انیمیشن - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود انیمیشن Rick and Morty ریک و مورتی فصل پنجم با زیرنویس فارسی
قسمت هفتم از فصل پنجم

1 106 - دانلود انیمیشن Rick and Morty ریک و مورتی فصل پنجم با زیرنویس فارسی
قسمت هفتم از فصل پنجم
مطلب نوشته شده
۱۱ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
20,746
تعداد نظرات
۲۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن سریالی ریک و مورتی، مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر انیمیشن، علمی تخیلی و کمدی می باشد که توسط جاستین رویلند و دن هارمون تهیه شده است. داستان سریال، حول ریک، دانشمند دیوانه و مورتی، نوهٔ پریشان و خامش که وقت خود را میان خانواده و ماجراجویی‌های علمی پدربزرگش تقسیم کرده، می‌گذرد. صداپیشگی هر دو شخصیت ریک و مورتی بر عهده جاستین رویلند است. ریک سانچز دانشمند نابغهٔ الکلی است که به تازگی در خانهٔ خانوادهٔ دخترش، بِث که یک دامپزشک و جراح قلب اسب است، اقامت گزیده. او اوقاتش را حول کار بر روی پروژه‌های محرمانهٔ علمی بیشمارش و ماجراجویی‌های خطرناک و سورئالش در کهکشان‌ها با نوهٔ نوجوانش، مورتی (و گهگاهی همراه با سامر، نوه ی بزرگترش) می‌گذراند. درآمیختن این اتفاقات با کشمکش‌های درون خانوادگی، باعث پریشانی و اضطراب بیشتر مورتی در مدرسه و خانه شده است و …

دانلود انیمیشن The Owl House S02 2021 خانه جغد فصل دوم با زیرنویس فارسی
قسمت هشتم (Knock, Knock, Knockin’ on Hooty’s Door) از فصل دوم

2 14 - دانلود انیمیشن The Owl House S02 2021 خانه جغد فصل دوم با زیرنویس فارسی
قسمت هشتم (Knock, Knock, Knockin’ on Hooty’s Door) از فصل دوم
مطلب نوشته شده
۱۱ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
4,336
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن The Owl House (خانه جغد) در مورد نوجوانی است که در مکانی به نام Demon Realm گرفتار می شود و قصد دارد که با نیروهای شر مقابله کند. بدین ترتیب یک جادوگر و یک جنگجوی ریزه میزه هم در کنار وی حضور دارند و این سه نفر قصد دارند که تمام نیروهای شیطانی که سر راه خود می بینند را نابود سازند. این ماموریت در هر قسمت لحظات هیجان انگیزی را ایجاد می کند و نوجوان ما می فهمد که نقطه ضعف نیروهای شیطانی کجاها هستند. شخصیت دوست داشتنی ماجرا که لوز نام دارد توسط یک پورتال وارد این جهان مخوف می شود و موجوداتی را می بیند که در عین ترسناک بودند گویا دوست و رفیق وی هستند. فضای فان و شاد در انیمیشن برقرار است و مدام می توانید از گفتگوی میان شخصیت ها لذت ببرید. لوز مناطق مختلف این جهان را اکتشاف می کند و متوجه می شود که واقعا چه نیروهایی قصد نابودی دنیای زیبایشان را دارند. دوست و دشمن مرز باریکی را باهم تشکیل می دهند و لوز باید بفهمد که چه شیاطینی در ..

دانلود انیمیشن سریالی Star Wars The Bad Batch 2021 با دوبله فارسی
قسمت چهاردهم (War Mantle) اضافه شد

1 4 - دانلود انیمیشن سریالی Star Wars The Bad Batch 2021 با دوبله فارسی
قسمت چهاردهم (War Mantle) اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
6,518
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Star Wars The Bad Batch 2021 (جنگ ستاره‌ای: بد بچ) در مورد یکسری کلون‌های نخبه و آزمایشی است که راه خود را از طریق یک کهکشان جدا کرده و قصد دارند که به نبردهای کلونی بازگردند. این کهکشان همیشه در حال تغییر است و می‌تواند مشکلات زیادی را برای کلون‌ها ایجاد کند. علاقه‌مندان سری Star Wars می‌توانند ماجراجویی جدیدی را با این سری دنبال کنند. کهکشان هم اکنون در خطر بدی قرار دارد و تنها شانس باقی مانده هم عملیاتی است که این گروه قصد انجام آن را دارند. آن‌ها ابتدا باید جان سالم به در برده و سپس به سراغ یک نبرد بزرگی بروند که سرنوشت آن‌ها را رقم خواهد زد. نبردها به کره زمین راه پیدا خواهد کرد و گروهی را خواهیم دید که در هر قسمت شخصیت‌های جدیدی به آن اضافه می‌شوند.

