دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Forza Horizon 5 برای PC
Update v1.475.474.0-IRZ

Update v1.475.474.0-IRZ
مطلب نوشته شده
۱۰ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
17,159
تعداد نظرات
۹
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

ماجراجویی‌های جدیدی در بازی Forza Horizon 5 در انتظار شما هستند. مناظر حیرت‌انگیز، پویا و زنده‌ای را نظاره‌گر هستیم که دنیای جهان‌باز مکزیک را بیشتر برای‌مان معرفی خواهد کرد. رقابت‌های اتومبیل‌رانی آرکید همراه با صحنه‌های اکشن بی‌حد و حصری را خواهیم دید که می‌توانید با بهترین ماشین‌های خودتان در این ماجراجویی‌ها قرار گرفته و کاوش در جهان بزرگ آن را شروع کنید. این ماجراجویی انتهایی نداشته و می‌توانید تا دور دست‌ها رانندگی کنید. اکسپدیشن‌های نفس‌گیری را در سرتاسر جهان آن مشاهده می‌کنیم و خواهید دید که مکزیک همواره در حال تکامل خواهد بود. می‌توانند رانندگی سرگرم کننده‌ای را در چنین جهانی تجربه کنید. دنیایی از مکان‌های شگفت انگیز همراه با کنتراست بالا را در این بازی می‌بینیم که کاوش در آن را لذت بخش خواهد کرد. بیابان‌های زنده، جنگل‌های سرسبز، شهرهای تاریخی، ویرانه‌ها تاریخی، سواحل بکر، دره‌های وسیع و آتفشان‌هایی پوشیده از برف، نمونه‌هایی از چنین جهانی است که با گستره بسیار بزرگی در اختیار شما خواهد بود. ماجراجویی خود را می‌توانید ادامه داده و وارد کمپین آن با صدها ماموریت اصلی و جانبی شوید. می‌توانید در فعالیت‌هایی که دوست ..

دانلود بازی BeamNG Drive Spark Your Passion v0.25.1.0.14023 برای PC
نسخه آپدیت شده تا JUN-20-2022

نسخه آپدیت شده تا JUN-20-2022
مطلب نوشته شده
۳۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
31,065
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

به عنوان یک بازی جهان باز، BeamNG.drive به شما یک رنج وسیع از مسابقات و ماموریت های مختلف را پیشنهاد می دهد. در این بازی شما می توانید با استفاده از شخصی سازی های مختلف، تمام سلیقه خود را به کار گیرید تا خودرو یا کامیون خود را به صورت کامل باب میل خود بسازید و از راندن آن لذت ببرید. می توانید رنگ آنن را عوض کنید، قسمت های مختلف را بروزرسانی کنید و بهبود ببخشید و یا حتی قسمت هایی از خودرو را بردارید تا وزن آن را کمتر کنید. در این بازی شما می توانید در حالت های مختلف بازی کنید که این بازی را از بازی های مشابه جدا می کند.

دانلود بازی Rustler برای PC
GOG_v1.10.08

GOG_v1.10.08
مطلب نوشته شده
۲۵ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
10,420
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Rustler یک تجربه جهان‌آزاد است که با دوربین بالا به پایین دنبال شده و سبک مشابه نسخه‌های اولیه GTA را برای شما خواهد داشت. بازی در جهان قرون وسطی جریان دارد و سرشار از اشارات نادرست تاریخی خواهد بود که به طرز جالبی در کنار هم قرار گرفته‌اند. شما در نقش Guy هستید که ظاهرا، والدینش تنبل بوده و نتوانسته‌اند اسم مناسبی برایش انتخاب کنند. بی‌عدالتی فئودال در جهان بازی دیده شده و تفتیش عقاید و هزاران مشکل دیگر در چنین دنیایی غوغا می‌کند. شما شکار جادوگران را تجربه خواهید کرد و قرار است که به سمت نبردهای بزرگ بروید. شوالیه‌های شجاع خود را برداشته و به سمت ماموریت‌های پیچیده بروید. البته که خصلت احمقی هم در این شوالیه‌ها وجود دارد و ممکن است که شما را به دردسر بیندازد.

