مستند - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند A Life Of Speed 2020 با زیرنویس فارسی

2 18 - دانلود مستند A Life Of Speed 2020 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۱۵ تیر ۹۹
دفعات بازدید
84
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

این مستند زندگی راننده فرمول یک اهل آرژانتین را روایت می‌کند. او قهرمان پنج دوره از مسابقات جهانی فرمول یک بود. خوان مانوئل فانخیو در اوایل دهه پنجاه ، در پنج دوره قهرمان مسابقه فرمول یک جهان شد ، بدون اینکه از تجهیزات محافظ یا ویژگی‌های ایمنی استفاده کند. براساس مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۶ توسط دانشگاه شفیلد انجام شده و مشخص شد که خوان مانوئل فانخیو بهترین راننده فرمول یک در تاریخ است و…

دانلود مستند BBC Blue Planet Revisited 2019 ملاقات دوباره‌ی سیاره آبی

ok - دانلود مستند BBC Blue Planet Revisited 2019 ملاقات دوباره‌ی سیاره آبی
مطلب نوشته شده
۱۴ تیر ۹۹
دفعات بازدید
161
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند BBC Blue Planet Revisited 2019 محصول جدیدی از شبکه بی بی سی است که با غواصی به اعماق محیط زیست دریایی، از شگفتی‌های اکولوژیکی پرده برداری می‌کند. استیو بکشل مثل همیشه با لیز بنین همراه شده است و ما را در این ماجراجویی هیجان انگیز همراهی می‌کند. در قسمت اول این مستند به سراغ داستان یک کوسه می‌رویم. استیو بکشل در این قسمت فاش می‌کند که چرا باهاما تبدیل به پناهگاهی برای کوسه‌ها است. حمایت‌های زیادی از طرف مسئولین محیط زیست این منطقه صورت پذیرفته و نگرش مردم نیز در حفظ‌ این گونه‌ها بالا رفته است. استیو به محققانی خواهد پیوست که زندگی خود را به این کوسه‌ها گره زده‌اند و اطلاعات زیادی را در اختیار مردم قرار می‌دهند. در این قسمت خواهیم دانست که چرا وجود کوسه‌ها برای اکوسیستم دریایی مفید هستند و چطور می‌توانند حیات سالم را برای دیگر گونه‌ها نیز فراهم کنند.

دانلود مستند Okavango: River of Dreams 2019

1 108 - دانلود مستند Okavango: River of Dreams 2019
مطلب نوشته شده
۵ تیر ۹۹
دفعات بازدید
980
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Okavango: River of Dreams 2019 روایتی جذاب و دیدنی را از دلتای اوکاوانگو برای‌مان تعریف می‌کند. این دلتا در بهشت آفریقای جنوبی قرار گرفته است و مناطقی بسیار سرسبز و خوش آب و هوا دارد. قرار است که به این سرزمین سفر کرده و طیف گسترده‌ای از موجوداتی را مشاهده کنیم که در هم‌زیستی کامل در کنار همدیگر قرار دارند و صحنه‌های جذابی را ایجاد می‌کنند. شیرهایی را می‌بینیم به تعقیب فیل‌ها می‌روند و چندین روز در طلب غذایی برای زنده ماندن هستند. اما این‌ها تنها روایت این دلتا نیستند و قرار است که به زندگی کروکدیل‌ها و تمساح‌ها نیز نگاهی بیندازیم. دلتای اوکاوانگو مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار کیلومتر مربعی دارد و از تالاب‌ها و نهرهای مختلفی تشکیل شده است. سوای حیات وحش پر ماجرایی که در این دلتا وجود دارد، طبیعت جذابی را می‌بینیم که نگاه کردن گوشه گوشه آن واقعا لذت بخش است.

دانلود مستند Coronavirus Explained 2020 توضیح در مورد ویروس کرونا
قسمت سوم اضافه شد

Ok 1 - دانلود مستند Coronavirus Explained 2020 توضیح در مورد ویروس کرونا
قسمت سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲ تیر ۹۹
دفعات بازدید
4,401
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Coronavirus Explained 2020 در مورد اتفاقی است که در سال ۲۰۲۰ دنیا را تغییر داد. این مجموعه به بررسی بیماری همه‌گیر کرونا ویروس پرداخته و تلاش‌های همگانی که برای مبارزه با آن صورت می‌گیرد را به نمایش می‌گذارد. راه‌هایی که برای مدیریت عوارض سلامت روان وجود دارد، کاملا بررسی شده و دید واضح‌تری از این ویروس به بینندگان ارائه خواهد داد. خیلی از کارشناسان و دانشمندان در حال تلاش برای پیدا کردن واکسن این بیماری جدید هستند و با همدیگر به هم‌فکری می‌پردازند. در این مستند به‌صورت کامل به ویروس کرونا آشنا خواهیم شد و علائم و عوارض این بیماری را در آینده افراد مبتلا خواهیم دانست. این اطلاعات به ما کمک می‌کنند که هرچه بیشتر با این پدیده آشنا شده و خطرات واقعی آن را بشناسیم.

