مسابقه ای - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA

1 26 - دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA
مطلب نوشته شده
۳۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
2,852
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Just Ride Apparent Horizon تعریف دقیقی از سرعت است، منتهی این بار نه تنها برای مسابقه بلکه برای زندگی تان هم لازم و ضروری است. داستان بازی مربوط به سال ۲۰۲۵ است، زمانی که اقتصاد جهانی سقوط کرده است و دولت قدرت بیشتری در برابر مردم ندارد. مردم در تاریکی زندگی می کنند و جیسون که شخصیت اصلی بازی است در دام آدمیان شرور افتاده است. شما باید ماموریت های مختلفی را انجام دهید و حقیقتی که پشت این قضایا است را برملا کنید. قطعا در این هرج و مرج که دولت نمی تواند قانون را برقرار کند، مرگ همواره شما را تهدید می کند و سرعت تنها چیزی است که به کارتان می آید. پس سعی کنید که سرعت بالا و مهارت در رانندگی و موتورسواری را داشته باشید از تجهیزات جنگی مختلف استفاده کنید. شما باید تسک های خود را مرتبا انجام دهید و به رانندگان دیگر حمله کنید. در این راستا نه تنها باید راننده خوبی باشید، بلکه باید به شکل همزمان عملیات حمل و نجات را هم به نحو احسن انجام دهید.

دانلود بازی Forza Horizon 4 برای PC
پک کامل تمامی ماشین های بازی تا ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ اضافه شد

1 34 - دانلود بازی Forza Horizon 4 برای PC
پک کامل تمامی ماشین های بازی تا ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
30,893
تعداد نظرات
۴
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Forza Horizon 4 همانند همیشه در فستیوال مسابقات ماشین سواری هورایزن شرکت می‌کنیم. این بار فستیوال مسابقات هورایزن در بریتانیا برگزار می‌شود و انتظار داشتیم با محیطی کاملا متفاوت از استرالیا در نسخه قبلی رو به رو شویم. اما راستش را بخواهید، بازی از این نظر فرق فاحشی نسبت به قبل نداشته است. باز هم یک سری شهر کوچک روی نقشه، یک سری مزارع، منطقه‌ای جنگلی، منطقه‌های کوهستانی و غیره، شباهت غیر قابل انکاری با آن چه در Forza Horizon 3 دیدیم دارند. البته این حرف به معنای کپی پیستی زشت از نقشه فورتزا هورایزن ۳ نیست، بلکه این قسمت حال و هوای خودش را دارد. خانه‌های سنتی و مدرن انگلیسی، وجود آثار تاریخی و مناظری بکر، به خودی خود توانسته‌اند راه‌شان را از نسخه قبل جدا کنند، اما در کل اگر نقشه دو نسخه آخر را کنار هم قرار دهیم، با خود می‌گوییم چه بهتر می‌شد اگر پلی‌گراند به جای بریتانیا، سراغ منطقه‌ای دیگر مانند ژاپن می‌رفت.

دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای PC
بسته الحاقی جدید Mercedes Benz اضافه شد

1 59 - دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای PC
بسته الحاقی جدید Mercedes Benz اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۷ دی ۹۸
دفعات بازدید
28,387
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی Mercedes Benz DLC برای بازی Car Mechanic Simulator 2018 در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰ منتشر شد. باتوجه به آپدیت های بسیار متعدد پس از انتشار نسخه اولیه بازی، نسخه ای که هم اکنون گروه PLAZA منتشر کرده است شامل تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی پیشین نیز می باشد. بدین منظور که شما با دریافت این نسخه، نیاز به هیچ چیزی از قبلا نداشته و از یک نسخه با ثبات بسیار بالا استفاده خواهید کرد. بازی Car Mechanic Simulator 2018 عنوانی شبیه سازی و مسابقه ای می باشد که در آن شما وظیفه یک مکانیک برای تعمیر و بهینه سازی خودروهای مختلف را بر عهده دارید.

