آموزش زبان - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy IELTS Vocabulary دوره آموزشی ۴۰۰ لغت انگلیسی برای آیلتس

18 - دانلود Udemy IELTS Vocabulary دوره آموزشی ۴۰۰ لغت انگلیسی برای آیلتس
مطلب نوشته شده
۲۳ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
2,181
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان است که در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها قابل استفاده است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی در نزدیک به ۱۱۰ کشور دنیا برگزار می‌شود. شما با در دست داشتن نمره قابل قبول در این آزمون می‌توانید نسبت به مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان ، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است. شما در طول این دوره با معنی بیش از ۴۰۰ لغت ضروری آشنا می شوید، نحوه تلفظ صحیح و دقیق هر کلمه را یاد می گیرید، با فرم ها و مشتقات هر لغت آشنایی پیدا می کنید، و می آموزید که چگونه از لغات در کنار یکدیگر استفاده نمایید. مدرس دوره همچنین معنی و مفهوم هر کلمه را به طور کامل شرح می دهد و شما را با فرمت آزمون آیلتس نیز آشنا می کند. در پایان شما می توانید فایل PDF هر درس را دریافت کنید و اطلاعات خود را به کمک کوییز های متعدد مورد آزمایش قرار دهید.

دانلود Speak English Like an American مجموعه آموزش اصطلاحات امریکایی

22 - دانلود Speak English Like an American مجموعه آموزش اصطلاحات امریکایی
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
1,230
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Speak English Like an American یک مجموعه قوی جهت آموزش اصطلاحات آمریکایی است. این مجموعه شامل ۲۵ درس می باشد و برای هر درسی یک فایل صوتی به صورت مجزا برای یادگیری و آشنایی با تلفظ بهتر کلمات گردآوری شده است. اصطلاحات انگلیسی (English Idioms) جملاتی هستند که اگر کلمه به کلمه ترجمه کنید، جملاتی بی معنی هستند. اصطلاحات انگلیسی اغلب بر تمثیل و استعاره تکیه می کنند. از آنجا که آنها اغلب هر روز در مکالمات انگلیسی استفاده می شوند، اگر با آنها آشنا نباشید، تقریبا غیر ممکن است که بتوانید مفهوم آن را درک کنید.

دانلود Grammar Way کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی

21 - دانلود Grammar Way کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی
مطلب نوشته شده
۱۸ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
933
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Grammar Way یک مجموعه ۴ سطحی آموزش گرامر زبان انگلیسی است که از انتشارات Express Publishing منتشر شده است. این مجموعه از طریق جداول، نمونه ها و تمرین های گرامری به طور منظم و سیستماتیک به آموزش و تمرین ساختار گرامر زبان انگلیسی می پردازد زبان آموزان می پردازد. این مجموعه زبان آموز را از طریق تمرین های زبانی و نوشتاری، پیش از نگارش زبان به مکالمه و صحبت کردن زبان انگلیسی ترغیب می کند هر یک دروس سری کتاب های Grammar Way بر روی یک موضوع گرامری خاص تمرکز نموده است که به همراه تمارین و پاسخ های آن که در انتهای کتاب آمده است، می تواند راهنمای خوبی برای زبان آموزان و همچنین اساتید زبان انگلیسی باشد. همچنین فلش کارت های هر یک از دروس نیز در فایل دانلودی شما قرار گرفته است.

دانلود Market Leader Business English 3rd Edition مجموعه آموزش زبان برای موفقیت در محیط های کاری

