دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Google Professional Cloud DevOps Engineer Certification Course آموزش مهدندسی حرفه ای گوگل کلود

مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
12
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

گوگل کلود پلتفرم (Google Cloud Platform) زیرساختی بسیار قوی از گوگل می باشد که شامل سرعت بالای شبکه، سرورها ونرم افزار است و امکاناتی را برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی و به خصوص وب ارائه می دهد تا آن ها قادر باشند به ساخت، تست و توسعه اپلیکیشن های خود در یک زیرساخت قدرتمند و قابل اعتماد بپردازند.گوگل نیز در راستای رقابت با رقیبان این زیرساخت را راه اندازی کرده و در حال توسعه آن می باشد

دانلود Udemy Complete JWT Authentication Course with Node, Mongo, Express آموزش کامل احراز هویت جی دبلیو تی با نود، مانگو و اکسپرس

مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
7
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Json Web Token یا J.W.T یکی از استاندارد های (RFC 7519) می‌باشد، که یک متد کامل و فشرده برای جابجایی امن اطلاعات بین دو مجموعه به حساب می‌آید. اطلاعات انتقال یافته بسیار مورد اعتماد می‌باشد چرا که به صورت دیجیتال امضا شده‌اند. jwt را می‌توان با یک کلید(که با الگوریتم HMAC هش شده است.)امضاJWT نمود. هر Token اطلاعات خاص و محرمانه ای به کلاینت ارسال می‌کند، برای مثال: یک سرور احراز هویت با ساخت یک J.W.T که حاوی “Login ID معتبر”می‌باشد، فرایند احراز هویت کلاینت را انجام می‌دهد.

دانلود Udemy Python PCEP: Become Certified Entry-Level Python Programmer آموزش مدرک رسمی PCEP پایتون

مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
28
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Python پایتون یک زبان برنامه نویسی تفسیری، داینامیک و شیءگرا می باشد که می توان از آن در محدوده وسعیی از نرم افزار ها و تکنولوژی ها بهره برد. این زبان برنامه نویسی روش های بسیار قدرتمند و حرفه ای را برای کار با زبان ها و ابزار های مختلف را با آسانی هر چه تمام تر فراهم می کند. بدین منظور این زبان داره کتابخانه هایی بسیار گسترده می باشد که یادگیری و استفاده از آن ها در عرض چند روز ممکن می باشد. مدرک حرفه ای PCEP یک گواهینامه ای است که توانایی شما را در انجام کارهای رمزگذاری مربوط به موارد ضروری برنامه نویسی به زبان پایتون اندازه گیری می کند. یک داوطلب آزمون باید دانش کافی از مفاهیم جهانی برنامه نویسی رایانه، نحو و معناشناسی زبان پایتون و همچنین مهارت های حل چالش های پیاده سازی معمولی را با کمک کتابخانه استاندارد پایتون نشان دهد.

دانلود Udemy Git & GitHub For Beginners – Master Git and GitHub (2021) آموزش مقدماتی گیت و گیت هاب

مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
21
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

GitHub یا گیت‌ هاب یک سرویس میزبانی وب برای پروژه‌ هایی میباشد که از سیستم سورس کنترل گیت استفاده می‌کنند. گیت‌هاب با استفاده از روبی آن ریلز و ارلنگ ساخته شده‌است. این سرویس هم دارای گزینه رایگان برای پروژه‌های متن‌ باز و هم پولی برای پروژه‌ های تجاری است. سایت GitHub عملکردهای یک جامعه مجازی شامل : فید، دنبال‌ کننده و گراف شبکه برای نمایش دادن توسعه دهندگانی که بر یک نسخه مرجع کار می‌کنند، را به کاربرانش ارائه می‌دهد.توسط GitHub Desktop برنامه های خود را در فصای ذخیره آنلاین GitHub ذخیره کنید و سپس با استفاده از این برنامه قدرتمند و بصری، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید همچنین امکان همگام سازی هر گونه فایل های تغییر یافته با آنهایی که قبلا استفاده کرده اید وجود دارد.

دانلود Udemy Spring Framework: Spring Boot and Spring Hibernate آموزش چارچوب اسپرینگ: اسپرینگ بوت و اسپرینگ هایبرنیت

مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
7
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اسپرینگ framework قدرتمندی است که هدف اصلی آن برنامه های enterprise هستند اگرچه اسپرینگ بیشتر java EE را هدف گرفته است ولی در محیط های غیر از EE نیز می توان از آن استفاده کرد. بر خلاف تصوری که اشتباهاً در بین خیلی ها شکل گرفته است اسپرینگ برای ساخت اپلیکیشن تحت وب نیست بلکه Spring web که مبتنی بر مدل MVC بود و بیشتر به عنوان Spring MVC شناخته می شود تنها بخشی از اسپرینگ است که از آن برای ساخت برنامه های تحت وب استفاده می شود.

