مستند - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند Banksy and the Rise of Outlaw Art 2020 با زیرنویس فارسی

2 31 - دانلود مستند Banksy and the Rise of Outlaw Art 2020 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۲۵ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
398
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

 این مستند به بررسی فعالیت‌های یک هنرمند ناشناس با نام مستعار بنکسی می‌پردازد که به عنوان بدنام‌ترین هنرمند خیابانی جهان شناخته می‌شود. بنکسی با پنهان نگهداشتن هویت واقعی خود، جنبش هنری جدیدی را پایه‌گذاری کرده‌است که…

دانلود مستند Anelka Misunderstood 2020 آنلکا سوءتفاهم فوتبال

1 10 - دانلود مستند Anelka Misunderstood 2020 آنلکا سوءتفاهم فوتبال
مطلب نوشته شده
۱۳ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
1,419
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Anelka: Misunderstood 2020 به پسر بد فوتبال فرانسه یعنی آنلکا می‌پردازد. بسیاری از فوتبال دوستان، آنلکا را سوءتفاهمی می‌دانند که نبغ بالایی در گلزنی داشته است، اما تکبر سبب شد که دوران زودگذری در این حرفه داشته باشد. حال چنین موضوعی را شبکه نتفلیکس در یک مستند کامل بررسی کرده و سعی می‌کند که شخصیت غیرقابل کنترل وی را برای‌مان آشکار کند. او علارغم داشتن یک زندگی حرفه‌ای بیست ساله که در بالاترین سطح فوتبال گذرانده است، زندگی دشواری را تجربه کرده و هیچگاه یک فرد مرفه نبوده است. این مستند نگاه دقیق‌تری به زندگی وی خواهد داشت و سعی می‌کند که با مصحاحبه‌ها و دیدار با دوستان، خانواده و هم تیمی‌های وی، اطلاعات بیشتری را برای‌مان داشته باشد. او همواره در یک تناقض با فوتبال بوده است، اما روزگار کاری کرده است که تقریبا هیچ فردی او را از فوتبال جدا نداند و نامش برای خیلی از طرفداران بسیار بزرگ بوده است. او یک مهاجم دقیق و کاربلد بود و فارغ از حواشی پیرامونش، روند بسیار خوبی داشت.

دانلود مستند World War II Race To Victory 2020

1 61 - دانلود مستند World War II Race To Victory 2020
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,426
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند World War II: Race To Victory (جنگ جهانی دوم: به‌سوی موفقیت) یک سری شش قسمتی است که به یکی از هیجان انگیزترین تراژدی‌های تاریخ می‌پردازد. سه نماد قدرت در این جنگ سعی کردند که ایدئولوژی‌های خودشان را بر بشر غلبه ساخته و به پیروزی دست یابند. چرچیل، روزولت و استالین افرادی بودند که در یک اتحاد ناخوشایند قرار گرفته و مبارزات زیادی را با همدیگر تجربه کدند. مبارزاتی که در سرتاسر قدرت بود و هرکدام می‌توانستند جهان را تحت تاثیر خودشان قرار دهند. وعده‌هایی که دروغ از آب درآمده و سوءظن‌های زیادی را نسبت به آن‌ها ایجاد کرد. در این سری تصویری عمیق از این سه شخص را خواهیم دید که در یک مسابقه قرار گرفته و قدرت و پیروزی را برای خودشان به ارمغان آوردند.

دانلود مستند World’s Greatest Guns 2000 بی‌نظیرترین تفنگ‌های جهان

Ok 2 - دانلود مستند World’s Greatest Guns 2000 بی‌نظیرترین تفنگ‌های جهان
مطلب نوشته شده
۳۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
2,846
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند World’s Greatest Guns قرار است که به سراغ اسلحه‌ها و تاریخچه بزرگ آن بپردازیم. سده‌های مختلفی که از اختراع اسلحه می‌گذرذ، صدها ابتکار روی اواع آن‌ها صورت گرفته است و مهندسین و مخترعین زیادی در طرح دیدگاه‌های خودشان نقش داشته‌اند. در این سری ما این افراد را جمع کرده و در مورد یکی از عالی‌ترین اختراعات بیشتر صحبت خواهیم کرد. شبکه‌ی سازنده به تاریخچه طولانی مدت اسلحه و نحوه طراحی آن پرداخته و ساخت اولین سلاح گرم را برای ما شرح داده است. از تاثیر کامپیوتر و تکنولوژی در این طراحی خواهیم شنید، جایی که پیشرفته‌ترین کنترل‌های رایانه‌ای روی این روند نقش داشته‌اند. اسلحه در موارد زیادی مورد استفاده است و از جنگل وحشی گرفته تا تفنگداران جنگی را شامل می‌شود. جدیدترین فناوری‌ها در حوزه اسلحه را در این سری بررسی خواهیم کرد و حتی در مورد سلاح‌های جهان آینده نیز مواردی را خواهیم شنید.

دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2020 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد

1 22 - دانلود مستند Formula 1: Drive to Survive 2020 فصل دوم
فصل دوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
4,432
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

این مستند زیبا و تماشایی به بررسی زندگی شخصی و حرفه‌ای رانندگان «مسابقات اتومبیلرانی جایزه بزرگ فرمول یک می‌پردازد و چالش‌های پیش روی آنها را با نگاهی دقیق مورد ارزیابی قرار می‌دهد. در حالیکه دنیل ریکاردو قصد دارد توانایی‌هایش را در پیست مسابقه به نمایش بگذارد، تیم‌ها برای اولین مسابقه فصل جدید رقابت‌های جایزه بزرگ استرالیا آماده می‌‎شوند و… مستند سریالی Formula 1: Drive to Survive (فرمول یک: بران تا بمانی) مینی‌سریالی مستند و ورزشی، محصول کمپانی باکس تو باکس فیلمز است که پخش فصل اول آن از مارس ۲۰۱۹ در شبکه نتفلیکس آغاز شد و کارلوس ساینز راننده رالی اهل کشور اسپانیا، به عنوان یک چهره ورزشی شناخته شده در آن حضور دارد. ناگفته نماند که جیمز گی-ریس، پل مارتین و سوفی تاد مسئولیت تهیه‌کنندگی اجرایی این مینی‌سریال مستند را برعهده دارند. مینی‌سریال فرمول ۱: بران تا بمانی که پشت صحنه مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار می‌دهد، در جدول برترین برنامه‌های تلویزیونی وب‌سایت IMDB، رتبه صد و پنجاه و پنجم را به خود اختصاص داده‌است.

دانلود مستند Brock: Over the Top 2020 پیتر براک

2 24 - دانلود مستند Brock: Over the Top 2020 پیتر براک
مطلب نوشته شده
۲۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
292
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Brock Over the Top 2020 مستند با چندین ویژگی جذاب برای ماشین بازان است که یقینا آن‌ها را مجاب به تماشای آن خواهد کرد. در این مستند قصد داریم که زندگی فوق العاده راننده بزرگ اتومبیل سواری جهان یعنی پیتر براک از استرالیا را بررسی کنیم. سطح اتومبیل رانی وی در قالب یک داستان عمیق و احساسی بوده است و از او افسانه‌ای برای ماشین بازان ساخته است. این مستند درواقع یک پرتره سینمایی از زندگی هیجان انگیز وی است و می‌خواهیم او را ابتدا در مسیر مسابقه مشاهده کرده و سپس صحبت‌ها و مصاحبه‌های وی را بررسی کنیم. او در مسیر مسابقه همواره به مردم توجه زیادی داشته است و نمادی از یک ورزشکار با اخلاق بوده است. این مستند توسط گنجینه‌هایی از مطالب و ویدیوهای بایگانی شده تهیه شده است و مصاحبه‌های وی به صورت کامل نمایش داده خواهد شد. شخصیت پیتر براک و زندگی شخصی وی در این مستند وجود دارد و حتی به سراغ هم قطاران وی در مسابقات و نزدیک افراد و دوستان وی نیز خواهیم رفت.

