مستند - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود مستند Andy Murray Resurfacing 2019 اندی ماری بازگشت دوباره

1 85 - دانلود مستند Andy Murray Resurfacing 2019 اندی ماری بازگشت دوباره
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
64
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مستند Andy Murray: Resurfacing 2019 تمرینات اختصاصی وی را می بینیم و سری هم به دوران کودکی و افتخارات وی در مسابقات گرند اسلم خواهیم زد. دیگر تنیسورهای برتر جهان هم در این مستند حضور دارند و نظرات خودشان را در مورد بازگشت اندی ماری و شخصیت وی بیان می کنند. گویا دنیای تنیس یه تنیس بزرگ کم دارد و شبکه آمازون با بررسی این موضوع روند مصدومیت و بازگشت وی به زمین های خاکی و سبز تنیس را بررسی می کند. مسابقات تنیس که از هیجان انگیزترین و محبوب ترین ورزش های جهان است، چشم بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب کرده است و حال همه به دنبال این هستند که اندی ماری اسکاتلندی چه طور دوباره می تواند به ورزش بازگردد و چالش بزرگی برای ورزشکاران شاخص این رشته باشد. او سخت ترین ترین تمرینات ریکاوری و هوازی را می گذراند و دکترهای وی هم صحبت های خوبی در این رابطه بیان می کنند که در این مستند خواهید شنید.

دانلود مستند Earth’s Tropical Islands 2020 جزیره‌های گرمسیری زمین

Ok 4 - دانلود مستند Earth's Tropical Islands 2020 جزیره‌های گرمسیری زمین
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
627
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Earth’s Tropical Islands 2020 جدیدترین اثر شبکه BBC است که طبیعت را از منظر جزایر گرمسیری به نمایش می گذارد. از صبر و حوصله ماهی کوچکی که راه خودش را از بین صخره های دریایی پیدا می کند، تا ماری که از درختی می‌پرد و جان خودش را نجات می‌دهد. در جزایر باستانی و دورافتاده، گونه‌هایی وجود دارد که در هیچ جا دیده نمی شود و در حالی که گویا زندگی کاملا جدا از همی دارند، به تکامل رسیده اند. این مجموعه سه جزیره مهم گرمسیری را به نمایش می گذارد که متشکل از جزایر ماداگاسکار، بورنئو و هاوایی هستند و هر قسمت در حدود یک ساعت برای مخاطبین برنامه خواهدداشت. زندگی چشمگیر گونه های مختلف این مناطق به نمایش گذاشته می شود و تهدیدهایی که آن ها با آن روبرو هستند نیز به نمایش درمی‌آید.

دانلود مستند Cave of Forgotten Dreams 2010 غار رویاهای فراموش شده با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی جایگزین شد

1 26 - دانلود مستند Cave of Forgotten Dreams 2010 غار رویاهای فراموش شده با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۲۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
7,902
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Cave of Forgotten Dreams (غار رویاهای فراموش‌شده) یک فیلم تاریخی در سبک مستند به کارگردانی و گویندگی Werner Herzog است که در سال ۲۰۱۰ در آمریکا منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ورنر هرتسوک اشاره کرد. در این فیلم علاوه بر کارگردان با هنرمندان و باستان شناسانی نظیر ولری میلنکا رپناو، ماریا مالینا، نیکولاس کونارد، کرول فریتز، گیلز توسلو، فیلیپه میشل، جین کلوتز و … به گفتگو پرداخته شده است. این فیلم مستند برنده و کاندیدای دریافت جوایز متعدد از جشنواره های بین المللی فیلم شده است.

