دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی My Little Pony: A Maretime Bay Adventure برای PC

مطلب نوشته شده
۱۳ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
65
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی MY LITTLE PONY A Maretime Bay Adventure شما را به جمع نسل جدید شخصیت‌های پونی خواهد برد. می‌توانید یک سری ماجراجویی پر از سرگرمی، مد و دوستان خوب را تجربه کنید. بار دیگر یک میهمانی بزرگ برگزار شده است و دوستان با تمام جادوهای‌شان حضور دارند. شما قصد دارید که محل را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنید و همین سبب می‌شود که یک سری ماموریت‌ها و بازی‌ها برای‌تان فراهم شود. در این بازی می‌توانید خرگوش‌ها را دنبال کرده و به سراغ نقاشی‌هایی بروید که هنوز کامل نشده‌اند و باید در یک ماموریت آن‌ها را تکمیل کرده و سرزمین را نجات دهید. فقط شما می‌توانید به سراغ جادویی‌ترین نقشی رفته و از آن‌ها در مسیر هدف خود استفاده کنید.

دانلود بازی A Story Beside برای PC

مطلب نوشته شده
۱۳ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
66
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی A Story Beside شما را به یک ماجراجویی حماسی می‌برد که در پس آن یک داستان جالب هم وجود دارد. ماجراجویی‌ها فانتزی بوده و مبتنی بر روایتی هستند که عاشقان آثار ژاپنی می‌توانند به دنبالش روند. بازی از دید یک دختر معمولی روایت می‌شود و شما باید به جای کاراکتری به‌نام لیریک باشید که مسافرخانه‌ای در دهکده کوهستانی دارد. او به خاطرات تلخ دسترسی پیدا کرده و دوستی‌هایی را به یاد می‌آورد که فکرش را مشغول می‌کنند. در طول مسیر خود باید ثابت قدم بوده و برای قهرمان شدن تلاش کنید. گیم‌پلی بازی به شدت معنادار بوده و کاراکترهای جذابی را هم در ادامه مسیر تماشا خواهید کرد.

دانلود بازی Moo Lander برای PC

مطلب نوشته شده
۱۳ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
86
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Moo Lander شما را در جستجوی منبع بی نهایتی از شیر قرار می‌دهد و باید آخرین سفینه فضایی تمدن ناشناخته خود را گشته و روسای گاوهای توانمند را رام کنید. انبوهی از دشمنان قصد دارند که جلوی شما را بگیرند. باید با آن‌ها مبارزه کرده و اجازه ندهید که در برابر ماموریت شما قرار بگیرد. باید گاو‌های قدرتمند بازی را رام کرده و آن‌ها را به عنوان باس شکست دهید. شما ماموریت بزرگی در پیش دارید و باید از مهارت‌های خود در برابر هوش مصنوعی پیشرفته گاوها استفاده کنید. باید با عقل برتر خود پیش رفته و انواعی از دشمنان را شکست دهید. ماموریت‌های بازی تنوع بالایی دارد و آن‌ها تلاش می‌کنند که از دست‌یابی شما به هدف‌تان جلوگیری کنند.

دانلود بازی Forgotten Fables Wolves on the Westwind برای PC

مطلب نوشته شده
۱۲ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
180
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Forgotten Fables می‌توانید مسیر پر پیچ و خمی را دنبال کرده و به به دل تاریکی بزنید. نیروهای قدرتمندی مدت‌ها بود که فراموش شده بوند و حال شما با بیدار شدن، قصد دارید که آن‌ها را بار دیگر سمت شهر بفرستید. باید تلاش کنید که این شر را نابود کرده و وحشت را بار دیگر از شمال برچینید. پادشاهی در معرض نابودی قرار دارد و سرنوشتن فرزندان هتمن نیز مشخص نیست. یک جن مرموز در بازی حضور دارد که یک سری طلسم‌ها روی کاراکترهای مختلف اعمال کرده است. باید داستان بازی را کاملا درک کرده و از مهارت‌ها و بازی متفاوت کاراکترها استفاده کرده و جلو بروید.

دانلود بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای PC

مطلب نوشته شده
۱۱ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
671
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Marvels Guardians of The Galaxy نگاه تازه‌ای به نگهبانان کهکشان مارول می‌اندازد. آن‌ها قرار است که یک سفر ماجراجویانه بزرگ را در سرتاسر کیهان تجربه کنند. همه چیز در این بازی سوم شخص اکشن و ماجراجویانه به خوبی دنبال می‌شود و شما در نقش استارلرد، باید رهبری جسورانه‌ای در بین تیم داشته باشید. در تیم اعضای مشکوکی هم وجود دارند که می‌توانند اتحاد را خراب کرده و مشکلات را ایجاد کنند. قهرمانان هنوز برای همکاری با شما متقاعد نشده‌اند و برای رسیدن به اتحاد کامل، نیاز خواهید داشت که چند سواهی را با آن‌ها سپری کرده و سپس مورد اعتمادترین آن‌ها را شناسایی کنید.

