ورزشی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی R.B.I. Baseball 21 برای PC
Update v1.00.54118-CODEX

1 4 - دانلود بازی R.B.I. Baseball 21 برای PC
Update v1.00.54118-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۶ تیر ۰۰
دفعات بازدید
2,229
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی RBI Baseball 21 می‌توانید میراثی برای خود رقم زده و به یک بازیکن بیسبال قهار تبدیل شوید. دنیای MLB در این بازی طراحی شده است و شما می‌توانید با یادگیری آسان گیم‌پلی آن، سریعا در جهان آن غرق شوید. علاقه مندان به بیسبال و مسابقات جهانی آن در آمریکا، می‌توانند با این بازی به آرزوی خود دست یافته و ویژگی‌های جدید بازی را در نسخه‌ی جدید کشف کنند. بازی پیشرفت‌های بصری باورنکردنی داشته است و شما را واقعا در یک زمین بازی حرفه‌ای قرار می‌دهد. مسابقات جهانی در شرق انجام شدن است و شما هرچه سریع‌تر باید خودتان را برسانید. حالت‌های بازی نیز تنوع بیشتری پیدا کرده است و می‌توانید با گزینه‌های سفارشی بیشتری بازیکنان و تیم خود را بهبود دهید. سرعت بازی بالا رفته است و هیجان در گیم‌پلی بازی همواره دیده خواهد شد.

دانلود بازی TONY HAWK’S PRO SKATER 1 + 2 برای PC

0 3 - دانلود بازی  TONY HAWK'S PRO SKATER 1 + 2 برای PC
مطلب نوشته شده
۱۸ تیر ۰۰
دفعات بازدید
301
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Tony Hawks Pro Skater 1 Plus 2 دقیقا مانند نسخه‌های قدیمی خود، فاقد داستانی مشخص است. تمام هدف شما در این بازی به‌دست آوردن امتیاز بیشتر با انجام دادن حرکات مختلف و کمبو کردن آن‌ها‌ است. با شروع هر مرحله تعدادی هدف به گیمر نمایش داده می‌شود. این اهداف شامل به‌دست آوردن امتیاز خاص، پیدا کردن تمامی حروف کلمه SKATE در نقشه بازی، پیدا کردن نوار VHS مخفی، انجام دادن حرکات مختلف در نقطه‌های خاصی از نقشه و خراب کردن یا جمع‌آوری تعدادی خاص از آیتم‌های مختلف در نقشه است. بازیکن با انجام دادن تعدادی خاص از این اهداف، مرحله بعدی بازی را باز می‌کند و این کار را تا باز کردن تمامی مراحل پیش می‌برد.

دانلود بازی Golazo برای PC
نسخه GOG جایگزین شد

1 28 - دانلود بازی Golazo برای PC
نسخه GOG جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۱۰ تیر ۰۰
دفعات بازدید
2,730
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Golazo برای علاقه‌مندان فوتبال تدارک دیده شده است. جنبه‌ی سرگرم کننده‌ی بازی فوتبال را در این اثر خواهیم دید و کار گروهی می‌تواند شما را به پیروزی رساند. در این بازی می‌توانید با دوستان خود رقابت سالمی داشته و به‌صورت اعتیادآوری آن را تجربه کنید. در این بازی شکوه بازی فوتبال را تجربه خواهید کرد و می‌توانید خاطرات کلاسیک بازی فوتبال را داشته باشید. این بازی رویکرد مدرنی را در پیش گرفته است و خلاقیت را در جای جای این بازی می‌توانیم مشاهده کنیم. گیم‌پلی کلاسیک بازی برای گیمرهایی است که از آثار شاخصی همچون PES و FIFA خسته شده‌اند و دوست دارند فوتبال را به شیوه‌ای دیگر تجربه کنند. شما کافی است که روی کاناپه نشسته و سرگرم‌کننده‌ترین بازی فوتبال را با دوستان خود تجربه کنید. بازی گیم‌پلی پویایی دارد که یادآور فوتبال حرفه‌ای است، اما همزمان تفاوت‌های خاص خودش را هم دارد. بازی قوانین فوتبال را در بعضی از موارد نادیده گرفته است که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان آفساید و خطا نامید. بدون وجود چنین قوانینی می‌توانید فوتبال خنده‌داری را تجربه کرده و لحظات شادتری را تجربه ..