دانلود Udemy Crash Course HTML5 Template and Bootstrap 4 Bootcamp آموزش قالب های اچ تی ام ال 5 و بوت استرپ 4

مطلب نوشته شده
۲۴ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
24
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Bootstrap (به فارسی بوت استرپ) معروف ترین و محبوب ترین فریم ورک HTML، CSS و جاوااسکریپت در قسمت Front-End می باشد که از شیوه گریدبندی برای چیدمان صفحات وب بهره می گیرد. این فریم ورکِ انعطاف پذیر، یک چهارچوب قدرتمند برای توسعه سریع و آسان وب است و شامل دستورات و توابعی است که مجموعه ای از ابزارها را برای ساخت صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب در اختیار ما می گذارد. Bootstrap دارای قابلیت های متعددی برای ساخت ستون ها، گالری ها، جداول، فرم ها، دکمه ها و تب ها، هشدارها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب است.

دانلود Udemy Snapchat Clone With Flutter (Guided Project) آموزش فلاتر برای ساخت کپی اسنپ چت

مطلب نوشته شده
۲۴ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
21
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فریموورک متن باز فلاتر (Flutter ) توسط گوگل برای اولین در سال ۲۰۱۷ رونمایی شد, این فریموورک به برنامه نویسان و توسعه دهندگان این امکان را میدهد که با یک بار نوشتن کد خروجی مخصوص اندروید و iOS برای اپلیکیشن خود بگیرند. در حال حاضر فلاتر امکان طراحی برنامه برای تمام پلتفرم های موبایل, وب و دسکتاپ را دارد. نکته مثبت Flutter نسبت به فریموورک های چند سکویی مثل زمارین و فون گپ خروجی Native اپلیکیشن می باشد به عبارت دیگر میان اپلیکیشن اندرویدی که با فلاتر توسعه داده میشود یا جاوا هیچ فرقی وجود ندارد. زبان مورد استفاده در فریموورک Flutter زبان توسعه یافته توسط گوگل به نام دارت Dart می باشد که یک زبان شی گرا و سطح بالا با شباهت به جاوا می باشد. همچنین گوگل اطلاع داده است که در آینده زبان دارت و Flutter به عنوان بستر اصلی توسعه برای سیتسم عامل فیوشا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دانلود Udemy Moodle Quizzes آموزش مودل جهت برگزاری کویز

مطلب نوشته شده
۲۴ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
21
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

moodle شبیه وردپرس است ولی سیستم مدیریت محتوا ( cms ) نیست و مودل یک سیستم مدیریت آموزش learning management system است و مثل وردپرس با php نوشته شده است. مودل (Moodle) برترین نرم‌افزار موجود برای آموزش از راه دور (آموزش آنلاین) بوده و در بیش از ۸۵٬۰۰۰ دانشگاه و مؤسسهٔ آموزشی مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه٬ مودل moodle توسط سازمانهایی به شکلهای مختلف و در بخش های فراتر از آموزش استفاده میشود. مودل به طور معمول٬ توسط کسب و کارها٬ شرکتها و بیمارستانها برای یادگیری آنلاین٬ آموزش و در برخی موارد برای فرایندهای توسعه یافته کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که مودل فارسی نیز موجود می باشد.

دانلود Udemy WARP 9 | AWS Certified Solutions Architect Associate 2021 آموزش وارپ 9 از وب سرویس های آمازون

مطلب نوشته شده
۲۲ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
24
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

شرکت Cloudflare که یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده سرویسهای زیرساخت اینترنت و ابری (cloud) هست و شبکه گسترده ای در سرتاسر اینترنت و دنیا داره چند وقت پیش تصمیم گرفت که سرویس DNS امن خودش رو راه اندازی کنه و برای همین سرور DNS خودش رو با آدرس ۱.۱.۱.۱ در تاریخ اول آپریل ۲۰۱۸ راه اندازی کرد. این سرویس که به جز این آدرس چندتا آدرس دیگه هم داره از پروتکلهای امن DNS مثل DNS over TLS یا اصطلاحا DoT و همچنین DNS over HTTPS یا اصطلاحا DoH پشتیبانی میکنه و بدلیل زیرساخت قوی و گسترده ای که cloudflare داره این سرور کارایی بسیار بالایی نسبت به سایر سرورها دارد و همینجور تأخیر یا اصطلاحا latency بسیار کمی دارد که این موضوع اون رو تبدیل به یکی از بهترین و پرکاربرترین سرویس های DNS دنیا در کنار DNS سرورهایی مثل گوگل کرده است. این شرکت برای اینکه استفاده از DNS سرور خودش را بر روی گوشی های موبایل راحت تر کنه اقدام به انتشار یک app برای سیستم های عامل اندروید و ios نمود به نام ۱.۱.۱.۱ که استفاده ..

دانلود Udemy Mastering Regular Expressions in JavaScript آموزش عبارات با قاعده در جاوا اسکریپت

مطلب نوشته شده
۲۲ دی ۱۴۰۰
دفعات بازدید
34
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.