آموزش برنامه نویسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy Asynchronous JavaScript Bootcamp آموزش جاو اسکریپت غیرهمزمان

4 17 - دانلود Udemy Asynchronous JavaScript Bootcamp آموزش جاو اسکریپت غیرهمزمان
مطلب نوشته شده
۹ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
25
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.

دانلود Udemy Sass: Complete Sass Course (CSS Preprocessor) With Projects آموزش کامل ساس همراه با پروژه

6 4 - دانلود Udemy Sass: Complete Sass Course (CSS Preprocessor) With Projects آموزش کامل ساس همراه با پروژه
مطلب نوشته شده
۲۱ تیر ۰۰
دفعات بازدید
40
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Sass مخفف کلمات Syntactically Awesome Stylesheets است. Sass را می توان به عنوان یک افزونه برای css در نظر گرفت که کار با استایل ها را برای ما بسیار ساده می کند. به خصوص زمانی که فایل های css شما بسیار بزرگ و پیچیده باشند. Sass مدیریت و نگهداری استایل های css را ساده‌تر می‌کند. به لطف وجود متغیرها، mixins ها، nesting ها و وراثت در این پیش پردازنده، کد های نوشته شده کاملاً سازماندهی می شود.

دانلود Full-Stack GraphQL with Absinthe, Phoenix, and React آموزش گراف کیو ال با ابسنت، فونیکس و ری اکت

4 5 - دانلود Full-Stack GraphQL with Absinthe, Phoenix, and React آموزش گراف کیو ال با ابسنت، فونیکس و ری اکت
مطلب نوشته شده
۲۱ تیر ۰۰
دفعات بازدید
25
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

GraphQL یک زبان query نویسی برای API است و به عنوان یک معماری برای API‌ها در نظر گرفته می‌شود. GraphQL در ابتدا در محیط Facebook با هدف رفع نواقص داخلی برنامه‌های موبایلی توسعه داده شد و از آن پس مورد استفاده‌ی خاص شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. در نهایت در سال ۲۰۱۵ به صورت open source یا متن باز به جامعه‌ی برنامه نویسان عرضه شد و امروزه به عنوان یک معماری جدید برای API تبدیل شده است.

دانلود Udemy Authentication component with PHP آموزش کامپوننت احراز هویت با پی اچ پی

3 6 - دانلود Udemy Authentication component with PHP آموزش کامپوننت احراز هویت با پی اچ پی
مطلب نوشته شده
۲۱ تیر ۰۰
دفعات بازدید
40
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

پی اچ پی یه زبان برنامه نویسی توسعه یافته برای طراحی وب است که مخفف Hypertext Preprocessor به معنای پیش پردازنده ی ابرمتن است اما در ابتدا php از عبارت personal homepageبه معنای صفحه خانگی شخصی گرفته شده بود. از پی اچ پی میشه به عنوان زبان برنامه نویسی عمومی هم استفاده کرد. تا دی ۱۳۹۱ روی ۲۴۴ میلیون وب سایت حدود ۲ میلیون سرور نصب شده؛ میشه گفت حدود سه چهارم وب سایت های دنیا ازش استفاده میکنن؛ سایتهای شناخته شده ای مثل فیسبوک، وردپرس، جوملا، یاهو و ویکی پدیا از این زبان استفاده کردن. راسموس لردوف این زبان رو در سال ۱۳۷۳ ساخته است که در حال حاضر توسط گروه پی اچ پی در حال توسعه است.

دانلود Udemy 2020 Jenkins Tutorial For Beginners آموزش مقدماتی جنکینز

2 40 - دانلود Udemy 2020 Jenkins Tutorial For Beginners آموزش مقدماتی جنکینز
مطلب نوشته شده
۳ تیر ۰۰
دفعات بازدید
46
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

تیم‌های نرم‌افزاری از Jenkins برای یکپارچه‌سازی و ارزیابی کیفی مستمر محصول استفاده می‌کنند. این ابزار با هر تغییر در متن برنامه، مراحل متعدد ساخت و ارزیابی کیفیت نرم‌افزار را اجرا می‌کند. به عبارت دیگر، Jenkins یک ابزار ایده‌آل برای ادغام مداوم در فرآیند DevOps است. ادغام مداوم یک فرآیند در توسعه نرم‌افزار است. برنامه‌نویس‌ها و توسعه‌دهندگان باید چندین بار در روز، در یک مخزن مشترک در کد منبع تغییر ایجاد کنند. استفاده از ابزارهایی مانند جنکینز به تیم‌ توسعه‌دهنده کمک می‌کند تا پروسه ادغام و یکپارچه‌سازی محصول را به راحتی انجام دهند. به عبارت دیگر اعضای تیم می‌توانند از این طریق مشکلات ناشی از تغییرات را به سرعت تشخیص دهند و برای مثال چندین عملکرد مختلف مانند استقرار برنامه در محیط تست، ارائه نتایج ساخت و یا آزمایش را به وسیله ابزار مذکور اجرا کنند.

