نرم افزار مهندسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود FIRST CONVAL 10.5.1 انجام محاسبات گسترده سیستم های صنعتی

FIRST CONVAL
مطلب نوشته شده
۲۸ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
7
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

FIRST CONVAL قابلیت های محاسبه گسترده ای را برای اجزا و فرایندها در سیستم های مهندسی و صنعتی، بر اساس روش های آزمایش شده مانند DIN، VDI، VDMA EN / ISO و ISA ادغام میکند. CONVAL با اجتناب از تمام انواع وابستگی به تولید کنندگان تجهیزات، کار حرفه ای و انعطاف پذیری را تضمین میکند. محدوده محاسبات در دسترس از دریچه های کنترل و عناصر دریچه از طریق سیستم های لوله کشی به مبدل های حرارتی از جمله محاسبه خاصیت های مجتمع (براساس یک پایگاه داده) و پایگاه های جامع برای دریچه های کنترل، دریچه های ایمنی، مواد و غیره بصورت استاندارد گسترش می یابد.

دانلود Siemens Tecnomatix Plant Simulation 15.1 x64 مدل سازی انواع سیستم های لجستیک
اپدیت شده

Siemens.Tecnomatix.Plant .Simulation - دانلود Siemens Tecnomatix Plant Simulation 15.1 x64 مدل سازی انواع سیستم های لجستیک
اپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۲ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
420
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Siemens Tecnomatix Plant Simulation یک نرم افزار فوق العاده کاربردی، کم حجم و آسان بوده و در زمینه ساخت و شبیه ساز ماشین آلات صنعتی، سیستم تولید، سیستم های صنعتی و کارخانه‌ای و… کاربرد به ویژه ای دارد! ابزار هایی که این نرم افزار در دسترس شما می گذارد، کمک می کند که دقیق تر مدل های خودتان را شبیه سازی کنید و عملکرد دقیق تری در کارتان داشته باشید. Siemens Tecnomatix Plant Simulation به شما کمک می کند که هزینه و سرمایه های خودتان را بیهوده هدر ندهید و برنامه ریزی مناسبی برای آنها داشته باشید.قابلیت جدید و ویژه ای که به این نرم افزار اضافه شده است، شبیه سازی دقیق و هماهنگ سازی انواع ربات های تولیدی اتوماتیک می باشد که می توانید از این قابلیت برای ربات هایی که تولیدات محصولات الکتریکی و با جزئیات و تکنولوژی بالا می باشد که می توانید در این خصوص، دقت و عملکرد بیشتری به ربات های اتوماتیک تولیدی خودتان بدهید و با استفاده از شبیه سازی ربات ها، آنها را هماهنگ سازید.قسمت شبیه سازی نرم افزار Siemens Tecnomatix Plant Simulation، ..

دانلود VectorWorks 2019 SP5 نرم افزار شبیه سازی حرفه ای دکوراسیون داخلی و خارجی
آپدیت شده

VectorWorks - دانلود VectorWorks 2019 SP5 نرم افزار شبیه سازی حرفه ای دکوراسیون داخلی و خارجی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۲ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
1,437
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

VectorWorks یکی از معروفترین و در عین حال قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی سه بعدی انواع لوازم و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمانی و تاسیساتی می باشد که با محیط گویا و حرفه ای خود به مهندسین رشته معماری، آرشیتکت ها و تولید کنندگان لوازم داخلی، خارجی و بهداشتی منازل کمک می کند تا برای پیشبرد ایده های تجاری خود بهترین معرفی و شبیه سازی را از محصولات خود ارائه نمایند، این نرم افزار حرفه ای یکی از رقبای قدرتمند و اصلی نرم افزار اتوکد می باشد و ابزارهایی به مانند آن ارائه می کند، بسیاری از ساختمان ها، آپارتمان ها، هتل ها، مراکر تجاری و برج های ساخته شده در امارات متحده عربی با این نرم افزار طراحی شده اند. این نرم افزار محصولی از شرکت Nemetschek Vectorworks می باشد . نرم افزار Vectorworks یک نرم افزار طراحی و مدل سازی بسیار عالی تهیه شده توسط متخصصان کشور انگلیس می باشد. این نرم افزار رقیب برنامه اتوکد بوده و ابزارهایی به مانند آن ارائه می کند. بیشترین و معروفترین عمارت ها و ساختمان ها و طراحان آن ..

