نرم افزار - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود LeoMoon ParsiNegar 2.1.2 فارسی نویس پارسی‌ نگار

Parsi Negra 500x230 - دانلود LeoMoon ParsiNegar 2.1.2 فارسی نویس پارسی‌ نگار
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
72
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

پارسی نگار (LeoMoon ParsiNegar) یکی از معروف‌ترین فارسی‌نویس‌ها برای محیط ویندوز است. برخی از نرم‌افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ (البته نسخه‌های غیر خاورمیانه) اجازه تایپ فارسی را نمیدهند. برای این کار یا باید نسخه سازگار با زبان فارسی دانلود شود و یا با استفاده از نرم‌افزارهای فارسی‌نویس مثل پارسی نگار، فارسی نوشت. این برنامه بسیار کم حجم و ساده طراحی شده است و به راحتی در اغلب نرم افزارهای گرافیکی امکان تایپ فارسی را خواهید داشت. بعد از نصب برنامه تعدادی فونت فارسی در ویندوز نصب میشود که بایستی فقط از همین فونت در نرم افزار مورد نظر استفاده کنید. استفاده از پارسی نگار همانند سایر فارسی‌ نویس‌ها نیازمند مراحل ساده‌ای است. ابتدا متن خود را در برنامه تایپ می‌کنید. فونت و سایز مورد نظر را انتخاب میکنید و سپس دکمه کپی را میزنید. اکنون با وارد کردن متن در نرم افزار گرافیکی و انتخاب یکی از فونتهای برنامه نتیجه به صورت صحیح نمایش داده میشود. این کار اگرچه کمی دشوار به نظر میرسد ولی برای نرم افزارهایی که نسخه فارسی ندارند چاره دیگری وجود ندارد. گفتنی است که این برنامه فقط برای ..

دانلود MOBILedit! Phone Copier 4.6.0.16903 کپی اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر
آپدیت شده

MOBILedit! Phone Copier
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
622
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

MOBILedit! Phone Copier همواره گوشی های جدید برای خریداران وسوسه انگیز هستند اما همه دوست دارند بعد از خرید گوشی جدید بتوانند از اطلاعات گوشی قدیمی خود استفاده کنند اطلاعاتی نظیر شماره تلفن های ذخیره شده، آدرسها،پیام های متنی و دیگر اطلاعاتی که وارد کردن آن ها در گوشی جدید کاری وقت گیر می باشد.وارد کردن اطلاعات از سیم کارت شاید چاره کار باشد اما محدودیت های سیم کارت ها برطرف کننده نیاز شما نخواهد بود و لذا نیاز هست تا اطلاعات ذخیره شده در حافظه گوشی را منتقل کرد حافظه گوشی ها دارای اطلاعاتی است که درطی سالها استفاده از گوشی توسط کاربر در آن ذخیره شده است، نرم افزار MOBILedit Phone Copier با بررسی تکنولوژی و پروتکل های استفاده شده در اکثر گوشی های محبوب دنیا و شرکت های مختلف سازنده این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید این کار را براحتی انجام دهید و با استفاده از استاندارد جامعی که مورد تائید شرکت های بزرگ امنیتی امریکا نظیر ارتش،سیا،آف بی آی و… می باشد  قارد است تا تنها با استفاده از یک کامپیوتر به همراه ..

دانلود MediaMonkey 4.1.25.1895 مدیریت و پخش مالتی مدیا
آپدیت شده

media monkey - دانلود MediaMonkey 4.1.25.1895  مدیریت و پخش مالتی مدیا
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
1,412
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

MediaMonkey Gold نرم افزاری کاربردی که توسط آن می توانید فایل های صوتی را پخش ، مدیریت ، تبدیل و چندین و چند کار دیگر را انجام دهید . این نرم افزار با ظاهری زیبا و مورد پسند و با داشتن پوسته های متنوع در عین سادگی استفاده می تواند خواسته های کاربران را در زمینه های کار با صدا و فایل های صوتی مهیا کند.