29 - دانلود Market Leader Business English 3rd Edition مجموعه آموزش زبان برای موفقیت در محیط های کاری
مطلب نوشته شده
۱۹ اسفند ۹۸
دفعات بازدید
994
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه Market Leader، یکی از مجموعه های سطح بندی شده آموزش زبان انگلیسی برای تجارت می باشد. این مجموعه در قالب ۵ سطح آموزشی (Elementary – Pre Intermediate – Intermediate – Upper Intermediate – Advanced) می باشد که هر سطح دارای ۱۲ درس کامل است. بعد از پایان هر ۳ درس، بخشی به نام خلاصه و مروری بر درس ها وجود دارد که مطالب را برای زبان آموزان یادآوری می کند. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، ویرایش سوم (Third Edition) این مجموعه آموزشی تجارت انگلیسی می باشد. فایل های ویدیویی این مجموعه شامل مصاحبه های کاری می باشد که زبان آموزان را با سوالات و محیط مصاحبه نیز آشنا خواهد کرد. و در آخر دارای بخشی به نام Tests می باشد که دارای چندین نمونه سوال مربوط به تجارت انگلیسی می باشند که زبان آموزان بعد از یادگیری مطالب می توانند همراه با این سوالات سطح یادگیری خود را بسنجند. این مجموعه از انتشارات معروف Longman می باشد که امیدواریم بتواند در رسیدن به اهداف و موفقیت شما مفید و موثر باشد.

دانلود Succeed in Cambridge English Preliminary مجموعه آمادگی برای آزمون پت

17 1 - دانلود Succeed in Cambridge English Preliminary مجموعه آمادگی برای آزمون پت
مطلب نوشته شده
۷ اسفند ۹۸
دفعات بازدید
621
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

هر ساله، هزاران نفر که قصد دارند از راه بهبود زبان انگلیسی، چشم‌انداز تحصیلی، مسافرتی و یا شغلی خودشان را گسترش دهند، برای آزمون PET یا آزمون KET آماده می‌شوند. فردی که نمره قابل قبول آزمون PET را دریافت می‌کند می‌تواند در یک کشور انگلیسی زبان به راحتی و با استفاده از مهارت‌های زبان انگلیسی که آموخته، در موقعیت‌های کاری و اجتماعی موفق عمل کند.

دانلود Test Your Pronunciation مجموعه آموزش تلفظ زبان انگلیسی

18 - دانلود Test Your Pronunciation مجموعه آموزش تلفظ زبان انگلیسی
مطلب نوشته شده
۶ اسفند ۹۸
دفعات بازدید
944
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه آموزشی Test Your Pronunciation، یکی از مجموعه هایی است که همراه با آزمون هایی که دارد، در تقویت مهارت تلفظ انگلیسی و لهجه بریتیش بسیار موثر است. این کتاب دارای ۶۰ آزمون است که همراه با پاسخ می باشد و زبان آموزان را در یادگیری بهتر و سریع تر کمک می کند. در ابتدای کتاب، تلفظ تمامی حروف صدادار و بی صدای انگلیسی را نیز آموزش داده است و در ادامه می توانید به سوالات آزمون ها پاسخ دهید. همچنین دارای نکات مهم و کلیدی می باشد که زبان آموزان می توانند در انجام تست ها از آنها استفاده کنند. آزمون های این مجموعه در یادگیری و تقویت تلفظ انگلیسی مفید و موثر می باشد و همچنین با این آزمون ها به راحتی می توانید متوجه مکالمه و صحبت های انگلیسی شوید. در واقع همراه با فایل های صوتی مجموعه می توانید سطح مهارت لیسنینگ (شنیداری) خود را افزایش دهید. یادگیری نحوه تلفظ لغات و واژگان انگلیسی در برقراری مکالمه بسیار اهمیت دارد. زیرا مخاطب طبق تلفظ صحیح، متوجه منظور ما خواهد شد و اگر نتوانیم کلمات را درست ..

دانلود Clear Speech آموزش و تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی

3 33 - دانلود Clear Speech آموزش و تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی
مطلب نوشته شده
۳ اسفند ۹۸
دفعات بازدید
1,239
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کتاب Clear Speech، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی می باشد. هدف این مجموعه تقویت مهارت مکالمه شما عزیزان می باشد که بتوانید به صورت واضح و روان صحبت کنید. کتابی که هم اکنون در اختیار دارید، ویرایش سوم (Third Edition) این مجموعه آموزشی می باشد. این مجموعه قصد دارد مهارت مکالمه را به صورت کامل آموزش دهد، زیرا نحوه تلفظ صحیح حروف و کلمات را به زبان آموزان آموزش خواهد داد و همچنین مهارت شنیداری (Listening) آنها را نیز تقویت خواهد کرد. در برقراری مکالمه، علاوه بر اینکه باید کلمات را درست تلفظ کنیم و به صورت روان صحبت کنیم، بلکه باید مهارت شنیداری خود را نیز تقویت کنیم که صحبت های مخاطب را به راحتی متوجه شویم. این مجموعه دارای کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل های صوتی (MP3) می باشد که دارای بیش از ۸۰ فایل صوتی مربوط به تمرینات مهارت شنیداری (Listening) و صحبت کردن(Speaking) می باشد.

