آموزشی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy Extreme Photoshop Training: From Learner To Professional آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ

5 41 - دانلود Udemy Extreme Photoshop Training: From Learner To Professional آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته فتوشاپ
مطلب نوشته شده
۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
306
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Adobe Photoshop CC یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون این نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌است. آخرین نسخهٔ رسمی این نرم‌افزار نسخهٔ چهاردهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌سی شناخته می‌شود. (سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است.)اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، از فتوشاپ به طور فزاینده‌ای برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود.از دید گرافیکی نرم‌افزار فتوشاپ توانایی کار با چندین نمونه رنگی را دارد، که عبارت‌اند از نمونه‌های رنگی RGB، LIB، CMYK، سیاه و سفید و غیره.

دانلود Lynda Learning Adobe XD (2019) آموزش ادوبی ایکس دی

4 41 - دانلود Lynda Learning Adobe XD (2019) آموزش ادوبی ایکس دی
مطلب نوشته شده
۸ آذر ۹۸
دفعات بازدید
87
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Adobe XD یک نرم‌ افزار طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری رایگان که توسط ادوبی تهیه و منتشر شده‌است. برنامه Adobe XD از طراحی برداری و طراحی Wireframe پشتیبانی می‌کند و در آن می‌توانید تنها با یک کلیک پروتوتایپ تعاملی بسازید. ادوبی ایکس‌ دی اولین نرم‌ افزار Adobe برای محیط و پلتفرم جدید ویندوز و توسعه اپ iOS ، اندروید، وب سایت‌ ها و … می‌باشد. این نرم‌افزار دارای ابزارهای کاربردی برای رفع بسیاری از نیازهای طراحان، توسعه دهندگان وب، توسعه دهندگان برنامه‌ها، برنامه نویسان و همچنین بسیاری از کاربران دیگر می‌باشد.

دانلود Udemy The Complete Guide To Creating Games In Unity Game Engine آموزش کامل ساخت بازی با موتور یونیتی

3 42 - دانلود Udemy The Complete Guide To Creating Games In Unity Game Engine آموزش کامل ساخت بازی با موتور یونیتی
مطلب نوشته شده
۸ آذر ۹۸
دفعات بازدید
117
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

یونیتی (Unity) یک موتور بازی سازی چند سکویی است که توسط فناوری‌های یونیتی ( Unity Technologies ) ساخته شده است و در ساخت بازی ویدیویی برای کامپیوترهای شخصی، کنسول های بازی، دستگاه های همراه و وب سایت ها استفاده می شود. برای اولین بار در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال ۲۰۰۵ برای سیستم عامل OS X معرفی شد و از آن زمان به حال بر روی بیست و یک سکوی دیگر توسعه یافته است.

دانلود Lynda Moodle 2.5 Essential Training آموزش مودل 2.5

2 68 - دانلود Lynda Moodle 2.5 Essential Training آموزش مودل 2.5
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۸
دفعات بازدید
75
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

moodle شبیه وردپرس است ولی سیستم مدیریت محتوا ( cms ) نیست و مودل یک سیستم مدیریت آموزش learning management system است و مثل وردپرس با php نوشته شده است. مودل (Moodle) برترین نرم‌افزار موجود برای آموزش از راه دور (آموزش آنلاین) بوده و در بیش از ۸۵٬۰۰۰ دانشگاه و مؤسسهٔ آموزشی مورد استفاده قرار گرفته است.

دانلود Packt Practice JavaScript – Build 5 Interactive Mini Applications from Scratch آموزش ساخت 5 اپ کوچک محاوره ای با جاوا اسکریپت

1 93 - دانلود Packt Practice JavaScript - Build 5 Interactive Mini Applications from Scratch آموزش ساخت 5 اپ کوچک محاوره ای با جاوا اسکریپت
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۸
دفعات بازدید
90
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی می باشد که درون کدهای HTML قرار می گیرد و بر روی مرورگر بازدید کننده اجرا می شود. جاوا اسکریپت توانایی تغییر در محتویات المانهای نمایش داده شده را بر روی مرورگر فرد بازدید کننده دارد بطوریکه امکان پویا سازی یا دینامیک شدن صفحات بوجود می آید. جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.

