ماجرایی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی The Longing برای PC
Update 2-CODEX 

1 5 - دانلود بازی The Longing برای PC
Update 2-CODEX 
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
31
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Longing ترکیب غیرمعمولی از یک ماجراجویی جذاب و مفرح است. شما به‌عنوان یک سایه‌ی تنها در بازی حرکت می‌کنید و باید به آخرین پادشاهی که منطقه‌ زیرزمین را اداره می‌کند، خدمت رسانی کنید. قدرت پادشاه از بین رفته است و او برای بازیابی این قدرت به شما نیاز دارید. شما باید تا زمانی که پادشاه ۴۰۰ روز را در خواب سپری می‌کند، این کاخ زیرزمینی را هدایت کنید و سعی در کنترل افرادی داشته باشید که احتمالا برای تصاحب قدرت پادشاه دسیسه چینی خواهند داشت. در این راستا شما باید سبک بازی خود را ابتدا انتخاب کرده و سپس بدون استرس کار خود را شروع کنید. سایه‌ی داستان ما بیش از پیش احساس تنهایی می‌کند و باید هرچه سریع‌تر بتوانید ماموریت بزرگ خود را به پایان رسانید. غار را کشف کرده و ابزار لازم را از اتاق‌های مختلف زیر زمین جمع‌آوری کنید. کارگران خود را برای قدم‌زنی در راه‌روهای زیرزمین بفرستید و خودتان وظایف اساسی را برعهده گیرید.

دانلود بازی Yes Your Grace برای PC

1 9 - دانلود بازی Yes Your Grace برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
44
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Yes Your Grace در سبک مدیریت و نقش آفرینی عرضه شده است که باید در هر نوبت وارد گود شوید و راهنمایی‌ها و دستورات لازم را به افراد بدهید. شما نقش پادشاه را برعهده دارید و باید برای حل مشکلات شهروندان خود کاری بکنید. از منابع مهم استفاده کنید و هرچه بیشتر در استفاده از ابزارهای جدید برای کمک رساندن کوشا باشید. همیشه بیاد داشته باشید که منابع شما محدود هستند و باید از یک سیستم انتخاب صحیح بهره مند شوید. قلب شما برای همگان رئوف نیست و شما به‌ناچار باید در تصمیمات خود اولویت‌ها را در نظر داشته باشید. در هر نوبت فردی برای پشتیبانی به‌شما مراجعه می‌کند و سعی دارد که بهترین راهنمایی را از شما دریافت کنید. خانواده‌ی شما هم ممکن است مشکلاتی داشته باشد و برای حل آن باید به منابع خود نگاهی انداخته و اتفاقی که بعد از حل آن ایجاد می‌شود را بررسی کنید.

دانلود بازی Minoria برای PC

1 26 - دانلود بازی Minoria برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
29
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

خون و جوهر همه ی خیابان های Ramezia را گرفته… جادوگرها باید سوزانده شوند و گناهان باید تقاصشان داده شود. در بازی Minoria شما در نقش خواهر سمیلا حضور خواهید داشت و باید ارکان گناه و کفر را نابود کنید. این بازی یک اثر پلتفرمر و اکشن از استودیوی تک نفره ی Bombservice می باشد که در کارنامه ی خود، عنوان موفق Momodora را دارد. اگر شما بازی Momodora را قبلا تجربه کرده باشید، متوجه می شوید که بسیاری از جنبه های این بازی، به اثر قبلی استودیو سازنده شبیه می باشد و تنها برخی تفاوت های کوچک را شامل شده است. البته، حضور کیفیت اچ دی با ترکیب هنرمندانه ی دوبعدی با کاراکترهای جذاب، در بازی Minoria جدید بوده و به ظرافت انجام شده است.

