نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Kofi Quest Alpha MOD برای PC

1 25 - دانلود بازی Kofi Quest Alpha MOD برای PC
مطلب نوشته شده
۱۶ تیر ۹۹
دفعات بازدید
60
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Kofi Quest Alpha MOD عنوانی ماجراجویی با مکانیک های اکشن و نقش آفرینی است که البته داستان بازی Kofi Quest Alpha MOD جدی به نظر نمی رسد و بیشتر حالات کنایی و طنز دارد. در بازی Kofi Quest Alpha MOD، شما کاراکتری تحت عنوان کُفی (Kofi) را کنترل خواهید کرد. او یک شخصیت ویدیویی ضعیف و تنبل است که توسط گروهی از شخصیت‌های جالب دنبال شده و او را در مسیر یک ماجراجویی جذاب هدایت می‌کنند. در بازی Kofi Quest Alpha MOD، کاراکترهایی حضور دارند که ذاتا برای این فضا طراحی شده و خودشان هم می‌دانند که صرفا کاراکتری از یک دنیای ویدیویی هستند! ماجراجویی‌های متعددی نیز در این بازی برای شما تعبیه شده‌اند که جلوه‌های بصری شگفت‌انگیزی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. برای رسیدن به پیروزی در ماموریت‌های بازی، شما باید مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و با تصمیماتی به موقع، روند داستانی بازی را تحت کنترل خود هدایت کنید.

دانلود بازی Gothic برای PC

1 24 - دانلود بازی Gothic برای PC
مطلب نوشته شده
۱۶ تیر ۹۹
دفعات بازدید
128
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Gothic، با حمله‌ی ارک‌ها، پادشاه میرتانا برای ساختن سلاح برای ارتشش به سنگ‌معدن جادویی نیاز پیدا می‌کند. بنابراین تمام زندانی‌های سرزمین را به کار اجباری مادام العمر در معدن سنگ‌آهن محکوم می‌کند. برای جلوگیری از فرار زندانی‌ها، پادشاه به گروهی از جادوگران قدرتمند دستور می‌دهد حفاظی جادویی بسازند که بتوان وارد آن شد، ولی خارج شدن از آن غیرممکن باشد. ولی حفاظ از کنترل خارج می‌شود و قسمت بزرگی از زمین‌های پیرامون معدن را در بر می‌گیرد و جادوگران را نیز درون خود زندانی می‌کند. زندانی‌ها با سوءاستفاده از آشوب ایجاد شده نگهبانان را می‌کشند و ناحیه‌ی درون حصار را به تصرف خود درمی‌آورند. چند سال سپری می‌شود.

دانلود بازی Gloomhaven برای PC

1 23 - دانلود بازی Gloomhaven برای PC
مطلب نوشته شده
۱۶ تیر ۹۹
دفعات بازدید
93
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Gloomhaven را می‌توان اقتباسی دیجیتالی از بازی رومیزی و استراتژیک Isaac Childres دانست. این بازی که در سال ۲۰۱۷ موفق به دریافت ۶ جایزه Golden Geek شده است، در استودیوی Flaming Fowl تهیه شده و بازیکنان را در قالب تیم‌های ۲ الی ۴ نفره‌ای از مزدوران، در برابر هم قرار می‌دهد. هرکدام از قهرمان‌های بازی دارای قدرت خارق‌العاده‌ای هستند و شما باید با شناخت آن‌ها، از جنبه استراتژیکی صحیح حملات خود را شروع کنید. این بازی هم از نظر منتقدین و هم از نظر بازیکنان تحسین شده است و امتیاز بالایی در رده‌ی خود کسب می‌کند. این بازی تاکتیکال RPG را می‌توانید در دنیایی فانتزی و منحصربه‌فرد تجربه کرده و آماده‌ی رقابت نوبتی محور همراه با دیگر بازیکنان شوید. باید یک برنامه ریزی صحیح استراتژیک داشته باشید و برای هر سفر آماده شوید. گروه‌های مورد علاقه خود را پیدا کرده و اجازه ندهید که دچار آشفتگی شوند. تاکتیک همه چیز شما است و باید دست برتر را در دنیایی این چنینی در اختیار داشته باشید.

