نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PC
Update v1.031-CODEX

1 87 - دانلود بازی Dragon Ball Z Kakarot برای PC
Update v1.031-CODEX
مطلب نوشته شده
۴ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
1,376
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Dragon Ball Z Kakarot یک بازی بی نظیر برای عاشقان انیمه و به خصوص، انیمه‌ی Dragon Ball Z است. در این اثر به همراه گوکو، شخصیت اصلی سریال انیمه‌ای Dragon Ball Z، نبردهایی حماسی را تجربه خواهید کرد، با او زندگی می‌کنید، ماهی می‌گیرید و تمرین می‌کنید تا داستان یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ای را تجربه کنید. محیط‌های جدید را جست‌ و جو کنید و همزمان با پیشروی در داستان، پیمانی احساسی با شخصیت‌های جهان Dragon Ball Z تشکیل دهید. Dragon Ball Z: Kakarot یک بازی جهان‌باز اکشن نقش‌آفرینی است که توسط استودیو CyberConnect2 توسعه یافته است. این بازی بر روی داستان شخصیت‌ها و مبارزه‌های جنگجویان متمرکز است. این اثر یک بازی جهان باز به معنای واقعی آن نیست، اما دارای مناطقی وسیع برای گشت و گذار است. با اینکه برخی از المان‌های بازی Dragon Ball Z Kakarot به نظر تاریخ مصرف گذشته می‌آیند و ماموریت‌های جانبی به اندازه‌ی کافی تنوع ندارند، اما پکیج نهایی در مجموع بسیار غنی و درگیرکننده است و بهترین روش برای طرفداران قدیمی دنیای Dragon Ball Z است تا دوباره وارد این دنیا شوند. این ..

دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.54.8890-CODEX

Divinity Original Sin 2 - دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.54.8890-CODEX
مطلب نوشته شده
۴ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
29,270
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه Definitive Edition درواقع هزاران تنظیمات و تغییرات را برای بازی Divinity Original Sin 2 به ارمغان می‌آورد. هم زمان با انتشار این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One، این آپدیت به صورت رایگان در اختیار کسانی که بازی را به صورت رسمی در پلتفرم PC خریداری کرده اند قرار گرفته است؛ حالت کاملا جدید Arena در بخش Definitive Edition بازی اضافه شده است. حالت آرنا که شامل حالت تک نفره، بخش چند نفره آنلاین (PvP) و حالت چند نفره حضوری (لوکال) می‌شود. این حالت همچنین ۱۶ کاراکتر جدید را به بازی اضافه می‌کند که پیش‌تر در هیچ یک از حالت‌های بازی دیده نشده‌اند. بازی Divinity Original Sin 2 علاوه بر یک بخش داستانی کامل، دارای حالت‌های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و Game Master نیز خواهد بود. همچنین استودیو لارین همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی، آپدیت جدیدی هم برای نسخه Early Access آن منتشر کرده است که روابط بین کاراکتر‌ها و سیستم ساخت آیتم‌ها و شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر آن دو منطقه جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. بازی Divinity: Original ..

دانلود بازی Ys VIII Lacrimosa of DANA برای PC
Update v20200117-CODEX

1 10 - دانلود بازی Ys VIII Lacrimosa of DANA برای PC
Update v20200117-CODEX
مطلب نوشته شده
۳ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
9,742
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Ys VIII Lacrimosa of DANA برای پلتفرم کامپیوتر در تاریخ ۱۶ آپریل ۲۰۱۸ منتشر شد. متاسفانه به دلیل پورت بسیار ضعیف این بازی، نمرات به شدت پایین از طرف منتقدین و گیمرها به این بازی داده شده است. اگر تیم توسعه دهنده فکری برای رفع مشکلات بازی برندارد، یقینا فروشی نخواهد داشت و همین روند نزولی در طرفداران آن ادامه خواهد داشت. در هر صورت، استودیو Nihon Falcom وظیفه توسعه این بازی را بدست داشته است. دانلود بازی Ys VIII Lacrimosa of DANA اثری در سبک نقش آفرینی، JRPG، ماجراجویانه و تک نفره می باشد که با قیمت ۵۹٫۹۹دلار در شبکه استیم در دسترس کاربران قرار گرفته است. در بازی Ys VIII Lacrimosa of Dana با شخصیت Adol همراه می‌شویم که خراب شدن کشتی‌اش باعث می‌شود تا او و همراهانش وارد یک جزیره نفرین‌شده شوند. حال وظیفه شما است که اولا به راز این مکان پی ببرید و بعد به دنبال همراهان‌تان که در سراسر جزیره پراکنده شده‌اند، بگردید. در طول بازی درگیر مبارزه‌های مختلفی خواهید شد و می‌توانید بین شخصیت‌های بازی سوییچ کنید که هریک، قابلیت‌های خاص خودشان ..