دانلود بازی Erannorth Reborn – The War for Roverford برای PC
Update v1.053.3-PLAZA

1 27 - دانلود بازی Erannorth Reborn – The War for Roverford برای PC
Update v1.053.3-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۹ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
55
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Erannorth Reborn از آن دست آثار سندباکس و Card Game است که تمرکز شدیدی بر روی بازیسازی گیمرها بر طبق اصول Deck-Building دارد. شما می توانید حرکت ها و تمامی جزئیات کاراکتر مورد نظر خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید. هرکدام از شخصیت ها می توانند خصیصه ها، کلاس مهارتی و رفتارهای منحصر به فردی داشته باشند که طراحی آن ها کاملا بدست شماست و قطعا بر روی استفاده از آن کارت ها در گیم پلی تاثیرگذار خواهد بود. این بازی اثری از استودیو Spyridon Thalassions است که با المان های نقش آفرینی و استراتژیک شکل گرفته است. با استفاده از مکانیزم های سینرژیک می توانید کارت های خلاقانه ای برای خود تولید کنید و تمامی این امور به صورت لحظه ای اتفاق خواهند افتاد. امکان ایجاد Modهای دلخواه در سرتاسر گیم پلی بازی وجود دارد و این موضوع می تواند برای طرفداران بخش استیم وورکشاپ بسیار دلنشین باشد.

دانلود بازی PixARK برای PC
Update v1.93-PLAZA

1 1 - دانلود بازی PixARK برای PC
Update v1.93-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۷ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
7,161
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره نسخه نهایی بازی PixARK پس از گذر از دوره ی Early-Access در ۳۱ می ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شد. این بازی اثری تلاش برای بقا، جهان آزاد و سندباکس است که استودیو Snail Games USA وظیفه ی توسعه و انتشار آن را بدست داشته. بازی پیکس آرک با اقتباس از المان‌های بقای عنوان ARK: Survival Evolved و همچنین مکانیک‌های ساخت و ساز Minecraft شکل گرفته است. این بازی عناصر کلیدی متعددی را از عنوان ARK: Survival Evolved از جمله بقا، رام کردن دایناسورها قرض گرفته. این بازی شامل ویژگی‌هایی نظیر سیستم پیشرفت و شخصی‌سازی شخصیت‌ها، حضور بیش از ۱۰۰ دایناسور که قابل رام کردن و سوار شدن خواهند بود و … می‌شود.

دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای PC
نسخه کامل بازی به همراه بسته الحاقی The Fate of Atlantis اضافه شد

1 11 - دانلود بازی Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis برای PC
نسخه کامل بازی به همراه بسته الحاقی The Fate of Atlantis اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
27,308
تعداد نظرات
۹
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

گیم‌پلیِ Odyssey متشکل از ویژگی‌های مختلفی همچون سوار‌کاری، قایق‌سواری، کشتی‌رانی و نبردهای دریایی، امکان استفاده از عقاب برای شناسایی دشمنان و مناطق گوناگونِ نقشه، درخت مهارت گسترده‌ای که پیشرفت‌های‌تان در آن تاثیرات مستقیم روی مبارزات و تجربه‌ی کلی‌تان از اثر خواهند گذاشت، فرار از دست مزدوران قدرتمندی که به دلایل مختلف و با توجه به اعمال‌تان در طول مراحل اصلی و فرعی شما را دنبال خواهند کرد، المان‌های نقش‌آفرینی پررنگ‌تر از قبل و مکانیسم انتخاب دیالوگ است. پروسه‌ی سه ساله‌ی ساخت بازی، به سازندگان آن اجازه‌ی خلق دنیایی زنده‌تر از همیشه را داده است که می‌توان درون آن حس حضور درون یکی از بزرگ‌ترین تمدن‌های کهن تاریخ را لمس کرد.

دانلود بازی Human Fall Flat برای PC
آپدیت جدید Thermal اضافه شد

1 28 - دانلود بازی Human Fall Flat برای PC
آپدیت جدید Thermal اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
5,139
تعداد نظرات
۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Human Fall Flat Holiday که بسته الحاقی جدید عنوان بسیار معروف Human: Fall Flat می باشد، در اول دسامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. بازی Human: Fall Flat در سبک جذاب، مبتنی بر قوانین فیزیک و معمایی می باشد که برای اولین بار در جولای ۲۰۱۶ در شبکه استیم معرفی شد. بازی Human: Fall Flat یک اثر اکتشافی و معمایی فیزیک محور است که پایانی باز را به مخاطبانش ارایه می‌کند. باب یک انسان معمولی و بدون هیچ قدرت فرازمینی است که با ابزار‌های متفاوت می‌تواند کارهای بسیاری انجام دهد، حتی با سو استفاده از این ابزار‌ها می‌تواند کارهای عجیب بیشتری را اجرا کند. بازی Human: Fall Flat یک اثر فیزیک محور است که می‌تواند چالش‌های بسیاری برای شما به ارمغان بیاورد. رویای سقوط باب با معما‌های چالش برانگیز و آزمایش‌های طنزآمیز تجربه جذابی را می‌تواند به جا بگذارد. این بازی شما را به دنیای کارتونی زیبا و قوانین فیزیک محور دقیق دعوت می‌کند. آیا شما می‌خواهید که آن درب مرموز را باز کنید یا می‌خواهید بدانید که تا چه فاصله‌ای می‌توانید اجسام را از پنجره به بیرون پرتاب کنید.

