نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی The Longing برای PC
Update 2-CODEX 

1 5 - دانلود بازی The Longing برای PC
Update 2-CODEX 
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
47
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Longing ترکیب غیرمعمولی از یک ماجراجویی جذاب و مفرح است. شما به‌عنوان یک سایه‌ی تنها در بازی حرکت می‌کنید و باید به آخرین پادشاهی که منطقه‌ زیرزمین را اداره می‌کند، خدمت رسانی کنید. قدرت پادشاه از بین رفته است و او برای بازیابی این قدرت به شما نیاز دارید. شما باید تا زمانی که پادشاه ۴۰۰ روز را در خواب سپری می‌کند، این کاخ زیرزمینی را هدایت کنید و سعی در کنترل افرادی داشته باشید که احتمالا برای تصاحب قدرت پادشاه دسیسه چینی خواهند داشت. در این راستا شما باید سبک بازی خود را ابتدا انتخاب کرده و سپس بدون استرس کار خود را شروع کنید. سایه‌ی داستان ما بیش از پیش احساس تنهایی می‌کند و باید هرچه سریع‌تر بتوانید ماموریت بزرگ خود را به پایان رسانید. غار را کشف کرده و ابزار لازم را از اتاق‌های مختلف زیر زمین جمع‌آوری کنید. کارگران خود را برای قدم‌زنی در راه‌روهای زیرزمین بفرستید و خودتان وظایف اساسی را برعهده گیرید.

دانلود بازی Minoria برای PC

1 26 - دانلود بازی Minoria برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
37
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

خون و جوهر همه ی خیابان های Ramezia را گرفته… جادوگرها باید سوزانده شوند و گناهان باید تقاصشان داده شود. در بازی Minoria شما در نقش خواهر سمیلا حضور خواهید داشت و باید ارکان گناه و کفر را نابود کنید. این بازی یک اثر پلتفرمر و اکشن از استودیوی تک نفره ی Bombservice می باشد که در کارنامه ی خود، عنوان موفق Momodora را دارد. اگر شما بازی Momodora را قبلا تجربه کرده باشید، متوجه می شوید که بسیاری از جنبه های این بازی، به اثر قبلی استودیو سازنده شبیه می باشد و تنها برخی تفاوت های کوچک را شامل شده است. البته، حضور کیفیت اچ دی با ترکیب هنرمندانه ی دوبعدی با کاراکترهای جذاب، در بازی Minoria جدید بوده و به ظرافت انجام شده است.

دانلود بازی Erannorth Reborn – The War for Roverford برای PC
Update v1.053.3-PLAZA

1 27 - دانلود بازی Erannorth Reborn – The War for Roverford برای PC
Update v1.053.3-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
65
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Erannorth Reborn از آن دست آثار سندباکس و Card Game است که تمرکز شدیدی بر روی بازیسازی گیمرها بر طبق اصول Deck-Building دارد. شما می توانید حرکت ها و تمامی جزئیات کاراکتر مورد نظر خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید. هرکدام از شخصیت ها می توانند خصیصه ها، کلاس مهارتی و رفتارهای منحصر به فردی داشته باشند که طراحی آن ها کاملا بدست شماست و قطعا بر روی استفاده از آن کارت ها در گیم پلی تاثیرگذار خواهد بود. این بازی اثری از استودیو Spyridon Thalassions است که با المان های نقش آفرینی و استراتژیک شکل گرفته است. با استفاده از مکانیزم های سینرژیک می توانید کارت های خلاقانه ای برای خود تولید کنید و تمامی این امور به صورت لحظه ای اتفاق خواهند افتاد. امکان ایجاد Modهای دلخواه در سرتاسر گیم پلی بازی وجود دارد و این موضوع می تواند برای طرفداران بخش استیم وورکشاپ بسیار دلنشین باشد.

