نرم افزار مهندسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود SketchUp Pro 2019 v19.3.253 + V-ray 4.10.01 طراحی 3 بعدی
آپدیت شده

1 53 - دانلود SketchUp Pro 2019 v19.3.253 + V-ray 4.10.01 طراحی 3 بعدی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۴ دی ۹۸
دفعات بازدید
11,903
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

SketchUp Pro نرم افزار قدرتمند همراه با ابزارهای متنوع جهت ساخت، ویرایش و انتشار مدل های ۳D می باشد. با استفاده از SketchUp می توانید طرح کلی یک خانه، کارخانه، کشتی، سفینه فضایی و دیگر اجسام مورد نظر خود را تهیه کرده و رنگ آمیری نمایید. این برنامه بر خلاف سایر برنامه های ۳D نیاز به منابع سیستم کمتری دارد و در کامپیوترهای ضعیف هم قابل اجرا می باشد. با ظاهری ساده و کاربر پسند ارتباط خوبی را با افراد تازه کار ایجاد می کند و مثل همیشه نتیجه یک پروژه موفق از شرکت Google است.

دانلود ADINA System 9.5.4 محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی
آپدیت شده

1 42 - دانلود ADINA System 9.5.4 محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
1,082
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

ADINA System نرم افزار جامعی بر اساس روش اجزاء محدود بوده که در زمینه محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی به کار می رود. با استفاده از برنامه ADINA System می توان مسائل ساختاری و دما را حل و مقدار جریان را محاسبه کرد و همچنین شبیه سازی های الکترواستاتیک و مولتی فیزیکی را انجام داد. بکارگیری این برنامه در فرآیند توسعه یا تولید یک محصول می تواند بهترین گزینه برای کاهش هزینه تولید نمونه های اولیه و زمان مورد نیاز برای تست آن ها باشد. این برنامه از روش های محاسباتی جدید و کارآمدی برخوردار بوده که با ارائه نتایج دقیق ، گوی سبقت را از سایر نرم افزارهای موجود ربوده است.

دانلود ANSYS HFSS 15.0.3 نرم افزار شبیه سازی سه بعدی سیستم های الکترومغناطیسی
آپدیت شده

hfss 500x230 - دانلود ANSYS HFSS 15.0.3 نرم افزار شبیه سازی سه بعدی سیستم های الکترومغناطیسی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۱ دی ۹۸
دفعات بازدید
9,691
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار HFSS که مخفف عبارت High Frequency Structure Simulator می باشد یکی از مهمترین نرم افزار های شبیه سازی مایکرویو و ادوات فرکانس بالا می باشد و جهت شبیه سازی عملکرد ساختارهای سه بعدی در فرکانس های بالا استفاده می شود و برای دانشجویان مهندسی برق-مخابرات بسیار پر کاربرد می باشد. با این نرم افزار می توان پارامتر های مختلف همچون میدان های الکتریکی و مغناطیسی، پارامترهای S، امپدانس ورودی، بهره، جهت دهی، نسبت محوری و … ، یا هر پارامتر تعریف شده توسط کاربر را به دست آورد.

دانلود DS SIMULIA Suite 2020 (Abaqus/Isight/Fe-safe/Tosca) نرم افزار شبیه سازی صنعتی

Ok - دانلود DS SIMULIA Suite 2020 (Abaqus/Isight/Fe-safe/Tosca) نرم افزار شبیه سازی صنعتی
مطلب نوشته شده
۱۴ دی ۹۸
دفعات بازدید
77
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

DS SIMULIA Suite نرم افزاری برای تحلیل های المان محدود می‌باشد. این نرم افزار بطور گسترده ای در صنعت اتومبیل سازی، هوافضا و صنایع ساخت کالاهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بسته نرم‌افزاری DS SIMULIA به خاطر قابلیت گسترده در مدل سازی مواد مختلف و نیز توانائی سفارشی کردن(Customize) آن بوسیله برنامه نویسی، در محیطهای تحقیقاتی آکادمیک بسیار محبوبیت دارد. در ابتدا ABAQUS برای بررسی رفتارهای فیزیکی غیرخطی طراحی شده است. در نتیجه این این بسته ی نرم افزاری دارای گستره ی وسیعی از مدل های مواد می باشد.

