آموزش نرم افزارهای مهندسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy Autodesk Revit 2018/19 – beginner to intermediate level آموزش مقدماتی تا متوسط اتودسک رویت 2018/19

Udemy Autodesk Revit 201819 beginner to intermediate level - دانلود Udemy Autodesk Revit 2018/19 - beginner to intermediate level آموزش مقدماتی تا متوسط اتودسک رویت 2018/19
مطلب نوشته شده
۲۵ تیر ۹۸
دفعات بازدید
9
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk Revit نام یک نرم افزار کارآمد و تخصصی برای مهندسان ساختمانی و عمران محسوب می شود. با استفاده از Autodesk Revit می توان به مدل سازی و طراحی نقشه های ساختمانی پرداخت. این نرم افزار همچنین قادر به تصویر سازی از طرحهای شما می باشد. در واقع این برنامه عصای دست مهندسان عمرانی و پیمانکاران امر محسوب می شود. طراحی کامل نقشه ها و مدلسازی های پیشرفته به کمک ابزارهای کارا در این برنامه منجر به درک و علم پیشینی نسبت به نتیجه کار می شود. برای نمونه شما در نرم افزار Revit برای طراحی نقشه یک ساختمان در آغاز به تعیین اندازه کلی آن می پردازید و سپس به اجزای کوچتر نظیر دیوار ها، ستون ها، درها و غیره می پردازید و آن طرح کلی که در نظر داشته اید را با استفاده از ابزارهای این برنامه به مرحله اجرا در می آورید.

دانلود Udemy Catia V5 : Fundamental 3D Modeling Course for Engineers آموزش اصول و مبانی مدلسازی سه بعدی با کتیا وی 5

Udemy Catia V5 Fundamental 3D Modeling Course for Engineers - دانلود Udemy Catia V5 : Fundamental 3D Modeling Course for Engineers آموزش اصول و مبانی مدلسازی سه بعدی با کتیا وی 5
مطلب نوشته شده
۱ تیر ۹۸
دفعات بازدید
192
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Dassault Systemes CATIA یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی،تولید و تحلیل به کمک کامپیوتر یا CAD/CAM/CAE در جهان میباشد که اکنون به عنوان بهترین نرم افزارهای CAD/CAM/CAE در سطح جهانی به صورت وسیع مورد استفاده قرار میگیرد.

دانلود Lynda AutoCAD for Mac 2019 Essential Training آموزش اتوکد 2019 برای مک

Lynda AutoCAD for Mac 2019 Essential Training - دانلود Lynda AutoCAD for Mac 2019 Essential Training آموزش اتوکد 2019 برای مک
مطلب نوشته شده
۲۳ خرداد ۹۸
دفعات بازدید
17
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

این نرم افزار یکی از برترین نرم افزارهای طراحی ۲بعدی و ۳بعدی دنیاست. سرعت دهی به اطلاعات، به اشتراک گذاری ایده ها بدون محدودیت، کاوشگری خلاقیت ها با استفاده از این نرم افزار امکان پذیر است. با استفاده از هزاران اد-آن که در این نرم افزار موجود می باشد، این نرم افزار به منعطف ترین نرم افزار طراحی دنیا تبدیل شده است. حال وقت آن است که تولیدی خود را افزایش دهید، اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از امکانات جدید این نرم افزار بهره مند شوید. این نرم افزار فوق پیشرفته در تمامی دنیا در طول سالیان گذشته برای تمامی رشته های مهندسی و طراحی پروژه های مختلف اعم از طراحی های صنایع خودرو، هواپیمایی، کشتی و ناو های مسافربری و جنگی، صنایع نظامی و بناهای عظیم مهماری و ساختمانی به کار می رود.

دانلود Udemy The Complete MATLAB Mastery – From a Beginner to an Expert آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته متلب

Udemy The Complete MATLAB Mastery From a Beginner to an Expert - دانلود Udemy The Complete MATLAB Mastery - From a Beginner to an Expert آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته متلب
مطلب نوشته شده
۱۶ خرداد ۹۸
دفعات بازدید
170
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

متلب یک نرم افزار حرفه ای و سطح بالا برای محاسبات عددی, تجسمات و برنامه نویسی می باشد. با استفاده از نرم افزار متلب شما می توانید داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و به توسعه و رسم الگوریتم ها بپردازید. همچنین نرم افزار Matlab قابلیت ایجاد مدل ها و برنامه های کاربردی, زبان و ابزار و مدیریت توابع ریاضی را دارا می باشد.

دانلود Lynda Autodesk Nastran In-CAD: Dynamic Analysis آموزش آنالیز پویا در اتودسک نسترن این کد

Lynda Autodesk Nastran In CAD Dynamic Analysis - دانلود Lynda Autodesk Nastran In-CAD: Dynamic Analysis آموزش آنالیز پویا در اتودسک نسترن این کد
مطلب نوشته شده
۱۰ خرداد ۹۸
دفعات بازدید
126
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار تجزیه و تحلیل المان محدود CAD-Embedded. ابزاری پیشرفته برای تجزیه و تحلیل عناصر المان محدود (FEA) برای مهندسان و تحلیلگران است. نرم افزار Autodesk® Nastran® In-CAD در حال حاضر شامل Autodesk® Nastran® Solver است و در پروسه طراحی و تولید محصول می تواند بسیار کارا و مفید باشد. نرم افزار تحلیل المان های محدود Autodesk Nastran + Nastran In-CAD 2020 ، دو نرم افزار بسیار قدرتمند و مهندسی برای تجزیه و تحلیل خطی و غیر خطی ، دینامیک ، و ویژگی های انتقال حرارت سازه و اجزای مکانیکی می باشد که به تازگی توسط کمپانی مشهور اتودسک برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Autodesk Nastran In-CAD 2020 برای تجزیه و تحلیل المان محدود (FEA) بیشتر استفاده می شود و دارای ابزار چند منظوره برای مهندسان و تحلیلگران میباشد که طیف وسیعی از شبیه سازی طراحی شده توسط Autodesk Nastran 2020 را ارائه می دهد .