دانلود مستند Banking on Africa: The Bitcoin Revolution 2020 بانک‌داری در آفریقا انقلاب بیت‌کوین

Ok 1 - دانلود مستند Banking on Africa: The Bitcoin Revolution 2020 بانک‌داری در آفریقا انقلاب بیت‌کوین
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
765
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند The Bitcoin Revolution با دیدی کاملا متفاوت به مقوله بیت کوین و انقلابی که ایجاد کرده است، می‌پردازد. شما در این مستند مباحثی را خواهید دانست که تمرکز اصلی آن‌ها روی ارز رمزنگاری شده خواهد بود و سپس به‌طور خاص وارد بیت کوین و تاثیری که روی اقتصادهای مختلف گذاشته است، خواهد پرداخت. نمای کلی صنعت کریپتو در این مستند به‌صورت کامل بررسی شده و به‌ نحوه‌ی تغییر بیت کوین در طول این سال‌ها خواهیم پرداخت. این مستند نگاهی هم به کاربردهای جالب بیت کوین در صنعت‌های مختلف می‌پردازد و می‌توانید بدانید که بانک‌داری چه تغییراتی با ورود این رمز ارز خواهد داشت. بیت کوین سال‌های پر افت و خیزی را سپری کرده است و صنعت‌های زیادی با آن درگیر شده‌اند. بانک ‌داری در آفریقا، گویا تاثیرات مهمی را از بیت کوین گرفته است و خوب یا بد بودن آن را در این مستند برررسی خواهیم کرد.

دانلود مستند Netflix vs the World 2019 نتفلیکس علیه جهان

Ok - دانلود مستند Netflix vs the World 2019 نتفلیکس علیه جهان
مطلب نوشته شده
۷ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
1,209
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Netflix vs the World 2019 خواهیم دید که چگونه یک استارت‌آپ کوچک و درب و داغون سیلکون ولی توانست در دنیای فیلم‌های اجاره‌ای به یک غول تبدیل شده و با نابود کردن آمازون، توانست صنعت فیلم‌سازی و پخش فیلم را به‌سمت دنیای دیجیتال سوق دهد. این کمپانی ۸ میلیارد دلاری از همان ابتدا بدین شکل نبوده است و شاید روند رشد آن، بسیار عجیب و غریب‌تر از کمپانی‌های بزرگ‌تری همچون HBO یا برادران وارنر باشد. نتفلیکس انقلاب بزرگی را در پخش و عرضه فیلم‌ها و سریال‌های ماهواره‌ای ایجاد کرده و نام بزرگی را برای خود به ارمغان آورده است. در این مستند با شخصیت‌های زیادی مصاحبه کرده و با تاریخچه نتفلیکس آشنا می‌شویم. تصاویر و ویدیویی‌هایی را از سال‌های ابتدایی کمپانی می‌بینیم و همچنین به خرده‌فروشی‌هایی می‌رویم که نتفلیکس از همان ابتدا در آن فعال بوده است.

دانلود مستند The Last Dance 2020 آخرین رقص با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی فصل اول تکمیل شد

1 103 - دانلود مستند The Last Dance 2020 آخرین رقص با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی فصل اول تکمیل شد
مطلب نوشته شده
۵ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
4,239
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند The Last Dance 2020 مظهر ظهور تیم بسکتبال شیکاگو بولز دهه‌ی ۱۹۹۰ را خواهیم داشت که نام آن برای همه کس آشنا است. او مایکل جردن دارد و رهبری برای یکی برجسته‌ترین سلسه‌های تاریخ ورزش محسوب می‌شود. در این مستند ما زندگی مایکل جردن افسانه‌ای را از قاب دیگری مشاهده می‌کنیم و خواهیم دید که چه راز و رمزهایی در زندگی شخصی و زندگی حرفه‌ای خودش داشته است. او یکی از بااستعدادترین بازیکنانی است تاریخ ورزش به‌خودش دیده است و حال در این مستند فرصتی می‌یابیم که خیلی بیشتر با وی آشنا شویم. برای ساخت این مستند روی تیم ۹۷-۹۸ شیکا بولز تمرکز داشته‌اند و طی یکی مینی سریال ۱۰ قسمتی، به آن پرداخته خواهد شد. صحنه‌هایی از زندگی وی را خواهیم دید که ناامید شده و سپس خودش را بازسازی می‌کند. مستند به آخرین فصل حضور مایکل جردن می‌پردازد و سعی می‌کند که حرارت و حساسیت این فصل از رقابت‌های NBA را بار دیگر در این مستند زنده کند. این سری شامل مصاحبه‌ها و فیلم‌های منتشر نشده از فصل ۹۷-۹۸ لیگ بسکتبال NBA آمریکا است. بیش از ۵۰۰ ..