دانلود بازی GRID برای PC
Update v1.0.114.7116 -CODEX

1 102 - دانلود بازی GRID برای PC
Update v1.0.114.7116 -CODEX
مطلب نوشته شده
۲۶ دی ۹۸
دفعات بازدید
5,680
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی GRID سعی دارد تجربه ای از مسابقات ماشین سواری را به شما القا کند که در هیچ اثر دیگری تا به حال تجربه نکرده اید. این بازی که به عنوان چهارمین اثر از فرنچایز GRID توسط Codemasteres محسوب می شود، در دو نسخه استاندارد و آلتیمیت در اختیار گیمرها قرار گرفته است. کسانی که نسخه آلتیمیت را پیش خرید کرده اند، می توانند سه روز زودتر، یعنی در ۷م اکتبر این اثر را تجربه کنند. لاستیک به لاستیک با سایر رانندگان مسابقه دهید و آن ها را پشت سر بگذارید تا بتوانید طعم واقعی و غیرقابل پیش بینی مسابقات را بچشید. در بخش مسابقات جهانی GRID نیز می توانید شرکت کنید تا لحظات هیجان انگیز و مبارزات جذابی را تجربه کنید. ماشین خیره کننده ی خود را از بین ماشین های مسابقه ای مدرن یا کلاسیک انتخاب کنید! ماشین هایی از سری GT تا ماشین های عضلانی و ماشین های کاملا شخصی سازی شده در اختیار شما هستند.

دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای PC

1 57 - دانلود بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای PC
مطلب نوشته شده
۲۳ دی ۹۸
دفعات بازدید
274
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Offroad Racing Buggy X ATV X Moto برای عاشقان آفرود سواری است و قرار است که سخت ترین مسیرهای ممکن را با جمعی از بهترین ماشین های آفرود عبور کنیم. مسابقات در حالت های مختلف برگزار می شود و دور از شدن از زندگی روزمره با این اثر بسیار راحت تر خواهد بود. بازی مسیرهای متنوعی دارد و می توانید از آن ها لذت ببرید. در حالت های شب و روز این رقابت ها را انجام دهید و فراموش نکنید که یک آفرود سوار باید هیجان و استرس را در سرتاسر رقابت ها حس کند. باید به شکل همه جانبه ای بازی را درک کنید و تمرکز بالایی داشته باشید. سرنوشت خود را در قهرمانی به دست بگیرید و نگذارید که یک تعلل ساده جلوی شما را بگیرید. بازی در فصول مختلف برگزار می شود و انگیزه بالایی خواهید داشت. در حال چندنفره بازی هم می توانید وارد ۴ حالت شوید و نبرد را برای تبدیل شدن به پادشاه جاده ها ادامه دهید.

دانلود بازی Pure برای PC

1 58 - دانلود بازی Pure برای PC
مطلب نوشته شده
۲۲ دی ۹۸
دفعات بازدید
178
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Pure یک عنوان شبیه سازی شده مرتبط با مسابقه موتورسواری آفرود در سبک ورزشی یا بازی هیجانی و تفریحی می باشد که توسط Black Rock Studio توسعه یافته و کمپانی دیزنی عرضه شده است. این اثر، یک بازی رانندگی با موتور ۴ چرخ در جاده‌های خاکی و آفرود می باشد. از ویژگی های قابل توجه در این بازی، می‌توان به طراحی دقیق و واقعی نقاط مختلف از سراسر جهان، امکان مسابقه با نهایت سرعت و هیجان، قابلیت پرش از روی تپه‌ها و به اجرا گذاشتن حرکات نمایشی، تماشای مناظر بسیار زیبا در محیط‌ هایی متنوع اشاره کرد.

دانلود بازی Need for Speed Heat برای PC

1 97 - دانلود بازی Need for Speed Heat برای PC
مطلب نوشته شده
۸ دی ۹۸
دفعات بازدید
3,446
تعداد نظرات
۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نید فور اسپید هیت، روایت‌گر گروهی از مسابقه‌دهندگان در پالم سیتی است که توسط گروه ویژه‌ای از پلیس‌ها تحت تعقیب هستند، اما پلیس‌های فاسد، درکنار گرفتن مسابقه‌دهنده‌ها سعی می‌کنند از این‌راه پول هم به‌دست بیاورند. آن‌ها با گرفتن رشوه و انجام کارهای غیرقانونی برای خود کاسبی جدیدی را دست‌وپا کرده‌اند. ازاین‌رو شما در نقش یک کاراکتر شخصی‌سازی شده، پابه‌جهان بازی می‌گذارید و وظیفه دارید که جلوی پلیس‌های فاسد را بگیرید. گوست گیمز در بازی Need for Speed Heat سعی کرده توجه ویژه‌ای به محتویات بازی داشته باشد تا حتی پس از تمام کردن بخش داستانی، بازیکنان بتوانند همچنان به‌تجربه‌ی بازی و انجام مراحل مختلف بپردازند. جدا از مسابقات داستانی اصلی، تعدادی مسابقات فرعی هم برای شما درنظر گرفته شده که ازطریق کاراکترهای داستانی در اختیار شما قرار داده می‌شود.