دانلود مجموعه کامل مستند How the Universe Works جهان چگونه کار می کند با زیرنویس فارسی
قسمت سوم از فصل هشتم اضافه شد

1 115 - دانلود مجموعه کامل مستند How the Universe Works جهان چگونه کار می کند با زیرنویس فارسی
قسمت سوم از فصل هشتم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
76,058
تعداد نظرات
۱۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

درباره مجموعه بزرگ مستند علمی “جهان چگونه کار می کند؟” How The Universe Works هر چه بگوییم نمی توانیم حق مطلب را درباره این مجموعه ارزشمند ادا کنیم. این مجموعه در ۷ فصل و ۶۲ قسمت تا کنون از شبکه دیسکاوری ایالات متحده آمریکا پخش شده است و بسیار مورد علاقه دانشجویان و پژوهش گران فیزیک و کیهان شناسی و همچنین دیگر دوست داران یادگیری درباره کیهان پهناور قرار گرفته است. می توان گفت این مجموعه مانند یک راهنمای علمی از چگونگی آغاز جهان، مهبانگ (بیگ بنگ) ، اختروشان (کوازار ها) ، سیاه چاله ها و ابرنواخترها … می گوید، این که از کجا آمده ایم و به کجا خواهیم رفت. بهره گیری از بهترین و سرآمدترین دانشمندان و کیهان شناسان جهان به همراه فیلم و عکس های واقعی از جهان و ستارگان به همراه انیمیشن های رایانه ای این مجموعه را به عنوان یکی از برترین مجموعه های علمی این قرن مانند “Universe” و “Cosmos” در بین مخاطبان معرفی کرده است و امتیاز بسیار بالای ۹ از ۱۰ در سایت IMDB مهر تاییدی بر این ادعا است.

دانلود مستند The Age of A.I. 2019 عصر هوش مصنوعی

3 12 - دانلود مستند The Age of A.I. 2019 عصر هوش مصنوعی
مطلب نوشته شده
۱۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
3,351
تعداد نظرات
۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

The Age of A.I. 2019 (عصر هوش مصنوعی) مستند سریالی محصول ۲۰۱۹ شبکه یوتیوب است که در چند قسمت آماده شده است. میزبانی این مستند را Robert Downey Jr. ستاره سرشناس هالیوودی برعهده خواهد داشت. در این سری راهکارهای جذاب هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بررسی شده و خواهیم دید که تکنولوژی با چه سرعتی در عصر حاضر در حال پیشرفت است. شبکه های عصبی جهان چه‌ طور شکل داده می شوند و هوش مصنوعی می تواند چه استفاده هایی از آن ببرد. انتخاب کاملا به بشریت سپرده شده است. پیشرفت شاید در فاز ترسناکی در این رشته در حال وقوع است و هوش مصنوعی کاربردهای متنوع خود را در زندگی روزمره انسان و صنایع مختلف نشان می دهد.

دانلود مستند Beyond Stranger Things 2017 فراتر از اتفاقات عجیب با زیرنویس فارسی

Ok 1 - دانلود مستند Beyond Stranger Things 2017 فراتر از اتفاقات عجیب با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۱۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
689
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مستند Beyond Stranger Things (فراتر از اتفاقات عجیب) یک برنامه گفتگو محور محصول سال ۲۰۱۷ شبکه Netflix است که در هفت قسمت منتشر شده است.

دانلود مستند James May Our Man in Japan 2020 جیمز می در ژاپن

1 31 - دانلود مستند James May Our Man in Japan 2020 جیمز می در ژاپن
مطلب نوشته شده
۱۵ دی ۹۸
دفعات بازدید
1,788
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

James May به عنوان یکی از اعضای گروه ماشین بازان معروف، همواره ایده های نابی در مورد ژاپن و مردمانش داشته است و در صدد بوده است که بتواند آن ها را کشف کند. اما این ملت و فرهنگش برای او کاملا مثل یک راز باقی مانده است. حال در مستند James May: Our Man in Japan 2020 در یک ماموریت به تنهایی باید به این جامعه سفر کند و اماکن و اسرار خارق العاده ژاپن را سیر کند. او یک سفر حماسی را شروع کرده است و از شمال تا جنوب ژاپن را سیر می کند و تصمیم می گیرد که درک درست و بهتری از این کشور داشته باشد. او می خواهد بفهمد که چرا این سرزمین منحصر به فرد به چنین فرهنگی سوق پیدا کرده اند و مردمان آن به چه شکلی هستند. میدانیم که ژاپن یکی از متناقض ترین و گیج کننده ترین مکان های روی زمین است و از نظر زمین شناسی هم اتفاقات بزرگی در آن رخ می دهد.

