مجموعه تلویزیونی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمه سریالی Sword Art Online هنر شمشیرزنی آنلاین با دوبله فارسی
قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد

1 115 - دانلود انیمه سریالی Sword Art Online هنر شمشیرزنی آنلاین با دوبله فارسی
قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ آذر ۹۹
دفعات بازدید
116,177
تعداد نظرات
۲۱
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمه “هنر شمشیرزنی آنلاین” را می توان سبک متفاوتی از بین انیمه های ژاپنی دانست . در این انیمه زیبا ماجرا در آینده یعنی سال ۲۰۲۲ اتفاق می افتد. سالی که بشر پس از مدت ها تلاش موفق می شود تا تکنولوژی تولید کند که به وسیله آن می تواند انسان ها در دنیای مجازی قرار داده اما تمامی حس های انسان را نیز فعال نگه دارد. در این بین شرکت های بازی سازی به این سیستم روی می آورند و کنسولی با نام Nerve Gear ساخته می شود که در اولین روز شروع به کار آن ۱۰ هزار نفر وارد بازی و به رقابت با یکدیگر می پردازند. در این بین متوجه می شوند که امکان خروج از بازی امکان پذیر نیست و بعد از مدتی یکی از ناظرین بازی به آن ها اطلاع می دهد که در صورت شکست در این بازی، کنسول مغز شما را منفجر و شما را خواهد کشت. تنها راهی که کاربران از این ماجرا نجات پیدا می کنند این است که بازی را تا انتها ادامه و پیروز آن بشوند.

دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 فصل اول با زیرنویس فارسی

1 97 - دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 فصل اول با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
445
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 (دنیای ژوراسیک کمپ کرتاسه) در مورد شش نوجوانی است که در یک اردوگاه ماجراجویانه در کناره‌ی Isla Nublar شرکت کرده‌اند و باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورهایی که در این جزیره حضور دارند، با همدیگر متحد شوند. داستان کلی این انیمیشن مشابه فیلم‌های دیگر دنیای ژوراسیک است و از یک خوشی و ماجراجویی عالی به بحرانی بزرگ تبدیل می‌شود. شخصیت‌های این سری در ابتدا تفاوت‌های زیادی باهمدیگر دارند و حتی نمی‌توانند با هم صحبت کنند، اما وقوع یک فاجعه سبب می‌شود که آن‌ها برای حفظ جان خویش، اتحاد را انتخاب کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه کنند. همه چیز بسیار عالی پیش می‌رود، اما قرار است اوضاع تغییر پیدا کرده و دایناسورهای پارک شورش کنند. این شورش اخبار دلهره‌آوری را به کل دنیا می‌رساند و قهرمانان آن شش نوجوانی هستند که قرار است باهمدیگر تیم شوند.

دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist: Brotherhood 2009 با زیرنویس فارسی

1 95 - دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist: Brotherhood 2009 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
188
تعداد نظرات
۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دو برادر مادرشان را به دلیل یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای برانگیختن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد. ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.

دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist 2003 کیمیاگر تمام فلزی با زیرنویس فارسی

1 94 - دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist 2003 کیمیاگر تمام فلزی با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
257
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Fullmetal Alchemist یا Alchemist of Steel یک سری مانگا ژاپنی است که ساخته و پرداخته Hiromu Arakawa می باشد و در حال حاظر از روی این مانگا دو مجوعه تلوزیونی به نام های Fullmetal Alchemist و Fullmetal Alchemist Brotherhood ساخته شده که در سال ۲۰۰۳ بر روی آنتن رفت اما سری دوم این مجموعه در سال ۲۰۰۹ تولید و پخش شد . داستان این انیمه پر طرفدار ژاپنی درمورد دو برادر به نام Edward و Alphonse است که با مادر خود زندگی می کنند و پدرشون هم اون ها رو به دلیل نامعلومی ترک کرده پس از این که مادر آن ها به دلیل یک بیماری نامعلوم جونشو از دست میده این دو برادر تصمیم میگرند که با استفاده از علم کیمیاگری اون رو دوباره به زندگی برگردونن علمی که میتونه از مواد خام اشیا مختلفی رو بسازه بنابراین اونا تصمیم میگرن که با استفاده از یک روش ممنوعه بدن انسان رو بازسازی کنن و مادرشون رو دوباره به زندگی برگردونن اما…