دانلود بازی Fallout 4 برای PC
آپدیت v1.10.163.0 Hotfix اضافه شد

1 31 - دانلود بازی Fallout 4 برای PC
آپدیت v1.10.163.0 Hotfix اضافه شد
مطلب نوشته شده
۳ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
40,948
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Fallout 4 در سبک نقش آفرینی , جهان باز می باشد که توسط استودیو Bethesda ساخته شده است و استودیوی مذکور بازی را برای PC , PS4 و Xbox One در نوامبر ۲۰۱۵ منتشر خواهد کرد. داستان بازی Fallout 4 در شهر بوستون واقع در در ایالت ماساچوست و حوالی آن رخ می‌دهد. برای اولین بار در تاریخ سری فال‌اوت، بازی قبل از بمباران اتمی آغاز خواهد شد. به یکباره صدای آژیر خطر نواخته می‌شود و آن ها به پناهگاه « Vault» شماره ۱۱۱ که به نظر می‌رسد در همان نزدیکی است، می‌روند. در همین هنگام است که ریزش اتمی صورت می‌گیرد. داستان از اینجا کات می‌خورد و به ۲۰۰ سال بعد منتقل می‌شود. دیگر با آن شهر منظم و آباد روبرو نیستیم. تا جایی که چشم کار می‌کند ویرانی و خرابیِ ناشی از بمباران است. داستان اصلی بازی از اینجا آغاز می‌شود. حال دست بازیباز آزاد است تا هرجا که می‌خواهد برود و هرکاری که دوست دارد انجام دهد. دنیایی بیکران و پویا پیش روی اوست. وجود ۱۱۱ هزار خط دیالوگ (مجموع دیالوگ‌های اسکایریم + فال‌اوت ۳) نیز ..

دانلود بازی The Alliance Alive HD Remastered برای PC

1 107 - دانلود بازی The Alliance Alive HD Remastered برای PC
مطلب نوشته شده
۲ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
130
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

قیام کنید و برای مقاومت کردن آماده شوید! قلمروهای گسترده را کاوش کنید، مهارت های جدید کسب کرده و هم پیمانان جدیدی برای خود بدست آورید تا بتوانید علیه شیاطینی که دنیا را بدست گرفته اند مبارزه کنید. بازی The Alliance Alive HD Remastered اثری نقش آفرینی و انیمه از کمپانی FURYU Corporation می باشد که در ۱۶م ژانویه ۲۰۲۰ به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شده است. نسخه ریمستر اچ دی در مقایسه با نسخه اصلی، شامل محتوای اضافه جدیدی خواهد بود. در این میان، رابط کاربری گرافیکی بازی نیز از دوباره طراحی شده است تا متناسب با صفحه نمایش باشد. برخلاف محتوای اضافی تازه، داستان بازی باید نسبتا مشابه نسخه اصلی باشد؛ بدین معنا که محلی‌سازی‌های صورت گرفته نباید چشم‌گیر باشند. این موضوع عالی است که یک اثر ژاپنی را در حال انتشار جهانی می‌بینیم، حتی با اینکه با یک بازی کاملا تازه طرف نیستیم. به هر شکل، کسانی که نسخه اصلی بازی The Alliance Alive را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند از نسخه بازسازی این بازی نقش‌آفرینی ژاپنی بسیار دلپذیر لذت ببرند.

دانلود بازی Pathfinder Kingmaker برای PC
Update v2.0.8-CODEX

1 191 - دانلود بازی Pathfinder Kingmaker برای PC
Update v2.0.8-CODEX
مطلب نوشته شده
۱ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
11,365
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Pathfinder Kingmaker اثری نقش آفرینی و ایزومتریک است که در دنیای فانتزی Pathfinder روایت می شود. تجربه ای شیرین از بازی های کلاسیک سبک نقش آفرینی را داشته باشید که از عناوینی مانند Baldur’s Gate، Fallout 1 و ۲ و Arcanum الهام گرفته است. اگر اولین بار است که نام Pathfinder به گوشتان می‌خورد باید بدانید که این بازی جزو یکی از محبوب‌ترین آثار نقش‌آفرینی کاغذ و قلم است. بازی Pathfinder Kingmaker بر پایه بازی Pathfinder Adventure Path، ساخته شده در استودیو Paizo، توسعه یافته است. بازیکنان در جریان تجربه نسخه جدید با کاراکتر‌هایی روبرو می‌شوند که طرفداران قدیمی با آنها آشنا هستند. رویداد‌ها، کاراکتر‌ها و دشمنان جدید در واقع قصد دارند که تجربه Adventure Path را گسترش دهد. به لطف استودیو پازیو و نویسنده‌هایش، داستان و ماموریت‌های این بازی به دست نویسنده آثار نقش‌آفرینی یعنی Chriss Avellone در حال ساخت است که داستان دنیای Stolen Lands را روایت می‌کند.

دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA

1 26 - دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA
مطلب نوشته شده
۳۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
2,852
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Just Ride Apparent Horizon تعریف دقیقی از سرعت است، منتهی این بار نه تنها برای مسابقه بلکه برای زندگی تان هم لازم و ضروری است. داستان بازی مربوط به سال ۲۰۲۵ است، زمانی که اقتصاد جهانی سقوط کرده است و دولت قدرت بیشتری در برابر مردم ندارد. مردم در تاریکی زندگی می کنند و جیسون که شخصیت اصلی بازی است در دام آدمیان شرور افتاده است. شما باید ماموریت های مختلفی را انجام دهید و حقیقتی که پشت این قضایا است را برملا کنید. قطعا در این هرج و مرج که دولت نمی تواند قانون را برقرار کند، مرگ همواره شما را تهدید می کند و سرعت تنها چیزی است که به کارتان می آید. پس سعی کنید که سرعت بالا و مهارت در رانندگی و موتورسواری را داشته باشید از تجهیزات جنگی مختلف استفاده کنید. شما باید تسک های خود را مرتبا انجام دهید و به رانندگان دیگر حمله کنید. در این راستا نه تنها باید راننده خوبی باشید، بلکه باید به شکل همزمان عملیات حمل و نجات را هم به نحو احسن انجام دهید.

دانلود بازی 60Parsecs برای PC
SiMPLEX_v1.1.0 Build 130

1 20 - دانلود بازی 60Parsecs برای PC
SiMPLEX_v1.1.0 Build 130
مطلب نوشته شده
۲۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
2,329
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی ۶۰ Parsecs! در واقع دنباله معنوی از دیگر عنوان این استودیو با نام ۶۰ Seconds! است. بنابراین، می‌توان شباهت‌هایی بین این دو بازی پیدا کرد. جنگ هسته‌ای شروع شده و بازیکنان فقط ۶۰ ثانیه تا منفجر شدن بمب برای جمع‌ کردن خدمه و لوازم موردنیاز وقت دارد. پس از آن، بازیکنان باید از آن‌چه دارند برای زنده ماندن خود استفاده کنند. دانلود بازی ۶۰ Parsecs شامل بهبود و پیشرفت‌های زیادی از جمله اضافه شدن سیستم ساخت و ساز است که می‌توانند در صورت از دست رفتن منابع، آن‌ها را بازسازی کنند. علاوه بر این، بازیکنان با اکتشاف در جهان بازی می‌توانند خانه جدید خود را پیدا کنند که از طریق آن به افراد دیگر کمک کرد یا به مدیریت و ساخت و ساز پرداخت یا با بیگانگان مبارزه کرد.

دانلود بازی Stygian Reign of the Old Ones برای PC
Update v1.1.5-PLAZA

1 83 - دانلود بازی Stygian Reign of the Old Ones برای PC
Update v1.1.5-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
3,838
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Stygian Reign of the Old Ones در شهر Arkham یک سال پس از وقوع آخرالزمان رخ می‌دهد. شهر تبدیل به محیطی مرموز شده است که ارواح، شیاطین و هیولاها درون خیابان‌های آن رفت و آمد می‌کنند. با این حال، زندگی انسان‌ها همچنان ادامه دارد.زمانی که بازی Stygian شروع می‌شود شما باید کاراکتری بر اساس نمونه‌های ۱۹۲۰ ساخته و هدفی برای رسیدن به آن تعریف کنید. به طور مثال ممکن است قهرمان شما بخواهد مردم را نجات دهد، از دشمنان انتقال بگیرد و یا هدف دیگری داشته باشد. پس از تعریف هدف باید شهر Arkham را بگردید و کاراکترهای موجود در داستان‌های لاورکرافت را گرد هم آورده و از آنان کمک بگیرید.موضوعی که در بازی Stygian روشن است این است که شما نمی‌توانید دنیا را نجات دهید. تنها اهداف شخصی در این بازی ممکن خواهند بود و حتی موفقیت هیچگاه در این بازی تضمین شده نیست.

دانلود بازی The Surge 2 برای PC
توسعه دهنده جدید The Kraken Expansion اضافه شد

1 50 - دانلود بازی The Surge 2 برای PC
توسعه دهنده جدید The Kraken Expansion اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
6,014
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Surge 2 همچنان آن سیستم جذاب قطع‌عضوش را حفظ کرده و آن را جذاب‌تر هم کرده است. اتمسفر صنعتی و خاص بازی به‌لطف صداگذاری‌ها و طراحی‌های بصری آن همچنان قوی و گیرا است. در طول مبارزات می‌توانید از بین سر، دست‌ها،‌ پاها یا بدن دشمن روی یک مورد تمرکز کنید و از طریق آن دشمن خود را از میان بردارید. به‌نظر سیستم قطع‌عضو در پیش‌برد بازی و نحوه‌ی غارت کردن منابع دشمنان نقشی اساسی و محوری خواهد داشت. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های سولزلایک باشید، The Surge 2 می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. بازی The Surge 2 درست مانند نسخه پیشین خود این امکان را پیش‌ روی شما می‌گذارد که هر سلاح و زرهی را که دوست دارید انتخاب کنید و به جنگ دشمنان بروید. در این رویارویی‌ها می‌توانید قسمت‌های مختلفی از بدن حریف را هدف قرار دهید و به هر شکلی که دوست دارید به وی حمله کنید. البته باید قبل از مبارزه سلاح و زره مناسب خود را انتخاب کنید که بخش بازی از تنوع بالایی برخوردار است. پس از کشتن دشمنان هم می‌توانید زره‌ها ..