دانلود O’Reilly Rapid Prototyping with Framer آموزش سریع مدلسازی با فریمر

OReilly Rapid Prototyping with Framer - دانلود O'Reilly Rapid Prototyping with Framer آموزش سریع مدلسازی با فریمر
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
31
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

یکی از روش‌های شناخت زیروبم روش تفکر طراحی‌محور تهیه‌ی پروتوتایپ، نمونه‌ی اولیه یا پیش‌الگوست. در این روش برای کشف مشکلات طراحی کنونی، نمونه‌ی اولیه‌ای کم‌هزینه و در مقیاس کوچک ساخته می‌شود. ساخت پروتوتایپ به طراحان فرصت عملی‌کردن ایده‌هایشان، آزمایش میزان کاربردی بودن طراحی کنونی و بررسی نظر کاربران درباره‌ی محصول را می‌دهد.

دانلود Lynda Dynamo 2 Essential Training آموزش داینامو 2

Lynda Dynamo 2 Essential Training - دانلود Lynda Dynamo 2 Essential Training آموزش داینامو 2
مطلب نوشته شده
۲۷ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
28
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

داینامو رویت یکی از پلاگین ها و افزونه های کاربری برای نرم افزار رویت محسوب میشود که سبب افزوده شدن امکانات زیادی برای رفع نیاز های کاربر به این نرم افزار میشود. نرم افزار رویت Autodesk Revit Architecture یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های معماری می باشد که مورد استفاده افراد زیادی در زمینه معماری است از این رو این نرم افزار برای راحتی بیشتر کاربران خود اقدام به انتشار افزونه کمکی داینامو کرده است که پلاگین داینامو بیشتر به منظور طراحی پارامتریک Parametric در محیط Revit ایجاد شده است .

دانلود Lynda Revit: Interior Design Tutorial Series آموزش نرم افزار رویت: طراحی داخلی
به روز رسانی شد

Lynda Revit Interior Design Tutorial Series - دانلود Lynda Revit: Interior Design Tutorial Series آموزش نرم افزار رویت: طراحی داخلی
به روز رسانی شد
مطلب نوشته شده
۱۷ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
1,237
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار رویت ( Autodesk Revit ) یک نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان ( BIM ) برای معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی، برق کاری و لوله کشی، طراحان و پیمانکاران است. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد یک ساختمان و قسمت های مختلف آن را به صورت سه بعدی طراحی کند، مدل را با عناصر نقشه کشی دو بعدی علامت گذاری کند و از پایگاه داده ساختمان به اطلاعات ساختمان دسترسی پیدا کند. نرم افزار نرم افزار رویت قابلیت ۴D BIM را دارد و دارای ابزارهایی برای برنامه ریزی و پیگیری مراحل مختلف چرخه زندگی آن است، از ایده سازی گرفته تا ساخت و در نهایت تخریب.

دانلود Udemy Autodesk Inventor 2019 for Beginners آموزش مقدماتی اتودسک اینونتور 2019

Udemy Autodesk Inventor 2019 for Beginners - دانلود Udemy Autodesk Inventor 2019 for Beginners آموزش مقدماتی اتودسک اینونتور 2019
مطلب نوشته شده
۸ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
143
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

هم زمان با آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی نسخه جدید نرم افزار Autodesk Inventor با ورژن Autodesk Inventor 2019 به بازار آمد. اینونتور ۲۰۱۹ براساس وسعت توانایی های مدل سازی و ابزارهای اتوماسیون قدرتمند ، گام تازه ای را در طراحی حرفه ای سه بعدی مهندسی مکانیک از خود ارائه داده است. هدف این است که به کاربران این نرم افزار اجازه طراحی، مهندسی و همکاری سریعتر از همیشه داده شود. شما به عنوان یک مهندس و طراح ساختار های مکانیکی، طور مداوم نوآوری در کار طراحی خود برای دستیابی به محصولات بهتر و فرآیندهای کارآمدتر نیازمند می باشید.

دانلود AutoCAD 2019 Tutorial Series آموزش دوره های اتوکد 2019

AutoCAD 2019 Tutorial Series - دانلود AutoCAD 2019 Tutorial Series آموزش دوره های اتوکد 2019
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
243
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Autodesk AutoCAD مطمئنا مهندسان نقشه کشی و عمران این ابزار را بسیار بهتر از افراد معمولی می شناسند. AutoCad جدای از این نرم افزار در حقیقت یک استاندارد جهانی است. در همه جای جهان اگر قرار باشد نقشه ای کشیده شود ، همه آن را با محصول AutoDesk ترسیم خواهند کرد. این ابزار را به عنوان هدیه ای ناچیز به مهندسان و طراحان نقشه کشی و عمران تقدیم می کنیم.