دانلود انیمیشن Batman: The Long Halloween Part Two 2021 با زیرنویس فارسی

2 40 - دانلود انیمیشن Batman: The Long Halloween Part Two 2021 با زیرنویس فارسی
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
316
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Batman: The Long Halloween, Part Two (بتمن: هالووین طولانی، بخش دوم) یک کارتون اکشن، جنایی، ترسناک، اسرارآمیز و علمی تخیلی محصول کشور آمریکا و کمپانی DC Universe است که Chris Palmer کارگردانی آن را بر عهده داشته است؛ نویسندگی  Jeph Loeb و Tim Sheridan  فیلمنامه این پروژه را انجام داده اند؛ در این قسمت بعد از مرگ مشکوک یکی از نزدیکان کارماین فالکون، کمیسر جیمز گوردون از هاروی دنت دادستان گاتهام سیتی و بتمن می‌خواهد تا درباره این موضوع تحقیق کنند؛ قسمت اول انیمیشن بتمن هالووین طولانی به سال‌های اولیه فعالیت بروس وین با هویت مخفی بتمن می‌پردازد؛ جاییکه بتمن در مورد قتل‌هایی تحقیق می‌کند که فقط در ایام تعطیلات رخ می‌دهند؛ تروی بیکر، صداپیشه مشهور در این انیمیشن نقش جوکر را ایفا کرده است؛ همچنین جاش دوهامل صداپیشه هاروی دنت و بیلی برک صداپیشه جیمز گوردون بوده‌اند؛ تیتوس ولیور نقش کارماین فالکون، دیوید دستمالچیان نقش کلندر من، ایمی لندکر نقش باربارا گوردون، جولی ناتانسون نقش گیلدا دنت، جم کواید نقش آلبرتو، فرد تاتاسیور نقش سالامان گراندی و آلاستر دانکن نقش آلفرد را صداپیشگی کرده‌اند؛ از دیگر صداپیشه‌های این انیمیشن ..

دانلود انیمیشن Trollhunters Rise of the Titans 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

2 37 - دانلود انیمیشن Trollhunters Rise of the Titans 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
3,117
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Trollhunters Rise of the Titans 2021 شهری به نام Arcadia Oaks را به شما نشان خواهد داد که به ظاهر معمولی به نظر می‌رسد، اما مرکز جادوها و اتفاقات فرا زمینی بوده و نبردهای بسیاری در آن رخ خواهد داد. موجودات دنیوی مانند ترول‌ها، بیگانگان و جادوگران در آن زندگی می‌کنند و هیچگاه نمی‌توانند حضور همدیگر را تحمل کنند. در حال حاضر، قهرمانان مجموعه‌های ۳Below، Trollhunters و Wizards در حماسی‌ترین ماجراجویی خود، در این انیمیشن باهم متحد شده‌اند تا جادویی را کنترل کنند که آن‌ها را به همدیگر پیوند می‌دهد. آن‌ها قصد دارند که با Arcane Order مبارزه کنند.

دانلود انیمیشن Monsters at Work 2021 هیولاها سر کار فصل اول با زیرنویس فارسی
فصل 1 قسمت 5

1 11 - دانلود انیمیشن Monsters at Work 2021 هیولاها سر کار فصل اول با زیرنویس فارسی
فصل 1 قسمت 5
مطلب نوشته شده
۶ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
6,270
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Monsters at Work 2021 (هیولاها سر کار) روایتی بعد از اتفاقات قسمت اول این مجموعه یعنی انیمیشن Monsters, Inc را روایت می‌کند. اگر بیاد داشته باشید، بعد از اتفاقات داستان انیمیشن اصلی، هیولاها دیگر انرژی خود را از جیغ کودکان دریافت نکرده و به سراغ خنده آن‌ها رفته بودند. حال همین داستان جذاب ادامه پیدا خواهد کرد و در قالب یک سریال دوست داشتنی، می‌توانید ببینید که بالاخره ماجراها چگونه روایت خواهد شد. مطمئنا بازگشت به همان حال و هوای همیشگی انیمیشن کارخانه هیولاها، برای همه جذاب است و می‌توانیم ببینیم که شخصیت‌های موردعلاقه ما چگونه می‌خواهند زندگی خود را در شهر بگذرانند.

