آموزش نرم افزار - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Mastering Chrome Developer Tools آموزش تسلط بر ابزارهای توسعه کروم

Udemy.Mastering Chrome Developer Tools - دانلود Mastering Chrome Developer Tools آموزش تسلط بر ابزارهای توسعه کروم
مطلب نوشته شده
۹ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
211
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Google Chrome یک نرم افزار مرورگر وب رایگان بوده که توسط شرکت Google ساخته و پشتیبانی می‌شود، این نرم افزار از موتور چیدمان بلینک (Blink) برای پردازش و تولید ظاهر صفحه استفاده می‌کند. این نرم افزار برای اولین بار در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۸۷ منتشر شد و تا به امروز بیشتر از ۴۰ نسخه از آن معرفی شده است.

دانلود Lynda Learning Cinema 4D R20 آموزش نرم افزار سینما فوردی آر20

Lynda Learning Cinema 4D R20 - دانلود Lynda Learning Cinema 4D R20 آموزش نرم افزار سینما فوردی آر20
مطلب نوشته شده
۲۱ مهر ۹۷
دفعات بازدید
632
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Cinema 4D Studio یکی از نرم افزارهای حرفه ای در زمینه ی طراحی ۳ بعدی می باشد. اگر به دنبال رسیدن به نتایج حرفه ای هستید این محصول برای شما امکانات بیش از پیش در زمینه ی فیلم، تلویزیون، ات، شبیه سازی های علمی، معماری، طراحی محصول و یا هر رشته ی دیگر، فراهم می نماید به علاوه در راستای کامل سازی ظاهری مدل کاربر، تمامی مولفه های استاندارد و پیشرفته را در اختیارتان قرار می دهد.

دانلود Lynda Power BI Essential Training آموزش نرم افزار پاور بی آی

Lynda Power BI Essential Training - دانلود Lynda Power BI Essential Training آموزش نرم افزار پاور بی آی
مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۹۷
دفعات بازدید
747
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Power BI مجموعه ای از سرویس ها می باشد که امکان تحلیل اطلاعات کسب و کار را برای کارشناسان این حوزه به راحتی فراهم می کند و به عنوان یک ابزار قدرتمند برای پیاده سازی سیستم های هوش تجاری محسوب می شود. در آغاز باید گفت که Power BI اولین بار در سال ۲۰۱۳ معرفی شد اما شروع ایده این محصول را می توان از سال ۲۰۱۰ و همراه با ورود Power Pivot و Power View دانست که در ابتدا به عنوان یک add-in به Excel 2010 اضافه شد و امکان پردازش میلیون ها رکورد را در اکسل به راحتی و با سرعت بالا فراهم نمود.

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016 به زبان فارسی

template 33 - دانلود کتاب آموزش نرم افزار Microsoft Word 2016 به زبان فارسی
مطلب نوشته شده
۱۴ تیر ۹۶
دفعات بازدید
1,134
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Word Microsoft ،معموالً جزو اولین نرم افزارهایی است که عالقهمندان به آشنایی با فناوری اطالعات تمایل به آموختن آن دارند. این نرم افزار با توجه به گسترده وسیع کاربردهای آن، تقریباً برای هر فردی )بدون توجه به جایگاه و موقعیت شغلی و اجتماعی او( قابل استفاده است. اگر بخواهید به هر دلیلی، متنی را به صورت تایپ شده و با صفحه آرایی زیبا وارد کامپیوتر کنید، استفاده از نرم‌افزار Word Microsoft یکی از بهترین انتخابها و چه بسا بهترین انتخاب شما خواهد بود. این نرم افزار علی رغم اینکه به واژهپرداز معروف است قادر میباشد صفحات تایپ شده شما را به زیباترین صورت و با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف صفحه آرایی کند. توضیحات کتاب: در حال حاضر یادگیری نرم افزار Word، یکی از ضروریات تمام دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف است. دانشجویان بایستی نتیجه گزارش انجام کار و پروژه، مقالات علمی، پایاننامه، رساله و تالیفات خود را به صورت مرتب و براساس قواعد درست و اصولی تنظیم کنند. نرم افزار Microsoft Word، تمام قابلیت های لازم را برای انجام این کار را داراست.