دانلود مستند Dolphin Reef 2020 تپه‌ی دلفین 4K با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اختصاصی فایل نیکو اضافه شد

1 59 - دانلود مستند Dolphin Reef 2020 تپه‌ی دلفین 4K با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اختصاصی فایل نیکو اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲ خرداد ۹۹
دفعات بازدید
4,928
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Dolphin Reef 2020 به زیر دریا می‌رویم تا برخی از جذاب‌ترین حیوانات این سیاره را مشاهده کنیم. دلفین‌ها در تنگنای جوانی چندان نمی‌توانند خوب تصمیم بگیرند و هنوز آماده‌ی به‌عهده گرفتن مسئولیت‌های سنگین زندگی در کنار هم نیستند. در این مستند می‌بینیم که جامعه دلفین‌ها چه‌طور شکل گرفته و آن‌ها چه‌طور مشکلات‌شان را در کنار همدیگر حل می‌کنند. صخره‌های مرجانی را خواهیم دید که دلفین‌ها در آن ساکن هستند و با یک ساختار زبانی متفاوت، باهمدیگر صحبت می‌کنند. آن‌ها برای حفظ سلامتی خودشان، راهکارهای متنوعی دارند، اما با وجود حیوانات دیگری همچون نهنگ‌ها، اورکاها و لاکپشت‌های دریایی، آن‌ها در شرایط سختی قرار می‌گیرند.

دانلود مستند Elephant 2020 محصولی از دیزنی نیچر با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد

1 54 - دانلود مستند Elephant 2020 محصولی از دیزنی نیچر با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۷ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
2,853
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Elephant 2020 زندگی یک فیل آفریقایی به‌نام شانس و پسرش جومو را به‌تصویر می‌کشد و فرایند سفر حماسی که در دل کویر کالاهاری طی می‌کنند را نشان می‌دهد. سفر حماسی آن‌ها این‌بار توسط دیزنی پلاس روایت خواهد شد و قرار است در این ماجراجویی هیجان انگیز با گله‌ی این فیل‌ها‌ همراه شویم. فیل‌ها خانواده بسیار اجتماعی هستند که با همدیگر سفر می‌کنند و با گذر از مناطق خشک و آبی، بالاخره خودشان را به مقصد می‌رسانند. مسیر بسیار طولانی است و هر اتفاقی می‌تواند شرایط زندگی آن‌ها را تغییر دهد. فیل‌ها در برابر حیوانات درنده‌ای قرار می‌گیرند که قصد شکارشان را دارند و همزمان باید در صدد پیدا کردن آبی برای خوردن باشند. در آفریقا شرایط کاملا متفاوت است و ببر و شیر و پلنگ، درصدد پیدا کردن فرصتی برای شکار بچه فیل‌ها یا حتی حمله فیل‌های بزرگ‌سالی هستند که از پا افتاده یا از گروه جدا شده‌اند. این روایت جدید را می‌توانید مشاهده کرده و با اسرار جدیدی از زندگی فیل‌ها آشنا شوید.

دانلود مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 کیهان جهان‌های ممکن با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) فصل اول اضافه شد

1 55 - دانلود مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 کیهان جهان‌های ممکن با زیرنویس فارسی
قسمت 13(آخر) فصل اول اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۰ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
24,143
تعداد نظرات
۹
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نیل دگراس تایسون این‌بار با مستند Cosmos: Possible Worlds 2020 بازگشته است تا رازهای دیگری را از علم برای‌مان افشا کند و ما را در یک سفر ارزشمند همراهی خواهد کرد. بعد از موفقیت بزرگ مستند Cosmos: A Spacetime Odyssey یقینا طرفداران زیادی هیجان همراه شدن دوباره با نیل دگراس را دارند. مخاطبین در این مستند در سفرهای اکتشافانه حضور خواهند داشت و می‌توانند قلمروها و جهان ناشناخته بسیاری را سیر کنند. در این میان جهان‌هایی هم وجود دارند که هنوز به ما معرفی نشده‌اند و ممکن است انسان در آینده روی آن‌ها ساکن شود. همه‌چیز به شما و شم یادگیری‌تان بستگی دارد تا بتوانید هرچه بیشتر با دنیای عرفانی این کهکشان عظیم ارتباط برقرار کنید. ان درویان همکار خلاف کارل ساگان هم در این مستند حضور دارد، کسی که اسناد و مدارکش الهام بخش این مستند سریالی Cosmos بوده است و قرار است که در کنار ست مک‌فارلین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت داشته باشد. مستند شامل اطلاعات جذابی از کیهان ناشناخته‌ای خواهد بود که از سرزمین‌های ناشناخته تشکیل شده است یا به‌سراغ کشفیات قبلی انسان‌ها می‌رود. این کیهان هنوز به‌صورت کامل ..