دانلود Autodesk Navisworks Manage/Simulate 2020.1 مصورسازی و مدیریت پروژه

2 - دانلود Autodesk Navisworks Manage/Simulate 2020.1 مصورسازی و مدیریت پروژه
مطلب نوشته شده
۱۱ دی ۹۸
دفعات بازدید
37
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk Navisworks  نرم افزاری که امکان مصورسازی و مرور طراحی پروژه را در اختیار مهندسان ، طراحان و پیمانکاران قرار می دهد که همین امر باعث کاهش خطاهای ناشی از عدم هماهنگی و برنامه ریزی بین اعضای تیم ها می گردد. همچنین مهندسان ، معماران و سازندگان به منظور کنترل بهتر نتایج نهایی پروژه ، با استفاده از این برنامه می توانند مدل ها و اطلاعات یکپارچه را با سهامداران به طور کامل مرور نمایند.

دانلود Rhinoceros 6.21.19351.09141 + V-Ray 4.10.02 نرم افزار طراحی ۳ بعدی به همراه V-Ray
آپدیت شده

1 196 - دانلود Rhinoceros 6.21.19351.09141 + V-Ray 4.10.02 نرم افزار طراحی ۳ بعدی به همراه V-Ray
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
4,702
تعداد نظرات
۱۰
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Rhinoceros راینو که یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مورد استفاده طراحان و به خصوص طراحان صنعتی است که در سال ۱۹۸۰ توسط برادران مک نیل (Mcneel) در سیاتل آمریکا متولد شد و در آن از سیستم نربز (Non-uniform Rational B-Spline) استفاده شد که در واقع یک سیستم ریاضی برای محاسبه و ارائه منحنی ها و سطوح در گرافیک کامپیوتری است. سابقه نربز به سال ۱۹۵۰ میلادی بر می گردد که با توجه به نیاز در صنایع کشتی سازی و اتومبیل به وجود آمد. این سیستم ابتدا در صنعت خودرو و در نرم افزارهای مخصوص آن و سپس در زمینه ها ی دیگر گرافیک کامپیوتری وارد شد. اصول ساخت سطوح در راینو بر ساخت منحنی ها استوار است. برای مدلینگ در محیط راینو ابتدا شبکه ای از منحنی ها در فضا ایجاد شده و سپس تبدیل به سطح می شوند .

دانلود Autodesk 3ds Max 2020.3 نرم افزار تری‌دی‌اس‌مکس
آپدیت شده

1 113 - دانلود Autodesk 3ds Max 2020.3 نرم افزار تری‌دی‌اس‌مکس
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۸ دی ۹۸
دفعات بازدید
16,127
تعداد نظرات
۲۹
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk 3ds Max برنامه ایست مختص معماران ، طراحان ، مهندسان عمران و متخصصان مصور سازی .این نرم‌افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری (CG) هست سالهاست که توسط کمپانی های میانجی متفاوت نظیر Yost , Kinetix و Discreet توسعه یافته و عاقبت دوباره به وسیله توسعه دهنده اصلی خود یعنی Autodesk خریداری شد.از قابلیت های عمومی این نرم افزار می توان امکان همکاری با نرم افزار Adobe After Effects, قابلیت کار با امکان Render Pass و کار با فتوشاپ , برخورداری از قابلیتهای جدید Render موسوم به ActiveShade Interactive iray و بسیاری از قابلیت های دیگر را نام برد.

