نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Resonance of Fate End Of Eternity برای PC
نسخه HIGH RESOLUTION TEXTURE PACK Add-on جایگزین شد

1 93 - دانلود بازی Resonance of Fate End Of Eternity برای PC
نسخه HIGH RESOLUTION TEXTURE PACK Add-on جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۲۲ آبان ۹۸
دفعات بازدید
3,166
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Resonance of Fate End Of Eternity نسخه ویژه ای از سری اصلی بازی است که با کیفیت فوق العاده عالی عرضه شده است و می توانید دوباره پا به دنیای فانتزی این اثر گذارید. بازی بار دیگر به اتفاقات سال ۲۰۱۰ برمی گردد و نبرد بین سلاح ها و احساسات انسانی را به نمایش می گذارد. این اثر بازگوکننده سرنوشت بشریت است و درواقع شامل یک داستان غنی و پراحساس می شود. شما می توانید از قطعات موسیقی بازی لذت ببرید و تا می توانید سیستم استراتژیک بازی را در ترکیب با سبک اکشن تجربه کنید. می توانید از سلاح های پیشرفته استفاده کنید و مزدوران زیادی را برای پیروزی بر دشمنان خود استخدام کنید. بازی دارای طبقه های مختلفی از انسانیت است و باید تا می توانید به سمت رقابت با باس ها پیش بروید. در آینده ای نه چندان دور زمین آلوده می شود و بشریت رو به ویرانی می نهاند، حال این شما هستید که باید مبارزه خود را شروع کنید از انقراض نسل انسان جلوگیری کنید.

دانلود بازی Niffelheim برای PC
آپدیت Odins Bless اضافه شد

1 1 - دانلود بازی Niffelheim برای PC
آپدیت Odins Bless اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۸ آبان ۹۸
دفعات بازدید
2,961
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Niffelheim شما در نقش قهرمانی هستید که در نبردها شکست خورده است. اما به جای آن که پس از مرگ روح شما در آسگارد آرام بگیرد، وارد دنیای خشونت بار Niffelheim شده اید! در این دنیای خشن برای زنده ماندن خود تلاش کنید، سرزمین های همسایگان خود را تسخیر کنید، سیاهچاله های خطرناک را کاوش کرده و مسیر خود به سمت والهالا را پیدا کنید. دانلود بازی Niffelheim اثری از استودیو Ellada Games می باشد که در سبک تلاش برای بقا، نقش آفرینی و ایندی توسعه یافته است. جنگجویان برای همیشه جنگجو باقی خواهند ماند، حتی پس از مرگشان! عازم سفری خطرناک شوید و خود را به خدایان ثابت کنید. شما در زندگی خود هیچ موقع از تاریکی، مرگ و خشونت بیمی نداشته اید و الان هم همینطور است.

دانلود بازی Remnant From the Ashes برای PC
Update v219976-CODEX

1 6 - دانلود بازی Remnant From the Ashes برای PC
Update v219976-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۸ آبان ۹۸
دفعات بازدید
3,650
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Remnant From the Ashes به شکل چندنفره تا سقف سه نفر را پشتیبانی خواهد کرد، با این حال اتصال بازی Host محور خواهد بود. به این ترتیب امکانش وجود دارد که تمام بازی را به تنهایی به پایان برسانید، اما به گفته سازندگان انجام این کار کمی دشوارتر است. بازی نهایی در هنگام عرضه بیش از ۱۰۰ دشمن مختلف و ۲۰ باس را شامل خواهد شد که هر یک تاکتیک‌ها و شیوه‌های مختلفی برای حمله خواهند داشت. پیشرفت بازیکن براساس تجهیزات است و به این ترتیب دنیاها و آیتم‌هایی که درونشان جا دارند در هرنوبت به شکل شانسی تغییر خواهند کرد. به گفته دیوید آدامز، بنیانگذار گانفایر گیمز، Remnant: From the Ashes یکی از بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های این استودیو است. او دلیل این امر را این چنین بیان کرد که «بازی چگونگی طراحی سنتی را برای خلق یک محیط تغییر پذیر و پویا به چالش می‌کشد.» بازیکنان با پیش خرید بازی می‌توانند پیش از انتشار بازی به تجربه زودهنگام آن بپردازند و شاهد مبارزات، دشمنان، پیشرفت در بازی و دنیایی باشند که به واسطه سیستم Procedurally Generated پردازش می‌شود و ..

دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.51.1333-CODEX

Divinity Original Sin 2 - دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.51.1333-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۸ آبان ۹۸
دفعات بازدید
25,520
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه Definitive Edition درواقع هزاران تنظیمات و تغییرات را برای بازی Divinity Original Sin 2 به ارمغان می‌آورد. هم زمان با انتشار این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One، این آپدیت به صورت رایگان در اختیار کسانی که بازی را به صورت رسمی در پلتفرم PC خریداری کرده اند قرار گرفته است؛ حالت کاملا جدید Arena در بخش Definitive Edition بازی اضافه شده است. حالت آرنا که شامل حالت تک نفره، بخش چند نفره آنلاین (PvP) و حالت چند نفره حضوری (لوکال) می‌شود. این حالت همچنین ۱۶ کاراکتر جدید را به بازی اضافه می‌کند که پیش‌تر در هیچ یک از حالت‌های بازی دیده نشده‌اند. بازی Divinity Original Sin 2 علاوه بر یک بخش داستانی کامل، دارای حالت‌های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و Game Master نیز خواهد بود. همچنین استودیو لارین همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی، آپدیت جدیدی هم برای نسخه Early Access آن منتشر کرده است که روابط بین کاراکتر‌ها و سیستم ساخت آیتم‌ها و شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر آن دو منطقه جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. بازی Divinity: Original ..

دانلود بازی Atelier Ryza Ever Darkness and the Secret Hideout برای PC
Update v20191101-CODEX

1 79 - دانلود بازی Atelier Ryza Ever Darkness and the Secret Hideout برای PC
Update v20191101-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۸ آبان ۹۸
دفعات بازدید
2,336
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Atelier Ryza که جدیدترین سری از فرنچایز Atelier می باشد، سعی دارد تا تصویری جدید از دنیای آتلیر را در اختیار شما قرار بدهد؛ دنیایی که جوانان آن با کمک یکدیگر رشد می کنند، حتی اگر این رشد و پیشرفت اندک باشد. این بازی اثری از استودیو کوئی تکمو می باشد که در سبک نقش آفرینی، انیمه و JRPG توسعه یافته است. داستان بازی Atelier Ryza درباره ی دختری جواب به همراه دوستانش است که می خواهند کارهای آدم های بالغ را انجام بدهند، جهان پیرامون خود را کشف کنند و ارجحیت های زندگی خود را درک نمایند. طراحی گیم پلی بازی با دقت بالایی انجام شده تا حتی سایه های بازی حالت طبیعی داشته باشند و عالمی که کاراکتر اصلی بازی در آن به ماجراجویی می پردازد را بتوانید کاملا درک کنید و به اصطلاح در دنیای فانتزی بازی، نفس بکشید. گرافیک بازی بهبودهای قابل توجهی نسبت به نسخه های قبلی این فرنچایز داشته و قرار است روشی جدید برای نمایش جلوه های بصری را شاهد باشیم.

دانلود بازی Chernobylite برای PC
Update to v20951 (33440)-GOG

1 63 - دانلود بازی Chernobylite برای PC
Update to v20951 (33440)-GOG
مطلب نوشته شده
۱۳ آبان ۹۸
دفعات بازدید
4,596
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

گیمرها در بازی Chernobylite می‌توانند در محیط‌های آلوده‌ی اطراف نیروگاه چرنوبیل به اکتشاف و جستجو بپردازند. نسخه‌ی Early-Access یا همان دسترسی اولیه‌ی Chernobylite به بازی‌بازان یک تجربه‌ی بقای بی‌پایان به همراه یک داستان ۸ ساعته را ارائه می‌دهد. همچنین در این نسخه‌، با انتشار به‌روز‌رسانی‌هایی قسمت‌ها، مکان‌ها، شخصیت‌ها و تجهیزات جدید به بازی اضافه خواهد داد. داستان در این بازی به صورت غیر خطی و غیر قابل پیش‌بینی دنبال می‌شود و کاملا به تصمیمات بازی‌باز بستگی دارد که بر اساس آن‌ها، پایان بازی نیز تغییر می‌کند. شما می‌توانید بارها بازی را به روش‌های مختلف به پایان برسانید. داستان بازی در مورد دانشمندی است که به دنبال همسر گمشده‌ی خود می‌گردد. تیم سازنده ی این بازی در فیسبوک خود، این اثر را اینگونه توصیف کرده اند که: “«ما می خواهیم که یک داستان احساسی، عمیق و تجربه ای درگیر کننده از وحشت و بقا و جلوه های بصری چشم نواز از مناطق باز سازی شده چرنوبیل ارائه دهیم که به شکل شگفت انگیزی در جزئیات سه بعدی دنیای غنی بازی بوسیله موتور Unreal Engine 4 خلق شده اند. هر بخشی در ..

دانلود بازی Citadel Forged with Fire برای PC

1 13 - دانلود بازی Citadel Forged with Fire برای PC
مطلب نوشته شده
۱۱ آبان ۹۸
دفعات بازدید
743
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

علاقه مندان به نبردهای آنلاین می تواند توسط بازی Citadel Forged with Fire به یک رقابت RPG تمام عیار رهسپار شوند. این بازی دارای عناصر و المان های جادویی است و درگیری بین دو پادشاهی را به تصویر می کشد. شما دیگر یک شاگرد تازه وارد نیستید و رفته رفته مهارت های بیشتری پیدا می کنید. از هنرهای جادویی خود نهایت استفاده را ببرید و به تحقیق در مورد خطرناک ترین نیروهای ایگنوس ها بپردازید. هدف شما این است که نامی برای خود دست و پا کنید و در نهایت قدرت را به خانه های حکومت خودتان هدیه دهید. شما آزادی کامل دارید که سرنوشت خود را تعیین و توطئه های دشمنان را به فرصتی برای خود تبدیل کنید. باید مثل یک شکارچی عمل کنید و دشمنان خود را در قلعه های خودشان اسیر کنید. از جانوران دیگر استفاده کنید و سرزمین های آن ها را تسخیر کنید. تاریخ بازی بسیار غنی است و دیالوگ های شخصیت ها هم نشان دهنده یک بخش داستانی عالی است.

