مستند - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند علمی-تخیلی فیزیک غیرممکن Sci-Fi Science: Physics of the Impossible

2 54 - دانلود مستند علمی-تخیلی فیزیک غیرممکن Sci-Fi Science: Physics of the Impossible
مطلب نوشته شده
۲۶ آبان ۹۹
دفعات بازدید
977
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Sci Fi Science: Physics of the Impossible که به نام “علم غیرممکن” نیز معروف شده یک مجموعه ی تلویزیونی مستند محصول شبکه ی Science آمریکا می باشد که اولین بار در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۰۹ در این شبکه پخش شد. در این مجموعه کارشناسی در زمینه ی فیزیک نظری به نام Michio Kaku فعالیت دارد و موضوع برنامه بر پایه ی کتاب او یعنی “فیزیک غیرممکن” می باشد. دکتر Kaku در هر اپیزود یک موضوع تخصصی از داستان های علمی تخیلی بر می گزیند و با ایده های تخصصی-نظری خود همراه با استفاده از علم شناخته شده امروز به ساخت آنها می پردازد. او همچنین در هر اپیوزد ،تکنولوژی های ساخته شده توسط دانشمندان که مربوط به موضوع آن قسمت است را بررسی می کند.

دانلود مستند Magical Fjords 2020 فلات‌های اسرارآمیز

1 24 - دانلود مستند Magical Fjords 2020 فلات‌های اسرارآمیز
مطلب نوشته شده
۱۶ آبان ۹۹
دفعات بازدید
778
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Magical Fjords به مناظر باشکوه و شگفت انگیز فلات‌ها پرداخته و از نوک این کوه یخ برای ما صحبت می‌کند. این منطقه به پادشاهی حیوانات معروف است و جایی شگفت انگیز برای زندگی گونه‌های مختلف حیوانی بوده است. این زندگی در سطح، زیر آب و اعماق دامنه‌های کوه همواره برقرار بوده است و دیدن تصاویر ارزشمند آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. همه‌ی این صحنه‌ها بار دیگر به ما نشان می‌دهد که با چه فضای باورنکردنی از روبرو هستیم و نام این منطقه همواره در یاد ما خواهد ماند. منطقه‌ی فیورد پهنه‌ی باریکی از دریا است که بخشی از ان در خشکی پیش رفته است. این منطقه شیب تندی دارد و در کناره‌های نروژ جای گرفته است. در این منطقه یخگیرهایی را می‌بینیم که بسیار پهن هستند و فرسایش یخچال دریایی هم در آن دیده می‌شود. ایم منطقه زیبایی منحصربه فردی دارد و کمتر کسی توانسته است که آن را از نزدیک ببیند. یخچال‌های قرار گرفته در این منطقه معمولا یو شکل هستند و بنابراین شیب‌دار بودن و باریک شدن منطقه، امری طبیعی است.

دانلود مستند Dino Hunters 2020 شکارچیان دایناسور

1 23 - دانلود مستند Dino Hunters 2020 شکارچیان دایناسور
مطلب نوشته شده
۱۶ آبان ۹۹
دفعات بازدید
727
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Dino Hunters 2020 به سراغ بخشی از کشف‌های علمی مهمی خواهیم رفت که چند شخصیت مهم با اختصاص بودجه دانشگاهی به آن دست یافته و توانستند به زمین‌هایی دسترسی پیدا کنند که دنیای علمی را با دگرگونی روبرو کرده است. آن‌ها برای این کار از جیب‌ خودشان هم مایه گذاشته و تلاشی مستمر داشته‌اند. آن‌ها یک روند آکادمیک را پیگیری کرده و به عنوان دو همکار، کار خودشان را در زمین‌هایی که دایناسورها در آن قدم گذاشته بودند، شروع کردند. حفاری زمین در این سری باید با دقت تمام انجام شده و بدون آسیب رساندن به کشفیات آن‌ها صورت بگیرد. به همین ترتیب شبکه دیسکاوری نهایت تلاش خود را داشته است که با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شده و از تلاش این تیم برای ما صحبت کند. تلاشی که قرار بود زندگی شکارچیانی در قالب دایناسور را برای ما روایت کرده و اطلاعات منحصر به فرد و عجیبی را در اختیار ما گذارد.