دانلود Artlantis Studio 2020 v9.0.2.21255 نرم افزار طراحی 3 بعدی نمای داخل و خارج ساختمان
آپدیت شده

1 10 - دانلود Artlantis Studio 2020 v9.0.2.21255 نرم افزار طراحی 3 بعدی نمای داخل و خارج ساختمان
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۳۰ آذر ۹۸
دفعات بازدید
2,518
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Artlantis Studio یکی از سریعترین نرم افزارهایی است که در این زمینه می تواند به طراحان، مهندسین و معماران کمک کند تا نقشه و طرح مورد نظر خود را با استفاده از ابزارها و قدرت بالا در Render نمودن تصاویر در زمانی کوتاه و رزولوشن بالا طراحی نماید. در محیط این نرم افزار می توان از امکاناتی نظیر توانایی طراحی ساختمان و نقشه آن ها، استفاده از چندین حالت مختلف در طراحی، ابزار شبیه سازی مناظر طبیعی برای نماهای خارجی طراحی شده از ساختمان ها، ابزار تنظیم نور و رنگ خودکار و … استفاده نمود. قدرت این نرم افزار در طراحی مناسب است و آیتم های مختلفی که در اختیار شما قرار میگیرند بسیار متنوع کامل بوده و هر آنچه را که برای طراحی نمای داخلی و خارجی یک ساختمان مورد نیاز است در اختیارتان قرار می گیرد. از موارد موجود می توان به آدمک ها، میز و صندلی، لوازم کامل آشپزخانه، لوازم مرتبط با اتاق خواب، وسایل نقلیه، درخت های متنوع و بسیاری از گزینه های دیگر اشاره کرد.

دانلود Altium Designer Beta v20.0.9 Build 164 طراحی مدارهای الکتریکی
آپدیت شده

1 96 - دانلود Altium Designer Beta v20.0.9 Build 164 طراحی مدارهای الکتریکی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۵ آذر ۹۸
دفعات بازدید
20,267
تعداد نظرات
۵
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Altium Designer نرم افزاری بسیار قدرتمند در زمینه طراحی و شبیه سازی مدارات مجتمع الکترونیکی می باشد که قابلیت طراحی آسان پیشرفته ترین مدارات را با دسترسی به ابزار های پیشرفته مجازی الکترونیکی در محیطی ساده با کاربری آسان برای کاربران علاقه مند در زمینه مدارات الکترونیکی امکان پذیر می سازد. این نرم افزار امکان شبیه سازی تمام مدارات آنالوگ و برخی مدارات دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مدار خود را در این نرم افزار تست کرده و پس از اطمینان از درستی عملکرد آن، با محاسبه میزان دقیق المان ها آن ها را روی برد طراحی و نتیجه گیری کنید. Altium Designer نرم افزاری شناخته شده در زمینه طراحی PCB یا بردهای مدار چاپی است که چندین مدار الکترونیکی بر روی آن قرار گرفته و در عمل، قطعات الکترونیکی همچون مقاومت، خازن، دیود و… را می توان بر روی آن سوار کرد. برد های PCB تقریباً در تمامی دستگاه های الکترونیکی کاربرد دارند، حتی اگر یک دستگاه رادیوی کاملا ساده را باز کنید، نمونه ای ساده و کوچک از آنان را می توانید همراه ..

دانلود CAMWorks 2020 مهندسی CAM مناسب جهت تراشکاری
آپدیت شده

camworks 500x230 - دانلود CAMWorks 2020 مهندسی CAM مناسب جهت تراشکاری
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
1,464
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

CAMWorks نرم افزاری بسیار قوی و هوشمند است که قابلیتهای CAM را به محیط  SolidWorks اضافه مینماید. این نرم افزار فیچرهای solidwork  را به طور اتوماتیک برای انجام ماشینکاری مناسب تشخیص داده و ایجاد مسیر ابزار مینماید . نرم افزار Solidwork بر خلاف نرم افزارهای CAD/CAM مشابه خودش ، فاقد محیطی برای کارهای CAM می باشد. برای کارهای CAM در نرم افزار Solidwork نرم افزارهای گوناگونی ارائه شده است که این محصول که کاری از یک شرکت هندی است یکی از این نرم افزار هاست .