دانلود Hard Disk Sentinel Pro 5.50.5 نگهداری از هارد دیسک
آپدیت شده

1 34 - دانلود Hard Disk Sentinel Pro 5.50.5 نگهداری از هارد دیسک
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
2,906
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Hard Disk Sentinel نرم افزاری قدرتمند در زمینه نگهداری از هارد دیسک و نظارت بر قسمت های مختلف هارد می باشد. در نرم افزار Hard Disk Sentinel کاربران از ابزارهای مختلفی برای انجام امور نظارتی بر روی سیستم استفاده می کنند که به کمک آن ها می توانند کلیه نکات و جزئییات مربوط به هارد دیسک را نظارت نموده و در صورت بروز مشکلات احتمالی ، سریعا در رفع آن اقدام نمایند. نمایش میزان فضای کل هارد دیسک و هر درایو به همراه میزان فضای خالی از امکانات Hard Disk Sentinel میباشد.

دانلود Grids for Instagram 5.7 اینستاگرام برای ویندوز
آپدیت شده

Grids for Instagram
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
5,653
تعداد نظرات
۱۰
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

تاکنون نرم افزارهای مختلفی برای اجرای اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار اینستاگرام در ویندوز معرفی شده است که هر کدام مشکلاتی داشته اند و یا شما مجبور بوده اید با شبیه سازهای اندرویدی برنامه مورد نظرتان را در ویندوز اجرا نمائید. اما Grids for Instagram اینستاگرام برای ویندوز کامپیوتر می باشد که توسط این نرم افزار می توانید به حساب اینستاگرام خود روی کامپیوتر یا لپ تاپ دسترسی داشته باشید ، شما تنها با وارد کردن نام کاری و پسورد خود در اینستاگرام می توانید به تصاویر خود ، لیست دوستان ، کامت ها ، اخرین تصاویر ارسالی دوستان ، ذخیره تصاویر و فیلم ها و کامنت گذاری روی تصاویر دسترسی داشته باشید.

دانلود DVD-Cloner 2019.16.70 Build 1451 کپی فرمت های DVD
آپدیت شده

DVD Cloner 500x230 - دانلود DVD-Cloner 2019.16.70 Build 1451 کپی فرمت های DVD
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
401
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

DVD-Cloner ابزار قدرتمندی برای کپی نرم افزاری دی وی دی و بلوری با کیفیت فوق العاده عالی میباشد. این برنامه با پشتیبان گیری فوق العاده از Blu-ray امکان کپی با کیفیت دی وی دی های بلوری به کاربرانش میدهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی که اکثرا اطلاعات بر روی DVD کپی میشود این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار شده است, در این میان ابزارهای فوق العاده ای برای کپی و انتقال فایل های دی وی دی وجود دارد که DVD-Cloner در این میان از آوازه خاصی برخوردار است, با این برنامه می توانید دی وی دی تان را با کیفیت اصلی و در مدت زمان کوتاهی کپی کنید.این برنامه قادر به شناسایی نوع دستگاه دی وی دی بوده و با توجه به آن نوع کپی را برایتان نمایش خواهد دید, این برنامه با استفاده از موتور رایت جدید ۱:۱ کپی می کند و هیچ گونه نیازی به نرم افزارهای جانبی ندارد.

دانلود BB FlashBack Pro 5.39.0.4506 ساخت فیلم آموزشی
آپدیت شده

BB FlashBack Pro 500x230 - دانلود BB FlashBack Pro 5.39.0.4506 ساخت فیلم آموزشی
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
2,281
تعداد نظرات
۳
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

BB FlashBack Pro نرم افزار مفید و کاربردی که کمک میکند تا شما با فیلم گرفتن از محیط کاربری خود سوال دوستتان را جواب دهید و او هم به سادگی به مشکلاتش پاسخ گفته است. اگر دقت کرده باشید در اکثر سی دی های آموزشی فیلمی از نحوه عملکرد کار با آن برنامه که مورد آموزش قرار می گیرد تهیه شده است و شما با مشاهده آن، نحوه کار با برنامه را فرا می گیرید اما فیلمی که برای این کار تهیه می شود با دوربین های فیلمبرداری نیست و توسط دوربینی در محیط ویندوز فیلمبرداری می شود این دوربین که از محیط ویندوز شما فیلمبرداری می کند، نرم افزاری است که به شما قابلیت فیلمبرداری از کارهای انجام شده در ویندوز را می دهد و شما برای آموزش دادن هر چیزی، می توانید با آن نرم افزار کار کنید و در حین کار با نرم افزار، از کار خود فیلم بگیرید و آن را به صورت یک سی دی آموزشی تبدیل کنید.با BB FlashBack  می توانید روی هر بخشی که علاقه داشتید، متن راهنما اضافه کنید. از این نرم افزار ..

