ماجرایی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Spaceland برای PC

1 49 - دانلود بازی Spaceland برای PC
مطلب نوشته شده
۲۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
7
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Spaceland در سبک نقش آفرینی و علمی-تخیلی توسط تارتوگا تیم (Tortuga Team)، استودیوی توسعه دهتده‌ی مجموعه بازی‌های Braveland، توسعه یافته است. شرکت تارتوگا سعی بر این داشته تا جهت‌گیری عنوان جدید خود را بیشتر به سمت اکشن ببرد، عنوانی که بازی‌بازان را به فضای کهکشان‌ها می‌برد تا با عضو شدن در یک گروه ضربت مدرن به کنکاش در دنیای علمی-تخیلی بازی بپردازیند. شما در این گروه‌ ضربت به سیاره‌های مختلف وارد می‌شوید و به کشتن بیگانه‌های فضایی که به احتمال زیاد همان آدم بد‌های داستان هستند، مشغول خواهید بود! با اینکه سبک بازی شاید سنتی به نظر برسد ولی کماکان منحصر به فرد است. مبارزه‌های نوبتی در بازی زمان زیادی از شما نمی‌گیرند و هرکدام بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه برای اتمام به زمان نیاز دارند.

دانلود بازی Etherborn برای PC
Update v1.0.2-PLAZA

1 40 - دانلود بازی Etherborn برای PC
Update v1.0.2-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
38
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Etherborn را می توان جهشی بزرگ در سبک پازل دانست که چشمان شما را متحیر می کند. این بازی پتلفورمر از پازل های محیطی تشکیل شده است و روی کاوش در محیط و درک ساختارهای تغییر گرانش زمین استوار شده است. وظیفه شما این است که به عنوان یک موجود بی سر و صدا در محیط بازی حرکت کنید و با جا به جایی المان ها، مراحل را به اتمام برسانید. شما باید افکار خود را عوض کنید و به نوعی عمل کنید که دنیا به کلی دچار تغییر شده است و قوانین فیزیک برعکس عمل می کنند. شما باید موجودیت خود را درک کنید و تخیلات خود را قوی کنید. گرانش بازی به صورت عمود بر سطح است و فرصت های خلاقانه ای را به شما می دهد. پازل های بازی مبتنی بر مکان هستند و با تغییر زاویه خود، آنها هم تغییر می کنند. سفر شما در دل محیط هنری بازی قرار دارد و شامل حوادث عجیب و غریبی است.

دانلود بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend برای PC

1 39 - دانلود بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ مهر ۹۸
دفعات بازدید
180
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend یکی از آثار ناب در سبک هیدن آبجکت است که داستان ماورالطبیعه ای را برای علاقه مندانش تعریف می کند. بازی در مورد اکتشاف در مورد قدرتی است که یک زن جوان شما را به سمت آن سوق داده است. مردم شهر شب هنگام گرفتار ارواح می شوند و همه آنها با پلیس تماس می گیرند. حال شما باید به آنها کمک کنید اما درواقع اصلا نمی دانید که با چه چیزی روبرو هستید. یک کاراگاه کارکشته باشید و سعی کنید که از همه چیز باخبر شوید. واقعیت ها را از داستان مردم شهر جدا کنید و سعی کنید که همه را نجات دهید. بازی ماجراجویی های پر رمز و رازی دارد و باید همه چیزهای پنهان را پیدا کنید. افسانه ها از وجود یک قاتل دیوانه خبر می دهند که افراد را با قلاب دار می زند و باعث وحشت مردم شهر شده است.

دانلود بازی The Bradwell Conspiracy برای PC

1 46 - دانلود بازی The Bradwell Conspiracy برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۹۸
دفعات بازدید
354
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی The Bradwell Conspiracy بازیکنان در نقش شخصیتی ناشناس که هنوز نامش فاش نشده است بازی می‌کنند. شخصیت اصلی داستان بعد از یک انفجار بزرگ به هوش می‌آید و به سمت یک بازمانده‌ی دیگر به نام امبر (Amber)، که احتمالا به‌خاطر انفجار در سمت دیگر یک در قفل شده گیر افتاده است، می‎رود. تنها راه ارتباطی شما با امبر یک جفت عینک‌ هوشمند واقعیت افزوده‌‌‌ی برادول (Bradwell AR Smart Glasses) است. شما و امبر سعی می‌کنید تا با نشان دادن تصاویری از اطراف خود، راه چاره‌ای برای رهایی از موقعیتی که در آن گرفتار شده‌اید پیدا کنید؛ با این‌حال هرچه جلوتر می‌روید و به شکلی عمیق‌تر وارد ماجرا می‌شوید، حقایق منزجر‌کننده‌تری از راز‌های پشت‌پرده‌ی این شرکت را کشف می‌کنید.