دانلود انیمیشن Luca 2021 با 4 دوبله با کیفیت ۴K UHD
دوبله گلوری اضافه شد

Ok 4 - دانلود انیمیشن Luca 2021 با 4 دوبله با کیفیت ۴K UHD
دوبله گلوری اضافه شد
مطلب نوشته شده
۳ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
22,544
تعداد نظرات
۸
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Luca یک کارتون ماجراجویی، کمدی، خانوادگی و فانتزی محصول مشترک ایالات متحده آمریکا و ایتالیا به کارگردانی Enrico Casarosa فیلمنامه نویس ایتالیایی است که در پروژه های زیادی فعالیت داشته است؛ از بین انیمیشن هایی که او در ساخت آنها نقش داشته میتوان به عصر یخبندان، ماشین ها، کوکو، شگفت انگیزان، داستان اسباب بازی ۴، روح، به پیش و… اشاره کرد؛ انیمیشن لوکا توسط کمپانی مطرح دیزنی پیکسار ساخته شده و کمپاتی والت دیزنی پیکچرز هم مسئول انتشار فیلم می باشد؛ این انیمیشن در شهر ساحلی بسیار زیبایی با نام ریویرای ایتالیا (Italian Riviera) روایت خواهد شد؛ داستان انیمیشن اورجینال Luca بر روی پسر جوانی با نام لوکا تمرکز خواهد داشت که تابستان فراموش نشدنی پر از ژلاتو (بستنی ایتالیایی)، پاستا و اسکوتر سواری‌های بی‌پایانی را در شهر ریویرای ایتالیا تجربه خواهد کرد؛ از صداپیشگانی که در نسخه اصلی انیمیشن به گویندگی پرداخته اند میتوان به Jacob Tremblay (صداپیشه لوکا)، Maya Rudolph، Emma Berman، Saverio Raimondo، Jack Dylan Grazer و… اشاره کرد.

دانلود انیمیشن Batman Soul of the Dragon 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

3 - دانلود انیمیشن Batman Soul of the Dragon 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
2,781
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Batman: Soul of the Dragon (بتمن: روح اژدها) یک انیمیشن اکشن، ماجراجویی و جنایی محصول کشور آمریکا به کارگردانی Sam Liu است که بیشتر به خاطر کارهای در Marvel Entertainment شناخته شده است. این انیمیشن توسط DC Entertainment ساخته و از طریق کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۲۱ تهیه و منتشر شد. از صداپیشگان نسخه اصلی این انیمیشن میتوان به David Giuntoli, Mark Dacascos, Kelly Hu اشاره کرد

دانلود انیمیشن Space Jam A New Legacy 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد

1 29 - دانلود انیمیشن Space Jam A New Legacy 2021 با دوبله فارسی
نسخه دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۳۰ تیر ۰۰
دفعات بازدید
6,641
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انیمیشن Space Jam A New Legacy 2021 (هرج و مرج فضایی: میراث جدید) در مورد ماجراهایی است که پسر لبرون جیمز، بسکتبالیست مشهور NBA در شهر سپری کرده و توسط یک هوش مصنوعی سرکش ربوده می‌شود. حال او مجبور است که با Bugs Bunny کار کرده و برای کسب پیروزی تلاش کند. او از همان ابتدا با پدرش مشکل دارد و نمی‌تواند درک درستی از آموزه‌های وی داشته باشد. لبرون جیمز هم به صورت افتخاری در این انیمیشن حضور دارد و ماجراهای جذابی را با وی خواهیم داشت. او پسرش را گم کرده است و برای بازگردانی وی، باید از طریق بازی بسکتبال وارد شده و از مهارت‌های خود در دنیای کارتونی باگز بانی استفاده کند. ما کم کم به دنیای باگز بانی وارد شده و شاهد حضور شخصیت‌هایی خواهیم بود که برای بازی بسکتبال آماده می‌شوند.

دانلود انیمیشن Eggs 2021 با دوبله فارسی

1 15 - دانلود انیمیشن Eggs 2021 با دوبله فارسی
مطلب نوشته شده
۳۰ تیر ۰۰
دفعات بازدید
628
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Eggs 2021 (تخم مرغ ها) انیمیشنی ماجراجویی محصول مشترک کشورهای لهستان و آمریکا به کارگردانی John Michael Williams است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد؛ در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی همچون نانسی کریگان، گری لیتمن، جان مایکل ویلیامز، جویی پنتولینو، سندرا برنهارد، جینز وود، بروک شیلدز، الی والاچ و غیره به صداپیشگی به جای کاراکترهای اصلی انیمیشن پرداخته اند؛ انیمیشن تخم مرغ ها گروهی از شخصیت های مختلف را نشان میدهد که برای رسیدن به یک هدف بزرگ با یکدیگر همراه شده و در این مسیر معنای واقعی دوستی، شجاعت و مبارزه با بدی را یاد میگیرند؛ جالب است بدانید کارگردان این انیمیشن، جان مایکل ویلیامز در سال ۲۰۰۴ نیز انیمشنی با نام The Easter Egg Adventure و براساس کاراکترهای انیمیشن تخم مرغ ها ساخته بود. این انیمیشن اولین بار در تاریخ ۲۱ آوریل سال ۲۰۲۱ در آمریکا منتشر شد.