دانلود SolidWorks 2019 SP4 Full Premium طراحی حرفه ای قطعات صنعتی
آپدیت شده

solid works 500x230 - دانلود SolidWorks 2019 SP4 Full Premium  طراحی حرفه ای قطعات صنعتی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۹ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
13,292
تعداد نظرات
۲۸
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Solidworks Premium یک ابزار بسیار پیشرفته به منظور طراحی سازه های صنعتی به صورت سه بعدی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید اقدام به طراحی و ایجاد مراجع هندسی ، منحنی ها ، پلان ها با آفست کردن صفحه ، دستگاه مختصات جدید ، منحنی های مارپیچ ، شیب دهی به سطوح و قرینه سازی اشیائ سه بعدی ، چرخش پروفیل حول یک محور و … نمایید.

دانلود Ansys 2019 R3 x64 + Ansys 15.0.09 x86 نرم افزار تحلیل مهندسی
آپدیت شده

ansys - دانلود Ansys 2019 R3 x64 + Ansys 15.0.09 x86 نرم افزار تحلیل مهندسی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۸ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
4,261
تعداد نظرات
۶
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Ansys نرم‌افزار قدرتمند و شببیه ساز سهل‌ الاستفاده‌ای‌ می‌باشد که‌ قدرت توانایی یک طراحی معتبر و استاندارد‌ را به ‌طراحان‌ و مهندسین‌ می‌دهد تا ایده‌ هایشان‌ را بر روی‌ صفحه کامپیوترهایشان‌ پیاده ‌کنند. در این نرم افزار از سیستم کارآمد و سهل‌العمل اتوماسیون پایگاه داده ها استفاده می گردد و باعث کاربری بسیار آسان این نرم افزار گردیده که به گفته سازنده نرم افزار می تواند به قدری قدرتمند باشد که برای ۳۲ سال آینده جهت حل مشکلات طراحی موثر، مفید و قابل اعتماد واقع گردد . Ansys به عنوان یکی از نرم افزار تحلیل از بین نرم افزارهای CAE ) Computer Aided Engineering) مطرح است. این نرم افزار یک نرم افزار چند گانه است و قابلیت تحلیل مسائل گوناگون و متنوع مهندسی از قبیل حرارت, سیالات, مغناطیس, الکترواستاتیک, الکتریسیته, سازه, ارتعاشات, استاتیک و … را دارد. این نرم افزار همچنین قابلیت ایجاد ارتباط بین هر یک از موارد ذکر شده را نیز داراست.

دانلود Autodesk 3ds Max 2020.1 نرم افزار تری‌دی‌اس‌مکس
آپدیت شده

3ds max1 - دانلود Autodesk 3ds Max 2020.1 نرم افزار تری‌دی‌اس‌مکس
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۴ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
15,433
تعداد نظرات
۳۷
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk 3ds Max برنامه ایست مختص معماران ، طراحان ، مهندسان عمران و متخصصان مصور سازی .این نرم‌افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری (CG) هست سالهاست که توسط کمپانی های میانجی متفاوت نظیر Yost , Kinetix و Discreet توسعه یافته و عاقبت دوباره به وسیله توسعه دهنده اصلی خود یعنی Autodesk خریداری شد.از قابلیت های عمومی این نرم افزار می توان امکان همکاری با نرم افزار Adobe After Effects, قابلیت کار با امکان Render Pass و کار با فتوشاپ , برخورداری از قابلیتهای جدید Render موسوم به ActiveShade Interactive iray و بسیاری از قابلیت های دیگر را نام برد.

دانلود Autodesk HSMWorks Ultimate 2020.1 پلاگین ماشین‌کاری برای سالیدورکس
آپدیت شده

Autodesk HSMWorks - دانلود Autodesk HSMWorks Ultimate 2020.1 پلاگین ماشین‌کاری برای سالیدورکس
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۲ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
635
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

کمپانی اتودسک پس از عرضه کردن نرم افزار های انحصاری خود حال به تدریج تصمیم به توضیع پلاگین های مختلف مهندسی را دارد که یکی از آن ها Autodesk HSMWorks 2018 می باشد . HSMWorks یک پلاگین قدرتمند ماشینکاری برای نرم افزار SolidWorks 2015 , 2016 , 2017 می باشد که به تازگی توسط کمپانی مشهور Autodesk برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است .  این نرم افزار به طور کامل راه حل CAM یکپارچه برای SOLIDWORKS می باشد و به شما این امکان را می دهد تا با سرعتث بالا در عرض چند دقیقه با استفاده از ابزار گردشی آن آشنا شوید . این پلاگین قدرتمند و منحصر بفرد را می توایند به پلاگین های دیجیتال خود اضافه کنید . نرم افزار Autodesk HSMWorks 2018 اجازه می دهد تا شما به حفظ associativity کامل بین مدل نرم افزار SolidWorks و ماشینکاری بپردازید . تغییرات طراحی در مدل CAD به طور خودکار در داده های Downstream مانند نقاشی و toolpaths به روز شده می باشد . چند پشتیبانی / چند هسته سرعت نسل toolpath بر روی سخت افزار پشتیبانی ..