دانلود بازی Chernobylite برای PC
نسخه آپدیت شده تا JUN-30-2020

1 63 - دانلود بازی Chernobylite برای PC
نسخه آپدیت شده تا JUN-30-2020
مطلب نوشته شده
۱۳ تیر ۹۹
دفعات بازدید
8,124
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Chernobylite کاربران در نقش یک فیزیک دان قرار می‌گیرند که در منطقه‌ی ممنوعه و خطرناک چرنوبیل، به دنبال معشوقه‌ی گمشده‌ی خودش است. وی نمی‌داند که معشوقه‌ی او، توسط حادثه‌ای که رخ داده کشته شده یا اکنون در نقطه‌ای از این منطقه‌ی ممنوعه، منتظر این فیزیک دان عاشق است. این اتفاق و این بلاتکلیفی، یک درگیری ذهنی خاص برای این شخصیت ایجاد کرده و هر لحظه انگیزه‌ی اصلی وی برای تلاش کردن و یافتن فردی که دوستش دارد، کم‌تر می‌شود. به نظر می‌رسد که سیستم مبارزات بازی و بخش ساخت و ساز، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین عناصر گیم‌پلی هستند که باید به خوبی با آن‌ها آشنا شوید. بازی روایت داستانی غیر خطی خواهد داشت و تمامی انتخاب‌های کاربران در طول گیم‌پلی، می‌تواند زمینه ساز وقوع اتفاقات و رویدادهای بعدی باشد. موجودات جهش یافته و خطرناک مختلفی که در این منطقه‌ی ممنوعه وجود دارند، تنها برای به دردسر انداختن شخصیت اصلی طراحی نشده‌اند. در واقع این موجودات، توانایی ارتباط برقرار کردن با این شخصیت را دارا هستند و در برخی مواقع، می‌توانند سرنخ‌های کلیدی را به کاربران ارائه دهند. البته که ..

دانلود بازی Knock Harder برای PC

1 2 - دانلود بازی Knock Harder برای PC
مطلب نوشته شده
۱۱ تیر ۹۹
دفعات بازدید
1,081
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Knock Harder شما را درون چندین رویا قرار می‌دهد و هیچ کس هم نمی‌داند که شما کی در واقعیت بیدار خواهید شد. باید محیط اطراف خود را گشته و همه چیز را بررسی کنید. همه چیز در این دنیا عجیب و غریب دیده می‌شود و باید بیاد داشته باشید که همه‌ی آن‌ها رویایی بیش نیستند. سعی کنید در زمان تعیین شده کشته نشوید، چرا که حتی اگر این دنیا خوابی بیش نباشد، اما با مرگ‌تان در دنیای واقعی هم خواهید مرد. هدف بازی رسیدن به واقعیت است. باید مراقب باشید که از حالت بیداری خود نهایت استفاده را ببرید، چرا که ممکن است آخرین قدم شما به‌سوی رسیدن به واقعیت باشد. خواب و بیداری در بازی مدام رخ خواهد داد و شما باید تشخیص درستی در این مورد داشته باشید. المان‌ها را به دقت نگاه کرده و معماهای ساده بازی را حل کنید. بازی بیشتر در حالت اکشن خود جریان دارد و گاهی اوقات هم وارد فاز تصمیم‌گیری خواهید شد.

دانلود بازی BloodLust 2 Nemesis برای PC

1 - دانلود بازی BloodLust 2 Nemesis برای PC
مطلب نوشته شده
۱۱ تیر ۹۹
دفعات بازدید
205
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی BloodLust 2 Nemesis یک تجربه‌ی ماجراجویی در سیاه چال در سبک هک اند اسلش است که همراه با صحنه‌های جذاب اکشن و RPG دنبال می‌شود. بازیکنان در این اثر می‌توانن دنیای تاریکی را تجربه کنند که توسط خون‌آشام‌ها احاطه شده و برای مدت زمان زیادی فراموش شده است. این فراموش باعث خلق موجودات خطرناکی در این منطقه شده است و کارشناسان بسیاری در صدد یافتن اسرار نهفته و حل معماهای این مکان هستند. خون در بازی حرف اول را می‌زند و قدرت هیولاهای بازی گویا توسط یک گروه علمی تائید شده است و همین روند جستجوها را حساس‌تر و البته ترسناک‌تر می‌کند. داستان بازی از این قرار است که یک شکارچی موفق به قتل یک امپراطور می‌شود و کل شجره وی را از بین می‌برد. شورای کشور بعد از این اتفاق متوجه می‌شود که یک میدان نبرد برای انسان‌ و ارواح ایجاد شده است که در صورت عدم کنترل، می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

دانلود بازی Conan Exiles برای PC
نسخه فشرده جدید FitGirl اضافه شد

1 110 - دانلود بازی Conan Exiles برای PC
نسخه فشرده جدید FitGirl اضافه شد
مطلب نوشته شده
۸ تیر ۹۹
دفعات بازدید
10,849
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Conan Exiles یک بازی محیط باز سبک بقا است که وقایع آن در سرزمین کنان بربر رخ می‌دهد. شما یک تبعیدی هستید و باید در سرزمین‌های بی آب و علف منطقه اشاره شده برای نجات و بقای خود هر کاری را انجام دهید؛ جایی که ضعیف همیشه خرد می‌شود و تنها قدرتمند می‌تواند زندگی کند. این دنیا را نابود کرده و از نو بسازید. می‌توانید این کار را تنها یا با کمک هم پیمانان خود به صورت چند نفره آنلاین انجام دهید. بازی Conan Exiles یک سند باکس تهی نیست. این دنیایی پر از تاریخ و گذشته است که شما باید آن‌ها را کشف کرده و از دانش و رازهایی که در این دنیا موجود است به نفع خود استفاده کنید. بیابان‌ جایی است که داستان اصلی و ماجراجویی‌های بازی Conan Exiles از آن شروع می‌شود. زمانی که به طرز ناگهانی از گروه و همراهان خود جدا می‌شوید باید به فکر صرفه‌جویی در مصرف منابع باشید زیرا که این منابع باید در طی پروسه‌های ساخت و ساز ابزار و یک پناه‌گاه برای دفاع از خود در مقابل عناصر مختلف درون ..

