می گذارد و سعی می کند که شخصیت های بیادماندنی سال های دور خودش را در معرض دید بگزارد و چیزهای زیادی به بیننده ها و هنرجویانش یاد دهد. او اطلاعات خوبی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت و اگر علاقه مند به بازیگری هستید یا در این شاخه به صورت حرفه‌ای فعالیت می کنید، می‌توانید با وی همراه شوید.