دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود تقویم 1399 به همراه پس زمینه دسکتاپ و نسخه PDF

مطلب نوشته شده
22 مارس 2020
دفعات بازدید
2,188
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در این پست برای شما همراهان گرامی تقویم سال ۱۳۹۹ را همراه با مناسبت ها ، تعطیلات رسمی و ماه های قمری و میلادی و همچنین نسخه PDF ، تقویم ۱۳۹۹ در یک نگاه ، تقویم ۹۹ به صورت عکس و … آماده دانلود کرده ایم. نسخه PDF تقویم شامل تقویم رسمی ارائه شده از مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران می باشد.

دانلود تقویم بهمن 1398 به همراه والپیپرهای زیبا

مطلب نوشته شده
26 ژانویه 2020
دفعات بازدید
360
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دانلود تقویم بهمن ۱۳۹۸ به همراه والپیپرهای زیبا شامل تقویم بهمن ماه ۹۸ با تصاویر پس زمینه متنوع و کیفیت عالی برای همه سلیقه ها جهت استفاده به عنوان کاغذ دیواری در دسکتاپ کامپیوتر برای شما عزیزان آماده کردیم که در ادامه مطلب قابل دریافت می باشند.

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 07 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

مطلب نوشته شده
14 اکتبر 2019
دفعات بازدید
2,129
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

FileNiko Wallpaper Pack 07 سری هفتم مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده برای کاربران عزیز فایل نیکو. در این پست، مجموعه ای از بهترین و خارق العاده از تصاویر استثنائی ماشین ، طبیعت ، حیوانات و غذا و …  بسیار زیبا جهت استفاده به عنوان کاغذ دیواری در دسکتاپ کامپیوتر را شما آماده کردیم و بدون شک مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت.تصاویری که در این مجموعه قرار دارد ، همانندی سری های قبلی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و همچنین از سایز بالایی برخوردار هستند.این مجموعه گلچینی از بهترین تصاویر است که برای کلیه سلیقه ها و مخاطبان گرامی ، مورد استقبال خواهد بود

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 06 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

مطلب نوشته شده
22 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
1,312
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

FileNiko Wallpaper Pack 06 سری ششم مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده برای کاربران عزیز فایل نیکو. در این پست، مجموعه ای از بهترین و خارق العاده از تصاویر استثنائی ماشین ، طبیعت ، حیوانات و غذا و …  بسیار زیبا جهت استفاده به عنوان کاغذ دیواری در دسکتاپ کامپیوتر را شما آماده کردیم و بدون شک مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت.تصاویری که در این مجموعه قرار دارد ، همانندی سری های قبلی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و همچنین از سایز بالایی برخوردار هستند.این مجموعه گلچینی از بهترین تصاویر است که برای کلیه سلیقه ها و مخاطبان گرامی ، مورد استقبال خواهد بود

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 05 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

Wallpaper Pack
مطلب نوشته شده
12 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
1,057
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه FileNiko Wallpaper Pack 05 سایت فایل نیکو مثل همیشه بهترین ها را برای کاربرانش عرضه می کند . این بار مجموعه ای بی نظیرو خیره کننده از  تصاویر و والپیپرهای پس زمینه با کیفیت فوق العاده را آماده نمودیم. مجموعه ای گلچین شده از بهترین ها.همان طور که از اسم مجموعه پیداست این تصاویر دارای کیفیت HD یعنی فوق العاده بالا می باشند.سایز این تصاویر پس زمینه ۱۹۲۰х۱۰۸۰ است و از حجم مناسبی نیز برخوردار هستند. این مجوعه ها را بی شک از دست ندهید زیرا تمامی تصاویر با این مضامین همگی در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ تهیه شده اند و از بهترین کیفیت نور پردازی و خلاقیت ها استفاده شده است. امیدواریم این مجموعه نیز مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 04 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

Wallpaper Pack
مطلب نوشته شده
11 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
1,068
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه FileNiko Wallpaper Pack 04 سایت فایل نیکو مثل همیشه بهترین ها را برای کاربرانش عرضه می کند . این بار مجموعه ای بی نظیرو خیره کننده از  تصاویر و والپیپرهای پس زمینه با کیفیت فوق العاده را آماده نمودیم. مجموعه ای گلچین شده از بهترین ها.همان طور که از اسم مجموعه پیداست این تصاویر دارای کیفیت HD یعنی فوق العاده بالا می باشند.سایز این تصاویر پس زمینه ۱۹۲۰х۱۰۸۰ است و از حجم مناسبی نیز برخوردار هستند. این مجوعه ها را بی شک از دست ندهید زیرا تمامی تصاویر با این مضامین همگی در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ تهیه شده اند و از بهترین کیفیت نور پردازی و خلاقیت ها استفاده شده است. امیدواریم این مجموعه نیز مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 03 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