دانلود Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20048 نرم افزار مدیریت PDF
آپدیت شده

Adobe Acrobat Pro DC 500x230 - دانلود Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20048 نرم افزار مدیریت PDF
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
4,609
تعداد نظرات
۷
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Adobe Acrobat Pro DC نام مشهورترین نرم افزار در زمینه ساخت فایل های PDF می باشد که اخرین ویرایش آن به کاربران ارائه شده است. به کمک این نرم افزار کاربر می تواند تمامی فایل های متنی و عکس و دیگر سند های مربوطه را به فرمت PDF تبدیل کند. این نرم افزار به دلیل سازگاری با اکثر نرم افزارها ، استفاده آسان و امکانات متعدد در میان کاربران کامپیوتر از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. شما می توانید در قسمت تنظیمات printer سیستم ، طوری برنامه ریزی کنید با فشردن کلید های Ctrl+P که مختص عملیات چاپ می باشد متون و یا هر چیز قابل چاپی را در برنامه adobe acrobat به صورت PDF چاپ کنید.

دانلود Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20048 ساخت و مدیریت فایل های پی دی اف
آپدیت شده

Acrobat Pro DC - دانلود Adobe Acrobat Pro DC 2019.021.20048 ساخت و مدیریت فایل های پی دی اف
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
11,176
تعداد نظرات
۱۴
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Adobe Acrobat DC نام محصول با سابقه و بسیار مطرح کمپانی Adobe و سازنده فورمت بسیار رایج کتب الکترونیک PDF است که سالهاست با عرضه ی نسخه های متعدد از این نرم افزار مطرح خود، کاربران را در خواندن و گسترش فورمت بسیار توانا و PDF یاری می کند.فرمت PDF مخفف Portable Document Format است، به معنای فرمت سند قابل انتقال. بدین معنی که شما یک فایل را با این فرمت ذخیره می کنید و آن را میان هزاران نفر به اشتراک می گذارید. امروزه اکثر کتاب های الکترونیکی با این فرمت عرضه می شوند. فایل های PDF دقیقا همانگونه ای چاپ میشوند که شما آن را در مانیتور می بینید، با همان صفحه بندی، فونت و عکس های موجود. بدون اینکه وابسته به محیطی باشند که در آن ساخته شده اند. علاوه بر این امنیت در این فایل ها نسبت به سایر فرمت های موجود بسیار بالاتر است و حتی امکان رمزگزاری روی فایل جهت امنیت بیشتر نیز ممکن است. در این حالت کاربر برای باز کردن و ویرایش این فایل ها نیاز به رمز عبور خواهد داشت.

دانلود AV Uninstall Tools Pack 2019.10 حذف کامل و آسان آنتی ویروس های مختلف
آپدیت شده

AvUninstall - دانلود AV Uninstall Tools Pack 2019.10 حذف کامل و آسان آنتی ویروس های مختلف
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۵ مهر ۹۸
دفعات بازدید
685
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

AV Uninstall Tools Pack بسته نرم افزار قدرتمند و حرفه ای که شامل ابزارهای مورد نیاز برای پاکسازی آنتی ویروس‌ها و نرم‌افزارهای امنیتی را برای شما فراهم می‌سازد. این مجموعه نرم‌افزاری، برنامه‌هایی را برای پاکسازی بیش از ۶۰ آنتی ویروس، نرم افزار ضد جاسوسی، فایروال و … در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید ویروس‌های غیرقابل شناسایی را از سیستم خود پاک کنید، استفاده از بسته نرم‌افزاری AV Uninstall Tools Pack را به شما توصیه می‌کنیم. حذف دستی آنتی ویروس ها از طریق ویندوز باعث پاکسازی کامل آنها نمی شود و در صورتی که قصد تعویض آنتی ویروس را داشته باشید و شاید با حذف آنتی ویروس مشکل داشته باشید و به راحتی حذف نشود و یا بعد از حذف توسط ویندوز با مشکل روبرو شوید و هنوز فایل هایی از آنتی ویروس حذف شده در کامپیوتر شما باقی مانده باشد، حال برای اینکه با این قبیل مشکلات روبرو نشوید می توانید از AV Uninstall Tools Pack که یک پک کامل می باشد که با این ابزار شما قادر به پاکسازی کامل آنتی ویروس ها، کلید های رجیستری ایجاد شده، فایل های باقیمانده و … ..