دانلود بازی MotoGP 22 برای PC
Update 2 MULTi10 BUILD 8752028-RIDDICK

Update 2 MULTi10 BUILD 8752028-RIDDICK
مطلب نوشته شده
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
3,826
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی MotoGP 22 قرار است که بهترین و طبیعی‌ترین تجربه موتورسواری حرفه‌ای موتو جی پی را تجربه کنید. کل جهان موتو جی پی را در این بازی خواهید داشت و محتویات کامل فصل ۲۰۲۲ این رقابت‌ها را می‌توانید یکجا داشته باشید. کلاس‌های موتورسواری حرفه‌ای به این بازی اضافه شده است و می‌توانید بیش از ۱۲۰ موتورسوار را در ۲۰ مسیر رسمی به‌همراه داشته و تمامی هیجانات قهرمانی را در بازی تجربه کنید. در این بازی می‌توانید به جهان گذشته هم قدم برداشته و چندین رقابت کلاسیک را در بازی تجربه کنید. بیش از ۷۰ قهرمان تاریخی هم در بازی وجود دارد که بهترین‌های تاریخ موتو جی پی را برای شما خواهد داشت.

دانلود بازی Forza Horizon 4 برای PC
Update to v1.476.400.0-InsaneRamZes

Update to v1.476.400.0-InsaneRamZes
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
39,314
تعداد نظرات
۸
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Forza Horizon 4 همانند همیشه در فستیوال مسابقات ماشین سواری هورایزن شرکت می‌کنیم. این بار فستیوال مسابقات هورایزن در بریتانیا برگزار می‌شود و انتظار داشتیم با محیطی کاملا متفاوت از استرالیا در نسخه قبلی رو به رو شویم. اما راستش را بخواهید، بازی از این نظر فرق فاحشی نسبت به قبل نداشته است. باز هم یک سری شهر کوچک روی نقشه، یک سری مزارع، منطقه‌ای جنگلی، منطقه‌های کوهستانی و غیره، شباهت غیر قابل انکاری با آن چه در Forza Horizon 3 دیدیم دارند. البته این حرف به معنای کپی پیستی زشت از نقشه فورتزا هورایزن ۳ نیست، بلکه این قسمت حال و هوای خودش را دارد. خانه‌های سنتی و مدرن انگلیسی، وجود آثار تاریخی و مناظری بکر، به خودی خود توانسته‌اند راه‌شان را از نسخه قبل جدا کنند، اما در کل اگر نقشه دو نسخه آخر را کنار هم قرار دهیم، با خود می‌گوییم چه بهتر می‌شد اگر پلی‌گراند به جای بریتانیا، سراغ منطقه‌ای دیگر مانند ژاپن می‌رفت.

دانلود بازی Sable برای PC
GOG_v3.8.19

GOG_v3.8.19
مطلب نوشته شده
۲۰ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
5,741
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Sable سفر فراموش نشدنی و منحصربه‌فردی را در برابر شما قرار داده و باید شخصیت سیبل را در طول این مسیر، راهنمایی کنید. آیین و تمدنی را می‌بینیم که وی را به سمت صحراهای وسیع و چشم‌اندازهای خاص راهنمایی کرده و بقایایی از سفینه‌ها و شگفتی‌های باستانی او را احاطه کرده‌اند. در سرزمین هاوربایک، باید تپه‌های بزرگ را کاوش کرده و از ویرانه‌های بزرگ بگذرید تا بتوانید با ملاقات عشایری که کاملا به اسرار گذشتگان آگاه هستند، متوجه فرد پشت نقاب شوید. بازی سبک هنری و گرافیکی جالبی دارد و موسیقی متن آن هم توسط یک تیم قدرتمند ژاپنی نواخته شده است. سرعت بازی در دستان شما بوده و کاوش بیشتر در جهان آن، شخصیت سیبل را آشکار می‌کند.

