ماجرایی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Interrogation You will be deceived برای PC

1 66 - دانلود بازی Interrogation You will be deceived برای PC
مطلب نوشته شده
۲۴ آذر ۹۸
دفعات بازدید
6
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Interrogation You will be deceived شما را در مسیر به پایان رساندن یک توطئه وحشتناک قرار می دهد و باید معماهای بزرگی را در این راه حل کنید. به عنوان یک کاراگاه پلیسی کارکشته عمل کنید و با ذهن مجرمین و متهمین آشنا شوید. ری اکشن آن ها را در ذهن داشته باشید و فراموش نکنید که مهارت های مدیریتی شما، مرز باریکی خواهد داشت و یک غفلت و اشتباه می تواند باعث تبرئه گناهکاران شود. پرونده ها را مطالعه کنید و با متعادل کردن آن ها، بالاخره به یک جواب نهایی برسید. تیم بررسی و بودجه بندی مرکز را در نظر داشته باشید و به همین منظور آن ها را در به درستی در پرونده ها پخش کنید. خودتان را برای هر نقش بازی کردنی آماده کنید. و فراموش نکنید که مجرمین چه ذهن باهوش و خطرناکی می توانند داشته باشند.

دانلود بازی Subnautica برای PC
Update v63461-CODEX

Untitled 1 12 - دانلود بازی Subnautica برای PC
Update v63461-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۴ آذر ۹۸
دفعات بازدید
6,654
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Subnautica در سبک تلاش برای بقا، جهان آزاد و کاوشگرانه است که استودیو Unknown Worlds Entertainment آن را توسعه داده و منتشر کرده است. این بازی به طور کامل از واقعیت مجازی و دو هدست HTC Vive و Oculus Rift پشتیبانی می کند. هم چنین قابلیت اجرای بازی به صورت نشسته و ایستاده نیز در واقعیت مجازی قرار گرفته است. امکان اجرای بازی به صورت گیم پد یا استفاده از کیبورد/موس نیز فراهم شده است. شخصیت اصلی بازی بعد از سقوط مرموز سفینه اش در سیاره ای بیگانه و پوشیده شده با یک اقیانوس یکپارچه فرود میاید. تنها راه برای بقا رفتن به سمت پایین است. بخش های مختلف و بسیار وسیع و عمیقی در جهان مرموز بازی Subnautica وجود دارد. جنگل های زیر آب صخره ها، غارها و صدها منطقه دیگر که هر یک نام مخصوص به خود را دارد و هنوز برای بسیاری پنهان و کشف نشده است.

دانلود بازی Super Lucky’s Tale برای PC
Update v1.5 incl DLC-CODEX

Untitled 2 3 - دانلود بازی Super Lucky's Tale برای PC
Update v1.5 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۴ آذر ۹۸
دفعات بازدید
3,328
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Super Lucky’s Tale به همراه بسته الحاقی جدید آن با نام Gilly Island به طور کامل برای کاربران ویندوز ۱۰ ورژن ۱۶۰۷ به بالا کرک شد. داستان بازی Super Lucky’s Tale در مورد روباهی به نام Lucky است که قصد دارد به قدرت‌های درونی خود دست پیدا کند و با کمک خواهر خود کتاب Book of Ages را از چنگ شخصیت پلید این بازی یعنی Jinx دربیاورد. شخصیت پلید دنیای این بازی قصد دارد با استفاده از این کتاب، حکومت دنیا را به دست بگیرد و به کارهای شیطانی خود ادامه دهد.

دانلود بازی Trailmakers برای PC
آپدیت جدید بازی The Centrifuge Update اضافه شد

1 81 - دانلود بازی Trailmakers برای PC
آپدیت جدید بازی The Centrifuge Update اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۴ آذر ۹۸
دفعات بازدید
2,358
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Trailmakers یک سیستم ساخت و ساز خلاقانه را در خود جای داده که شما را محدود نمی کنید. می خواهید ماشین، هواپیما، کشتی بسازید…یا حتی ترکیبی از این سه عنصر! همه چیز در دستان شماست و این شما هستید که قوه ی تخیل و خلاقیت خود را در ایجاد ماشین های مختلف به کار می گیرید. تنها کافیست با قابلیت کشیدن، آیتم های خود را انتخاب کنید و تمرکز خود را بر روی محصول نهایی بگذارید. شما می توانید ماشین های خود را به ماموریت های خطرناک اعزام کنید، در مسابقات چالش برانگیز شرکت کنید و یا از قابلیت های سندباکس بازی استفاده کرده و آن چیزی را بسازید که همیشه رویایش را در سر داشته اید. اگر از بازی هایی مانند Minecraft یا Kerbal Space Program لذت می برید، این بازی را از دست ندهید.

