آموزش سیستم عامل - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Livelessons Red Hat Certified System Administrator (RHCSA), 3/e آموزش مدرک رسمی مدیریت سیستم رد هت

3 7 - دانلود Livelessons Red Hat Certified System Administrator (RHCSA), 3/e آموزش مدرک رسمی مدیریت سیستم رد هت
مطلب نوشته شده
۱۴ دی ۹۸
دفعات بازدید
81
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در حال حاضر کمپانی ردهت به عنوان یک شرکت طراز اول در ارائه محصولات و خدمات متن‌باز در دنیای IT شناخته شده‌است. این شرکت تنها شرکت ارائه کننده، دوره‌های آموزشی وسیع و منسجم در حوزه محصولات و خدمات خود می‌باشد. از آنجا که بسیاری از توزیع‌های دیگر لینوکس، از جمله Oracle Enterprise Linux، CentOS، Scientific Linux و ClearOS منطبق بر ردهت لینوکس می‌باشند و توزیع‌های مانند فدورا انطباق قابل توجهی با استاندارهای این سیستم‌عامل دارند، لذا تسلط به سیستم‌عامل تجاری ردهت به معنی تسلط به حوزه وسیعی از توزیع‌های لینوکس می‌باشد.

دانلود Lynda VMware Horizon View 7.5 Essential Training آموزش وی ام ور هوریزون ویو 7.5

2 11 - دانلود Lynda VMware Horizon View 7.5 Essential Training آموزش وی ام ور هوریزون ویو 7.5
مطلب نوشته شده
۱۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
115
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

VMware Horizon یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه مجازی سازی برنامه ها و دسکتاپ می باشد. برنامه VMware Horizon شرایط لازم برای مجازی سازی دسکتاپ و اتصال برای همه نرم افزارها و خدمات آنلاین از طریق یک محیط نرم افزاری را فراهم می کند.از دیگر ویژگی های این برنامه امکان تبدیل دسکتاپ استاتیک به محیطی امن و بر اساس نیازهای کاربر می باشد. VMware یکی از قدرتمندترین نرم افزارها بوده که پاسخگوی هر گونه نیاز در زمینه مجازی سازی است. سازندگان این نرم افزار معتقدند که این محصول کاملاً با قوانین مطابقت داشته و حافظت از داده های کاربر را تضمین می نماید.

دانلود CBT Nuggets Implement Hyper-V آموزش پیاده سازی هایپر-وی

آموزش پیاده سازی هایپر وی - دانلود CBT Nuggets Implement Hyper-V آموزش پیاده سازی هایپر-وی
مطلب نوشته شده
۲۰ مهر ۹۸
دفعات بازدید
62
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

برای سال ها، وی ام ویر(VMware) تنها انتخاب معقول برای مجازی سازی سرور در شرکت ها محسوب می شد. با اینحال، مایکروسافت اخیرا بهبودهایی را در هایپر وی خود در ویندوز سرور ۲۰۱۲ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 ایجاد کرده است. هر دو شرکت  محصولاتی را برای فروشگاه های کوچک دارند و محصولاتی را با قابلیت ها و ویژگی های خاص به فروش می رسانند که برای محیط های شرکتی بزرگ بسیار مناسب است. در حقیقت، وی ام ویر و هایپر وی، مجموعه قابلیت های قابل مقایسه ای با هم دارند. هر دو محصول  مجموعه قابلیت های اصلی یکسانی را ارائه می کنند و از قابلیت هایی همچون مجازی سازی شبکه، مهاجرت ماشین مجازی، مهاجرت فضای ذخیره سازی ،network interface card teaming پشتیبانی می کنند.

دانلود Pluralsight Windows 10 Internals – Threads, Memory and Security آموزش نخ، حافظه و امنیت در ویندوز 10

3 53 - دانلود Pluralsight Windows 10 Internals - Threads, Memory and Security آموزش نخ، حافظه و امنیت در ویندوز 10
مطلب نوشته شده
۲۱ شهریور ۹۸
دفعات بازدید
106
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مایکروسافت نسخه‌ جایگزین Windows 8 را با نام Windows 10 رونمایی کرد. مایکروسافت منوی استارت را که با معرفی ویندوز ۸، حذف شد، به محیط دسکتاپ، ویندوز ۱۰ باز گردادنده است، سیستم‌ جستجو در ویندوز ۱۰ بهبود یافته و پشتیبانی از ماوس و صفحه‌کلید نیز بهتر شده است. مایکروسافت در ویندوز جدید خود تلاش نموده تا به بازخوردهای کاربران قدیمی، توجه نموده و نیازهای آن‌ها را برآورده کند. ویندوز ۱۰ ترکیبی از قابلیت‌های خوب ویندوز ۷ و ویندوز ۸ به شمار می‌رود.

دانلود Udemy Linux Bash Shell Scripting: Complete Guide (incl. AWK & SED) آموزش کامل اسکریپت نویسی پوسته باش لینوکس

Udemy Linux Bash Shell Scripting Complete Guide incl. AWK SED - دانلود Udemy Linux Bash Shell Scripting: Complete Guide (incl. AWK & SED) آموزش کامل اسکریپت نویسی پوسته باش لینوکس
مطلب نوشته شده
۱۱ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
156
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

BASH یک پوسته یونیکس آزاد است که توسط برایان فاکس برای پروژه گنو نوشته شده‌است. نام BASH سرنام Bourne-again shell در انگلیسی است. بش یک پوسته پازیکس با تعداد قابل توجهی افزونه است. در ابتدا این پوسته برای سیستم‌عامل گنو طراحی شده‌بود. اما BASH در اکثر سیستم‌عامل‌های خانواده شبه-یونیکس قابل اجراست. BASH پوسته پیش‌فرض در اکثر سیستم‌عامل‌هایی که از هسته لینوکس استفاده می‌کند، است.این زبان که مستقیما با خط فرمان گنو/لینوکس درگیر می شود، اجازه می دهد تا برنامه های منعطف، کارآمد و در عین حال ساده و سبک ایجاد کرد.

