انیمیشن - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمه سریالی Sword Art Online هنر شمشیرزنی آنلاین با دوبله فارسی
قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد

1 115 - دانلود انیمه سریالی Sword Art Online هنر شمشیرزنی آنلاین با دوبله فارسی
قسمت آخر فصل چهارم اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ آذر ۹۹
دفعات بازدید
117,210
تعداد نظرات
۲۶
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمه “هنر شمشیرزنی آنلاین” را می توان سبک متفاوتی از بین انیمه های ژاپنی دانست . در این انیمه زیبا ماجرا در آینده یعنی سال ۲۰۲۲ اتفاق می افتد. سالی که بشر پس از مدت ها تلاش موفق می شود تا تکنولوژی تولید کند که به وسیله آن می تواند انسان ها در دنیای مجازی قرار داده اما تمامی حس های انسان را نیز فعال نگه دارد. در این بین شرکت های بازی سازی به این سیستم روی می آورند و کنسولی با نام Nerve Gear ساخته می شود که در اولین روز شروع به کار آن ۱۰ هزار نفر وارد بازی و به رقابت با یکدیگر می پردازند. در این بین متوجه می شوند که امکان خروج از بازی امکان پذیر نیست و بعد از مدتی یکی از ناظرین بازی به آن ها اطلاع می دهد که در صورت شکست در این بازی، کنسول مغز شما را منفجر و شما را خواهد کشت. تنها راهی که کاربران از این ماجرا نجات پیدا می کنند این است که بازی را تا انتها ادامه و پیروز آن بشوند.

دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 فصل اول با زیرنویس فارسی

1 97 - دانلود انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 فصل اول با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
842
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Jurassic World: Camp Cretaceous 2020 (دنیای ژوراسیک کمپ کرتاسه) در مورد شش نوجوانی است که در یک اردوگاه ماجراجویانه در کناره‌ی Isla Nublar شرکت کرده‌اند و باید برای زنده ماندن در برابر دایناسورهایی که در این جزیره حضور دارند، با همدیگر متحد شوند. داستان کلی این انیمیشن مشابه فیلم‌های دیگر دنیای ژوراسیک است و از یک خوشی و ماجراجویی عالی به بحرانی بزرگ تبدیل می‌شود. شخصیت‌های این سری در ابتدا تفاوت‌های زیادی باهمدیگر دارند و حتی نمی‌توانند با هم صحبت کنند، اما وقوع یک فاجعه سبب می‌شود که آن‌ها برای حفظ جان خویش، اتحاد را انتخاب کرده و ماجراهای مختلفی را تجربه کنند. همه چیز بسیار عالی پیش می‌رود، اما قرار است اوضاع تغییر پیدا کرده و دایناسورهای پارک شورش کنند. این شورش اخبار دلهره‌آوری را به کل دنیا می‌رساند و قهرمانان آن شش نوجوانی هستند که قرار است باهمدیگر تیم شوند.

دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist: Brotherhood 2009 با زیرنویس فارسی

1 95 - دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist: Brotherhood 2009 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
321
تعداد نظرات
۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دو برادر مادرشان را به دلیل یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای برانگیختن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد. ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.

دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist 2003 کیمیاگر تمام فلزی با زیرنویس فارسی

1 94 - دانلود انیمه سریالی Fullmetal Alchemist 2003 کیمیاگر تمام فلزی با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
387
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Fullmetal Alchemist یا Alchemist of Steel یک سری مانگا ژاپنی است که ساخته و پرداخته Hiromu Arakawa می باشد و در حال حاظر از روی این مانگا دو مجوعه تلوزیونی به نام های Fullmetal Alchemist و Fullmetal Alchemist Brotherhood ساخته شده که در سال ۲۰۰۳ بر روی آنتن رفت اما سری دوم این مجموعه در سال ۲۰۰۹ تولید و پخش شد . داستان این انیمه پر طرفدار ژاپنی درمورد دو برادر به نام Edward و Alphonse است که با مادر خود زندگی می کنند و پدرشون هم اون ها رو به دلیل نامعلومی ترک کرده پس از این که مادر آن ها به دلیل یک بیماری نامعلوم جونشو از دست میده این دو برادر تصمیم میگرند که با استفاده از علم کیمیاگری اون رو دوباره به زندگی برگردونن علمی که میتونه از مواد خام اشیا مختلفی رو بسازه بنابراین اونا تصمیم میگرن که با استفاده از یک روش ممنوعه بدن انسان رو بازسازی کنن و مادرشون رو دوباره به زندگی برگردونن اما…

دانلود انیمیشن Bigfoot Family 2020 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

1 41 - دانلود انیمیشن Bigfoot Family 2020 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۴ آذر ۹۹
دفعات بازدید
4,700
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Bigfoot Family 2020  (خانواده پاگنده) یک انیمیشن خانوادگی محصول مشترک کشورهای بلژیک و فرانسه به کارگردانی Jeremy Degruson, Ben Stassen است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این انیمیشن دنباله فیلم The Son of Bigfoot 2017 است. انیمیشن Bigfoot Family برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی به نمایش درآمد و در این جشنواره نامزد بهترین فیلم بلند انیمیشن شد. از صداپیشگان نسخه اصلی میتوان به Kylian Trouillard, Alexis Victor, Marie Chevalot و… اشاره کرد.