دانلود مستند علمی-تخیلی فیزیک غیرممکن Sci-Fi Science: Physics of the Impossible

2 54 - دانلود مستند علمی-تخیلی فیزیک غیرممکن Sci-Fi Science: Physics of the Impossible
مطلب نوشته شده
۲۶ آبان ۹۹
دفعات بازدید
979
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Sci Fi Science: Physics of the Impossible که به نام “علم غیرممکن” نیز معروف شده یک مجموعه ی تلویزیونی مستند محصول شبکه ی Science آمریکا می باشد که اولین بار در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۰۹ در این شبکه پخش شد. در این مجموعه کارشناسی در زمینه ی فیزیک نظری به نام Michio Kaku فعالیت دارد و موضوع برنامه بر پایه ی کتاب او یعنی “فیزیک غیرممکن” می باشد. دکتر Kaku در هر اپیزود یک موضوع تخصصی از داستان های علمی تخیلی بر می گزیند و با ایده های تخصصی-نظری خود همراه با استفاده از علم شناخته شده امروز به ساخت آنها می پردازد. او همچنین در هر اپیوزد ،تکنولوژی های ساخته شده توسط دانشمندان که مربوط به موضوع آن قسمت است را بررسی می کند.

دانلود مستند Dino Hunters 2020 شکارچیان دایناسور

1 23 - دانلود مستند Dino Hunters 2020 شکارچیان دایناسور
مطلب نوشته شده
۱۶ آبان ۹۹
دفعات بازدید
728
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Dino Hunters 2020 به سراغ بخشی از کشف‌های علمی مهمی خواهیم رفت که چند شخصیت مهم با اختصاص بودجه دانشگاهی به آن دست یافته و توانستند به زمین‌هایی دسترسی پیدا کنند که دنیای علمی را با دگرگونی روبرو کرده است. آن‌ها برای این کار از جیب‌ خودشان هم مایه گذاشته و تلاشی مستمر داشته‌اند. آن‌ها یک روند آکادمیک را پیگیری کرده و به عنوان دو همکار، کار خودشان را در زمین‌هایی که دایناسورها در آن قدم گذاشته بودند، شروع کردند. حفاری زمین در این سری باید با دقت تمام انجام شده و بدون آسیب رساندن به کشفیات آن‌ها صورت بگیرد. به همین ترتیب شبکه دیسکاوری نهایت تلاش خود را داشته است که با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شده و از تلاش این تیم برای ما صحبت کند. تلاشی که قرار بود زندگی شکارچیانی در قالب دایناسور را برای ما روایت کرده و اطلاعات منحصر به فرد و عجیبی را در اختیار ما گذارد.

دانلود سریال Crash Landing on You 2019 با زیرنویس فارسی

1 5 - دانلود سریال Crash Landing on You 2019 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۱۴ آبان ۹۹
دفعات بازدید
933
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

سریال کره ای Crash Landing on You اثر جدید لی جیونگ هیو ساخته مشترک شبکه Netfelix و tvN در ادامه سایر آثار این کارگردان بنام سینمای کره همچون زندگی در مریخ، مکمل عاشقانه و ذهن‌های جنایتکار می تواند با درخشش خود این لیست را کامل کند. سریال سقوط بر روی تو به خوبی یکی از آثار جدید و زیبایی است که پس از اتمام سریال ذوبم کن می تواند جایگزین درخوری برای آن باشد. این سریال در ژانر‌های کمدی، رمانتیک و درام به داستان نویسی پارک جی ایون که پیش از این فیلم  آثاری همچون افسانه دریای آبی و تو از ستاره ها آمدی را در کارنامه خود دارد به تحریر در آمده و قطعا این داستان نیز اثری فوق العاده خواهد بود.

