ماجرایی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.54.8890-CODEX

Divinity Original Sin 2 - دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.54.8890-CODEX
مطلب نوشته شده
۴ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
29,307
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه Definitive Edition درواقع هزاران تنظیمات و تغییرات را برای بازی Divinity Original Sin 2 به ارمغان می‌آورد. هم زمان با انتشار این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One، این آپدیت به صورت رایگان در اختیار کسانی که بازی را به صورت رسمی در پلتفرم PC خریداری کرده اند قرار گرفته است؛ حالت کاملا جدید Arena در بخش Definitive Edition بازی اضافه شده است. حالت آرنا که شامل حالت تک نفره، بخش چند نفره آنلاین (PvP) و حالت چند نفره حضوری (لوکال) می‌شود. این حالت همچنین ۱۶ کاراکتر جدید را به بازی اضافه می‌کند که پیش‌تر در هیچ یک از حالت‌های بازی دیده نشده‌اند. بازی Divinity Original Sin 2 علاوه بر یک بخش داستانی کامل، دارای حالت‌های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و Game Master نیز خواهد بود. همچنین استودیو لارین همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی، آپدیت جدیدی هم برای نسخه Early Access آن منتشر کرده است که روابط بین کاراکتر‌ها و سیستم ساخت آیتم‌ها و شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر آن دو منطقه جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. بازی Divinity: Original ..

دانلود بازی Shenmue III برای PC
Update v1.04.01 incl DLC-CODEX

1 57 - دانلود بازی Shenmue III برای PC
Update v1.04.01 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۴ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
4,164
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Shenmue III ادامه‌ی داستان پسر جوانی به نام Ryo Hazuki را روایت می‌کند که به دنبال جستجو و یافتن دلیل قتل پدرش است. بازی‌بازان باید در دنیای جهان باز این بازی، به اکتشاف بپردازند، سرنخ‌ها را جستجو، اشیا را بررسی و برای دریافت اطلاعات با اشخاص مختلف صحبت کنند. همچنین می‌توانند رمز و راز‌های بازی را کشف کنند. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، برای تمام کردن داستان بازی به حدود ۳۵ تا ۴۰ ساعت زمان نیاز است. اگر بازی را برروی درجه‌ی سختی Challenge تجربه کنید، زمان مورد نیاز برای اتمام آن به حدود ۵۰ ساعت خواهد رسید. علاوه بر این، اگر به دنبال تجربه‌ و اتمام همه‌ی بخش‌های بازی هستید، باید زمان بسیار بیشتری را در این عنوان صرف کنید. بازی Shenmue 3 از دهکده‌ای آرام به نام Bailu آغاز می‌شود که تغییر بزرگی نسبت به محیط‌های نسخه‌ی اول (حومه‌ی شهر‌های ژاپن) و دوم (‌ خیابان‌های هنگ کنگ) به شمار می‌رود. این دهکده در عمق کوه‌های مه‌آلود Guilin چین واقع شده است؛ منطقه‌ای که شخص یو سوزوکی هنگام تحقیق برای این پروژه از آن بازدید ..

دانلود بازی The Saboteur برای PC
آپدیت شده

1 2 - دانلود بازی The Saboteur برای PC
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۳ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
10,928
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Saboteur مانند اکثر بازی هایی که سوژه های تاریخی دارند از روایت ها و رویدادهای واقعی بهره می برد که بارزترین آن ها شخصیت اصلی است. شخصیت اصلی بازی The Saboteur که شون دلوین (Sean Devlin) نام دارد از روی فردی به نام ویلیام گرور ویلیامز (William Grover-Williams) طراحی شده است و به همین دلیل شون از لحاظ ظاهری و مهارت بسیار به ویلیامز شبیه است. شون یک فرد ایرلندی است که در راندن اتومبیل های مسابقه ای تبحر خاصی دارد. او در یک مسابقه اتومبیل رانی شرکت می کند اما یک راننده آلمانی برای اینکه او نتواند در مسابقه پیروز شود، در زمان مسابقه اتومبیل شون را پنچر می کند. همین مسئله باعث می شود که شون به همراه یکی از دوستانش که جولز (Jules) نام دارد بعد از مسابقه اتومبیل آن راننده آلمانی را از بین ببرند.