دانلود بازی PixARK برای PC
Update v1.93-PLAZA

1 1 - دانلود بازی PixARK برای PC
Update v1.93-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۷ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
7,163
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره نسخه نهایی بازی PixARK پس از گذر از دوره ی Early-Access در ۳۱ می ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شد. این بازی اثری تلاش برای بقا، جهان آزاد و سندباکس است که استودیو Snail Games USA وظیفه ی توسعه و انتشار آن را بدست داشته. بازی پیکس آرک با اقتباس از المان‌های بقای عنوان ARK: Survival Evolved و همچنین مکانیک‌های ساخت و ساز Minecraft شکل گرفته است. این بازی عناصر کلیدی متعددی را از عنوان ARK: Survival Evolved از جمله بقا، رام کردن دایناسورها قرض گرفته. این بازی شامل ویژگی‌هایی نظیر سیستم پیشرفت و شخصی‌سازی شخصیت‌ها، حضور بیش از ۱۰۰ دایناسور که قابل رام کردن و سوار شدن خواهند بود و … می‌شود.

دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای PC
نسخه کامل بازی به همراه بسته الحاقی The Fate of Atlantis اضافه شد

1 11 - دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای PC
نسخه کامل بازی به همراه بسته الحاقی The Fate of Atlantis اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
27,323
تعداد نظرات
۹
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

گیم‌پلیِ Odyssey متشکل از ویژگی‌های مختلفی همچون سوار‌کاری، قایق‌سواری، کشتی‌رانی و نبردهای دریایی، امکان استفاده از عقاب برای شناسایی دشمنان و مناطق گوناگونِ نقشه، درخت مهارت گسترده‌ای که پیشرفت‌های‌تان در آن تاثیرات مستقیم روی مبارزات و تجربه‌ی کلی‌تان از اثر خواهند گذاشت، فرار از دست مزدوران قدرتمندی که به دلایل مختلف و با توجه به اعمال‌تان در طول مراحل اصلی و فرعی شما را دنبال خواهند کرد، المان‌های نقش‌آفرینی پررنگ‌تر از قبل و مکانیسم انتخاب دیالوگ است. پروسه‌ی سه ساله‌ی ساخت بازی، به سازندگان آن اجازه‌ی خلق دنیایی زنده‌تر از همیشه را داده است که می‌توان درون آن حس حضور درون یکی از بزرگ‌ترین تمدن‌های کهن تاریخ را لمس کرد.

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord v.e1.0.1 Hotfix برای PC
Update v.e1.0.4

1 10 - دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord v.e1.0.1 Hotfix برای PC
Update v.e1.0.4
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
1,778
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Mount and Blade II Bannerlord یک بازی نقش آفرینی با المان‌های سندباکس است که توسط استودیو تیل‌ورلدز اینترتینمنت ساخته می‌شود. افرادی که نسخه اول این بازی را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که در آن گیمر کارش را به عنوان یک شخصیت ساده آغاز می‌کند و در ادامه می‌تواند با کار‌هایی چون تجارت یا جمع کردن لشکر و غارت کردن روستا‌ها و شهر‌ها، نامی برای خودش دست و پا کند. یکی از ویژگی‌های خاص این بازی نبرد‌های آن است که معمولا در مقیاس بسیار بزرگی جریان دارند و در آن‌ها شاهد جنگیدن تعداد زیادی سرباز با یکدیگر هستیم.

دانلود بازی Operencia The Stolen Sun برای PC
نسخه کامل Explorer’s Edition اضافه شد

1 198 - دانلود بازی Operencia The Stolen Sun برای PC
نسخه کامل Explorer’s Edition اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
4,665
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

کریس بیکر، کارگردان استودیوی Zen در مصاحبه ای با وبلاگ ایکس باکس، ساخت بازی Operencia The Stolen Sun را الهام گرفته از عناوین نقش آفرینی کلاسیکی نظیر Wizardry، The Bard’s Tale و Eye of the Beholder دانست. داستان و گیم پلی بازی در سرزمینی به نام Operencia رخ خواهد داد که بر اساس برخی از داستان های فولکلوریک سرزمین های اروپای مرکزی طراحی و ساخته شده است. این بازی همچنین با الهام گرفتن از داستان های اساطیری اروپای مرکزی جهانی بزرگ، پهناور و البته خلاقانه را پیش روی مخاطبان قرار خواهد داد که پر خواهد بود از موجودات افسانه ای و خیالی و البته شخصیت هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده اند. این بازی همچنین به صورت اول شخصی در جریان خواهد بود و مبارزات آن به صورت نوبتی شکل خواهد گرفت.

