آموزش برنامه نویسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy Java & Python for absolute beginners. Learn with examples آموزش مقدماتی جاوا و پایتون همراه با مثال

9 1 - دانلود Udemy Java & Python for absolute beginners. Learn with examples آموزش مقدماتی جاوا و پایتون همراه با مثال
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۸
دفعات بازدید
53
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Java یک زبان برنامه نویسی شی گراست و از دسته زبان های کامپایلری-مفسری به شمار می رود. شعار این زبان برنامه نویسی “Write once , Run anywhere” بوده و به معنی “یک بار بنویس و همه جا اجرا کن” است. این شعار به این معنی است که برنامه های نوشته شده با Java مستقل از سیستم عامل بوده و می توانیم یک برنامه را با همان ظاهر در سیستم عامل های مختلف اجرا کنیم. در دوره آموزش Java به زبان ساده، سعی شده است تا مفاهیم برنامه نویسی به ساده ترین شکل ممکن بیان شود و شما به هیچ پیش نیازی برای مشاهده این دوره نیاز ندارید. «زبان برنامه نویسی پایتون» (Python Programming Language)، زبانی با یادگیری آسان محسوب می‌شود و از همین رو بسیاری از برنامه‌نویس‌های تازه‌کار آن را به عنوان اولین زبان برنامه‌نویسی خود برمی‌گزینند، زیرا پایتون به عنوان یک «زبان همه‌منظوره» (General-Purpose Language) ساخته و توسعه داده شده و محدود به توسعه نوع خاصی از نرم‌افزارها نیست. به بیان دیگر، می‌توان از آن برای هر کاری، از «تحلیل داده» (Data Analysis) گرفته تا ساخت بازی‌های کامپیوتری استفاده ..

دانلود Udemy Complete Data Science & Machine Learning Bootcamp – Python 3 آموزش کامل علوم داده و یادگیری ماشین با پایتون 3

7 24 - دانلود Udemy Complete Data Science & Machine Learning Bootcamp - Python 3 آموزش کامل علوم داده و یادگیری ماشین با پایتون 3
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
150
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اساس علم داده یا دیتا ساینس (Data Science) متشکل از نظریه‌ها و مباحث مرتبط با چند رشتهٔ علمی مختلف است. در آن، با استفاده از روش‌های علمی، الگوریتم‌ها، فرایندها و سامانه‌های مختلف سعی می‌شود تا از داده‌های ذخیره‌شدهٔ سازمان‌ها و مؤسسه‌ها به مقاصد مختلف بهره‌برداری بشود. دانشمند داده باید در زمینه‌ها مختلفی مهارت داشته باشد که مهم‌ترین آن‌ها مفاهیم آماری، علوم کامپیوتری و دانش مرتبط با دنیای کسب‌وکار است. کار اصلی دانشمند داده تجزیه‌وتحلیل داده‌هایی است که در بانک‌های اطلاعاتی سازمان‌ها و مؤسسه‌ها ذخیره‌سازی شده‌اند. داده‌هایی که از اینترنت، گوشی‌های هوشمند، مشتری‌ها و … گردآوری شده‌اند.

دانلود Udemy Apache Kafka for Beginners – Learn Kafka by Hands-On آموزش مقدماتی آپاچی کافکا

5 30 - دانلود Udemy Apache Kafka for Beginners - Learn Kafka by Hands-On آموزش مقدماتی آپاچی کافکا
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
51
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

آپاچی کافکا یک پلتفرم توزیع‌شده برای پردازش داده های جریانی بوده و قادر به رسیدگی و پردازش چندین تریلیون رویداد است به صورت همزمان است. کافکا در ابتدا به عنوان یک ابزار برای ارسال پیامهایی با تعداد بالا بکار برده می شد. کافکا از زمان ایجاد و منبع باز شدن توسط لینکدین در سال ۲۰۱۱ ، به سرعت از ارسال پیام به یک پلتفرم پردازش توزیعی کامل تبدیل شده است. آپاچی کافکا، به عنوان یک پلتفرم داده های در جریان، دارای قابلیتهایی ازقبیل زمان پاسخ کوتاه، کارایی بالاو تحمل خطا بوده و قادر به پردازش جریانهایی سریع از رویدادها می باشد. کافکا، برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی مشتری و اتصال سیستم های پایین دست با داده های زمان واقعی پاسخ های در حد میلی ثانیه فراهم می کند.

دانلود Udemy Complete SAS Programming Bootcamp 2019: Go from zero to hero آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته برنامه نویسی ساس

6 25 - دانلود Udemy Complete SAS Programming Bootcamp 2019: Go from zero to hero آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته برنامه نویسی ساس
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
61
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مخفف Statistical Analysis System ، یک نرم افزار پر قدرت آماری است. این نرم افزار آماری بیشتر روشهای رایج آماری را پوشش می دهد و کاربر می تواند فرمانهای خاصی را که متناسب با نیازهایش باشد انتخاب نموده و به کار گیرد. این نرم افزار آماری برای حرفه ای ها می باشد. به نظر می رسد غیر از فارغ التحصیلان آمار، دانش آموختگان سایر رشته ها نمی توانند به راحتی از این نرم افزار استفاده نمایند.