دانلود بازی Darksiders III برای PC
Update v215465-CODEX

header 3 - دانلود بازی Darksiders III برای PC
Update v215465-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۱ آبان ۹۸
دفعات بازدید
11,140
تعداد نظرات
۱۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

وظیفه ی توسعه بازی Darksiders III بدست Gunfire Games بوده و کمپانی معروف THQ Nordic آن را منتشر کرده است. سبک این بازی را می توان اکشن، ماجراجویی، هک-اند-اسلَش و نقش آفرینی دانست. از آن جا که این بازی بر روی شبکه GOG نیز می باشد، به منظور DRM-Free بودن است و آپدیت ها و بسته های الحاقی به محض انتشار به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در بازی دارک سایدرز ۳ شما در نقش FURY هستید و عازم سفری پرمخاطره برای شکار و تسخیر Seven Deadly Sins خواهید شد. مهم‌ترین ویژگی بازی Darksiders III که از همان ساعات آغازین تجربه‌اش توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند، چیزی نیست جز نقشه‌ی پیچیده و وام‌گرفته‌اش از عناصر سبک مترویدوانیا که به بیان نادقیق، شبیه به نسخه‌ی ساده‌تر و قابل فهم‌تری از نقشه‌ی آثاری مانند بازی «بلادبورن» (Bloodborne) به نظر می‌رسد. نقشه‌ای که شاید در حقیقت آن‌چنان هم بزرگ نباشد، اما سازندگان به قدری بخش به بخش آن را هوشمندانه و جذاب به یکدیگر متصل کرده‌اند که به قول خودشان وارد شدن به آن، حس گیر افتادن در ..

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای PC
Update v1.2-CODEX

header 1 - دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای PC
Update v1.2-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۱ آبان ۹۸
دفعات بازدید
3,946
تعداد نظرات
۸
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey که رونمایی آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد، یک بازی اکشن ماجراجویی است و بازی‌کننده‌ها را در نقش اجداد انسان قرار می‌دهد. بازی در افریقا و در میلیون‌ها سال پیش اتفاق می‌افتد. دوره‌های زمانی مختلف، از ۲ میلیون سال پیش تا ۱۰ میلیون سال پیش، در بازی وجود دارند و روند شکل‌گیری انسان امروزی در آن به تصویر کشیده می‌شود. این بازی، اثری از “پاتریس دسیله” می باشد که سازنده ی اصلی مجموعه بازی های Assassin’s Creed می باشد. استودیوی جدید پاتریس دسیله به اسم Panache Games بازی Ancestors را در موتور پایه‌ی آنریل انجین ساخته. روند بازی Ancestors مقابله و تعامل با محیط و در عین حال تامین بقا است. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین می‌توانند روند حرکت و جریان شکل‌گیری انسان را با رفتار خود، تعییر دهند. با این حال بازی Ancestors The Humankind Odyssey محدود به دست و پای شکسته، میوه‌های سمی، حیوانات وحشی، نیش‌های زهرآگین مارها، پرندگان قدرتمند و مرگبار و مرگ از طریق گرسنگی نمی‌شود. مخاطب با تجربه‌ی این بازی می‌آموزد که باید از تجربه‌ها و شکست‌های پیشین خود درس بگیرد. پیام بازی ..

دانلود بازی Thea 2 The Shattering برای PC
Update Build 0612-CODEX

1 22 - دانلود بازی Thea 2 The Shattering برای PC
Update Build 0612-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۰ آبان ۹۸
دفعات بازدید
1,980
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Thea 2 The Shattering به صورت هم زمان در دو شبکه استیم و GOG در ۱۳ می ۲۰۱۹ منتشر شد و نمرات به شدت بالایی از سمت گیمرها و منتقدین دریافت کرده است. این بازی توانسته تا ادامه ای موفق بر نسخه ی اول خود باشد و در سبک استراتژیک، تلاش برای بقا و نقش آفرینی اثری موفق را تولید کند. این بازی اثری از استودیو MuHa Games است. این بازی بر اساس افسانه های لهستانی ساخته شده و در سرزمینی روایت می شود که تیره و تاریک بوده و تلاش برای زنده ماندن بسیار دشوار است. شیوع موجودات بیگانه افزایش یافته و بلایای طبیعی جان شما را به خطر انداخته است. آیا می توانید فرقه ی خود را رهبری کنید تا از این مخصمه نجات یابید؟