دانلود بازی Argonus and the Gods of Stone برای PC

1 45 - دانلود بازی Argonus and the Gods of Stone برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۹۸
دفعات بازدید
405
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Argonus and the Gods of Stone یک ماجراجویی اول شخص هیجان انگیز است که در یونان باستان جریان دارد. آرگونوس و خدایان سنگی اصلی ترین بازیگران داستان این اثر هستند و افسانه های یونانی جای مهمی در آن دارند. بازی ادای احترامی به فیلم های فانتزی دهه ۶۰ و ۷۰ است و شما در نقش آرگونوس در بازی حضور دارید. او در یک جزیره ای عجیب و غریب از خواب بیدار می شود و به دنبال سرنوشت همراهانی است که با وی همراه بوده اند. او در نهایت با یک الهه روبرو می شود و با وی معامله ای را انعقاد می کند. او از ملاقات با خداهای سنگی به اسطوره های خارق العاده می رسد و رابطه ای خطرناک را شروع می کند. دنیاهای مربوط به افسانه های یونانی در بازی طراحی شده است و می توانید از گشت و گذار در آن لذت ببرید. معماهای جذاب بازی را حل کنید و بدانید که رازهای قدیمی ریشه در افسانه هایی دارند که همیشه برای بچه های یونانی گفته می شده است.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای PC

1 42 - دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای PC
مطلب نوشته شده
۱۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
677
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair شما را دوباره با شخصیت های یوکا و لیلی همراه می کند تا وارد یک ماجراجویی پلتفورمر شوید. برخی از عناصر مهم اثر قبلی سازندگان بازی در این عنوان نهادینه شده است و می توانید قوس شخصیتی نابی را در بازی شاهد باشیم. این دو دوست می خواهند بار دیگر وارد عمل شوند و برنامه های شیطانی Hivemind را نقش بر آب کنند. قهرمانان ما باید دوباره آمادگی نبرد با دشمنان خود را داشته باشند. بازی از در یک فضای دو و نیم بعدی دنبال می شود و هر مرحله زیبایی های خاص خودش را دارد. تصاویر دارای عمق هستند و مجموعه ای از شخصیت های رنگارنگ هم جلوه خاصی به ماجراجویی ها می دند. تمرکز کنید و از موانع بازی به خوبی عبور کنید. این تجربه کاملا جدید است و اهداف و معماهای بسیاری دارد. زنبورهای رویال را نجات دهید و یوکا و لیلی را یاری کنید تا در نهایت دنیای بیشتری را کشف کنند. کاپیتان بی به عنوان دشمن اصلی یوکا و لیلی در بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair حضور دارد ..

دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC

1 43 - دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC
مطلب نوشته شده
۱۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
608
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Trine 4 The Nightmare Prince را می توان کامل ترین نسخه تراین دانست که بعد از عدم موفقیت نسخه سوم آن، تجربه بی نظیری را برای مخاطبینش را فراهم می کند. تراین ۴ دوباره به جادوی دو و نیم بعدی خودش بازگشته است و همچنان گرافیک بی نظیر و چشم نوازی را در محیط های آن می بینیم. سه قهرمان همیشگی بازی بازگشته اند و اینبار در داستانی حماسی باید به دنبال نجات شاهزاده سلیوس باشید. آمادئوس جادوگر، پونتئوس شوالیه و زویای دزد یکبار دیگر تلاش حماسی خودشان را آغاز می کنند و باز از مناظر خیالی و افسانه ای عبور می کنند. همه ی این سه قهرمان در جایی به همدیگر گره می خورند و قرار است شاهد همکاری دوباره شان باشیم. شاهزاده سلیوس از رویاهای تیره و تار رنج می برد و به دلیل استعدادهای جادویی اش می تواند وارد رویاها شود و دنیای واقعی را ویران کند. پونتئوس و زویا باید شاهزاده مضطرب را پیدا کنند و این اوضاع ناامید کننده را درست کنند. قبل از اینکه دنیا توسط سایه های شاهزاده گرفتار شود، باید همه ..

