نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Hazardous Space برای PC
SiMPLEX-v1.03

1 61 - دانلود بازی Hazardous Space برای PC
SiMPLEX-v1.03
مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
314
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Hazardous Space یک اکشن ماجراجویانه هیجان انگیز است و باید تلاش کنید که در ایستگاه فضایی Labirynths زنده بمانید. بازی به صورت نوبتی است و هر کدام از کاراکترها قابلیت خاصی دارند. اتمسفر بازی هم به خوبی نشان می دهد که در صورت شکست راهی برای خروج نخواهید داشت و بازی در نهایت تمام می شود. می توانید از صدها سلاح و مهمات در بازی استفاده کنید و حتی کیت کمک های اولیه را هم داشته باشید. شما دو انتخاب کلی دارد و باید پیش از خروج از ایستگاه آنها را انجام دهید. گروهی از دشمنان هستند که ترس و واهمه ای از مرگ ندارند و سرتا پا حمله می کنند. شما باید هرچه می توانید در اتاق های ایستگاه فضایی پیش بروید و همه چیز را کشف کنید. شما باید به دنبال شخصیتی به نام مکس باشید که اصلی ترین دلیل شما برای حضور در این ایستگاه است. مارپیچ های بزرگی از تله ها وجود دارند که چالش حضور شما را بیشتر می کنند. گاها حرکت در یک مسیر صاف می تواند جوابگو باشد و این ماپیچ ها صرفا ..

دانلود بازی Titan Quest Anniversary Edition: Atlantis برای PC
Update v2.4-PLAZA

1 30 - دانلود بازی Titan Quest Anniversary Edition: Atlantis برای PC
Update v2.4-PLAZA
مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
5,657
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

به مناسبت ۱۰سالگی بازی محبوب Titan Quest عنوانی جدید از این بازی که ترکیبی از دو عنوان Titan Quest و Titan Quest Immortal می باشد تحت نام Anniversary Edition یا همان نسخه سالانه عرضه شد. تجربه بازی بیش از پیش لذت بخش شده است و بهبودهای گرافیکی و مرحله ای بسیار زیادی در آن رخ داده است. عملکرد بخش مالتی پلیر بازی بهبود داده شده و از ویژگی های جدید هم چون چت و گفتگوی درون بازی و استفاده از NAT برای ارتباط بهتر گیمرها استفاده شده است. رزولوشن های بیشتری در بازی قرار گرفته، فاصله های دوربین قدرت بیشتری داشته و می تواند فضای بیشتری را نشان دهد. ثبات عمومی و عملکرد بازی بهبود یافته است. باگ های بیشماری از بازی برطرف شده که حاصل تلاش ۱۰سال کار بر روی این بازی می باشد. هزاران قهرمان و رئیس جدید به بازی اضافه شده و هوش مصنوعی بازی بسیار بهبود پیدا کرده است.

دانلود بازی Demons Rise Lords of Chaos برای PC

1 185 - دانلود بازی Demons Rise Lords of Chaos برای PC
مطلب نوشته شده
۲۷ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
273
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Demons Rise Lords of Chaos اثری نقش آفرینی تاکتیکال می باشد که در آن باید کنترل گروهی از جنگجویان قدرتمند را بدست بگیرید. شما نه یک هیرو هستید نه یک شوالیه سوار بر اسب نه حتی یک جادوگر دانشمند! بلکه گروهی حرفه ای از خدایان خبیث در دستان شماست. آن ها انتخاب کرده اند که شما را به عنوان رهبرشان برگزینند. شما باید شهرها و تمدن ها را نابود کنید. تنها شکوهی که خدایان خبیث به دنبالش هستند، قدرت و تعالی با به راه انداختن خون است.