دانلود بازی Touring Karts برای PC

1 88 - دانلود بازی Touring Karts برای PC
مطلب نوشته شده
۴ دی ۹۸
دفعات بازدید
246
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Touring Karts بار دیگر مسابقات کارتی را به دنیای کامپیوتر می آورد و می توانید در میانه هرج و مرج، نبردی بزرگ را تجربه کنید و حتی به فضای واقعیت مجازی بروید و از نزدیک این مسابقات را نظاره کنید. با جداکثر ۸ بازیکن می توانید به بازی اضافه شوید و رقابت هایی هیجان انگیز با دوستان یا بقیه داشته باشید. بازی از حالت های مختلفی پشتیبانی می کند و رقیبان شما می توانند قوی تر از هوش مصنوعی عمل کنند. یک حالت از بازی مبتنی بر داستان است و بعد از آن هم می توانید چالش های روزانه را تجربه کنید و سپس به سراغ بازی های سفارشی یا همان نبرد با دوستان و بازیکنان قدر جهان بروید. بخش داستانی بیش از ۱۲۰ ساعت گیم پلی دارد و ۵۰۰ چالش هم برای آن طراحی شده است. می توانید از ۴۵ قدرت ناب در حین نبردها استفاده کنید و رقیبان خود را از دور مسابقات خارج کنید.

دانلود بازی Street Heat برای PC

1 74 - دانلود بازی Street Heat برای PC
مطلب نوشته شده
۲ دی ۹۸
دفعات بازدید
147
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Street Heat دربردارنده یک رقابت متفاوت در سبک ریسینگ است و می توانید به صورت بالا به پایین آن را تجربه کنید. این بازی را می توانید همراه با دوستان خود تجربه کنید و جنب و جوش اساسی را در یک رقابت دهه هشتادی تجربه کنید. در مسیرهای شلوغ حرکت کنید و فراموش نکنید که دریفت در بازی اهمیت فوق العاده بالایی دارد. مسابقات گیم پلی چندان راحتی ندارند، اما کم کم به آن عادت خواهید کرد و مسیر را درمی نوردید. در ابتدا زیاد از دور خارج خواهید شد، اما این ها لازمه موفقیت است و کم کم فرم درست ماشین دست تان خواهد آمد. از تصادف با دیگر ماشین ها دوری کنید، چرا که این امر باعث پرتاب شدن شما شده و شانسی برای حفظ تعادل خود نخواهید داشت.

دانلود بازی Assetto Corsa Competizione برای PC
Update v1.2-CODEX

0 12 - دانلود بازی Assetto Corsa Competizione برای PC
Update v1.2-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۷ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,681
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Assetto Corsa Competizione جدیدترین بازی رایانه ای رسمی از Blancpain GT می باشد که با دقت بالا شبیه سازی شده و حال و هوای مسابقات رسمی FIA GT3 را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید راننده های رسمی را در تیم های رسمی و لایسنس شده با ماشین های کاملا لایسنس شده تجربه کنید. این بازی اثری از استودیو Kunos Simulazioni می باشد که ۵۰۵ Games آن را منتشر کرده. مارکو ماساروتو یکی از بنیان گذاران استدیو Kunos Simulazioni و مدیر برند و محصول این شرکت طی اظهار نظری اعلام کرده است: این بیانیه حکم یک رویای بدل شده به واقعیت را برای ما دارد. حق استفاده از ماشین های سری GT شرکت Blancpain تازه ابتدای کار است. با ترکیب موتور آنریل ۴ و بازخوردهای دریافت شده از طرفداران؛ ما در حال تولید یک شبیه ساز کاملا جدید هستیم که هدف آن بازتعریف ژانر مسابقه ای است. ارتقای ویژگی هایی که این سری با آنها به محبوبیت رسید و عمل به انتظاراتی که طرفداران از یک بازی شبیه ساز مسابقه ای سطح بالا میخواهند در عین پایبندی ..