آموزش نقاشی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود FxPHD Introduction to Photogrammetry فیلم آموزشی آشنایی با فتوگرامتری

Untitled 1 12 - دانلود FxPHD Introduction to Photogrammetry فیلم آموزشی آشنایی با فتوگرامتری
مطلب نوشته شده
۳ خرداد ۹۶
دفعات بازدید
1,261
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دوره FxPHD Introduction to Photogrammetry از تکنیک های بازسازی فتوگرامتری برای ایجاد مش اشیاء دقیق و مدل های صحنه از عکس استفاده میکند که هدف نقاشان، طراحان صحنه و هنرمندان previz است. فتوگرامتری را می توان به عنوان یک جایگزین ارزان برای LIDAR در نظر گرفت. در این دوره، Photoscan به انتخاب ابزار بازسازی برای ترکیب با مایا، جعبه ابزار نقاشان Matte، Mari، Mudbox و ZBrush با پشتیبانی از فتوشاپ، Lightbrush، PfTrack و Syntheyes میپردازد.

دانلود Lynda Visual Design Basics in Articulate فیلم آموزشی مبانی طراحی ویژوالی در Articulate

Untitled 1 22 - دانلود Lynda Visual Design Basics in Articulate فیلم آموزشی مبانی طراحی ویژوالی در Articulate
مطلب نوشته شده
۲۴ بهمن ۹۵
دفعات بازدید
871
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

تفاوتی نمیکند که از چه ابزار و یا نرم افزاری برای ساخت محتوای آموزشی و eLearning استفاده می کنید ، در هر صورت استفاده صحیح از گرافیک و طراحی گرافیکی می توانید به درک و یادگیری ساده تر موضوعات توسط مخاطبان شما کمک کند. با مشاهده این دوره آموزشی Lynda Visual Design Basics in Articulate آقای دیوید ریورز ، طراحی گرافیکی و بصری برای محتوای eLearning را در نرم افزار Articulate به شما آموزش می‌دهد. هر چند ایشان این کار را در Articulate Storyline آموزش می‌دهد ، اما شما می توانید از آموخته های خود در دیگر نرم افزارهای ساخت محتوای آموزشی نیز استفاده نمایید.

دانلود Lynda Painter 2017 Essential Training فیلم آموزشی پینتر 2017 نرم افزار خلق نقاشی های طبیعی

Untitled 1 7 - دانلود Lynda Painter 2017 Essential Training فیلم آموزشی پینتر 2017 نرم افزار خلق نقاشی های طبیعی
مطلب نوشته شده
۱۷ دی ۹۵
دفعات بازدید
1,178
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در دوره آموزشی Lynda Painter 2017 Essential Training با قلم های دیجیتالی, مواد گرافیکی و ابزارهای خلق زیباترین تصاویر, ویژگی ها و امکانات نرم افزار پینتر ۲۰۱۷ به طور کامل آشنا می شوید.

دانلود Art and Drawing Ebook collection مجموعه کتاب های آموزش طراحی و نقاشی

template 3 6 - دانلود Art and Drawing Ebook collection مجموعه کتاب های آموزش طراحی و نقاشی
مطلب نوشته شده
۱۷ آذر ۹۵
دفعات بازدید
5,574
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مجموعه Art and Drawing Ebook collection بهترین کتاب های آموزش نقاشی و طراحی گردآوری شده اند.

دانلود Drawing in Adobe Illustrator with Mouse for Absolute Beginners – دوره آموزشی طراحی با موس در Adobe Illustrator

Beginners - دانلود Drawing in Adobe Illustrator with Mouse for Absolute Beginners - دوره آموزشی طراحی با موس در Adobe Illustrator
مطلب نوشته شده
۲۲ تیر ۹۵
دفعات بازدید
1,383
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در دوره آموزشی Drawing in Adobe Illustrator with Mouse for Absolute Beginnersشما توسط طراحی یک خرس کوچک آن هم تنها با استفاده از موس نحوه طراحی با موس را در نرم افزار Illustrator یاد خواهید گرفت و می توانید تا شروع به فرایند یادگیری پروسه ای حرفه ای نمایید. این طراحی به صورت دو بعدی از یک خرس ساده خواهد بود که توسط یک موس ساده و در نرم افزار Illustrator صورت خواهد پذیرفت.

دانلود Anyone Can Watercolor The Basics for Creating Magical Pieces – دوره آموزشی کار با آبرنگ و خلق هنر جادویی

can - دانلود Anyone Can Watercolor The Basics for Creating Magical Pieces - دوره آموزشی کار با آبرنگ و خلق هنر جادویی
مطلب نوشته شده
۱۸ تیر ۹۵
دفعات بازدید
2,715
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در دوره آموزشی Anyone Can Watercolor The Basics for Creating Magical Pieces جامع شما یاد می گیرید تا با آبرنگ طراحی های بزرگی را انجام دهید و ترس خود را از استفاده از آن و خرابکاری اساسی فرو بریزید. این دوره شما را با تمرین دادن های بسیار به استفاده از آبرنگ عادت داده و کمک خواهد کرد تا اصول بسیار ساده ای را فرا گرفته و به حقیقت طراحی های حرفه ای و فانتزی با آبرنگ نایل شوید. جایی که در صورت استفاده درست و حرفه ای از آبرنگ خواهید توانست تا زیباترین طرح ها را خلق کرده و به قدرت آبرنگ پی ببرید.