دانلود بازی Monster Energy Supercross 5 برای PC
Update v20220428 incl DLC-ANOMALY

Update v20220428 incl DLC-ANOMALY
مطلب نوشته شده
۶ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
4,574
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Monster Energy Supercross 5 فصل جدیدی از رقابت‌های موتورسواری کراس را معرفی می‌کند. حال وقت آن رسیده است که فرمان موتور را محکم گرفته و وارد این رقابت‌ها شوید. راه تبدیل شدن به یک قهرمان از همین مسیر شروع خواهد شد و باید خودتان را مانند یک قهرمان معرفی کنید. چالش‌های متعددی در بازی برقرار شده است و درهای مسابقات قهرمانی را یک به یک طی خواهید کرد. شمارش معکوس شروع شده است و باید خودتان را به سطح آمادگی بالایی در بازی برسانید. نتایجی که کسب می‌کنید، روی شرایط موتور شما تاثیر می‌گذارد و می‌توانید در آینده موتور خود را بیشتر ارتقا دهید. کاوش کرده، تمرین کنید و در نهایت به یک قهرمان تبدیل شوید.

دانلود بازی Fast and Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R برای PC
آپدیت جدید Arctic Challenge اضافه شد

آپدیت جدید Arctic Challenge اضافه شد
مطلب نوشته شده
۵ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
4,810
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Fast and Furious Spy Racers Rise of SH1FT3R سازمان جنایی به‌نام SH1FT3R در حال توسعه نیروی های خود است و اکنون وقت آن رسیده است که شما از برنامه‌های آن‌ها با خبر شده و آماده تله گذاری شوید. می‌توانید سرعت حرکت خود را افزایش داده و از آن‌ها پیشی بگیرید. برای قهرمان شدن، باید تهدید این تیم را از بین برده و بتوانید در تورنمنت‌های مسابقه‌ای جلو بروید. بازی پر از آدرنالین خالص بوده و اقیانوسی از محیط‌های زیبا و دوست داشتنی را در بازی خواهیم دید. در این بازی می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و به سراغ نبردهای محلی بروید. می‌توانید از تفکرات استراتژیک خود برای حضور در میانبرهای مخفی استفاده کرده و جلو بروید.

دانلود بازی Assetto Corsa Competizione برای PC
Update v1.8.14-ElAmigos

Update v1.8.14-ElAmigos
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
11,915
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Assetto Corsa Competizione جدیدترین بازی رایانه ای رسمی از Blancpain GT می باشد که با دقت بالا شبیه سازی شده و حال و هوای مسابقات رسمی FIA GT3 را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید راننده های رسمی را در تیم های رسمی و لایسنس شده با ماشین های کاملا لایسنس شده تجربه کنید. این بازی اثری از استودیو Kunos Simulazioni می باشد که ۵۰۵ Games آن را منتشر کرده. مارکو ماساروتو یکی از بنیان گذاران استدیو Kunos Simulazioni و مدیر برند و محصول این شرکت طی اظهار نظری اعلام کرده است: این بیانیه حکم یک رویای بدل شده به واقعیت را برای ما دارد. حق استفاده از ماشین های سری GT شرکت Blancpain تازه ابتدای کار است. با ترکیب موتور آنریل ۴ و بازخوردهای دریافت شده از طرفداران؛ ما در حال تولید یک شبیه ساز کاملا جدید هستیم که هدف آن بازتعریف ژانر مسابقه ای است. ارتقای ویژگی هایی که این سری با آنها به محبوبیت رسید و عمل به انتظاراتی که طرفداران از یک بازی شبیه ساز مسابقه ای سطح بالا میخواهند در عین پایبندی ..

دانلود بازی Mickey Storm and the Cursed Mask برای PC

مطلب نوشته شده
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
353
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Mickey Storm and the Cursed Mask شما را در نقش یک جاسوس قرار داده است و باید جان والدین خود را در این اثر پلتفرمر و اکشن نجات دهید. شما در بزرگ‌ترین پارک آبی حضور دارید و باید ماجراهای ناب و هیجان انگیزی را در آن تجربه کنید. شروری را می‌بینیم که از قدرت مرموز ماسک خود استفاده کرده و در نهایت والدین شما را به دام می‌اندازد. این روند تبدیل به شروع نبرد بزرگی می‌شود و شما تنها با جاسوسی می‌توانید شانسی برای نجات جان والدین خود داشته باشید. می‌توانید سر خورده و از سری سرسره‌های پارک آبی با گرافیک ۲.۵ بعدی استفاده کنید. می‌توانید از محیط‌هایی که مملو از خطرات و نفرین‌ها است عبور کرده و دشمنان خود را از راه به در کنید.