دانلود Mathworks Matlab R2019a v9.6.0.1072779 رسم نمودار پیشرفته
آپدیت شده

matlab - دانلود Mathworks Matlab R2019a v9.6.0.1072779 رسم نمودار پیشرفته
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۵ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
10,654
تعداد نظرات
۳۲
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Mathworks Matlab یک نرم افزار قوی جهت دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که اولین نگارش آن در دانشگاه نیومکزیکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی بوجود آمد و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و … در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و … با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند.شرکت MathWorks کامل‌ترین نرم‌افزارهای محاسباتی رایانه‌ای را تولید می‌کند؛ برنامه‌ی اصلی این شرکت که درواقع شناسنامه‌ی آن است، نرم‌افزار MATLAB (مخفف Matrix Laboratory و به‌معنی آزمایشگاه ماتریکس) می‌باشد که یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای محاسبات عددی و ریاضی و یک زبان برنامه‌نویسی پیشرفته و نسل چهارم است و امکان تجسم و رسم توابع و داده‌ها را فراهم می‌کند. آیکون و نشانه‌ی MATLAB که با لوگوی شرکت سازنده نیز یکسان است از معادله‌ی موج، غشاء Lشکل و توابع ویژه استخراج شده است. از رقبای متلب می‌توان به Mathematica ،Maple و Mathcad اشاره کرد.

دانلود Autodesk PowerMill 2020.0.2 نرم افزار قدرتمند ماشین کاری قطعات
آپدیت شده

Udemy - دانلود Autodesk PowerMill 2020.0.2 نرم افزار قدرتمند ماشین کاری قطعات
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۴ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
9,154
تعداد نظرات
۱۱
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk PowerMill که یکی از قدرتمندترین و برجسته ترین نرم‌ افزارهای ماشین کاری قطعات به کمک رایانه میباشد که جهت تهیه مسیر حرکت ابزار در دستگاههای CNC کاربرد دارد. البته در این زمینه نرم‌ افزارهای دیگری نیز وجود دارند اما بی شک برجسته ترین و بی رقیب ترین آنان نرم‌ افزار پاورمیل PowerMill محصول شرکت Delcam میباشد که بعلت توانمندیهای بی نظیر و سادگی کار با آن و ارایه نتایج بی نقص در صنایع صنعتی مختلفی مثل قطعه سازی، قالب سازی، خودروسازی و هوافضا در سطح دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. نرم‌افزار پاورمیل با دربر داشتن استراتژیهای مختلف ماشین کاری مانند خشن کاری، پرداخت کاری معمولی یا سرعت بالا (High Speed Machining) و تکنیکها و ابزارهای تعریف شده فوق العاده و پوشش دهی گستره عظیمی از دستگاههای CNC معمولی و پیشرفته (تا پنج محور کاری) می‌تواند بهنرین مسیر را جهت حرکت ابزار روی قطعه کار تعیین نماید که نتیجه این هوشمندی کاهش زمان ماشینکاری، بهبود کیفیت سطح ماشینکاری و در نهایت کاهش هزینه با بالاترین راندمان کاری میباشد

دانلود VariCAD 2019 v3.03 Build 20190621 طراحی آسان قطعات صنعتی
آپدیت شده

varicad 500x230 - دانلود VariCAD 2019 v3.03 Build 20190621 طراحی آسان قطعات صنعتی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۲ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
1,718
تعداد نظرات
۶
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

VariCAD نام نرم افزاری برای مهندسین مکانیک می باشد. این نرم افزار دارای ابزارهایی برای طراحی های ۲ بعدی و ۳ بعدی قطعات ، طراحی صفحات فلزی ، قفسه ها ، لوله ها ، آزمایش برخورد قطعات ، سر هم کردن قطعات ، منابع استانداردهای جهانی قطعات بر اساس استاندارد های ANSI و DIN و … را دارا می باشد. این نرم افزار از فرمت های STEP , STL , IGES , DWG و DXF پشتیبانی می کند.ظاهر کاربری این نرم افزار به گونه ای است که می توانید به سرعت به طراحی قطعات به صورت ۲بعدی و یا ۳بعدی بپردازید..