دانلود مستند Penguins 2019

2 8 - دانلود مستند Penguins 2019
مطلب نوشته شده
۱۲ دی ۹۸
دفعات بازدید
453
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کلیت مستند Penguins 2019 حول استیو جریان دارد و او مسیر و سفر بسیار بزرگی را پیش‌رو دارد. او در ابتدا تنها است اما قرار است که سفر خودش را به همراه خانواده خودش ادامه‌ دهد و بچه‌هایش ادامه دهنده راه وی خواهند بود. در این مسیر خطرها مدام وی را تهدید می‌کنند و نهنگ و وال‌های گرسنه همواره به‌دنبال پنگوئن‌ها هستند تا آن‌ها را شکار کنند. روز زمین بهانه‌ای برای تیم بزرگ DisneyNaure بوده است تا این مستند را حاضر کنند و مارا بیش از پیش با زندگی حیوانات در روز زمین آشنا کنند. اگر شما هم عاشق مستند هستید و می‌خواهید که این‌بار مستندی متفاوت را مشاهده کنید، قطعا این مستند انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد. مخصوصا اینکه نام بزرگی همچون دیزنی در پس آن دیده می‌شود. فرصت را از دست ندهید و ماجراجیی طولانی مدت استیو را با ما به نظاره بنشینید.

دانلود مستند Engineering Catastrophes فجایع مهندسی
قسمت یازدهم از فصل سوم اضافه شد

1 102 - دانلود مستند Engineering Catastrophes فجایع مهندسی
قسمت یازدهم از فصل سوم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ دی ۹۸
دفعات بازدید
5,450
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Engineering Catastrophes (فجایع مهندسی) نام مستند جدیدی است که توسط شبکه Sci در سال ۲۰۱۸ در دو فصل که هر قسمت آن به طور میانگین ۴۲ دقیقه است، ساخته شد. همچنین فصل سوم این مستند در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. در این مستند به همراه میزبان برنامه Ronan Summers به بررسی و تحیل ساختمان ها و سازه های بشری که فاجعه ساز بودند نگاهی کامل خواهیم داشت. بشریت یا همان انسان ها بیشتر از ده ها هزار ساله که در حال ساخت و ساز هستند و با این وجود هنوز که هنوزه ما شاهد فاجعه های ساختمانی در سر تا سر دنیا هستیم.

دانلود The Grand Tour 2019 Season 4 فصل چهارم مجموعه مستند تور بزرگ با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد

1 46 - دانلود The Grand Tour 2019 Season 4 فصل چهارم مجموعه مستند تور بزرگ با زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
3,086
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فصل چهارم مستند گرندتور متفاوت از همیشه در ادامه پیدا خواهد کرد و در هر قسمت ویژه شاهد هنرنمایی و ماجراجویی کلارکسون، هموند و جیمز می خواهیم بود. در این فصل کلارکسون، هموند و می قصد دارند که براساس علایق خود نمایش های اختصاصی را برای آمازون آغاز کنند و بنابراین شاهد قسمت‌های ویژه‌ای خواهیم بود که مدت زمان بیشتری دارند و مطابق انتظار به‌صورت هفته‌ای پخش نخواهند شد. هموند به‌سراغ کارهای مهندسی می‌رود و نمایشی از نکات برجسته مربوط به ماشین‌ها خواهد داشت. جیمز می هم ماجراجویی حماسی خود را دنبال کرده و به‌ کشورهای مختلف سفر خواهد کرد. دیگر در این فصل چادر مشهور آن‌ها در فصل‌های گذشته را نداریم و ماجراجویی به جاده‌ها کشیده شده است که طرفداران هم از آن استقبال کرده‌اند. در اولین قسمت ماجراجویی آن‌ها به کامبوج و ویتنام کشیده شده است و طبق معمول شاهد شوخی‌های جرمی کلارکسون با رفقایش هستیم. این روند ادامه خواهد داشت و در قسمت سفری کاملا دیوانه‌وار و متفاوت با مردان ماشینی موردعلاقه‌مان خواهیم داشت.