دانلود Udemy Learn To Use Linux Command Line In Bash Shell آموزش استفاده از دستورات خط فرمان لینوکس در پوسته باش

Udemy Learn To Use Linux Command Line In Bash Shell - دانلود Udemy Learn To Use Linux Command Line In Bash Shell آموزش استفاده از دستورات خط فرمان لینوکس در پوسته باش
مطلب نوشته شده
۳ مرداد ۹۸
دفعات بازدید
193
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

زمانی که شما به عنوان یک مدیر با خط فرمان کار میکنید در واقع با Shell سر و کار دارید. به زبان ساده Shell یک ورودی میباشد که دستورات را گرفته و برای اعمال، آنها را به سیستم عامل منتقل میکند. چندین برنامه Shell وجود دارد که معروفترین آنها بین اکثر توزیع های لینوکس Bash نام دارد.

دانلود Livelessons Learning Path: Bash Scripting آموزش اسکریپت نویسی باش

Livelessons Learning Path Bash Scripting - دانلود Livelessons Learning Path: Bash Scripting آموزش اسکریپت نویسی باش
مطلب نوشته شده
۲۳ تیر ۹۸
دفعات بازدید
135
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Shell (شل) برنامه‌ای در لینوکس و یونیکس است، که می‌توانید در آن دستوراتی را جهت اجرا توسط سیستم وارد کنید. هنگامی که پنجره ترمینال را در لینوکس باز می‌کنید، در واقع برنامه شل اجرا می‌شود، که یک رابط کاربری را برای وارد کردن دستورات در اختیار شما قرار می‌دهد. این رابط کاربری را معمولا با عنوان «خط فرمان» نیز می‌شناسند. وقتی دستوری را در این خط فرمان وارد می‌کنید، توسط شل اجرا شده و نتیجه در صفحه نمایش داده می‌شود.

دانلود Udemy Linux Administration +Linux Command Line+Linux Server 3 in 1 آموزش مدیریت لینوکس، خط فرمان لینوکس و سرور لینوکس

Udemy Linux Administration Linux Command LineLinux Server 3 in 1 - دانلود Udemy Linux Administration +Linux Command Line+Linux Server 3 in 1 آموزش مدیریت لینوکس، خط فرمان لینوکس و سرور لینوکس
مطلب نوشته شده
۹ تیر ۹۸
دفعات بازدید
314
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

خط فرمان لینوکس که می‌توانیم به آن پوسته (Shell) هم بگوییم، جایی است که کاربر می‌تواند به شکل مستقیم و از طریق تایپ روی صفحه کلید، دستوراتی را به سیستم بدهد یا فایل‌های تنظیمات را ادیت کند. خط فرمان لینوکس به شما اجازه می‌دهد دستوراتی را از صفحه کلید اجرا کنید و به فایل‌ها دسترسی داشته باشید. تعداد دستورات لینوکس بسیار زیاد است و هر دستور هم تنظیمات بسیار متنوعی دارد.

دانلود Livelessons Mac OS X Lion آموزش سیستم عامل مک آو اس ایکس لیون

Livelessons Mac OS X Lion - دانلود Livelessons Mac OS X Lion آموزش سیستم عامل مک آو اس ایکس لیون
مطلب نوشته شده
۶ تیر ۹۸
دفعات بازدید
72
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Mac OS X Lion یکی از سیستم عامل های طراحی شده توسط Apple در سال ۲۰۱۲ است. این سیستم عامل عموما در کامپیوتر های مکینتاش اپل استفاده می شود و مانند بقیه سیستم عامل ها به شما اجازه اجرا کردن برنامه ها، مدیریت فایل ها، مرور در وب و… را می دهد. Mountain Lion با در نظر گرفتن دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. بسیاری از ویژگی های جدید آن از iCloud استفاده می کند تا انتقال بین Mac و iPad یا iPhone را آسان تر کند. با ویژگی iCloud می توانید به صفحات وب، فایل ها و عکس های هر یک از دستگاه های خود دسترسی داشته باشید چون این نرم افزار فایل های شما را در یک فضای ابری ذخیره و دستگاه های اپل شما را همگام سازی می کند.

دانلود Packt Learning Windows Server 2019 آموزش ویندوز سرور 2019

Packt Learning Windows Server 2019 - دانلود Packt Learning Windows Server 2019 آموزش ویندوز سرور 2019
مطلب نوشته شده
۲۲ خرداد ۹۸
دفعات بازدید
238
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Windows Server 2019  یکی دیگر از سیستم عامل های مایکروسافت می باشد که برای سرور ها طراحی شده است و می تواند توسط مراکز اطلاعاتی بزرگ دنیا و یا حتی شرکت های کوچک، مورد استفاده قرار گیرد. Windows Server 2019 ویژگی های جدید و پیشرفته ای را در زمینه مجازی سازی، شبکه، ذخیره سازی، تجربه کاربر، محاسبات ابری، اتوماسیون و … برای کاربران فراهم نموده است. به عبارت ساده تر Windows Server 2019 به شما کمک می کند تا امور مربوط به آی تی شرکت خود را بسیار آسان تر و در یک سطح کاملاً جدید به همراه کاهش هزینه ها، انجام دهید.