دانلود بازی Olympic Games Tokyo 2020 برای PC

1 63 - دانلود بازی Olympic Games Tokyo 2020 برای PC
مطلب نوشته شده
۸ تیر ۰۰
دفعات بازدید
404
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Olympic Games Tokyo 2020 رقابت‌های المپیک را به خانه شما خواهد آورد. المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یکسال تاخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا در ژاپن برگزار خواهد شد و تنها چند هفته مانده به شروع این رقابت‌ها، عنوان رسمی آن را هم می‌توانید به خانه خود بیاورید. این بازی را می‌توانید با دوستان یا خانواده خود تجربه کرده و کسب طلای المپیک را تجربه کنید. شما می‌توانید از بازی‌های این رقابت‌ها لذت برده و ورزشکار مورد علاقه خود را با این اثر بسازید. می‌توانید مهارت‌های وی را شخصی سازی کرده و لباس آن‌ها را هم سفارشی سازی کنید.

دانلود بازی MotoGP 21 برای PC
Update v1.07-ANOMALY

1 72 - دانلود بازی MotoGP 21 برای PC
Update v1.07-ANOMALY
مطلب نوشته شده
۵ تیر ۰۰
دفعات بازدید
5,790
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی MotoGP 21 به معنای واقعی کلمه، واقعی‌ترین و جذاب‌ترین تجربه موتورسواری در کلاس موتو جی پی را برای‌تان فراهم می‌کند. این بازی کلاس‌های موتو ۲ و موتو ۳ را نیز در کنار موتو جی پی به شما ارائه می‌کند و می‌توانید کل فصل ۲۰۲۱ را به‌صورت کامل تجربه کنید. بیش از ۱۲۰ موتورسوار رسمی در بازی حضور دارند که باید در بیش از ۲۰ پیست به رقابت با همدیگر بپردازند. این شما هستید که می‌توانید سطح رقابت را به اوج خود رسانده و بی‌سابقه‌ترین رقابت فضل را رقم بزنید. معتبرترین و جذاب‌ترین رقابت‌ها انتظار شما را می‌کشد و می‌توانید برای اولین بار، حالت‌های دیگر مانند Long Lap را نیز دنبال کنید. بازی ویژگی‌های جدید و پیشرفته‌ای نسبت به نسخه گذشته دارد و بنابراین، بازهم تجربه برای بازیکنان قبلی این مجموعه نیز نو خواهد بود. شما باید کنترل کامل موتورسوار را به دست گرفته و زندگی حرفه‌ای وی را به نتیجه برسانید.

دانلود بازی Tennis World Tour 2 برای PC
Update v1.0.4637-CODEX + نسخه FitGirl

header 586x192 - دانلود بازی Tennis World Tour 2 برای PC
Update v1.0.4637-CODEX + نسخه FitGirl
مطلب نوشته شده
۵ تیر ۰۰
دفعات بازدید
5,017
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

علاقه‌مندان تنیس بازهم می‌توانند این‌بار با بازی Tennis World Tour 2 بازیکن موردعلاقه خود را ساخته و با دیگر بازیکنان رقابت داشته باشند. مهارت شما تعیین کننده رتبه‌ای خواهد بود که کسب می‌کنید و در نهایت و رفته رفته می‌توانید جایگاه واقعی خود را پیدا کنید. در نسخه‌ی دوم شاهد انیمیشن‌های بیشتر و واقع‌گرایی بیشتر هستید. گیم‌پلی بازی سریع‌تر شده است و می‌توانید احساسات واقعی تنیس را تجربه کنید. این بازی واقعیت را برای شما به‌همراه خواهد داشت و می‌توانید آن را به‌صورت تک نفره یا دونفره تجربه کنید. حتی امکان اضافه کردن دوستان در یک شبکه محلی نیز وجود دارد و در کنار آن بخش آنلاین و رقابتی آن نیز با حضور تمامی بازیکنان سرتاسر جهان ادامه‌دار خواهد بود. شما در این اثر می‌توانید وارد حالت Tennis Pro شده و زندگی واقعی یک تنیسور حرفه‌ای را تجربه کنید. تصمیمات شما در بازی تاثیرگذار است و می‌توانید کریر خود را در فصل‌های رقابتی مختلف شکل دهید. می‌توانید اسپانسر جذب کرده و تجهیزات ورزشی خود را مدیریت کنید. همه چیز به شما بستگی دارد و دیدگاهی که نسبت به تنیس دارید، ..

دانلود بازی art of rally برای PC
آپدیت جدید بازی Polacolour اضافه شد

Ok - دانلود بازی art of rally برای PC
آپدیت جدید بازی Polacolour اضافه شد
مطلب نوشته شده
۳۱ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
3,736
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی art of rally قصد دارد تا شما را به دوران اوج محبوبیت مسابقات رالی ببرد تا ماشین‌های شاخص دهه ۶۰میلادی تا گروه B را در مسیرهایی چالش‌برانگیز که براساس پیست‌های واقعی شبیه‌سازی شده‌اند، تجربه کنید. دقت کنید که تمامی محیط‌های بازی با رنگامیزی و گرافیک منحصربه‌فردی طراحی شده‌اند تا حال‌وهوای جدیدی را به طرفداران مسابقات ماشین‌سواری منتقل کنند. این بازی اثری از استودیو Funselektor Labs می‌باشد که در کارنامه خود اثر بشدت موفق Absolute Drift که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد را نیز دارد. در سرتاسر دنیا از فنلاند تا نروژ، ژاپن و آلمان به مسابقه بپردازید و خود را در دنیای رنگارنگ و کارتونی این بازی دوست‌داشتنی غرق کنید.