دانلود انیمیشن Fullmetal Alchemist Star of Milos 2011 با زیرنویس فارسی

1 67 - دانلود انیمیشن Fullmetal Alchemist Star of Milos 2011 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
443
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Fullmetal Alchemist Star of Milos 2011 نام یک انیمه کارتونی می باشد ، که در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی Aniplex ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Kazuya Murata بوده است ، که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و تاکنون سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Suisei no Gargantia Meguru Koro Haruka , Code Geass Lelouch of the Rebellion را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است.

دانلود انیمیشن Fullmetal Alchemist Shamballa 2005 با زیرنویس فارسی

1 66 - دانلود انیمیشن Fullmetal Alchemist Shamballa 2005 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
437
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Fullmetal Alchemist Shamballa 2005 نام یک انیمه کارتونی می باشد که در سال ۲۰۰۵ توسط کمپانی Aniplex ساخته شده است . کارگردانی این فیلم انیمیشن بر عهده Seiji Mizushima بوده است که یکی از کارگردانان موفق درزمینه ساخت فیلم انیمیشن می باشد و سابقه ساخت فیلم های انیمیشن موفقی چون Rakuen Tsuiho: Expelled from Paradise , Natsuiro kiseki را در کارنامه نری خود دارد و برای ساخت این فیلم های انیمیشن موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است .

دانلود انیمیشن Barbie and Her Sisters in a Pony Tale 2013

3 4 - دانلود انیمیشن Barbie and Her Sisters in a Pony Tale 2013
مطلب نوشته شده
۲۹ آبان ۹۹
دفعات بازدید
665
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Barbie and Her Sisters in a Pony Tale (باربی و خواهرانش در افسانه اسب کوچولو) یک انیمیشن ماجراجویانه و خانوادگی محصول سال ۲۰۱۳ کشور آمریکا به کارگردانی Kyran Kelly است که توسط Universal Studios منتشر شد. در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی چون Kelly Sheridan, Kazumi Evans, Claire Margaret Corlett و … در آن به صداپیشگی به جای شخصیت های اصلی پرداخته اند. همچنین انیمیشن Barbie and Her Sisters in a Pony Tale برای اولین بار در اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی در کشور آمریکا به نمایش عموم مردم درآمده است.

دانلود انیمیشن Archon Defender 2009

1 16 - دانلود انیمیشن Archon Defender 2009
مطلب نوشته شده
۲۹ آبان ۹۹
دفعات بازدید
287
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Archon Defender (مدافع آرچون) یک انیمیشن ماجراجویانه، اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۰۹ کانادا به کارگردانی David T. Krupicz است که توسط Factory Film Studio منتشر شد. در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی چون Katie Uhlmann, Amanda Jane Smith, Dan Wooster و… در آن به صداپیشگی پرداخته اند.

دانلود انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

2 11 - دانلود انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۷ آبان ۹۹
دفعات بازدید
13,254
تعداد نظرات
۱۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020 (باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار) یک انیمیشن کمدی لایو اکشن، خانوادگی و ماجراجویی بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشنی باب‌اسفنجی شلوارمکعبی است. این انیمیشن سومین فیلم از مجموعه فیلم های باب‌اسفنجی است و که در نتلفیکس به صورت اینترنتی اکران شد. این فیلم توسط نویسنده سابق سریال Tim Hill کارگردانی و توسط Tim Hill، Jonathan Aibel، Glenn Berger، Stephen Hillenburg فیلمنامه‌نویسی شده‌ نام قبلی آن باب‌اسفنجی: اسفنج شگفت‌انگیز بود ولی به باب‌اسفنجی: اسفنج در حال فرار تغییر نام داد. این فیلم اولین انیمیشن باب اسفنجی است که به صورت CGI ساخته شده‌ و برخلاف فیلم‌های قبلی به صورت دو بعدی ۲D طراحی نشده‌است. این فیلم توسط کمپانی پارامونت انیمیشن، نیکلودئون موویز و یونایتد پلنکتون پیکچرز ارائه شده و استیون هیلنبرگ خالق باب اسفنجی، به دلیل مرگش در ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸، هیچ دخالتی در آن نداشته‌است.