دانلود Udemy Learn HTML5 and CSS3 from zero آموزش مقدماتی اچ تی ام ال 5 و سی اس اس 3

1 28 - دانلود Udemy Learn HTML5 and CSS3 from zero آموزش مقدماتی اچ تی ام ال 5 و سی اس اس 3
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
109
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

واژه HTML کوتاه شده عبارت Hyper Text Markup Language است و به معنای زبان نشانه گذاری فوق متن می‌باشد. Html زبان استاندارد طراحی سایت است که برای ساختن و ارائه محتوا به شبکه جهانی وب کاربرد دارد. کلیه کدهای صفحات در نهایت به کدهای HTML تبدیل شده و توسط مرورگر نمایش داده می‌شوند به طوری که مرورگر‌ها نمی‌توانند هیچکدام از کدها از جمله کدهای asp و pup را شناسایی نمایند و تنها کد قابل فهم برای آنها، HTML می‌باشد. درHTML بخش‌های مختلف توسط اجزایی به نام تگ از هم جدا شده، که هر کدام دارای کاربرد و ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. این تگ‌ها به مرورگر اعلام می‌کنند که هر بخش از صفحه، چه نوع عنصری است و باید به چه صورت نمایش داده شود.

دانلود Udemy Build with Kivy & Python آموزش ساخت کیوی و پایتون

5 13 - دانلود Udemy Build with Kivy & Python آموزش ساخت کیوی و پایتون
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
100
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Kivy یک کتابخانه متن باز Python برای توسعه برنامه های تلفن همراه و دیگر نرم افزار های کاربردی چند منظوره با رابط کاربر طبیعی (NUI) است. این فریم ورک می تواند در اندروید، IOS، لینوکس و ویندوز اجرا شود. کیوی فریم ورک اصلی توسعه یافته توسط سازمان کیوی است و همراه با پایتون برای اندروید، Kivy IOS و چندین کتابخانه دیگر که در همه سیستم عامل ها مورد استفاده قرار میگیرند، استفاده می شود. Kivy تکامل پروژه PyMT است و برای پروژه های جدید توصیه می شود. کیوی فریمورک اصلی توسعه داده شده توسط بنیاد کیوی است، در کنار پایتون برای اندروید، Kivy iOS, و کتابخانه‌های بسیار دیگری که برای استفادهٔ کراس پلتفورم ساخته شدند. در سال ۲۰۱۲ میلادی، کیوی ۵۰۰۰ دلار از بنیاد پایتون دریافت کرد برای انتقال به نسخه ۳ پایتون. کیوی همچنین از رزبری پای (Raspberry pi) نیز پشتیبانی می‌کند.

دانلود Learn iOS 11 Design آموزش طراحی آی او اس 11

13 - دانلود Learn iOS 11 Design آموزش طراحی آی او اس 11
مطلب نوشته شده
۱۹ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
30
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

آی‌اواس / iOS ، سیستم عامل همراه اپل است که در ابتدا برای آیفون و آی‌پاد تاچ ارائه شد و در ادامه روی اپل‌تی‌وی و آیپد نیز بکار گرفته شد. فروشگاه اپلیکیشن‌های اپ‌استور نیز اپلیکیشن‌های تحت iOS را ارائه می‌کنند. پس از مدت ها انتظار ios 11 معرفی شد که اپل در این بروزرسانی به روی خیلی از مشکلات دست گذاشت. تیم کوک اعلام کرد که Siri یا همان دستیار مجازی خود را در این نسخه از نو ساخته اند . Siri از این پس عمیق تر می فهمد و دیگر می تواند برای شما ترجمه انجام دهد .

دانلود Udemy Arduino Programming for Kids and Beginners with Tinkercad آموزش مقدماتی برنامه نویسی آردوینو برای کودکان

11 - دانلود Udemy Arduino Programming for Kids and Beginners with Tinkercad آموزش مقدماتی برنامه نویسی آردوینو برای کودکان
مطلب نوشته شده
۱۹ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
132
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Arduino (آردوینو) یک برد کنترلی کوچک است که با برنامه نویسی درست می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. از کنترل یک ربات گرفته تا پیاده سازی خانه های هوشمند. سخت‌افزار آن شامل یک برد سخت‌افزار متن‌باز که حول میکروکنترلر ای‌وی‌آر اتمل یا یک آرم اتمل طراحی شده‌است. بعنوان مثال مدل‌ Arduino UNO Rev3 دارای رابط یواس‌بی، ۶ پین ورودی آنالوگ و همچنین ۱۴ پین ورودی/خروجی دیجیتال است که اجازهٔ اتصال بردهای توسعهٔ مختلفی را فراهم می‌آورد.

دانلود Udemy Complete Java Course With Real World Examples With Java 8 آموزش کامل ساخت پروژه های واقعی با جاوا 8

10 1 - دانلود Udemy Complete Java Course With Real World Examples With Java 8 آموزش کامل ساخت پروژه های واقعی با جاوا 8
مطلب نوشته شده
۱۷ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
99
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Java یک زبان برنامه نویسی شی گراست و از دسته زبان های کامپایلری-مفسری به شمار می رود. شعار این زبان برنامه نویسی “Write once , Run anywhere” بوده و به معنی “یک بار بنویس و همه جا اجرا کن” است. این شعار به این معنی است که برنامه های نوشته شده با Java مستقل از سیستم عامل بوده و می توانیم یک برنامه را با همان ظاهر در سیستم عامل های مختلف اجرا کنیم. در دوره آموزش Java به زبان ساده، سعی شده است تا مفاهیم برنامه نویسی به ساده ترین شکل ممکن بیان شود و شما به هیچ پیش نیازی برای مشاهده این دوره نیاز ندارید.