دانلود بازی NEOVERSE برای PC
Update v1.2 incl DLC-CODEX

7 23 - دانلود بازی NEOVERSE برای PC
Update v1.2 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۷ تیر ۹۹
دفعات بازدید
3,004
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

NEOVERSE یک بازی بشدت موفق از استودیو Tinogames می باشد که گرافیک چشم نوازی دارد و ماجراجویی های آن چالش های هیجان انگیزی خواهند داشت. درواقع سبک بازی را می توان استراتژی اکشن، روگ لایت و ایجاد عرشه (Deckbuilding) دانست که مهارت های یک گیمر حرفه ای را کاملا به چالش می کشد. سفر ماجراجویانه ی خود را با هیروهای منحصر به فرد آغاز کنید و دنیا را از دست شرارت در بازه های زمانی مختلف نجات دهید. سه کاراکتر جذاب که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، در این بازی قابل انتخاب هستند. بیش از ۳۰۰کارت استراتژیک با بیش از ۱۰۰ مهارت مختلف در گیم پلی طراحی شده اند. در این میان شما باید با بیش از ۷۰گونه ی مختلف از هیولاها مبارزه کنید و برای نجات دنیا، آن ها را شکست دهید. احتمالات در این بازی بی نهایت هستند و هربار اجرا و مبارزه با دشمنان، می تواند نتیجه ای مجزا برای شما داشته باشد. درضمن، تعیین سطح سختی بازی کاملا انتخابی است و باتوجه به حرفه ای بودن خود، می توانید سطح دشواری بازی ..

دانلود بازی Sentinels of Freedom برای PC
آپدیت جدید The Simulator اضافه شد

1 88 - دانلود بازی Sentinels of Freedom برای PC
آپدیت جدید The Simulator اضافه شد
مطلب نوشته شده
۷ تیر ۹۹
دفعات بازدید
1,293
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

برای یک کمپین داستان‌محور که در دنیای کمیکی Sentinel جریان دارد، آماده شوید. شما در بازی Sentinels of Freedom به تیمی از قهرمانانی می‌پیوندید که مدام رشد پیدا کرده و قرار است با طیف گسترده‌ای از افراد شرور به نبرد بپردازند. به‌نظر می‌رسد که شخصیت شما تنها یک بانک‌دار معمولی است و قرار است که آغاز کننده یک طرح شرورانه باشد. سعی کنید قهرمان خود را ساخته و تیم خود را جمع‌آوری کنید. طرح‌های استراتژیک خود را پیاده‌سازی کنید و در دنیای هیجان انگیز و نوبتی بازی، بهترین ساعت‌ها را بگذرانید. بازی قهرمانان زیادی برای شما فراهم کرده است و می‌توانید هرکدام از آن‌ها را ارتقا دهید. سیستم داستان نویسی بازی عالی است و می‌توانید رفته رفته کمپین غنی آن را درک کنید. بازی شامل جوخه‌هایی از قهرمانان یا شروران است که امکان انجام اقدامات قدرتمند‌تر از حالت معمولی را دارند و شما می‌توانید با آن‌ها تعامل کرده یا خودتان یکجوخه تشکیل دهید.

دانلود بازی Iron Danger برای PC
PLAZA_v1.02.05

1 112 - دانلود بازی Iron Danger برای PC
PLAZA_v1.02.05
مطلب نوشته شده
۷ تیر ۹۹
دفعات بازدید
3,706
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Iron Danger اثری تاکتیکال و اکشن می باشد که از مکانیزم منحصر به فرد خود در دستکاری زمان استفاده می کند. ترکیبی بی نظیر از مبارزات نوبتی با المان های مبارزات درلحظه در این بازی به چشم می خورد. این بازی شما را به سرزمین فانتزی فنلاند می برد و اجازه می دهد تا زمان را دستکاری کنید. این بازی توانسته نمرات بسیار بالایی (میانگین ۹ از ۱۰) را از منتقدین دریافت کند و نمره متا ۷۶ نشان دهنده موفقیت بالای این اثر است. دو کاراکتر برای شما در دسترس است که باید در مبارزات چالش برانگیز شرکت کنید و مهارت های خود را در محیط کاملا تعاملی بازی به کار بگیرید. شما می توانید مستقیما با دشمنان مبارزه کرده و آن ها را نابود کنید یا برای آن ها تله بگذارید و از روش غیرمستقیم آن ها را شکست بدهید. گزینه های بی نهایتی در مبارزات پیش روی شما هستند که رویکرد مبارزاتی شما را کاملا مشخص خواهند کرد.