دانلود مستند Insane Pools Off the Deep End Specials 2020 استخرهای دیوانه‌وار

1 4 - دانلود مستند Insane Pools Off the Deep End Specials 2020 استخرهای دیوانه‌وار
مطلب نوشته شده
۱۴ آبان ۹۹
دفعات بازدید
835
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Insane Pools 2020 نمایشی بسیار جذاب از لوکاس کاندون، طراح استخر مشهوری است که موفق به دریافت جوایز بسیاری شده است. این فرد خانه‌های بلند و خشک را با طرح‌های زیبای خود که از طبیعت نیز الهام گرفته است، به سواحل مصنوعی عجیب و غریبی تبدیل می‌کند. او قدرت زیادی در جلب نظر مشتریان خود دارد و همواره عمشق خود را در بخش بیرونی منازل به همه نشان داده است. در این مستند و قسمت‌های مختلف آن، هر قسمت از استخرهای طراحی شده توسط وی را با طرح جزئیات به شما نشان خواهیم داد. استخرهایی که از مواد مختلف سخته شده است و مکانی مجلل و لوکس برای زندگی افراد هستند. این استخرها کاملا بنا به خواست مشتریان طراحی شده است و حس حضور در یک تعطیلات در تابستانی گرم را برای‌شان خواهد داشت. همه‌ی ما رفتن به سواحل را دوست داریم و او با دانستن این موضوع، استخرهایی را طراحی کرده است که جس و حال حضور در سواحل را داشته و در حیات خلوت خانه‌ی مشتریان چنین روندی را برقرار می‌کند. او کاملا می‌داند که از دیوارهای ..

دانلود مستند BBC A Wild Year 2020 یک سال خشن

1 2 - دانلود مستند BBC A Wild Year 2020 یک سال خشن
مطلب نوشته شده
۱۴ آبان ۹۹
دفعات بازدید
642
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند A Wild Year 2020 به بخش بی نظیری از طبیعت نمادین حومه انگلیس می‌پردازد. این مناطق که در انگلیس قرار دارند، تبدیل به یک منطقه پر از حیوانات وحشی شده و پیچ و تاب‌های بسیار زیبایی را در امتداد اقیانوس اطلس ایجاد کرده‌اند. این پایان ماجرا نیست و قرار است که زندگی حیوانات در این نواحی را با تغییر فصول مشاهده کرده و خط باستانی را دنبال کنیم. قدرت دریا را در این سری خواهید دید و گوشه‌ای دور در غرب ولز، منطقه‌ای خواهد بود که ما را با یکی از مناطق وحشی آشنا خواهد کرد. تا ماه جولای هر سال، گردشگران بسیاری از این منطقه دیدن می‌کنند، اما جزر و مد می‌تواند این برنامه را کاملا بهم زند، چرا که جزء بزرگی از ساحل را در بر گرفته و شرایط کامل نامساعد خواهد شد. منطقه Pembrokeshire همه روزه شاهد اتفاقات شگفت انگیزی است و آب تا حد ۳۰ پایی نیز در آن بالا می‌رود.

دانلود مستند Art of Persia 2020 هنر پارسی با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد

1 11 - دانلود مستند Art of Persia 2020 هنر پارسی با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۰ آبان ۹۹
دفعات بازدید
8,099
تعداد نظرات
۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Art of Persia شبکه‌ی BBC سعی کرده است که نگاه خوبی به فرهنگ غنی و رنگارنگ تاریخ ایران داشته باشد و اطلاعات جذابی و نابی را برای‌مان به‌همراه خواهد داشت. این مستند دارای ۳ قسمت است که در اولین قسمت به‌سراغ امپراطوری پارس خواهیم رفت. خانم سمیرا احمد میزبان ما در این مستند جذاب خواهد بود و مارا به جایی خواهد که تماشاگران غربی به‌ندرت توانسته‌اند آن را مشاهده کنند. از چگونگی پیدایش امپراطوری پارس خواهیم شنید و این سرزمین اسرار آمیز را از ابتدا تا انتها بررسی می‌کنیم.

