آموزش برنامه نویسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Advanced GraphQL آموزش پیشرفته گراف کیو ال

2 33 - دانلود Advanced GraphQL آموزش پیشرفته گراف کیو ال
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
19
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

API مخفف Application Programming Interface به معنای رابط برنامه نویسی اپلیکیشن است. به زبان ساده API‌ها رابط‌های نرم افزاری هستند که ارتباط بین نرم افزار‌های مختلف را امکان پذیر می‌کنند. در واقع واژه ی API به یک ابزار یا کتابخانه‌ای اشاره می‌کند که به توسعه دهندگان کمک می‌کند، کدی را بنویسند که با نرم افزار‌های دیگر ارتباط برقرار کند. GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت در سال ۲۰۱۵ به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

دانلود Udemy Introduction to Ethereum: Learn How to Build Blockchain Apps آموزش مقدماتی ساخت اپ بلاک چین با اتریوم

1 45 - دانلود Udemy Introduction to Ethereum: Learn How to Build Blockchain Apps آموزش مقدماتی ساخت اپ بلاک چین با اتریوم
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
36
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اتریوم یک پلتفرم غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند: هیچ‌گونه احتمال از کارافتادگی، سانسور، تقلب یا دخالت افراد شخص ثالث برای برنامه‌هایی که روی اتریوم اجرا می‌شوند، وجود ندارد. در ساده ترین جمله، اتریوم یک پلتفرم آزاد مبتنی بر فناوری بلاک چین است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز خود را روی آن پیاده سازی کنند. این برنامه‌ها تحت کنترل و نظارت هیچ سازمان و نهادی نخواهند بود و تراکنش‌ها و معاملات روی اتریوم به صورت کاملا مستقل از بانک‌ها یا نهادهای دیگر پولی انجام می‌شوند. ارز دیجیتال این شبکه هم اتر نام دارد و واحد اختصاری آن ETH است.

دانلود Udemy Jira + Agile آموزش جیرا + آجایل

1 46 - دانلود Udemy Jira + Agile آموزش جیرا + آجایل
مطلب نوشته شده
۲۸ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
12
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در پروژه‌ های نرم افزاری که در آن، تیم پروژه از افراد دارای مهارت‌ های گوناگون تشکیل شده است و فعالیت‌ های متنوعی باید در آن انجام شود، استفاده از نرم افزاری که امکان اداره کردن شرایط را برای مدیر پروژه فراهم بیاورد، بسیار مهم است. برای پاسخ به چنین نیازی، نرم افزار جیرا (JIRA) ابتدا برای ردیابی باگ‌ های نرم افزاری به منظور کمک به تیم‌ های توسعه نرم افزار، توسط شرکت اطلسیان تولید گردید، اما با گذشت زمان و با توسعه ویژگی‌ ها، به ابزاری کارآمد برای مدیریت کنترل پروژه، توسعه نرم افزار و کاربردهای دیگری، تبدیل شد. روش توسعه نرم افزار Agile یکی از ساده ترین و موثرترین فرایندها برای تبدیل چشم انداز نیاز تجاری به راه حل های نرم افزاری است. Agile اصطلاحی است که برای توصیف رویکردهای توسعه نرم افزار استفاده می شود که از برنامه ریزی مداوم ، یادگیری ، بهبود ، همکاری تیمی ، توسعه تکاملی و تحویل زودهنگام استفاده می کند. جریان کارها در متدولوژی Agile روی دو نوع تمرکز می کند. Scrum و Kanban. این دو متدولوژی هایی هستند که می ..

دانلود Udemy Complete Metasploit Course: Beginner to Advance آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته متااسپلوییت

9 1 - دانلود Udemy Complete Metasploit Course: Beginner to Advance آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته متااسپلوییت
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
38
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Metasploit یک فریم ورک بسیار قدرتمند با امکانات بسیار زیاد است . MetaSploit در نتیجه زحمات اجتماع Rapid7 آماده شده است . با Metasploit می توانید با حملات از پیش شناخته شده مواردی مانند ورود به سیستم قربانی بدون رمز ، هک وب کم ، هک وب سرور ، هک ایمیل سرور و …. را انجام دهید . تحت این فریم ورک می توانید اکسپلویت های خود را تولید و به صورت خصوصی از آن استفاده کنید .

دانلود Lynda Learning Amazon Web Services (AWS) QuickSight آموزش وب سریع وب سرویس های آمازون

Udemy - دانلود Lynda Learning Amazon Web Services (AWS) QuickSight آموزش وب سریع وب سرویس های آمازون
مطلب نوشته شده
۲۴ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
15
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

۴(Amazon Web Services (AWS یا سرویس های وب آمازون یک پلتفرم محاسبات ابری جامع و در حال توسعه است که توسط Amazon.com ارائه شده است. سرویس های وب گاهی اوقات خدمات ابری یا سرویس های محاسباتی از راه دور نامیده می شود. اولین سرویس های AWS در سال ۲۰۰۶ برای ارائه خدمات آنلاین برای وب سایت ها و برنامه های کاربردی مشتری آغاز شد. برای به حداقل رساندن تاثیر قطعی و اطمینان از قابلیت سیستم، AWS از لحاظ جغرافیایی در مناطق تقسیم شده است. این مناطق دارای مراکزی در ایالات متحده آمریکا، غرب ایالات متحده آمریکا (دو مکان)، برزیل، ایرلند، سنگاپور، ژاپن و استرالیا هستند. هر منطقه شامل چندین منطقه جغرافیایی کوچک به نام مناطق دسترسی است.