دانلود Livelessons Using Redux with React آموزش استفاده از ریداکس همراه با ری اکت

7 39 - دانلود Livelessons Using Redux with React آموزش استفاده از ریداکس همراه با ری اکت
مطلب نوشته شده
۶ آذر ۹۸
دفعات بازدید
62
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

ری اکت (reactjs) اساسا یک کتابخونه open-source جاوا اسکریپتی برای ساخت رابط کاربری(user interfaces) برای single page applications(اپلیکیشن های تک صفحه ای) است.این کتابخونه برای مدیریت لایه View برای وب استفاده می شود.همچنین React این امکان رو در اختیار ما میذاره که reusable UI components(کامپوننت های قابل استفاده مجدد رابط کاریری) ایجاد کنیم.React در ابتدا توسط Jordan Walke یکی از مهندسین ارشد فیسبوک ایجاد شد.React ابتدا در سال ۲۰۱۱ در فیسبوک مورد استفاده قرار گرفت و سپس در سال ۲۰۱۲ در اینستاگرام استفاده شد.

دانلود Udemy The Complete Web Scraping Course with Projects 2019 آموزش کامل خراش دادن وب همراه با پروژه

6 41 - دانلود Udemy The Complete Web Scraping Course with Projects 2019 آموزش کامل خراش دادن وب همراه با پروژه
مطلب نوشته شده
۶ آذر ۹۸
دفعات بازدید
104
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

در مفاهیم کامپیوتری و برنامه نویسی اسکریپت (Script) در واقع یک دنباله ای از دستور العمل ها به صورت نوشتاری و کد می باشد که توسط یک نرم افزار خوانده شده و تفسیر و اجرا می شود. برخی از زبان های برنامه نویسی به صورت صریح و مشخص زبان اسکریپت نویسی می باشند، که تفاوت آن ها با زبان ها برنامه نویسی پایه این است که معمولا به صورت دستور العمل و ورودی می باشند و نحوه کدنویسی آن ها سطح بالاتر و ساده تر می باشد، همچنین در مواردی محدود تر از زبان های برنامه نویسی پایه می باشند، این محدودیت هم از این نظر می باشد که در رابطه با حوزه خاصی یا انجام دستورات خاصی طراحی شده اند و هم از این نظر که دسترسی های کمتری به کاربر و برنامه نویس ارائه می دهند.

دانلود Udemy Modern JavaScript The Complete Course – Build +15 Projects آموزش کامل جاوا اسکریپت همراه با ساخت 15 پروژه

3 18 - دانلود Udemy Modern JavaScript The Complete Course - Build +15 Projects آموزش کامل جاوا اسکریپت همراه با ساخت 15 پروژه
مطلب نوشته شده
۱۹ آبان ۹۸
دفعات بازدید
260
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.

دانلود Udemy Learn Advanced Python Concepts آموزش پیشرفته مفاهیم پایتون

2 32 - دانلود Udemy Learn Advanced Python Concepts آموزش پیشرفته مفاهیم پایتون
مطلب نوشته شده
۱۹ آبان ۹۸
دفعات بازدید
424
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

«زبان برنامه نویسی پایتون» (Python Programming Language)، زبانی با یادگیری آسان محسوب می‌شود و از همین رو بسیاری از برنامه‌نویس‌های تازه‌کار آن را به عنوان اولین زبان برنامه‌نویسی خود برمی‌گزینند، زیرا پایتون به عنوان یک «زبان همه‌منظوره» (General-Purpose Language) ساخته و توسعه داده شده و محدود به توسعه نوع خاصی از نرم‌افزارها نیست. به بیان دیگر، می‌توان از آن برای هر کاری، از «تحلیل داده» (Data Analysis) گرفته تا ساخت بازی‌های کامپیوتری استفاده کرد.

دانلود CBT Nuggets Getting Started with Palo Alto Firewalls v8.x آموزش شروع کار با فایروال های پالو آلتو

1 34 - دانلود CBT Nuggets Getting Started with Palo Alto Firewalls v8.x آموزش شروع کار با فایروال های پالو آلتو
مطلب نوشته شده
۱۹ آبان ۹۸
دفعات بازدید
95
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

شرکت Palo Alto، شرکت آمریکایی تولید کننده تجهیزات امنیتی شبکه است که در شهر سانتا کلارا در California است. هدف این شرکت حفاظت در برابر حملات سایبری است. محصولات اصلی این شرکت Next Generation Firewall (فایروال های نسل بعدی) است. این شرکت با بیش از ۶۰ هزار سازمان در ۱۵۰ کشور همکاری می کند و از این را اعتماد کاربران زیادی را به دست آورده است. این شرکت در سال ۲۰۰۵ توسط Nir Zuk پایه گذاری شد.