دانلود بازی This War of Mine برای PC
Update v20191213-CODEX

1 54 - دانلود بازی This War of Mine برای PC
Update v20191213-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۳ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,706
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

به مناسبت جشن پنج سالگی بازی This War of Mine تیم توسعه دهنده تصمیم گرفته اند تا نسخه ای کامل و با امکاناتی جالب تحت عنوان Final Cut را در دسترس کاربران قرار بدهند. درواقع این نسخه، یک تقدیرنامه از کسانی است که در این پنج سال همراه بازی بوده اند. نسخه Final Cut که شامل یک کاراکتر جدید، یک سناریو کلاسیک جدید و ماموریت ها و وقایع متنوع جدید در لوکیشن های شناخته شده ی بازی می باشد، به صورت رایگان در اختیار خریداران این اثر قرار خواهد گرفت. نقشه های مربوط به بخش Stories به فضای اصلی بازی منتقل شده اند و گرافیک بخش UI بازی به اولترا اچ دی ۴K UHD ارتقا یافته است. نسبت تصویر ۲۱:۹ برای AR ساخته شده و حالت جالب Vanilla نیز به بازی اضافه شده است. در حالت Vanilla شما می توانید اولین نسخه ای از بازی TWoM را که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد را مجدد تجربه کرده و خاطره های خود را زنده کنید.

دانلود بازی Song of Horror برای PC
Update 1-Episode 3

1 105 - دانلود بازی Song of Horror برای PC
Update 1-Episode 3
مطلب نوشته شده
۲۳ آذر ۹۸
دفعات بازدید
3,747
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

قسمت سوم بازی Song of Horror در ادامه نسخه پیشن عرضه شده است و در حالی ادامه پیدا می کنید که شما از یک تجربه وحشتناک در عمارت هاستلر جان سالم به در برده اید. هوشر و دنیل دو شخصیتی هستند که شما بالاخره توانستید سرنوشت شان را کشف کنید و برخی از رویدادها را به نفع خود پیش ببرید. حال در این قسمت باید به نیروهای دیگری بپیوندید و وارد اتفاقات مافوق طبیعی شوید که هیچ کس حتی انظارش را هم نداشته است. حال شما باید پرده از اسرار یک جعبه موسیقی بردارید. این جعبه آهنگ هایی می نوازد که هیچ گاه شما را رها نمی کند. شکا در کمین شما است و نمی توانید به جایی فرار کنید. ماجراها دقیقا از یک عتیقه فروشی شروع می شود و مکانی است که توسط همان سازمان مخوف در نسخه قبلی هدایت می شود. در فروشگاه فاربر با دو شخصیت دیگر آشنا خواهید شد که اریکا و رنه نام دارد. رنه افسر پلیس ایم منطقه است و در گشت زنی های خود تهدیدها و چالش های زیادی را به روی خود ..

دانلود بازی Mosaic برای PC

1 51 - دانلود بازی Mosaic برای PC
مطلب نوشته شده
۲۲ آذر ۹۸
دفعات بازدید
384
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Mosaic یک تجربه ماجرجویانه همراه را روایتی مدرن است که حدود سه الی پنج ساعت از وقت شما را خواهد گرفت. بنابراین شما باید زندگی شخصی خود را در یک شهر دنبال کنید. این شهر روز به روز در حال گسترش است و شما رفته رفته بیشتر احساس تنهایی خواهید کرد. جمعیت زیادی در این شهر زندگی می کنند و شما در یک روز طولانی با اضافه کاری در یک شرکتی مشغول به کار هستید. شما نمی توانید معنای واقعی زندگی را درک کنید و اتفاقات عجیب و غریبی در شهر برایتان رخ می دهد. همه چیز را باید تغییر دهید و نگذارید که این روند شما را دچار افسردگی کند. بدین ترتیب داستان روایی بازی شروع می شود و وارد یک تجربه تاریک سورئال می شویم.