دانلود بازی Thea 2 The Shattering برای PC

1 22 - دانلود بازی Thea 2 The Shattering برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
276
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Thea 2 The Shattering به صورت هم زمان در دو شبکه استیم و GOG در ۱۳ می ۲۰۱۹ منتشر شد و نمرات به شدت بالایی از سمت گیمرها و منتقدین دریافت کرده است. این بازی توانسته تا ادامه ای موفق بر نسخه ی اول خود باشد و در سبک استراتژیک، تلاش برای بقا و نقش آفرینی اثری موفق را تولید کند. این بازی اثری از استودیو MuHa Games است. این بازی بر اساس افسانه های لهستانی ساخته شده و در سرزمینی روایت می شود که تیره و تاریک بوده و تلاش برای زنده ماندن بسیار دشوار است. شیوع موجودات بیگانه افزایش یافته و بلایای طبیعی جان شما را به خطر انداخته است. آیا می توانید فرقه ی خود را رهبری کنید تا از این مخصمه نجات یابید؟

دانلود بازی Pillars of Eternity II Deadfire برای PC
Update v5.0.0.0040-CODEX

1 93 - دانلود بازی Pillars of Eternity II Deadfire برای PC
Update v5.0.0.0040-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۵ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
4,722
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی The Forgotten Sanctum برای بازی Pillars of Eternity II Deadfire حاوی ماموریت‌های داستانی جدیدی است. به طور خلاصه، آرامگاه Maura باعث بیدار شدن نوعی تهدید در جزایر سیاه (Black Isles) شده است. جادوگران Eora به دنبال کمک شما هستند و The Watcher با گروه خود، راهی سیاه‌چاله‌یِ جدیدی می‌شود. این سیاه‌چاله حاوی چالش‌های جدیدی‌ست و در جریان بسته الحاقی The Forgotten Sanctum بازی‌بازان می‌توانند نسبت به همکاری یا مقابله با جادوگران تصمیم‌گیری کنند. بازی Pillars of Eternity II Deadfire را می توان دومین نسخه از بازی به شدت موفق Pillars of Eternity دانست که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود. ددفایر تا حد بسیار زیادی مبتنی بر روایت و داستان است، به طوری که در برای هر یک ربع مبارزه، مخاطب می‌‌‌‌‌بایست آماده انتخاب دیالوگ و تعامل‌‌‌‌‌های داستانی به مدت یک ساعت باشد. بازی دقیقاً از پایان عنوان نخست آغاز می‌‌‌‌‌شود، اما تجربه آن برای لذت بردن از این‌‌‌‌‌یکی اجباری نیست. زیرا اتفاقات شماره اول در طول پیشرفت در مراحل به صورت مکرر یاد‌‌‌‌‌آوری می‌‌‌‌‌شوند و آرک روایی خود اثر نیز جدای از اتفاقات سری قبلی پیگیری می‌‌‌‌‌شود.

دانلود بازی Star Control Origins برای PC
قسمت دوم Earth Rising با عنوان Return of the Lexites اضافه شد

3 87 - دانلود بازی Star Control Origins برای PC
قسمت دوم Earth Rising با عنوان Return of the Lexites اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۴ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
2,438
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Star Control Origins درواقع یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویانه می باشد. شما در این بازی به عنوان اولین سفینه ی میان ستاره ای از زمین خواهید بود که عازم ماموریت مهمی برای نجات سیاره ی زمین از دست امپراطوری های بیگانه شده است. شما به عنوان کاپیتان در Star Control انتخاب شده اید. کاپیتانی با استعداد که تمامی آزمون های دشوار را پشت سرگذاشته و لایق این سمت است. آزمون های جنون، آزمون های مهارت های خلبانی و خدمات نوین در سفینه های فضایی. ماموریت شما نجات سیاره ی زمین به هر قیمت و با هر وسیله ای که لازم است می باشد.

دانلود بازی Yakuza Kiwami 2 برای PC

1 19 - دانلود بازی Yakuza Kiwami 2 برای PC
مطلب نوشته شده
۲۳ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
684
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Yakuza Kiwami 2 در ابتدا در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول PS4 در ژاپن منتشر شد و سپس در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ به کشورهای غربی آمد. حال در نهم می ۲۰۱۹ این بازی برای پلتفرم PC منتشر گردید. سگا می‌گوید این نسخه از بازی به صورت کامل برای کامپیوتر بهینه سازی شده است؛ نسخه‌ی کامپیوتر Kiwami 2 شامل وضوح تصویر خیره‌ کننده‌ی ۴K، نرخ فریمی بالاتر، سیستم کنترل قابل تغییر و گزینه‌های گرافیکی بسیار قدرتمند خواهد بود. به علاوه، اگر شما اقدام به خرید این بازی در مرحله‌ی پیش فروش کنید، بسته‌ی الحاقی Clan Creator Bundle را دریافت خواهید کرد که از محتوای آن می‌توان به رهبران و نیروهای گروه‌های کم‌یاب، سلاح‌های اختصاصی، ظاهر و پوسته‌هایی جدید و چندین مورد دیگر اشاره کرد.

