آموزشی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود Udemy Digital Design Masterclass for Graphic Designers آموزش تسلط بر طراحی های دیجیتال برای طراحان گرافیک

10 - دانلود Udemy Digital Design Masterclass for Graphic Designers آموزش تسلط بر طراحی های دیجیتال برای طراحان گرافیک
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
36
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دیزاین به صورت کلیشه ای به معنی ساختار دادن یا سازمان دادن است و اما طراحی گرافیک به معنای خلق و سامان دادن یک سلسله عوامل تصویری برای بیان یک مفهوم و پیام جهت هدفی مشخص است. طراحان گرافیک از روش های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر برای خلق یک نمایش تصویری از ایده ها و پیام ها استفاده می کنند. کاربردهای رایج طراحی گرافیک شامل هویت (لوگو و نام تجاری) انتشارات (مجلات، روزنامه ها و کتاب ها) تبلیغات چاپی (پوستر، بیلبورد ،گرافیک وب سایت، بسته بندی و …) می باشد.

دانلود Udemy Asynchronous JavaScript Deep Dive آموزش عمیق جاوا اسکریپت غیرهمزمان

9 - دانلود Udemy Asynchronous JavaScript Deep Dive آموزش عمیق جاوا اسکریپت غیرهمزمان
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
7
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

جاوا اسکریپت زبان برنامه‌نویسی پویا و مبتنی بر شی (Object-based) است که هم سمت کاربر و هم سمت سرور، برای ایجاد تعمال با صفحات وب به کار می‌رود. جایی که HTML و CSS ساختار اولیه و ظاهر صفحات وب را تعیین می‌کنند، جاوا اسکریپت نحوه عملکرد صفحات وب را کنترل می‌کند. جاوا اسکریپت، تجربه کاربر را از صفحه وب با تبدیل آن از یک صفحه استاتیک به یک صفحه تعاملی بهبود می‌بخشد. بطور خلاصه، جاوا اسکریپت به صفحات وب رفتار می‌بخشد.

دانلود Udemy 3D Modeling in Blender: Create 3D game assets with Blender آموزش مدلسازی سه بعدی در بلندر

8 - دانلود Udemy 3D Modeling in Blender: Create 3D game assets with Blender آموزش مدلسازی سه بعدی در بلندر
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
27
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Blender ابزاری کاربردی و یکپارچه است که امکان ایجاد طیف گسترده ای از محتوای ۲D و ۳D را فراهم کرده و حوزه های گسترده ای از مدل سازی های مربوط به بافت متن، نور، انیمیشن، ویدیو و post-production را به شما ارائه می دهد. Blender از طریق معماری باز، امکان همکاری cross-platform، قابلیت توسعه پذیری و ایجاد یک گردش کاری یکپارچه را برای شما به وجود می آورد. Blender یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی گرافیگی ۳ بعدی Open Source در سراسر جهان است.

دانلود Packt Hands-On Photoshop for Web Designers آموزش مقدماتی فتوشاپ برای توسعه دهندگان وب

7 36 - دانلود Packt Hands-On Photoshop for Web Designers آموزش مقدماتی فتوشاپ برای توسعه دهندگان وب
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
22
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Adobe Photoshop CC یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون این نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌است.

دانلود Udemy The Ultimate Beginner’s Guide to Django 1.11 آموزش مقدماتی جنگو 1.11

6 44 - دانلود Udemy The Ultimate Beginner's Guide to Django 1.11 آموزش مقدماتی جنگو 1.11
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
15
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

فریم ورک Django یک چارچوب وب رایگان و متن باز است که در Python نوشته شده و از الگوی معماری MVT یا همون model-view-template پیروی می کند. هدف اصلی Django این است که ایجاد وب سایت های پیچیده و مبتنی بر پایگاه داده را آسان تر کند. این چارچوب بر قابلیت استفاده مجدد، Pluggability اجزای سازنده، کد کمتر، اتصال کم و توسعه سریع تاکید می کند. در این فریم ورک از Python در سراسر برنامه حتی برای فایل های تنظیمات و مدل های داده استفاده می شود.

دانلود Udemy Windows Command Line 2020 :Complete New Zero to Hero Journey آموزش کامل خط فرمان ویندوز

5 33 - دانلود Udemy Windows Command Line 2020 :Complete New Zero to Hero Journey آموزش کامل خط فرمان ویندوز
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
83
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

حتما تاکنون واژه CMD را شنیده اید و شاید محیط آن را دیده باشید. واژه CMD مخفف Command Prompt است و یک برنامه کاربردی در ویندوز بشمار می رود. حتما می پرسید CMD چیست؟ چه کاربردی دارد؟ CMD یک برنامه برای اجرای دستورات موردنظر در محیط ویندوز است. با این دستورات امکان هر نوع کاری را خواهید داشت. همان طور که گفتیم cmd یک برنامه کاربری است که در کنار ویندوز به شما ارائه می شود و قابلیت های متعددی دارد تنها کافیست دستور دلخواه خود را بنویسید تا با آنالیزهای انجام شده در کسری از زمان پاسخ سوال خود را بگیرید. به عنوان مثال به سادگی قادر هستید بررسی کنید که درون پوشه مورد نظر شما چه محتویاتی قرار دارد، برنامه های در حال اجرا از راه دور و روی سیستم خود را مانیتور کنید یا حتی برنامه دلخواه خود را اجرا نمایید.

