نرم افزار مهندسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود CAMWorks 2020 مهندسی CAM مناسب جهت تراشکاری
آپدیت شده

camworks 500x230 - دانلود CAMWorks 2020 مهندسی CAM مناسب جهت تراشکاری
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
1,451
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

CAMWorks نرم افزاری بسیار قوی و هوشمند است که قابلیتهای CAM را به محیط  SolidWorks اضافه مینماید. این نرم افزار فیچرهای solidwork  را به طور اتوماتیک برای انجام ماشینکاری مناسب تشخیص داده و ایجاد مسیر ابزار مینماید . نرم افزار Solidwork بر خلاف نرم افزارهای CAD/CAM مشابه خودش ، فاقد محیطی برای کارهای CAM می باشد. برای کارهای CAM در نرم افزار Solidwork نرم افزارهای گوناگونی ارائه شده است که این محصول که کاری از یک شرکت هندی است یکی از این نرم افزار هاست .

دانلود ADINA System 9.5.3 محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی
آپدیت شده

1 42 - دانلود ADINA System 9.5.3 محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۰ آبان ۹۸
دفعات بازدید
1,071
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

ADINA System نرم افزار جامعی بر اساس روش اجزاء محدود بوده که در زمینه محاسبات مهندسی خطی و غیر خطی به کار می رود. با استفاده از برنامه ADINA System می توان مسائل ساختاری و دما را حل و مقدار جریان را محاسبه کرد و همچنین شبیه سازی های الکترواستاتیک و مولتی فیزیکی را انجام داد. بکارگیری این برنامه در فرآیند توسعه یا تولید یک محصول می تواند بهترین گزینه برای کاهش هزینه تولید نمونه های اولیه و زمان مورد نیاز برای تست آن ها باشد. این برنامه از روش های محاسباتی جدید و کارآمدی برخوردار بوده که با ارائه نتایج دقیق ، گوی سبقت را از سایر نرم افزارهای موجود ربوده است.

دانلود Vue R3.1 3002622 + PlantFactory + Extra طراحی مناظر طبیعی به صورت 3 بعدی

Vue R3
مطلب نوشته شده
۱۹ آبان ۹۸
دفعات بازدید
70
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Vue xStream نرم افزاری بی نظیر برای طراحی و ساخت مناظر طبیعی و خلق جلوه های ویژه سینمایی CG یا Computer Generated 3D به صورت ۳ بعدی میباشد که از آن در ساخت معروف ترین فیلم های دنیا در سالهای اخیر که از تکنولوژی مدرن جلوه های ویژه کامپیوتری و تصاویر سه بعدی بهره میبردند، استفاده شده است. طرح های پیش فرض موجود در این نرم افزار و همچنین پروژه های خروجی آن کاملا با نرم افزارهای دیگر سه بعدی سازی مطرح مانند ۳ds Max, Maya, LightWave, Cinema 4D و Softimage سازگار میباشد و به راحتی در آنها قابل استفاده است. امکان ایجاد و بازسازی جزئیات یک محیط مجازی کامپیوتری کاملا واقع گرایانه در صحنه های فیلم با بهره گرفتن از این نرم افزار امکان پذیر خواهد بود. این نرم افزار محصولی از کمپانی e-on software میباشد.

دانلود 11.1 ParallelGraphics Cortona3D RapidAuthor نرم افزار طراحی و مستند سازی قطعات صنعتی

Cortona3D RapidAuthor
مطلب نوشته شده
۱۹ آبان ۹۸
دفعات بازدید
42
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار ParallelGraphics Cortona3D RapidAuthor یک نرم افزار حرفه ای برای طراحی قطعات و لوازام صنعتی با امکان مدل سازی وشبیه سازی آن ها در محیط نرم افزار در ویندوز می باشد. با استفاده از این نرم افزار شما که توسط شرکت Cortona3D  توسعه داده شده است می توانید طراح های صنعتی خود را مستند سازی کرده و با استفاده از ابزار خروجی این نرم افزار از آن در سایر نرم افزار های طراحی CAD استفاده نمایید. نرم افزار راپیدآئوتریک ابزار قدرتمند برای پیاده سازی ایده های صنعتی به صورت مجازی می باشد که علاوه بر قابلیت طراحی صنعتی امکان ساختن کاتالوگ ها و دفترچه های راهنما برای ریز قطعات را نیز دارا می باشد. این نرم افزار علاوه بر دارا بودن سیستم طراحی قطعات مهندسی و متند سازی آنها ، امکان ساخت کاتالوگ و دفترچه راهنمای ریز قطعات را نیز دارا می باشد و این امکان را به طراح می دهد که بتواند به سادگی هرچه تمام تر با  ابزار های قدرتمند این نرم افزار طراحی های لازم برای قطعات صنعتی و مدل سازی آنها را صورت دهد  و ضمن ..