دانلود مستند Insane Pools Off the Deep End Specials 2020 استخرهای دیوانه‌وار

1 4 - دانلود مستند Insane Pools Off the Deep End Specials 2020 استخرهای دیوانه‌وار
مطلب نوشته شده
۱۴ آبان ۹۹
دفعات بازدید
835
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Insane Pools 2020 نمایشی بسیار جذاب از لوکاس کاندون، طراح استخر مشهوری است که موفق به دریافت جوایز بسیاری شده است. این فرد خانه‌های بلند و خشک را با طرح‌های زیبای خود که از طبیعت نیز الهام گرفته است، به سواحل مصنوعی عجیب و غریبی تبدیل می‌کند. او قدرت زیادی در جلب نظر مشتریان خود دارد و همواره عمشق خود را در بخش بیرونی منازل به همه نشان داده است. در این مستند و قسمت‌های مختلف آن، هر قسمت از استخرهای طراحی شده توسط وی را با طرح جزئیات به شما نشان خواهیم داد. استخرهایی که از مواد مختلف سخته شده است و مکانی مجلل و لوکس برای زندگی افراد هستند. این استخرها کاملا بنا به خواست مشتریان طراحی شده است و حس حضور در یک تعطیلات در تابستانی گرم را برای‌شان خواهد داشت. همه‌ی ما رفتن به سواحل را دوست داریم و او با دانستن این موضوع، استخرهایی را طراحی کرده است که جس و حال حضور در سواحل را داشته و در حیات خلوت خانه‌ی مشتریان چنین روندی را برقرار می‌کند. او کاملا می‌داند که از دیوارهای ..

دانلود مجموعه کامل انیمیشن Marvel Rising

01 - دانلود مجموعه کامل انیمیشن Marvel Rising
مطلب نوشته شده
۱۳ آبان ۹۹
دفعات بازدید
875
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Marvel Rising (قیام مارول) حول شخصیتی به نام ریری ویلیامز جریان دارد که احساس انزوای اجتماعی دارد و این به این خاطر است که در سن کم وارد دانشگاه شده است. شخصیت Hala the Accuser آزمایشگاه مدرسه را تخریب می کند و بهترین دوست ریری را می رباید. حال ریری باید به مصاف هالا برود و برای نجات دوستش هرکاری که می تواند انجام دهد. این انیمیشن کوتاه از فیلم های مرد آهنی الهام گرفته است و ریری را در حالی نشان می دهد که در تلاش برای نجات دنیا است. شخصیت های دیگری هم وارد می شوند و در ماجراجویی ریری شریک می شوند. انتخاب نام این انیمیشن هم به خوبی نشان دهنده خلق و خوی نزدیک ریری به آیرون من است و اگر از مطالعه کنندگان ویژگی های این شخصیت باشید، کاملا از کدهایی که در انیمیشن ارائه می شود، متوجه خواهید شد. سوفیا وایل در نقش ریری در انیمیشن Marvel Rising: Heart of Iron حضور دارد و ابرقهرمانان بزرگی همچون کاپیتان مارول جز شخصیت های شناخته شده انیمیشن است. تمامی الهامات از آیون من مربوط به ..

دانلود مستند Tiny Creatures 2020 موجودات کوچک

1 65 - دانلود مستند Tiny Creatures 2020 موجودات کوچک
مطلب نوشته شده
۲۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
1,557
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Tiny Creatures 2020 به حیوانات کوچکی که در این دنیای بزرگ زندگی می‌کنند، پرداخته و اسرار آن‌ها را برای ما بازگو می‌کند. در این سری دراماتیک خواهیم دید که دنیای پنهان این موجودات ریز چگونه شکل داده شده است و چه تفاوتی با زندگی حیوانات بزرگ‌تر دارد. داستان بقای آن‌ها را خواهیم دانست و می‌بینیم که چه روند حماسی را در کل طی می‌کنند. ماجرای زندگی هرکدام از آن‌ها را مشاهده کرده و درک خواهیم کرد که این ماجرا چطور در سرتاسر ایالات متحده روی می‌دهد. داستان این حشرات و دیگر حیوانات ریز دیدنی و شنیدنی است و مطمئنا چیزهای اسرارآمیز بیشتری برای ما خواهند داشت. موجودات ریز تنها حیواناتی که زیردریا یا در اعماق جنگل‌ها مشاهده می‌کنیم نیستند و یقینا موجودات بسیار ریزتری هم وجود دارند که کمتر انسانی به آن‌ها توجه می‌کند. در همین شرایط ما قصد داریم که در چندین قسمت، نگاه نتفلیکس به این موارد را مشاهده کنیم.