دانلود Fantasy Portraits with Pastel Pencils – دوره آموزشی طراحی پرتره با مدادرنگی

l Pencils - دانلود Fantasy Portraits with Pastel Pencils - دوره آموزشی طراحی پرتره با مدادرنگی
مطلب نوشته شده
۱۴ تیر ۹۵
دفعات بازدید
2,274
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مطمئنا دوره آموزشی Fantasy Portraits with Pastel Pencils برای کسانی که به صورت حرفه ای حرفه نقاشی را دنبال می کنند مثمر ثمر خواهد بود. شما در این دوره آموزشی سعی می کنید تا به طراحی پرتره پرداخته و توسط یک مداد رنگی ساده لذت خلق هنر واقعی را تجربه نمایید. تکنیک های لازم برای این منظور در این دوره آموزش داده خواهد شد و کاربران می توانند تا با مداد رنگی ساده ای پرتره را تجربه نمایند.

دانلود How To Draw Cartoon Animals دوره آموزشی طراحی حیوانات کارتونی

animal - دانلود How To Draw Cartoon Animals  دوره آموزشی طراحی حیوانات کارتونی
مطلب نوشته شده
۷ تیر ۹۵
دفعات بازدید
5,070
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فیلم آموزشی چگونه حیوانات کارتونی طراحی کنیم How To Draw Cartoon Animals به شما چگونگی طراحی حیوانات کارتونی را به همراه جزئیات با روش های مختلف یاد خواهد داد. مدرس فیلم آموزشی ، Christou تلاش دارد تکنیک های مختلفی که امروزه برای طراحی حیوانات کارتونی بکار می رود را به تصویر بکشد؛ وی در فیلم آموزشی ۶ ساعته ی خود اصول پایه طراحی، تکنیک های سایه زدن، نحوه کشیدن خط های منحنی که در نقاشی بسیار کاربرد دارند را نشان خواهد داد.

دانلود فیلم آموزش نقاشی از آکریلیک تا روغنی با استفاده از ۵ روش ساده

Oil - دانلود فیلم آموزش نقاشی از آکریلیک تا روغنی با استفاده از ۵ روش ساده
مطلب نوشته شده
۱۳ بهمن ۹۴
دفعات بازدید
3,286
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

همانطور که می دانید بسیار از مبتدیان در نقاشی مایلند تا با روغن کار کرده و یا با نقاشی هایی را در سبک آکریلیک ارائه دهند. این دوره آموزشی شما را با نحوه تعریف لایه در نقاشی ها آشنا خواهد کرد و می توانید تا به پخش و رنگ آمیزی و سپس حرکت به منظور تکمیل نقاشی خود بپردازید. استفاده از روندهای ساده به منظور انتقال نقاشی روغن به وسیله رنگ ها نیز از دیگر مباحث این دوره می باشد. پس اگر شما نیز از دوستداران نقاشی هستید این دوره را از دست ندهید.

دانلود The Joy of Painting مجموعه فیلم های لذت نقاشی با باب راس فصل بیستم

dfSDsdfsfdfd - دانلود The Joy of Painting مجموعه فیلم های لذت نقاشی با باب راس  فصل بیستم
مطلب نوشته شده
۱۳ بهمن ۹۴
دفعات بازدید
1,448
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

میلیون ها نفر در سراسر دنیا برنامه‌های تلویزیونی “لذت نقاشی با باب راس” با مجری گری رابرت نورمن راس (Bob Ross)‏ را مشاهده می‌کنند. او در برنامه‌هایش به همه ثابت می‌کند که همه می‌توانند مانند او نقاشی بکشند! باب راس یک نقاش آمریکایی، معلم هنر و مجری تلویزیون بود. او بیشتر به عنوان سازنده و مجری برنامه لذت نقاشی که برای بیش از ۱۰ سال از شبکه پی‌بی‌اس در ایالات متحده و کانادا پخش شد، شناخته می‌شود. باب بعد از امتحان کردن روش های بسیاری در نقاشی، از جمله نقاشی آبرنگ، توانست روش ویژهٔ خود را که برگرفته از روش تر روی تر است ابداع کند. در روش های کلاسیک رنگ روغن معمولاً بعد از خشک شدن یک لایه رنگ، لایهٔ بعدی و جزئیات بعدی را اضافه می‌کنند و بهمین دلیل نمی‌توان یک اثر را یکباره خلق کرد. اما در روش تر روی تر می‌توان در کمتر از یک ساعت بطور کامل یک اثر را خلق کرد.آثار آموزشی باب راس از شهرت جهانی برخوردارند. مهارت بالای او در به تصویر کشدین مناظر مختلف و بیان روش ها و تکنیک های ..