دانلود Udemy IoT Internet of Things Bundle آموزش اینترنت اشیا

7 15 - دانلود Udemy IoT Internet of Things Bundle آموزش اینترنت اشیا
مطلب نوشته شده
۲۴ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
100
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

شاید این روزها واژه IOT یا اینترنت اشیا زیاد به گوشتان خورده باشد اما معنا و یا کاربرد آن را ندانید. نظریه اینترنت اشیا، برای نخستین بار در سال ۱۹۹۹ توسط کوین اشتون بیان شده اما تنها حدود دوسال است که به طور جدی در دنیای IT بر روی این مبحث کار می شود و نکته جالب اینجاست که بدانید در حال حاضر اکثر کسب و کارها در حال حرکت به سمت استفاده وسیع از این تکنولوژی هستند. برای اینکه اطلاعات بیشتری درمورد IOT بدست بیاورید با ما همراه شوید.

دانلود Pluralsight Getting Started with JSON in C# Using Json.NET آموزش شروع کار با جیسون در سی شارپ

6 17 - دانلود Pluralsight Getting Started with JSON in C# Using Json.NET آموزش شروع کار با جیسون در سی شارپ
مطلب نوشته شده
۲۳ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
22
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Json یا همان JavaScript Object Notation یک استاندارد سبک، باز ، متنی و خوانا برای انسان جهت انتقال داده و جایگزینی برای xml است. Json برای انسان خوانا بوده و ویژه ی انتقال داده طراحی شده است. Web service ها و API ها از فرمت Json برای انتقال داده استفاده می کنند و ما با یادگیری چگونگی استفاده از Json می توانیم از اطلاعاتی که این Web service ها و API ها در اختیار ما قرار می دهند استفاده کنیم.

دانلود Udemy The Complete MERN Stack development Bootcamp 2020 آموزش کامل توسعه مرن

3 10 - دانلود Udemy The Complete MERN Stack development Bootcamp 2020 آموزش کامل توسعه مرن
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
58
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

همانطور که مستحضرید برنامه نویس فول استک به فردی گفته میشود که توانایی پیاده سازی صفر تا صد یک سایت را دارد. در این میان استک های متفاوتی وجود دارند و از تکنولوژی ها و کتابخانه ها و فریمورک های متفاوتی میتوان استفاده کرد. بسته به اینکه تخصص او در کدام stack باشد, این کدنویسی را انجام میدهد. استک MERN چیست؟ در این تکنولوژی تماما از زبان برنامه نویسی javascript استفاده شده است. به این معنا که این زبان به تنهایی از عهده توسعه کل سایت یا اپلیکیشن کامل بر می آید و این افتخاریست که نصیب هر زبان برنامه نویسی ای نمیشود. کلمه MERN مخفف چهار کلمه است. MongoDB , Express.js , React.js و Node.js !

دانلود Udemy Learn Rust by Building Real Applications آموزش ساخت اپ های واقعی با راست

1 13 - دانلود Udemy Learn Rust by Building Real Applications آموزش ساخت اپ های واقعی با راست
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
40
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Rust ابتدا به عنوان یک پروژهٔ شخصی توسط Graydon Hoare که یکی از کارمندان بنیاد موزیلا بود، طراحی و توسعه داده می‌شد؛ در سال ۲۰۰۹ هم این بنیاد اسپانسری این پروژه را بر عهده گرفت و خبر آن را در سال ۲۰۱۰ انتشار داد اما جالب است بدانید اولین نسخهٔ پایدار این زبان برنامه‌نویسی -یعنی نسخه‌ٔ Rust 1.0- در روز پانزدهم ماه می سال ۲۰۱۵، به صورت رسمی ارائه شد. هدف از توسعهٔ زبان راست این بود که یک زبان خوب برای توسعهٔ سیستم‌های موازی و با امنیت بالا، ساخته شود. همچنین طراحی راست به گونه‌ای بود که سرعت و امنیت را در کنار هم به ارمغان بیاورد.

دانلود Lynda Advanced Selenium: Page Objects and GUI Automation آموزش پیشرفته سلنیوم برای اشیا صفحه و اتوماسیون رابط کاربری

39 - دانلود Lynda Advanced Selenium: Page Objects and GUI Automation آموزش پیشرفته سلنیوم برای اشیا صفحه و اتوماسیون رابط کاربری
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۰۰
دفعات بازدید
17
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

یکی از بهترین ابزارهای تست عمل‌کرد وب سایت، Selenium است که با این نرم افزار، حین طراحی وب سایت ، نه تنها می توانید تست هایی را برای هر بخش تعریف کنید، بلکه می توانید تست ها را زمان بندی کنید و به طور خودکار انجام دهید. فرض کنید وب سایت شما ۱۰۰ ویژگی مختلف دارد، شما همه ی این ۱۰۰ ویژگی را تست و وب سایتتان را منتشر می کنید. بعد از دو روز یک باگ گزارش می شود یا اینکه می خواهید در روند فعالیت کاربر تغییر کوچکی ایجاد کنید. آیا پس از اعمال تغییرات یا رفع باگ، یا به صورت کلی حین طراحی سایت خود، می خواهید دوباره همه ی آن ۱۰۰ ویژگی را تست کنید؟ اینجاست که سلنیوم به کمک شما می آید و همه ی تست ها را به صورت خودکار انجام می دهد.