دانلود بازی Lightmatter برای PC

1 105 - دانلود بازی Lightmatter برای PC
مطلب نوشته شده
۱ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
171
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Lightmatter از المان های معمایی برای گیم پلی خود استفاده می کند که روایت آن جذاب است؛ شما باید از سایه ها فرار کنید و همیشه در پناه نور و روشنایی باشید. چرا که سایه ها شما را می کشند و باید گام به گام مراقب حرکات خود باشید تا توسط تاریکی بلعیده نشوید. این بازی معمایی و ماجراجویانه با دوربین اول شخص و با گرافیک سه بعدی توسعه یافته که استودیو موفق Tunnel Vision Games وظیفه آن را بدست گرفته است. پازل های دشوار با ترکیب نور، سایه، لیزر، پلتفرم و … طراحی شده اند که حل کردن آن ها نه نیاز به سخت فکر کردن، بلکه نیازمند تفکر هوشمند است.

دانلود بازی There Is No Tomorrow برای PC

1 101 - دانلود بازی There Is No Tomorrow برای PC
مطلب نوشته شده
۱ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
203
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی There Is No Tomorrow که توانسته به عنوان فینالیست در جایزه ی عناوین ایندی سنگاپور در سال ۲۰۱۷ شناخته شود و Showcase 2018 از Square Enix Collective را کسب کند، بالاخره در ژانویه ۲۰۲۰ برای پلتفرم PC به صورت نهایی منتشر شد. این بازی به صورت سوم شخص روایت می شود و المان های ماجراجویانه و تلاش برای بقا را در خود جای داده است. همراه شما عروسکی سخنگو است که در فضای ترسناک این بازی می تواند به شما کمک کند. شما در نقش Leon هستید که به آینده سفر کرده است. آینده ای که بشریت در حال انقراض بوده و دلیل آن حضور موجوداتی عجیب با نام RA است که سرتاسر جهان را بدست گرفته اند. شما باید روش بازی کردن خود را انتخاب کنید: مخفی می شوید و کاری به کسی ندارید یا برای زنده ماندن خود تلاش کرده و مبارزه می کنید؟ پایان های متعددی برای این بازی درنظر گرفته شده است که بسته به روش بازی کردن شما خواهند بود.

دانلود بازی Areia Pathway to Dawn برای PC

1 104 - دانلود بازی Areia Pathway to Dawn برای PC
مطلب نوشته شده
۱ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
63
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

با استفاده از المان های متعددی که در بازی Areia Pathway to Dawn برای شما تعبیه شده اند، می توانید روش زندگی مختص خود را رقم بزنید و دنیایی منحصر به فرد با دیدگاه خود را خلق کنید. خود را در دنیای آرامش بخش این بازی غرق کنید و تجربه ای خارق العاده از دنیای خیالی را داشته باشید. جایی که رفتارهای شما نه تنها محیط اطراف شما، بلکه تقدیر شما را عوض می کنند. این بازی اثری از استودیو Gilp می باشد که با طراحی رنگارنگ خود و فضای احساسی توانسته نظر بسیاری از منتقدین و گیمرها را به خود جلب کند. سفری ماجراجویانه با مراحل مختلفی از روشنگری در انتظار شماست. گیم پلی منحصر به فرد با سفری که تابحال مثل آن را ندیده اید، در انتظار شماست.

دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC
Update v1.0.0 Build 8240-PLAZA

1 43 - دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC
Update v1.0.0 Build 8240-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱ بهمن ۹۸
دفعات بازدید
15,553
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Trine 4 The Nightmare Prince را می توان کامل ترین نسخه تراین دانست که بعد از عدم موفقیت نسخه سوم آن، تجربه بی نظیری را برای مخاطبینش را فراهم می کند. تراین ۴ دوباره به جادوی دو و نیم بعدی خودش بازگشته است و همچنان گرافیک بی نظیر و چشم نوازی را در محیط های آن می بینیم. سه قهرمان همیشگی بازی بازگشته اند و اینبار در داستانی حماسی باید به دنبال نجات شاهزاده سلیوس باشید. آمادئوس جادوگر، پونتئوس شوالیه و زویای دزد یکبار دیگر تلاش حماسی خودشان را آغاز می کنند و باز از مناظر خیالی و افسانه ای عبور می کنند. همه ی این سه قهرمان در جایی به همدیگر گره می خورند و قرار است شاهد همکاری دوباره شان باشیم. شاهزاده سلیوس از رویاهای تیره و تار رنج می برد و به دلیل استعدادهای جادویی اش می تواند وارد رویاها شود و دنیای واقعی را ویران کند. پونتئوس و زویا باید شاهزاده مضطرب را پیدا کنند و این اوضاع ناامید کننده را درست کنند. قبل از اینکه دنیا توسط سایه های شاهزاده گرفتار شود، باید همه ..

دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA

1 26 - دانلود بازی Just Ride Apparent Horizon برای PC
Update v20200115-PLAZA
مطلب نوشته شده
۳۰ دی ۹۸
دفعات بازدید
2,855
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Just Ride Apparent Horizon تعریف دقیقی از سرعت است، منتهی این بار نه تنها برای مسابقه بلکه برای زندگی تان هم لازم و ضروری است. داستان بازی مربوط به سال ۲۰۲۵ است، زمانی که اقتصاد جهانی سقوط کرده است و دولت قدرت بیشتری در برابر مردم ندارد. مردم در تاریکی زندگی می کنند و جیسون که شخصیت اصلی بازی است در دام آدمیان شرور افتاده است. شما باید ماموریت های مختلفی را انجام دهید و حقیقتی که پشت این قضایا است را برملا کنید. قطعا در این هرج و مرج که دولت نمی تواند قانون را برقرار کند، مرگ همواره شما را تهدید می کند و سرعت تنها چیزی است که به کارتان می آید. پس سعی کنید که سرعت بالا و مهارت در رانندگی و موتورسواری را داشته باشید از تجهیزات جنگی مختلف استفاده کنید. شما باید تسک های خود را مرتبا انجام دهید و به رانندگان دیگر حمله کنید. در این راستا نه تنها باید راننده خوبی باشید، بلکه باید به شکل همزمان عملیات حمل و نجات را هم به نحو احسن انجام دهید.

دانلود بازی Deliver Us The Moon برای PC
Update v1.4.1-CODEX

1 89 - دانلود بازی Deliver Us The Moon برای PC
Update v1.4.1-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
5,118
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شما در نقش فضانوردی می باشد که عازم سفری حیاتی به ماه شده است تا بشریت را از انقراض نجات دهد.بازی Deliver Us The Moon Fortuna اثری در سبک ماجراجویی، ایندی و اکشن می باشد که توسط استودیو KeokeN Interactive توسعه و انتشار یافته است. این بازی در آینده ای نزدیک روایت می شود که منابع طبیعی زمین از بین رفته اند. بدین منظور، آژانس جهانی فضایی ایجاد شده تا بتوانید مسئله ی بحران انرژی را حل کند. این آژانش توانسته منبعی مطمئن برای تامین انرژی را در ماه پیدا کند و به زمین منتقل نماید. اما در یک شب سرنوشت ساز، این ارتباط بین ماه و زمین قطع می شود و منبع ارسال انرژی به زمین از بین می رود. پس از گذشت سالیان سال، شما به عنوان آخرین فضانورد باقی مانده عازم کره ی ماه می شوید تا متوجه این موضوع شوید و جان بشریت را نجات دهید.

دانلود بازی Wizard of Legend برای PC
آپدیت جدید اضافه شد

1 43 - دانلود بازی Wizard of Legend برای PC
آپدیت جدید اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۹ دی ۹۸
دفعات بازدید
2,463
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Wizard of Legend توانسته است تا با عناصر سرگرم کننده خودش، مبارزات جادویی و هیجان انگیزی را در قالب رقابت های پویا به نمایش گذارد. بازی دارای جابه جایی های سریع شخصیت اصلی و همچنین ترکیبات ویرانگری از رقابت علیه دشمنان است که باعث می شود ساعت ها بتوانید به صورت اعتیادآوری بازی را تجربه کرده و از بهترین جادوها استفاده کنید. استفاده از چهره های متنوع در بازی ها و همچنین بالابردن مهارت های استفاده از جادوها، می تواند راه چاره شما برای پیشروی در بازی و استفاده از لوت باکس های آن باشد. صدها جادوی منحصربفرد در بازی انتظار شما را می کشند و شما نیز باید بتوانید از جادوهای افسانه ای برای تبدیل شدن به یک حماسه گر استفاده کنید. بازی Wizard of Legend شما را به صحنه های مبارزاتی زیادی سوق خواهد داد که همگی در گرافیک هیجان انگیزی بازی، حس و حال دیگری پیدا کرده و وجود سرعت بالا در چنین گیم پلی ای، همان چیزی است که بازی به آن نیاز دارد.