دانلود Proteus Pro 8.9 SP0 Build 27865 ابزار طراحی مدارهای الکترونیکی
آپدیت شده

proteus - دانلود Proteus Pro 8.9 SP0 Build 27865 ابزار طراحی مدارهای الکترونیکی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۷ آبان ۹۸
دفعات بازدید
6,650
تعداد نظرات
۵
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Proteus Pro نرم افزاری کاربردی جهت طراحی خودکار مدارات الکتریکی می باشد. Proteus مجموعه ای از یک سیستم شبیه سازی مدارات بر مبنای مدل های اجزای الکتریکی در PSpice است. یکی از ویژگی های متمایز Proteus Professional امکان مدل سازی از دستگاه های قابل برنامه ریزی مانند میکروکنترلرها، میکروپروسسورها، DSP و … می باشد. این برنامه شامل مدل هایی از اغلب قطعات الکترونیکی برای شبیه سازی های تخصصی و برمبنای استانداردهای این حوزه می باشد. می توان بیشتر حالت های مسیریابی پیشرفته در مدارات را به وسیله این نرم افزار طراحی نمود و بدین صورت قابلیت شبیه سازی micro-controller ها افزایش یافته است. در واقع Proteus Professional یکی از نرم افزار های مطرح در زمینه شبیه سازی و تست مدارات الکترونیک می باشد، شما در این نرم افزار می توانید مدار خود را مانند عمل تست کنید و بعد از رفع اشکالات احتمالی برای آن pcb طراحی نمایید.

دانلود Solidworks Premium 2020 SP0 طراحی حرفه ای قطعات صنعتی
آپدیت شده

1 75 - دانلود Solidworks Premium 2020 SP0 طراحی حرفه ای قطعات صنعتی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۳ آبان ۹۸
دفعات بازدید
14,055
تعداد نظرات
۱۹
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Solidworks Premium یک ابزار بسیار پیشرفته به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور و … نمایید.

دانلود BricsCad Platinum 20.1.04.1 نقشه کشی حرفه ای
آپدیت شده

Untitled 22 - دانلود BricsCad Platinum 20.1.04.1 نقشه کشی حرفه ای
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۱ آبان ۹۸
دفعات بازدید
2,595
تعداد نظرات
۱۰
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

BricsCad Platinum نرم افزار قدرتمند نقشه کشی جایگزین پلتفرم CAD می باشد که برنامه ای بر اساس کار با فایل های DWG بوده و امکانات کامل و پیشرفته ای برای کاربران حرفه ای فراهم می کند. نرم افزار نقشه کشی بریکس کد یک نرم افزار کاربردی است محصول شرکت لهستانی Bricsys است.

دانلود NI LabVIEW 2019 v19.0.2 نرم افزار برنامه نویسی گرافیکی با کاربردهای گسترده
آپدیت شده

NI LabVIEW 500x230 - دانلود NI LabVIEW 2019 v19.0.2 نرم افزار برنامه نویسی گرافیکی با کاربردهای گسترده
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۶ آبان ۹۸
دفعات بازدید
4,411
تعداد نظرات
۳
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

NI LabVIEW مخفف National Instruments Laboratory Virtual Instrument Engineering Workbench و به‌معنی میزکار مهندسی ابزارهای مجازی آزمایشگاهی محصول شرکت نشنال اینسترومنتس است که درواقع یک پلت‌فرم و محیط توسعه‌‌ی زبان برنامه‌نویسی  گرافیکی یا تصویری (Visual Programming Language یا به اختصار VPL) می‌باشد؛ این زبان برنامه‌نویسی، G نامیده شده است. LabVIEW کاربردهای بسیار گسترده‌ای در انواع مهندسی الکترونیک، مکانیک، پزشکی، ریاضی، صنایع غذایی و… داشته اما بیشتر در سیستم‌های اکتساب داده‌ها (DAQ مخفف Data Acquisition)، تجزیه و تحلیل سامانه‌های اندازه‌گیری، اتوماسیون‌های صنعتی و سامانه‌های کنترل، تست و پردازش داده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دانلود CSI ETABS v18.0.2 x64 تحلیل و طراحی سازه ساختمانی
آپدیت شده

CSI ETABS - دانلود CSI ETABS v18.0.2 x64  تحلیل و طراحی سازه ساختمانی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲ آبان ۹۸
دفعات بازدید
4,452
تعداد نظرات
۷
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار CSI ETABS یک نرم افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. قابلیت این نرم افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه ها جهت گیری شده است. تمام المان های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده های طراحی برنامه بسیار کامل می باشد و تمام المان های ساختمان را می توان در این نرم افزار طراحی کرد. این برنامه برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است. ایده برنامه های ساختمانی ۳۵ سال پیش مطرح شده است(۱۹۶۳کلاوف R.W). در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.

دانلود Mathworks Matlab R2019b v9.7.0.1216025 Update 1 رسم نمودار پیشرفته
آپدیت شده

matlab - دانلود Mathworks Matlab R2019b v9.7.0.1216025 Update 1 رسم نمودار پیشرفته
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۵ مهر ۹۸
دفعات بازدید
11,543
تعداد نظرات
۳۲
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Mathworks Matlab یک نرم افزار قوی جهت دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که اولین نگارش آن در دانشگاه نیومکزیکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی بوجود آمد و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و … در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و … با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند.شرکت MathWorks کامل‌ترین نرم‌افزارهای محاسباتی رایانه‌ای را تولید می‌کند؛ برنامه‌ی اصلی این شرکت که درواقع شناسنامه‌ی آن است، نرم‌افزار MATLAB (مخفف Matrix Laboratory و به‌معنی آزمایشگاه ماتریکس) می‌باشد که یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای محاسبات عددی و ریاضی و یک زبان برنامه‌نویسی پیشرفته و نسل چهارم است و امکان تجسم و رسم توابع و داده‌ها را فراهم می‌کند. آیکون و نشانه‌ی MATLAB که با لوگوی شرکت سازنده نیز یکسان است از معادله‌ی موج، غشاء Lشکل و توابع ویژه استخراج شده است. از رقبای متلب می‌توان به Mathematica ،Maple و Mathcad اشاره کرد.