دانلود مستند The Speed Cubers 2020 با زیرنویس فارسی

1 29 - دانلود مستند The Speed Cubers 2020 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۲۰ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
527
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند The Speed Cubers (مکعب‌بازهای سرعتی) سعی داریم که ورزش درست کردن مکعب روبیک را با هم داشته باشیم. رقابت‌هایی را در این سری خواهیم دید که برای حل یک مکعب روبیک در چند ثانیه برگزار می‌شود. در سال‌های اخیر این رقابت‌ها بینندگان زیادی داشته است و به یک پدیده جهانی نیز تبدیل شده است. نزدیک به یک دهه است که فلیکس زمدگ در رقابت‌های جهانی این رشته رتبه اول را کسب می‌کند و به عنوان پادشاه مکعب روبیک شناخته می‌شود. این ورزشکار استرالیایی تاکنون بدون هیچ گونه چالشی در این مسابقات شرکت کرده است و با عوض شدن شرایط، قدرت وی کاهش پیدا نمی کند. اما حال دیگر رقیب دیگری به نام ماکس پارک از کالیفرنیا هم ظهور کرده است و در سال ۲۰۱۷ توانست که مدال طلا را برای خود داشته باشد. او به مرحله جهانی راه یافته و توانست است که سرعت پایداری در پیشرفت در این رشته از خود نشان دهد. اما فلیکس همچنان رقیب قدرتمندی است و این دو با یکدیگر رقابت سختی برای پیروزی و شکستن رکورد جهان دارند.

دانلود مستند Art of Persia 2020 هنر پارسی

1 11 - دانلود مستند Art of Persia 2020 هنر پارسی
مطلب نوشته شده
۱۷ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
5,015
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Art of Persia شبکه‌ی BBC سعی کرده است که نگاه خوبی به فرهنگ غنی و رنگارنگ تاریخ ایران داشته باشد و اطلاعات جذابی و نابی را برای‌مان به‌همراه خواهد داشت. این مستند دارای ۳ قسمت است که در اولین قسمت به‌سراغ امپراطوری پارس خواهیم رفت. خانم سمیرا احمد میزبان ما در این مستند جذاب خواهد بود و مارا به جایی خواهد که تماشاگران غربی به‌ندرت توانسته‌اند آن را مشاهده کنند. از چگونگی پیدایش امپراطوری پارس خواهیم شنید و این سرزمین اسرار آمیز را از ابتدا تا انتها بررسی می‌کنیم.

دانلود مستند Lenox Hill 2020 بیمارستان لنوکس هیل

0 4 - دانلود مستند Lenox Hill 2020 بیمارستان لنوکس هیل
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,137
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Lenox Hill 2020 نگاه جذابی به زندگی چهار دکتر متشکل از دو جراح مغز، یک پزشک اتاق اورژانس و یک رئیس بخش OB/GYN خواهیم داشت. مستند اوج فراز و نشیب اتفاقات بیمارستان لنوکس هیل را ظهر نیویورک بررسی کرده و به ما نشان می‌دهد که روزانه چه اتفاقاتی در این مرکز اتفاق می‌افتد. با اتفاقات تلخ و شیرینی روبرو می‌شویم که این چهار دکتر در طول فعایت خودشان تجربه می‌کنند و از نزدیک ما را با این اتفاقات آشنا می‌کنند. تلاش این افراد برای نجات زندگی افراد و رها کردن آن‌ها از درد ستودنی است و چنین مواردی به‌صورت شبانه روزی برای آن‌ها رخ می‌دهد. درواقع بیمارستان لنوکس هیل محلی است که داستان‌های زیادی در روز در آن جریان پیدا می‌کند و ما در این سری فرصت این را پیدا کرده‌ایم که نگاه نزدیک‌تری به آن داشته باشیم و ببینیم که این دکترها با چه فشارهایی روبرو هستند.

دانلود مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 دیزنی گالری

1 4 - دانلود مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 دیزنی گالری
مطلب نوشته شده
۱۳ مرداد ۹۹
دفعات بازدید
953
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Disney Gallery: The Mandalorian 2020 نگاهی به روند ساخت سری The Mandalorian محصول دیزنی پلاس خواهیم پرداخت. بازیگران و عوامل پشت صحنه در این مستند حضور خواهند داشت تا در مورد سختی‌های کار با ما صحبت کرده و صحنه‌هایی نیز از پشت صحنه مشاهده کنیم. سی جی آی های این سری بسیار جذاب و هیجان انگیز بودند و دیدن آن‌ها نیز خالی از لطف نخواهد بود. بازیگران در مورد ایفای نقش خودشان صحبت می‌کنند و خواهیم دید که آن‌ها چه تفکری در مورد قسمت‌های مختلف این سری داشته‌اند. خاطرات آن‌ها را در مورد ربات‌های سری استار وارز را خواهیم شنید و می‌بینیم که چه طور با طرفدارانی که سر صحنه حضور دارند رفتار می‌کنند. آن‌ها از مفهومی به نام خانواده استار وارز پرده برداری می‌کنند و از اهمیت و بزرگی آن برای ما صحبت خواهند کرد.