دانلود بازی Fear the Dark Unknown برای PC
نسخه کاملا آپدیت شده Survival Edition جایگزین شد

1 124 - دانلود بازی Fear the Dark Unknown برای PC
نسخه کاملا آپدیت شده Survival Edition جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
2,696
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Fear the Dark Unknown بازیکن را به سبک ترس کلاسیک دهه نودی می برد، جایی که یک سیستم دوربین ثابت احساس حضور در محیطی بی کران به مخاطب القا می کند و موسیقی آن را به مانند یک فیلم ترسناک واقعی زنده می کند. مرگ و میر خشونت بار به همراه انواع مختلفی از دشمنان در بازی حضور دارد و می توانید از سلاح های متنوعی هم در بازی استفاده کنید. از وسایل بهداشتی داخل خانه هم می توانید استفاده کنید، اما نباید آن ها را هدر بدهید، چرا که قرارگیری در کنار دشمن آن هم بدون سلاح کار بسیار اشتباهی خواهد بود. سعی کنید پنهان شوید و وقتی دشمن شما را دید، راهی جز فرار نخواهید داشت. معماهای زیادی در داستان بازی ادغام شده است و می توانید جزئیات بیشتری را از عمارتی که در آن حضور دارید، کسب کنید. بدین ترتیب یادگیری در بازی اهمیت زیادی دارد و طرفداران ژانر ترس قطعا از این ماجراجویی راضی خواهند بود.

دانلود بازی Black Future 88 برای PC
Update v45.5-PLAZA

1 97 - دانلود بازی Black Future 88 برای PC
Update v45.5-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۴ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
2,442
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Black Future 88 یک بازی شوتر هیجان انگیز دوبعدی است که می توانید در فضای سینس پانک تجربه کنید. برجی را در بازی می بینیم که مدام باید از آن صعود کنید و تا می توانید از دشمنان خود بکشید. این صعود به صورت عمودی انجام می شود و باید قبل از اینکه قلب تان منفجر شود، موفق به صعود به بالای برج شوید. هرج و مرج و بی قانونی در بازی موج می زند و کشتار در سطح وسیعی ادامه پیدا می کند. هوش مصنوعی دشمنان شما عالی است و بنابراین چالش های زیادی را ایجاد می کنند. دشمنانی با شکل و شمایل عجیب روبه روی شما قرار می گیرند و گویا نسخه دیگری از یک تجربه دهه هشتادی را به شما تحویل می دهند. جهان در حال بازگشت از یک فاجعه هسته ای است و تا رسیدن به آن زمان نباید دست از مبارزه بدارید.

دانلود بازی Creepy Tale برای PC

1 120 - دانلود بازی Creepy Tale برای PC
مطلب نوشته شده
۱۳ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
168
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Creepy Tale با برادر خود قدم خواهید زد و یک‌باره همه‌چیز به وحشت تمام عیار تبدیل می‌شود. قهرمان ما رویدادهای وحشت‌آور زیادی را به چشم می‌بیند و برادر شما در این بین ربوده می‌شود. شما مجبور می‌شوید که در جنگلی شوم پر از موجودات خطرناک و عجیب و غریب قدم بزنید و به‌دنبال برادر خود باشید. در راه جنگل معماهای زیادی وجود دارد که باید حل کنید و سعی کنید که گرفتار اتفاقات بد جنگل هم نشوید. سعی کنید که برادر خود را نجات دهید و کم کم داستان‌های تاریک جنگل را هم تجربه کنید. این مکان کم کم به محلی برای عبور و مرور موجودات خطرناک تبدیل می‌شود و اتفاقات شرور همه‌جا را فرا می‌گیرد. شاید شما خواهید بود که خواهد توانست این ماجراها را بالاخره حل کند و پرده از اسرار همه چیز بردارد.