دانلود Udemy JUnit 5: Java Unit Tests for Beginners آموزش مقدماتی تست واحد جاوا با جی یونیت 5

4 33 - دانلود Udemy JUnit 5: Java Unit Tests for Beginners آموزش مقدماتی تست واحد جاوا با جی یونیت 5
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
8
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

تست اپلیکیشن (software test) یک قطعه ی نرم افزاری (کد) هست که خود یک قطعه ی نرم افزاری دیگر را (جهت آزمایش و اطمینان از کارکرد صحیح و اینکه آیا قطعه ی نوشته شده هدف مورد نظر را برآورده می سازد) اجرا می کند. این تست نرم افزاری بررسی می کند آیا قطعه کد نوشته شده منجر به وضعیت مورد انتظار می شود (که به آن state testing گویند) و یا مراحل لازم (سلسه رخداد ها) به ترتیب رخ می دهند یا خیر (که به آن behavior testing گویند). فریم ورک های تست گیری متعددی برای Java نوشته شده و در دسترس می باشد. از جمله ی پرکاربرد و محبوب ترین آن ها می توان به JUnit و TestNG اشاره کرد.

دانلود Pluralsight Managing Search in SharePoint 2019 آموزش مدیریت جستجو در شرپوینت 2019

3 34 - دانلود Pluralsight Managing Search in SharePoint 2019 آموزش مدیریت جستجو در شرپوینت 2019
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
11
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مایکروسافت شیرپوینت، یک بستر نرم افزاری تحت وب است که توسط شرکت مایکروسافت تولید و عرضه شده است. اولین نسخه از شیرپوینت در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. نسخه‌های ابتدایی شیرپوینت بیشتر برای کاربردهایی نظیر مدیریت محتوا و مدیریت اسناد مورد استفاده قرار می گرفت. اما قابلیتهای قابل توجه متعددی به نسخه های اخیر شیرپوینت اضافه شده است.

دانلود Udemy Cisco CCNA Networking Basics for Beginners: Getting Started آموزش مقدماتی مفاهیم شبکه سیسکو سی سی ان ای

2 66 - دانلود Udemy Cisco CCNA Networking Basics for Beginners: Getting Started آموزش مقدماتی مفاهیم شبکه سیسکو سی سی ان ای
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
23
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کمپانی سیسکو به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات و سرویس های ارتباطی کار می‌کند. این شرکت با محصولات روتینگ و سوئیچینگش که ترافیک داده، صوت و تصویر را در شبکه های سراسر دنیا انتقال می‌دهد، معروف است. سیسکو علاوه بر آن، در زمینه های ذخیره سازی تحت شبکه، اپلیکیشن های ارتباطات یکپارچه، ویدیو کنفرانس و آرایه ای از سرویس ها شامل پشتیبانی از محصولات ساده تا راه حل های کامل دیتا سنتری و مدیریت ابری را در بر می‌گیرد. برای اطمینان از اینکه متخصصین IT توانایی و دانش لازم برای پشتیبانی از محصولات سیسکو و حل مشکلات رایج مشتریان در سراسر دنیا را داشته باشند، مدارک شغلی سیسکو مورد نیاز است. به این معنی که این مدارک از سطح ابتدایی شروع می‌شوند، سپس وارد سطح حرفه ای و تخصصی می‌شوند و در برخی از مدارک در سطح طراح و معمار پایان می‌یابند.

دانلود Udemy Google Cloud Certified Associate Cloud Engineer – GCP (ACE) آموزش مدرک مهندسی گوگل کلود

1 61 - دانلود Udemy Google Cloud Certified Associate Cloud Engineer - GCP (ACE) آموزش مدرک مهندسی گوگل کلود
مطلب نوشته شده
۲ آذر ۹۹
دفعات بازدید
28
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

گوگل کلود پلتفرم (Google Cloud Platform) زیرساختی بسیار قوی از گوگل می باشد که شامل سرعت بالای شبکه، سرورها ونرم افزار است و امکاناتی را برای توسعه دهندگان برنامه های کاربردی و به خصوص وب ارائه می دهد تا آن ها قادر باشند به ساخت، تست و توسعه اپلیکیشن های خود در یک زیرساخت قدرتمند و قابل اعتماد بپردازند.گوگل نیز در راستای رقابت با رقیبان این زیرساخت را راه اندازی کرده و در حال توسعه آن می باشد.