دانلود بازی Wave Break برای PC

1 41 - دانلود بازی Wave Break برای PC
مطلب نوشته شده
۲۹ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
131
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Wave Break را می‌توانیم اولین تجربه در جهان کلاسیکی بدانیم که بازی‌های اسکیت برد در آن جای گرفته‌اند. شما در بازی گیم‌پلی مشابهی با چنین جهانی را خواهید داشت که عبور کردن، ضربه به کنار و موارد مشابه را می‌توانید داشته باشید. شما باید در جهانی پر از جنایات دهه هشتادی حضور پیدا کرده و بتوانید کمپین تک نفره بازی را پیش ببرید. شما باید چندین حالت سفارشی سازی بازی را تجربه کرده و از سواحل گرمسیری به سمت تندراهای یخ زده حرکت کنید. شما موج سوار هستید و می‌توانید یک گروه را هم با خود همراه کنید. می‌توانید اهداف نام آشنایی را در بازی داشته و کلکسیونی از مهارت‌ها را داشته باشید.

دانلود بازی Automobilista 2 برای PC
بسته الحاقی Racin USA DLC اضافه شد

2 115 - دانلود بازی Automobilista 2 برای PC
بسته الحاقی Racin USA DLC اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۲ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
4,948
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

اگر از گیمرهای حرفه‌ای شبیه‌ساز ماشین‌های مسابقه‌ای هستید، حتما اسم فرنچایز Automobilista به گوش شما خورده است. نسخه دوم این فرنچایز با بهینه‌سازی‌های بی‌نظیر در بخش رابط گرافیکی و گیم‌پلی بالاخره در اول جولای ۲۰۲۰ منتشر شد. بازی Automobilista 2 از واقعیت مجازی (VR) نیز پشتیبانی می‌کند. اگر می‌خواهید یک بار دیگر مهارت‌های رانندگی شما به چالش کشیده شود و یک شبیه‌ساز بی‌نظیر را برای پیست‌های ماشین‌سواری تجربه کنید، به هیچ عنوان این اثر را از دست ندهید! چراکه کیفیت گرافیکی خیره‌کننده، ماشین‌های متعدد با جزئیات بسیار بالا، پیست‌های مسابقه‌ای متنوع و شرایط آب‌وهوایی پویا تنها بخشی از ویژگی‌های خیره‌کننده این اثر می‌باشند. پروسه طولانی ساخت این بازی باعث شده است تا تاریخچه‌ای گسترده از ماشین‌ها و مسابقات شکل‌گرفته در طی این دهه را بتوانید به‌صورت یکجا در یک اثر یکپارچه به بهترین شکل ممکن تجربه کنید.

دانلود بازی RIDE 4 برای PC
Update v1.0.0.22 incl DLC-CODEX

1 40 - دانلود بازی RIDE 4 برای PC
Update v1.0.0.22 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۲ خرداد ۰۰
دفعات بازدید
2,896
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی RIDE 4 یکی از بهترین تجربه‌اهی موتورسواری است که طرفداران این رشته می‌توانند آن را تجربه کنند. این بازی با صدها موتور، ده‌ها پیست و سطح کاملا جدیدی از واقع‌گرایی در رقابت در اختیار شما خواهد بود. شما می‌توانید محتویات جدید و پیشرفته‌ای از یک بازی ریسینگ انتظار داشته باشید و این بازی لایسنس‌های بسیاری برای هر چه بیشتر لذت بردن بازیکنان را نیز کسب کرده است. شما می‌توانید دقت و جزئیات فوق ‌العاده‌ای را در طراحی مراحل و موتورها مشاهده کنید. همه چیز به‌خوبی ساخته شده است و تجربه‌ی یک موتورسواری تمام عیار را به شما خواهد داد. بازی RIDE 4 سرشار از ماجراجویی هیجان انگیز است و می‌توانید با اتخاذ تصمیمات درست، یک تجربه‌ی عالی داشته باشید. رویدادهای بسیاری در بازی وجود دارد و به‌صورت هفتگی و فصلی در اختیار شما خواهد بود. می‌توانید مهارت‌های خود را گسترش داده و پا به پیست‌های حرفه‌ای جهان گذارید. مجموعه عظیمی از رویدادها در اختیار شما است و می‌توانید در نهایت تبدیل به یکی از مشهورترین موتورسواران جهان شوید. نسخه‌ی چهارم این مجموعه مشکلات سری قبل را ندارد و همه ..