FileNiko Wallpaper Pack
مطلب نوشته شده
9 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
907
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اگر از آن دسته افرادی هستید که روزانه تصویر پس زمینه موبایل ، تبلت یا کامپیوترتان را تغییر می‌دهید در این مطلب مجموعه ای از تصاویر والپیپر با کیفت فوق العاده عالی را برای شما آماده کرده ایم.این مجموعه از موضوعات مختلفی تشکیل شده است. شما میتوانید طبق سلیقه شخصی خودتان یک عکس انتخاب کنید و روی دسکتاپ قرار دهید.شما میتوانید این عکس ها را در بک گراند دسکتاپ قرار داده و چهره زیباتری به ویندوز خود بدهید. همچنین اگر در زمینه طراحی فعالیت میکنید، با توجه به کیفیت بالای این عکس ها میتوانید از آنها در طراحی های گرافیکی خود نیز کمک بگیرید.این عکس ها در موضوعات مختلف از جمله عکس ماشین، عکس حیوانات، عکس ورزشی، تصاویر فانتزی و تخیلی، عکس طبیعت، عکس های عاشقانه، عکس غذا و خوراکی ها، و… میباشد.

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 02 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

مطلب نوشته شده
8 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
1,185
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دانلود و استفاده از Wallpaper زیبا در پس زمینه دسکتاپ یک حساس حال خوبی به آدم می دهد که نمی توان براحتی از آن دست کشید.اگر از آن دسته افرادی هستید که روزانه تصویر پس زمینه موبایل ، تبلت یا کامپیوترتان را تغییر می‌دهید در این مطلب مجموعه ای از تصاویر والپیپر با کیفت فوق العاده عالی را برای شما آماده کرده ایم.این مجموعه از موضوعات مختلفی تشکیل شده است. شما میتوانید طبق سلیقه شخصی خودتان یک عکس انتخاب کنید و روی دسکتاپ قرار دهید.شما میتوانید این عکس ها را در بک گراند دسکتاپ قرار داده و چهره زیباتری به ویندوز خود بدهید. همچنین اگر در زمینه طراحی فعالیت میکنید، با توجه به کیفیت بالای این عکس ها میتوانید از آنها در طراحی های گرافیکی خود نیز کمک بگیرید.این عکس ها در موضوعات مختلف از جمله عکس ماشین، عکس حیوانات، عکس ورزشی، تصاویر فانتزی و تخیلی، عکس طبیعت، عکس های عاشقانه، عکس غذا و خوراکی ها، و… میباشد.

دانلود FileNiko Wallpaper Pack 01 مجموعه تصاویر پس زمینه با کیفیت فوق العاده

FileNiko Wallpaper Pack
مطلب نوشته شده
7 سپتامبر 2019
دفعات بازدید
1,642
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

به تصویری که شما در پس زمینه کامپیوتر خود قرار میدهید Wallpaper میگویند. شما در طول روز به دفعات این تصویر را مشاهده میکنید، پس بسیار مهم است که این تصویر طبق سلیقه شما باشد.دانلود و استفاده از Wallpaper زیبا در پس زمینه دسکتاپ یک حساس حال خوبی به آدم می دهد که نمی توان براحتی از آن دست کشید.اگر از آن دسته افرادی هستید که روزانه تصویر پس زمینه موبایل ، تبلت یا کامپیوترتان را تغییر می‌دهید در این مطلب مجموعه ای از تصاویر والپیپر با کیفت فوق العاده عالی را برای شما آماده کرده ایم.این مجموعه از موضوعات مختلفی تشکیل شده است. شما میتوانید طبق سلیقه شخصی خودتان یک عکس انتخاب کنید و روی دسکتاپ قرار دهید.

دانلود مجموعه 47 والپیپر متنوع Mix Full HD Wallpapers

مطلب نوشته شده
8 ژوئن 2019
دفعات بازدید
981
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

والپیپرها تصاویر با کیفیتی هستند که بیشتر برای استفاده در دسکتاپ مناسب می باشند و در سایزها و کیفیت های مختلفی یافت می شوند . این بار برای شما علاقه مندان ، مجموعه ای از ۴۷ والپیپر زیبا و دیدنی با عنوان Mix Full HD Wallpapers آماده کرده ایم . با استفاده از این تصاویر به عنوان عکس دسکتاپ ، زیبایی خاصی به محیط ویندوز خود بدهید که امیدواریم از مشاهده ی این تصاویر لذت ببرید . این تصاویر با فرمت JPG و در ابعاد ۱۰۸۰×۱۹۲۰ آماده شده اند .