دانلود بازی Forza Horizon 5 برای PC
Update v1.475.474.0-IRZ

Update v1.475.474.0-IRZ
مطلب نوشته شده
۱۰ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
17,321
تعداد نظرات
۹
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

ماجراجویی‌های جدیدی در بازی Forza Horizon 5 در انتظار شما هستند. مناظر حیرت‌انگیز، پویا و زنده‌ای را نظاره‌گر هستیم که دنیای جهان‌باز مکزیک را بیشتر برای‌مان معرفی خواهد کرد. رقابت‌های اتومبیل‌رانی آرکید همراه با صحنه‌های اکشن بی‌حد و حصری را خواهیم دید که می‌توانید با بهترین ماشین‌های خودتان در این ماجراجویی‌ها قرار گرفته و کاوش در جهان بزرگ آن را شروع کنید. این ماجراجویی انتهایی نداشته و می‌توانید تا دور دست‌ها رانندگی کنید. اکسپدیشن‌های نفس‌گیری را در سرتاسر جهان آن مشاهده می‌کنیم و خواهید دید که مکزیک همواره در حال تکامل خواهد بود. می‌توانند رانندگی سرگرم کننده‌ای را در چنین جهانی تجربه کنید. دنیایی از مکان‌های شگفت انگیز همراه با کنتراست بالا را در این بازی می‌بینیم که کاوش در آن را لذت بخش خواهد کرد. بیابان‌های زنده، جنگل‌های سرسبز، شهرهای تاریخی، ویرانه‌ها تاریخی، سواحل بکر، دره‌های وسیع و آتفشان‌هایی پوشیده از برف، نمونه‌هایی از چنین جهانی است که با گستره بسیار بزرگی در اختیار شما خواهد بود. ماجراجویی خود را می‌توانید ادامه داده و وارد کمپین آن با صدها ماموریت اصلی و جانبی شوید. می‌توانید در فعالیت‌هایی که دوست ..

دانلود بازی Souldiers برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
215
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Souldiers برای شکوه پادشاهی خواهید جنگید و قرار است که شما در کنار سربازان همکار خود، به سرزمینی عرفانی رفته و از آن جا ماموریت خود را دنبال کنید. بازی یک سری دشمنان حیله‌گر را در مسیر شما قرار داده است و باید به سراغ پازل‌های شرورانه‌ای بروید که ناچارا در این مسیر باید آن‌ها را حل کنید. می‌توانید کاراکتر خود را ارتقا داده و هر گونه‌ای از این دنیای ۱۶ بیتی را سپری کنید. بازی یک سری مسیرهای پیچیده‌تر هم برای شما خواهد داشت که روایتی حماسی را به مراه داشته و می‌توانید متفاوت از آثار دیگر به دنبالش بروید. بازی شامل مبارزات تن به تن بوده و می‌توانید فهرستی از دشمنان که در حال تکامل هستند را هم دنبال کرده و کم کم آن‌ها را نابود کنید.

دانلود بازی Spacelines from the Far Out برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
174
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Spacelines from the Far Out یک تجربه مدیریتی و مشاراکتی است که در مورد خطوط هوایی در فضا جریان دارد و شامل سفینه‌های فضایی قابل ارتقا و کاراکتر سازی‌های متعدد خواهد بود. در این بازی یک سری چالش‌های تصادفی هم وجود دارد که می‌توانید در جریان سفر خود آن را تجربه کنید. یک سفر فضایی به‌صورت رویه‌ای ایجاد شده و می‌توانید با قدرت خارق‌العاده‌ای آن را ادامه دهید. سیستم کمپین عالی هم وجود دارد که با مجموعه منحصربه‌فردی از مسیرها و مقصدها می‌توانید به سراغش بروید. شرایط اضطراری و رویدادهای خاص هم وجود دارد که در خلال داستان اصلی به سراغش خواهید رفت.

دانلود بازی Hellslave برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
221
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Hellslave می‌بینیم که جهان رو به پایان است و بشریت در آستانه انقراض قرار گرفته است. شما با بستن پیمانی باید این سرزمین را از تهاجم شیطان نجات دهید. کم کم به سراغ دیوهای شش گانه بازی خواهید رفت و باید با شکست دادن آن‌ها از مرگ بشریت جلوگیری کنید. می‌توانید به سراغ تاریکی رفته و یک به یک نبردهای بزرگی را انجام داده و قدرت اهریمنی را نابود کنید. باید از قدرت‌های فرا زمینی خود علیه مهاجمین استفاده کرده و روی زمین تاثیرگذارید. تجربه‌ای بی نظیر در انتظار شما است و می‌توانید در سیاه چال حرکت کرده و همه را نابود کنید. باید به سرغاغ مکانیسم‌های جدید بازی رفته و دنیای فانتزی را یک به یک دنبال کنید.

دانلود بازی Reverie Knights Tactics برای PC

مطلب نوشته شده
۵ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
239
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Reverie Knights Tactics یک تجربه نقش آفرینی، تاکتیکی و نوبتی است و می‌توانیم نبردهای استراتژیکی داشته باشیم که در شبکه ایزومتریک ادامه پیدا کرده و همه تصمیمات شما روی داستان و نحوه پیکربندی کلی آن تاثیر می‌گذارد. باید شخصیت‌های خود را انتخاب کرده و با شناخت کافی روی هر کدام پیشروی خود را ادامه دهید. گروهی از قهرمانان در این بازی قابل رهبری هستند و هر کدام هم می‌توانند مهارت‌های متمایز کننده‌ای داشته باشند. استراتژی نبرد خود را تعیین کرده و اجازه دهید که آن‌ها بتوانند از گنجینه‌های بازی استفاده کرده و از آیتم‌ها و لوازم جدید هم استفاده کنند.