دانلود Udemy Learn Complete Oracle 11g Developer Training For Beginners آموزش کامل توسعه اوراکل 11جی

5 29 - دانلود Udemy Learn Complete Oracle 11g Developer Training For Beginners آموزش کامل توسعه اوراکل 11جی
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
35
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی به مجموعه ای از اطلاعات منظم گفته می شود که جهت نمایش در سایت و یا استفاده در ابزار های تحت وب معرفی می گردند. دیتابیس معمولاً جهت دسترسی و مورد استفاده قرار گرفتن از طریق ابزارها و سرور ها ساختار بندی می گردد، در تعریف کلی می توان گفت دیتابیس در اصل مجموعه ای سازمان یافته از اطلاعات طبقه بندی شده است. این واژه از دانش رایانه و اینترنت گرفته شده است، اما کاربرد وسیع و عمومی نیز دارد، این وسعت به اندازه ای است که سازمان های ارائه استاندارد های رایانه ای پایگاه داده را بصورت زیر تعریف می کنند:

دانلود Udemy Learn JavaScript, Get Hired | The Full Bootcamp آموزش کامل جاوا اسکریپت برای استخدام

4 29 - دانلود Udemy Learn JavaScript, Get Hired | The Full Bootcamp آموزش کامل جاوا اسکریپت برای استخدام
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
161
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.

دانلود Udemy Learn Bootstrap – For Beginners آموزش مقدماتی بوت استرپ

3 34 - دانلود Udemy Learn Bootstrap - For Beginners آموزش مقدماتی بوت استرپ
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
56
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

امروزه کمتر طراح وبی را پیدا خواهید کرد که از فریمورک بوت استرپ برای طراحی وب استفاده نکند و می‌توان اینطور گفت که اکثر افرادی که با تکنولوژی وب و طراحی آن حتی کوچکترین آشنایی داشته باشد ، با نام Bootstrap و کارایی آن آشنا است. چندی پیش پس از گذشت ۲ سال از برنامه ریزی و توسعه نسخه ۴ بوت استرپ ، سرانجام به صورت بتا معرفی شد و هم اکنون علاقه‌مندان به آن می‌توانند نسخه ۴ بوت استرپ را از روی سایت این شرکت دانلود نمایند.

دانلود !Udemy Django for Beginners – Build Web Application With Python آموزش ساخت وب اپ با جنگو و پایتون

2 70 - دانلود !Udemy Django for Beginners - Build Web Application With Python آموزش ساخت وب اپ با جنگو و پایتون
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
66
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فریم ورک Django یک چارچوب وب رایگان و متن باز است که در Python نوشته شده و از الگوی معماری MVT یا همون model-view-template پیروی می کند. هدف اصلی Django این است که ایجاد وب سایت های پیچیده و مبتنی بر پایگاه داده را آسان تر کند. این چارچوب بر قابلیت استفاده مجدد، Pluggability اجزای سازنده، کد کمتر، اتصال کم و توسعه سریع تاکید می کند. در این فریم ورک از Python در سراسر برنامه حتی برای فایل های تنظیمات و مدل های داده استفاده می شود.

دانلود #Udemy Learn Unit Testing with NUnit and C آموزش تست واحد با ان یونیت و سی شارپ

1 82 - دانلود #Udemy Learn Unit Testing with NUnit and C آموزش تست واحد با ان یونیت و سی شارپ
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
29
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Unit Testing (تست واحد) امکان تست هر بخش از برنامه و کد به صورت جداگانه می باشد.تفکری که پشت Unit Testing وجود دارد کنترل صحت و کیفیت هر بخشی از برنامه است تا اطمینان حاصل شود که همان کاری که از آن انتظار می رود را انجام می دهد.شاید انجام تست واحد به نظر کاری وقت گیر بیاید، اما اگر شما از صحت عملکرد قسمت های کوچک اطمینان حاصل کنید در اخر کار با باگ ها و مشکلات کمتری روبرو خواهید بود.این باعث کاهش زمان تولید نرم افزار و کاهش زمان تست خواهد شد.

دانلود Udemy Complete Microsoft Orleans .NET: From Zero to Hero آموزش مقدماتی تا پیشرفته مایکروسافت اورلینز دات نت

3 33 - دانلود Udemy Complete Microsoft Orleans .NET: From Zero to Hero آموزش مقدماتی تا پیشرفته مایکروسافت اورلینز دات نت
مطلب نوشته شده
۲۵ دی ۹۸
دفعات بازدید
47
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Microsoft Orleans یک فریم ورک Actor مجازی ست که یک رویکرد ساده برای ساخت اپلیکیشن های محاسباتی توزیع شده در مقیاس بالا را بدون نیاز به یادگیری و اعمال روندی پیچیده و یا دیگر الگوهای مقیاس بندی، فراهم می کند. این پروژه برای استفاده در فضای ابری و به ویژه مایکروسافت آژور طراحی شده است. مایکروسافت اورلینز برای ساخت سیستم های توزیع شده بوسیله C# بسیار مناسب است.