دانلود مستند Tiny Creatures 2020 موجودات کوچک

1 65 - دانلود مستند Tiny Creatures 2020 موجودات کوچک
مطلب نوشته شده
۲۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
1,557
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Tiny Creatures 2020 به حیوانات کوچکی که در این دنیای بزرگ زندگی می‌کنند، پرداخته و اسرار آن‌ها را برای ما بازگو می‌کند. در این سری دراماتیک خواهیم دید که دنیای پنهان این موجودات ریز چگونه شکل داده شده است و چه تفاوتی با زندگی حیوانات بزرگ‌تر دارد. داستان بقای آن‌ها را خواهیم دانست و می‌بینیم که چه روند حماسی را در کل طی می‌کنند. ماجرای زندگی هرکدام از آن‌ها را مشاهده کرده و درک خواهیم کرد که این ماجرا چطور در سرتاسر ایالات متحده روی می‌دهد. داستان این حشرات و دیگر حیوانات ریز دیدنی و شنیدنی است و مطمئنا چیزهای اسرارآمیز بیشتری برای ما خواهند داشت. موجودات ریز تنها حیواناتی که زیردریا یا در اعماق جنگل‌ها مشاهده می‌کنیم نیستند و یقینا موجودات بسیار ریزتری هم وجود دارند که کمتر انسانی به آن‌ها توجه می‌کند. در همین شرایط ما قصد داریم که در چندین قسمت، نگاه نتفلیکس به این موارد را مشاهده کنیم.

دانلود مستند High Score 2020 امتیاز بالا

1 64 - دانلود مستند High Score 2020 امتیاز بالا
مطلب نوشته شده
۲۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
676
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند High Score 2020 مصاحبه‌هایی را از دوران گذشته به ما نشان خواهد داد و بیشتر می‌توانیم با این دنیای کلاسیک آشنا شویم. اگر علاقه مند به دریافت اطلاعات از دوران قدیم بازی‌های ویدیویی هستید و دوست دارید که صحبت‌های اسطوره‌های بازی سازی از ژاپن و سرتاسر جهان را ببینید و بشنوید، این مستند را دنبال کرده و از آن لذت ببرید. در این مستند خواهیم دید که کنسول‌ها و کنترلرهای قدیمی چه شکلی بودند و چه داستانی پشت سر آن‌ها قرار دارد. حتی به سراغ بازی‌های ناب آن دوران خواهیم رفت و با سازندگان آن صحبت‌های جالبی را خواهیم داشت. صحبت‌هایی که فارغ از ریتم کارشناسی هستند و اتفاقات جالب هنگام ساخت و عرضه این بازی‌های بزرگ را برای ما تعریف می‌کنند. اگر با هرکدام از این شخصیت‌ها خاطره دارید و دوست دارید که با فاصله گرفتن از صنعت بازی مدرن امروزی، بازی‌های کلاسیک قدیمی را دبنال کنید، حتما با مستند جدید نتفلیکس همراه شوید.

دانلود مستند Banksy and the Rise of Outlaw Art 2020 با زیرنویس فارسی

2 31 - دانلود مستند Banksy and the Rise of Outlaw Art 2020 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۲۵ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
1,499
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

 این مستند به بررسی فعالیت‌های یک هنرمند ناشناس با نام مستعار بنکسی می‌پردازد که به عنوان بدنام‌ترین هنرمند خیابانی جهان شناخته می‌شود. بنکسی با پنهان نگهداشتن هویت واقعی خود، جنبش هنری جدیدی را پایه‌گذاری کرده‌است که…

دانلود مستند Anelka Misunderstood 2020 آنلکا سوءتفاهم فوتبال

1 10 - دانلود مستند Anelka Misunderstood 2020 آنلکا سوءتفاهم فوتبال
مطلب نوشته شده
۱۳ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
1,793
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Anelka: Misunderstood 2020 به پسر بد فوتبال فرانسه یعنی آنلکا می‌پردازد. بسیاری از فوتبال دوستان، آنلکا را سوءتفاهمی می‌دانند که نبغ بالایی در گلزنی داشته است، اما تکبر سبب شد که دوران زودگذری در این حرفه داشته باشد. حال چنین موضوعی را شبکه نتفلیکس در یک مستند کامل بررسی کرده و سعی می‌کند که شخصیت غیرقابل کنترل وی را برای‌مان آشکار کند. او علارغم داشتن یک زندگی حرفه‌ای بیست ساله که در بالاترین سطح فوتبال گذرانده است، زندگی دشواری را تجربه کرده و هیچگاه یک فرد مرفه نبوده است. این مستند نگاه دقیق‌تری به زندگی وی خواهد داشت و سعی می‌کند که با مصحاحبه‌ها و دیدار با دوستان، خانواده و هم تیمی‌های وی، اطلاعات بیشتری را برای‌مان داشته باشد. او همواره در یک تناقض با فوتبال بوده است، اما روزگار کاری کرده است که تقریبا هیچ فردی او را از فوتبال جدا نداند و نامش برای خیلی از طرفداران بسیار بزرگ بوده است. او یک مهاجم دقیق و کاربلد بود و فارغ از حواشی پیرامونش، روند بسیار خوبی داشت.