دانلود بازی Trover Saves the Universe برای PC
بسته الحاقی Important Cosmic Jobs اضافه شد

1 37 - دانلود بازی Trover Saves the Universe برای PC
بسته الحاقی Important Cosmic Jobs اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
3,796
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Trover Saves the Universe توسط دستیار سازنده ی اثر موفق Rick and Morty منتشر شده تا بتواند دوباره دل گیمرها را بدست آورد! شما عازم سفری ماجراجویانه و کمدی خواهید شد که همراه با Trover دنیا را از دست نا به سامانی و آشوب نجات دهید. استودیو Squanch Games این بازی را توسعه داده و می توانید در دو حالت استاندارد یا واقعیت مجازی (VR) آن را تجربه کنید. البته بعید است حالت VR کرک شده باشد اما دقت داشته باشید که نسخه ی اصلی بازی، این قابلیت را داراست. تیم توسعه دهنده ی این بازی قول داده تا بسته های الحاقی متعددی را برای این اثر به صورت کاملا رایگان منتشر کند. دلیل گران قیمت بودن بازی به مبلغ ۲۹٫۹۹دلار نیز همین است! چرا که شما یک بار برای همه ی محتوای بازی باید هزینه پرداخت کنید.

دانلود بازی Gears 5 برای PC
Update 1-CODEX

1 47 - دانلود بازی Gears 5 برای PC
Update 1-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۷ مهر ۹۸
دفعات بازدید
6,019
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

مهم‌ترین مورد در بازی Gears 5 داستان است. در نسخه چهارم داستان بازی نقش یک پیش درآمد را داشت، اما پایان و جمع‌بندی آن به‌گونه‌ای بود که سوالات زیادی را باقی گذاشت؛ سوالاتی که در نسخه پنجم احتمالا به‌صورت کامل به آن‌ها جواب داده می‌شود. داستان Gears of War 4 جایی تمام شد که رینا، مادر کیتلین دیاز، به او یک گردنبند از مادربزرگ کیت داد. درواقع گردنبندی که به کیتلین داده شد، نماد لوکاست‌ها روی آن حک شده بود و نشان داد که رینا، دختر ملکه لوکاست‌ها است. ازاین‌رو سؤال‌های زیادی به‌وجود می‌آید، اینکه ملکه لوکاست‌ها چگونه بچه‌دار شده است؟ در جواب به این سؤال یک تئوری وجود دارد و آن هم این است که رینا دختر آدام فینیکس و ملکه لوکاست‌ها است. به‌عبارتی کیتلین و جی‌دی فینیکس، نسبت فامیلی دارند. بازی گیرز ۵ روایت‌گر تلاش کیتلین برای رسیدن به‌محلی است که در رویاهای خود آن را مشاهده می‌کند. صدایی آشنا مدام در ذهن کیتلین نجوا می‌کند و در Gears 5 متوجه این شخص می‌شویم. ازطرفی احتمال دارد این صدا به میرا، ملکه لوکاست‌ها، مربوط شود؛ شخصی که در ..

دانلود بازی Final Fantasy XV برای PC
بسته الحاقی جدید Episode Ardyn اضافه شد

1 112 - دانلود بازی Final Fantasy XV برای PC
بسته الحاقی جدید Episode Ardyn اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۶ مهر ۹۸
دفعات بازدید
12,116
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه کامپیوتر بازی Final Fantasy XV روی فروشگاه‌های استیم، اوریجن و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد و قابل خرید خواهد بود. همچنین هم نسخه ویندوز بازی و هم نسخه رویال که برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود، شامل تمامی ۲۰ بسته الحاقی منتشر‌شده، نقشه بزرگ‌تر منطقه Insomnia به نسبت نسخه اصلی، دشمنان و ماموریت‌های جانبی جدید و همچنین حالت دید اول شخص خواهند بود. نقشه بزرگ‌تر منطقه مذکور به گیمر اجازه خواهد داد تا به منطقه Crown City of Insomnia برود و در آنجا در قالب ماموریت‌های جانبی جدید، با Cerberus و Omega رو‌به‌رو شود. همچنین در نسخه‌های جدید بازی قایق Royal Vessel کاملا قابل کنترل خواهد بود و با آن، می‌توانید در مناطق مختلفی گشت و گذار کنید. Final Fantasy XV قصد دارد تا دنیایی با اتمسفری تیره و تار را برای مخاطبین خود به ارمغان بیاورد. همچنین یکی دیگر از تفاوت‌های این نسخه با دو بازی نام برده شده دیگر، واقع‌گرایانه‌تر بودن محیط و شخصیت‌پردازی‌های بازی است. به‌عبارتی Final Fantasy XV بازی است که شخصیت‌ها و داستان‌سرایی آن‌ها نقش مهم‌تری در روند ..