دانلود New Headway 4th edition مجموعه کتاب های نیو هدوی ویرایش چهارم

63 - دانلود New Headway 4th edition مجموعه کتاب های نیو هدوی ویرایش چهارم
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
1,931
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه New Headway جزء معدود مجموعه هایی است که تمامی مهارت های انگلیسی را با هم آموزش می دهد. استفاده از چنین مجموعه هایی باعث می شود تا زبان آموز در همه مهارت ها تقریبا به یک اندازه پیشرفت کند و بتواند بین مهارت ها ارتباط بهتری برقرار کرده و آن ها را به کار ببرد. کاربران می توانند مجموعه حاضر را به صورت خود آموز و بدون نیاز به معلم نیز استفاده نمایند و شاهد پیشرفت خود در زبان انگلیسی باشند. این مجموعه یک دوره آموزشی زبان انگلیسی در شش سطح از مبتدی تا پیشرفته است که در بسیاری از موسسات زبان کشور برای آموزش زبان با لهجه برتیش به بزرگسالان تدریس می شود. در این پست مجموعه ای عظیم از کتاب های ویرایش چهارم New Headway در اختیار زبان آموزان قرار گرفته شده است.

دانلود French Songs for Kids مجموعه آهنگ های کودکانه آموزش زبان فرانسه

57 - دانلود French Songs for Kids مجموعه آهنگ های کودکانه آموزش زبان فرانسه
مطلب نوشته شده
۲۸ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
432
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

یادگیری زبان تجربه‌ی جالبی است که همیشه هم با خواندن کتاب‌های درسی و نشستن پشت میز کلاس‌های آموزشی زبان جواب نمی‌دهد. لازم نیست که یادگیری زبان همیشه هم یک فرآیند خسته‌کننده و بورینگ باشد. می‌توان یادگیری زبان را با فعالیت‌های مفرح و پرطرفدار تلفیق کرد. مثل یادگیری زبان با کمک فیلم و تماشای سریال ؛ اما در این پست تصمیم داریم یادگیری زبان را با کمک شعر، آهنگ و موسیقی تجربه کنیم.

دانلود Improve Your American English Accent آموزش لهجه انگلیسی آمریکایی

51 - دانلود Improve Your American English Accent آموزش لهجه انگلیسی آمریکایی
مطلب نوشته شده
۲۶ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
717
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه Improve Your American English Accent شامل ۱ کتاب PDF و ۳ عدد CD صوتی است که با یک روش جالب و لذت‌بخش می‌تواند لهجه‌ی انگلیسی آمریکایی را به شما آموزش دهد. این مجموعه منحصراً با تاکید بر ویژگی‌های اصلی که بیش‌ترین تأثیر را بر درک زبان انگلیسی آمریکایی می‌گذارد، سعی بر این دارد تا افراد انگلیسی زبان بتوانند منظور شما را به خوبی درک نمایند. ۳ عدد CD ضمیمه‌ی این مجموعه شامل ۶ درس ۳۵ دقیقه‌ای است که به همراه یک کتابچه برای درک صحیح تلفظ‌ها و ادای اصوات، کلمات، و جملات همه‌ی مواد لازم برای یادگیری را در اختیارتان می‌گذارد. نویسنده کتاب عنوان نموده که بعد از مطالعه این کتاب قادر خواهید بود لهجه انگلیسی خود را بسیار نزدیک به فردی نمایید که مادر زادی انگلیسی زبان است.