دانلود بازی Control برای PC
آپدیت جدید Expeditions اضافه شد

header - دانلود بازی Control برای PC
آپدیت جدید Expeditions اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۲ آذر ۹۸
دفعات بازدید
3,422
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Control وجه تشابه زیادی با بازی Quantom Break داشته و داستان آن در شهر نیویورک و در آسمان خراشی به نام The Oldest House جریان دارد، جایی که شخصیت اصلی داستان یعنی Jesse Faden پس از مرگ مدیر قبلی فدرال، به عنوان مدیر جدید آن انتخاب می‌شود و قدرت‌هایی در اختیار دارد که هیچ انسان عادی از آن بهره‌مند نیست. نیرویی مرموز به نام Hiss باعث می‌شود تا مردم بر علیه یکدیگر شوند و حال این Jesse است که باید کنترل را به دست گرفته و Hiss را شکست دهد. بازی Control قرار است ماجرای سفر دختری به نام «جسی فیدن» را به ساختمانی عجیب و غریب با نام «قدیمی‌ترین خانه» دنبال کند. قدیمی‌ترین خانه، مرکز نیروهای فدرال در امریکاست و حالا هم تحت کنترل نیرویی اسرارآمیز که سازندگان تاکنون از آن با نام «هیس» یاد کرده‌اند، در آمده است. منبع و منشا پیدایش این نیرو هنوز معلوم نیست، اما گویا اهالی قدیمی این ساختمان و مخصوصاً فردی به‌نام «زاکاری ترنچ» که سِمت رئیس قبلی این مکان را بر عهده داشته، خوب از اتفاقات و جریانات اطراف باخبرند. اما ..

دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA

1 84 - دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
26,305
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی کامپیوتری The Long Dark در سبک بقا طراحی شده است و حالتی جدید Wintermute در نسخه نهایی این بازی گنجانده شده است. رافائل ون لراپ، مدیر خلاقیت و موسس استودیو هینترلند، اعلام کرد که داستان این بازی در پنج اپیزود اتفاق می‌افتد که دو اپیزود اول در تاریخ یاد شده قابل تجربه خواهد بود. لراپ گفته بود که برای توسعه دادن این بازی از رمان آخرالزمانی The Road، نوشته کورماک مک‌کارتی، الهام گرفته است. داستان این کتاب در مورد رابطه پدر و فرزندی است و داستان جدید Wintermute در مورد دو شخصیت ویل مکنزی و آسترید گرین‌وود است که یک بحران جغرافیایی در کانادا گریبانگیر آنها شده است. در دو اپیزود آغازین، بازیکنان هدایت شخصیت مکنزی را در دست می‌گیرند. به گفته سازندگان، در قسمت‌های بعدی، کاربران بازی را در نقش گرینوود تجربه خواهند کرد. گفتنی است که هر یک از قسمت‌های داستانی این بازی به مدت پنج ساعت خواهد بود.

دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX

2 68 - دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,689
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی BattleTech عنوانی اکشن و استراتژی با مبارزاتی نوبتی است که در آینده جریان دارد و استودیوی Harebrained Schemes آن را توسعه می‌دهد و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) هم زمان انتشار آن را بر عهده دارد. بشریت اکتشافات علمی بسیاری را در سال ۲۰۱۷ پشت سر گذاشته و از لحاظ تکنولوژیک بسیار پیشرفت کرده است. این پیشرفت‌ها جامعه را مجبور به ترک زمین و کوچ کردن به سیاره‌های دیگر کرده است. به موجب همین امر، پادشاهی‌های متعددی راه افتاده‌اند که در نتیجه جنگ‌های بسیاری هم شکل گرفته است. با این وجود، مهم‌ترین جنگ شکل گرفته بین پادشاهی‌ها در سال ۲۷۶۵ شکل گرفته و بازی بر روی این دوره از زمان تمرکز دارد. هسته اصلی داستان درباره کنترل کردن گروهی از مزدوران توسط بازی‌باز است که این گروه به دنبال بازگشت دیکتاتور سابق به تخت سلطنت هستند و برای رسیدن به این هدف، از ارتشی مکانیکی استفاده می‌کنند. بازی BattleTech از سال ۱۹۸۴ میلادی فعالیت خود را از بازی‌های رومیزی و ویدیویی شروع کرد و از بازی‌های معرف آن می‌توان به سری MechWarrior اشاره کرد. نسخه قبلی بازی BattleTech در ..