دانلود بازی Zanki Zero Last Beginning برای PC

0 2 - دانلود بازی Zanki Zero Last Beginning برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
190
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

خداوند دنیا را در هفت روز خلق کرد. اما این انسان ها بودند که تنها در یک روز جهان را نابود کردند. همه زندگی ها در اعماق دریا غرق شد و دنیای ما دچار شکست شد. شکستی که هنوز هم دلایلش را نمی دانیم. زمین در خرابه ها فرو رفت و ساختمان ها و سازه ها همگی در یک زمان نابود شد. تمدن مدرن به نابودی کشید و چیزی جز بقایایی که در اعماق دریا دفن شد، وجود نداشت. ویرانه ها یکی پس از دیگری به نیستی گرویدند و شکست به همه جا رخنه کرد. بازی Zanki Zero Last Beginning یک اثر جذاب در سبک بقا است که باید در کلونی های مختلف زندگی کنید و ماموریت هایی که به شما محول می شود را انجام دهید. یکی از قهرمانان بازی را برعهده می گیرید و به سراغ زندگی های نابود شده می روید. هنوز هم جای امیدواری است و باید بتوانید با سفر به جزایر، به دنبال روزنه ای امیدی برای بشریت باشید.

دانلود بازی Malevolence The Sword of Ahkranox برای PC

1 147 - دانلود بازی Malevolence The Sword of Ahkranox برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
216
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

به دنیای Ahkranox خوش آمدید! جایی که فضای آن کاملا روگ لایک بوده و به صورت اول شخص با گیم پلی بدون محدودیت وجود دارد. شما باید محافظ ابدی از سرزمینی باشید که تاریکی بی نهایت در آن وجود دارد و سایه هایی از ارواح شکنجه شده در حال زندگی هستند. درواقع Ahkranox یک دنیای خیالی ازحساسیت اجرای عدالت در جامعه است. بازی Malevolence The Sword of Ahkranox از عناوین نقش آفرینی دهه ۹۰میلادی الهام گرفته است تا بتواند حال و هوای آن دوران را دوباره برای گیمرها زنده کند. محیط گیم پلی، آیتم ها و لوت ها، ماجراجویی ها و احتمالات در این بازی نامحدود هستند و هیچ موقع تمامی نخواهند داشت. اگر شما ادعای پیشروهای نسل جدید بازی های نقش آفرینی را دارید، بد نیست با این بازی که حال و هوای رترو دارد نیز خو بگیرید.

دانلود بازی Outbreak Lost Hope برای PC
Update v1.02

1 6 - دانلود بازی Outbreak Lost Hope برای PC
Update v1.02
مطلب نوشته شده
۱۵ اردیبهشت ۹۸
دفعات بازدید
328
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

جهان بازی Outbreak Lost Hope دچار یک بیماری واگیردار و خطرناک شده است و مادری را نشان می دهد که به دنبال دختر گمشده اش است. جهان به کلی نابود شده است و شخصیتی به نام Gwen تلاش می کند تا از بیماری که در حال شیوع است فرار کند. این بیماری باعث وحشت همگان شده است و او را از دختر کوچکش جدا کرده است. او باید به امید پیدا کردن دخترش با همه مبارزه کند و سعی کند که از وحشت و خفگان شهر جان سالم به در ببرد. سری بازی های Outbreak همواره به دلیل خشونت های افسارگسیخته اش محبوب بوده است و این بار هم شاهد یک اثر ترسناک دیگر هستیم که فضای بیمارگونه ای را به نمایش می گذارد. بازی در سبک وحشت و بقا است و یک گیم پلی کلاسیک را به مخاطبین خودش هدیه می کند.