دانلود بازی Bloody Rally Show برای PC

1 123 - دانلود بازی Bloody Rally Show برای PC
مطلب نوشته شده
۱۳ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
277
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Bloody Rally Show نبرد منحصربه‌فرد ماشین‌های مسابقه‌ای را شامل می‌شود که در سبک راگ لایت خواهد بود و تنوع نامحدودی از مدل‌های مختلف ماشین‌ها و مسابقات را در خود گنجانده است. همه‌ی نبردها در بازی توسط هوشمصنوعی پشتیبانی می‌شوند و اصلا کار آسانی را پیش روی شما نمی‌گذارد. برای پی بردن به سختی این مسابقات، می‌توانید وارد ماموریت‌ها و چالش‌های بزای شوید و هرچه بیشتر مهارت خود را در آن‌ها تست کنید. همه‌چیز خیلی سریع و خشن دنبال می‌شود و ترکیب رضایت‌بخشی از تیپ‌های مختلف مسابقه‌ای را در بازی خواهیم داشت. آهنگ‌ها هیجان بازی را بالا می‌برند و تنها کافی است که ماشین خود را به سلاح‌های مختلف مجهز و آن‌ها را به‌صورت آزاد وارد نبردی بزرگ کنید. رمز پیروزی شما در این بازی استفاده از ماشین‌های قدرتمند و فیزیکی به گونه‌ای است که بتوانید هر سلاحی را در آن به کار گذارید و با استفاده از کارت‌های قدرت، تا می‌توانید ماشین خود را ارتقا دهید.

دانلود بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III برای PC
Update v1.05 incl DLC-CODEX

1 117 - دانلود بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III برای PC
Update v1.05 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۱ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
211
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Legend of Heroes Trails of Cold Steel III بر اساس داستان اصلی این فرنچایز ساخته شده و قصد دارد تا گیمرهای طرفدار این اثر را دوباره مجذوب خود کند. اگر از گیمرهای جدیدی هستید که نسخه های قبلی این بازی را تجربه نکرده اید، جای نگرانی نیست؛ چراکه تیم توسعه دهنده مقدمه ای برای توصیف کامل داستان درنظر گرفته تا همه را همراه خود کند. این بازی اثری از استودیو Nihon Falcom می باشد که NIS America آن را در شبکه استیم منتشر کرده و توانسته نمرات قابل قبولی را از سمت گیمرها کسب کند. گروه CODEX نیز تمامی بسته های الحاقی که برای این بازی منتشر شده اند را برای این بازی کرک کرده و می توانید این اثر گران قیمت را به صورت کاملا رایگان در ادامه مطلب دریافت کنید.

دانلود بازی Iron Danger برای PC

1 112 - دانلود بازی Iron Danger برای PC
مطلب نوشته شده
۱۰ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
389
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Iron Danger اثری تاکتیکال و اکشن می باشد که از مکانیزم منحصر به فرد خود در دستکاری زمان استفاده می کند. ترکیبی بی نظیر از مبارزات نوبتی با المان های مبارزات درلحظه در این بازی به چشم می خورد. این بازی شما را به سرزمین فانتزی فنلاند می برد و اجازه می دهد تا زمان را دستکاری کنید. این بازی توانسته نمرات بسیار بالایی (میانگین ۹ از ۱۰) را از منتقدین دریافت کند و نمره متا ۷۶ نشان دهنده موفقیت بالای این اثر است. دو کاراکتر برای شما در دسترس است که باید در مبارزات چالش برانگیز شرکت کنید و مهارت های خود را در محیط کاملا تعاملی بازی به کار بگیرید. شما می توانید مستقیما با دشمنان مبارزه کرده و آن ها را نابود کنید یا برای آن ها تله بگذارید و از روش غیرمستقیم آن ها را شکست بدهید. گزینه های بی نهایتی در مبارزات پیش روی شما هستند که رویکرد مبارزاتی شما را کاملا مشخص خواهند کرد.