دانلود بازی Tetris Effect برای PC
Update v1.3.2-ANOMALY

Update v1.3.2-ANOMALY
مطلب نوشته شده
۱۶ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
5,019
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

مکانیزم اصلی بازی Tetris Effect همان مکانیزم آشنا و قدیمی تتریس است. اما موردی که این بازی را از تمام بازی‌های تتریس دیگر متمایز می‌کند، جلوه‌های بصری و موسیقی آن است. تلفیق مکانیزم جواب پس‌داده تتریس به همراه جلوه‌های بصری‌ای که واقعا توانایی این را دارند که هوش را از سر گیمر بربایند به همراه قطعات موسیقی پویایی که با نحوه بازی گیمر تغییر می‌کنند، تجربه‌ای برای بازیکن‌ها به ارمغان می‌آورد که نظیر آن در بازی‌های دیگر بسیار کم دیده شده است. در ابتدای بازی، گیمر توانایی این را دارد که بین دو حالت Jouney و مودها، یکی را انتخاب کند. بخش جرنی تتریس افکت، در حقیقت همان بخش اصلی بازی است که در آن باید با طی کردن مراحل مختلف، ضمن به‌دست آوردن بالاترین امتیاز سعی کنید تا مراحل بعدی را آزاد کنید. این بخش در سه درجه سختی قابل بازی است و نکته بسیار جالب در رابطه با آن این است که برای باز کردن تمام مراحل در تمام درجه سختی‌ها، گیمر باید تمام مراحل را با همان درجه سختی مورد نظر به اتمام برساند. شالوده اصلی بازی ..

دانلود بازی Brothers A Tale of Two Sons برای PC
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۸ بهمن ۱۴۰۰
دفعات بازدید
6,230
تعداد نظرات
۵
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

دو برادر بدون نام که در بازی Brothers a Tale of two Sons فقط با نام برادر بزرگ و برادر کوچک شناخته می شوند هدف مشترکی را دنبال می کنند. پیدا کردن علاجی برای بیماری مرموز پدرشان. این دو برادر که از روستای کوچک خود به بیرون زده اند و وارد دنیایی شبیه کتاب داستان شده اند، تنها سلاحشان ذهن آنهاست و فقط کمک همدیگر را دارند، اگر فکر می کنید که بازی Brothers a Tale of two Sons یک بازی مشارکتی است که هر یک از برادرها را یک نفر کنترل می کند سخت در اشتباهید. این بازی چیزی فراتر از آن است، در حقیقت بازیکن به طور همزمان هر دو برادر را کنترل می کند و هر برادر با حرکت یکی از Thumbstick های دسته کنترل می شوند، به خاطر همین که هر دو دست مشغول کنترل این Thumbstick ها هستند و دیگر زدن دکمه دیگر بسیار سخت می شود، در این بازی کارهایی نظیر گرفتن لبه یا کارهای مشابه هم تنها با همان Thumbstick ها امکان پذیر است.

دانلود بازی Kentucky Route Zero برای PC
نسخه دارای تمامی Actها و آپدیت ها تا 30 ژانویه 2020

نسخه دارای تمامی Actها و آپدیت ها تا 30 ژانویه 2020
مطلب نوشته شده
۶ اسفند ۱۳۹۸
دفعات بازدید
5,729
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Kentucky Route Zero در شبی رو به تاریکی و در جاده‌های مارپیچِ خشکِ خلوتِ و سوت‌و‌کور کنتاکی شروع می‌شود. زوزه‌ی ملایم نسیم در تلاقی با صدای خش‌خش موتور کامیونی کهنه و ماشین‌های رهگذری که هرازگاهی-ویژژژ- طول جاده را با سرعت پشت سر می‌گذارند، تنها چیزهایی است که شنیده می‌شود. در میان آخرین پرتوهای قرمزِ خورشید، سایه‌ی ساختمان یک پمپ بنزینِ دورافتاده در وسط کویر، هرگمشده‌ای را مثل فانوس دریایی به خود جلب می‌کند. مثل اینکه ما هم گم شده‌ایم و تنها راه یافتن مسیر، راندن این کامیون کهنه به سوی آن مجسمه‌ی اسبِ عظیم و مجلل است. شبِ «جاده‌ی صفر کنتاکی» هم خیلی بی‌آلایش، معمولی و با سقوط خورشید به پشت کوه کلید می‌خورد. اما غافل از اینکه کافی است به پیشروی در این شاهکارِ جمع‌و‌جور عجیب ادامه دهید تا به مرور و اندک‌اندک مورد اصابتِ موج‌های خروشان سورئالیسم بازی قرار بگیرید و ناگهان صورتِ خودتان را خیس از قطرات اشک پیدا کنید. «جاده‌ی صفر کنتاکی»، با تق‌تق قدم‌های مردی روی آسفالت آغاز می‌شود و ناگهان چنان شدید شما را به درون شب‌اش می‌کشد که رهایی از آن غیرممکن ..

دانلود بازی DERU The Art of Cooperation برای PC
Update v1.1.0-PLAZA

Update v1.1.0-PLAZA
مطلب نوشته شده
۱۲ آذر ۱۳۹۸
دفعات بازدید
3,538
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

با تجربه بازی DERU The Art of Cooperation می توانید با یک نفر دیگر تیم شوید و برعلیه های نیروهای روشنایی و تاریکی برخیزید. این بازی شما را تاکتیک آشنا می کند و باید بتوانید از بین این روشنایی های سفید و تاریکی های سیاه عبور کنید و در نهایت مراحل پازل مانند را به پایان برسانید. چون بازی دونفره است، می تواند حس و حال خوبی به شما منتقل کند و در نهایت به شکل اعتیادآوری شما را با بازی آشنا کند. برای موفقیت شما باید با دوست خود ارتباط برقرار کنید و با برنامه ریزی به پیش ببرید. باید با هماهنگی نقاط را عبور کنید و زمانبندی مناسبی هم برای عبور داشته باشید. باید هوش خود را با هم ترکیب کنید تا در نهایت به یک روش مناسب برای رسیدن به موفقیت برسید. مهارت های شما با کنار هم دیگر قرار گرفتن شکوفا می شود و مطمئن باشید که به شکل تک نفره، کاری از پیش نخواهید برد.

دانلود بازی Classic Sudoku برای PC

مطلب نوشته شده
۷ آذر ۱۳۹۸
دفعات بازدید
2,251
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

علاقه مندان به سودوکو می توانند با بازی Classic Sudoku همراه شوند و آمادگی خود را برای حل این نوع جداول بسنجند. بازی توسط دو توسعه دهنده ساخته شده است و می توانید مجموعه ای از معماهای سودوکو عالی را تجربه کنید و طیف گسترده ای از مراحل سخت را گذر کنید. بازی مراحل متنوعی دارد و در تعداد مختلف می توانید به چالش دعوت شوید. با دوستان خود بازی کنید و برای حل موثر معماها، از تکنیک های حاضر استفاده کنید. بازی طوری پیش می رود، که این تکنیک ها برای شما تداعی می شود و می توانید آن ها را یاد بگیرید. آزمون های بازی را برای آموزش بگزرانید و بعد خواهید دید که چطور براحتی می توانید سخت ترین سودوکوها را حل کنید. معماهای بازی پیشرفته تر می شوند و طراحی حساسی روی آن ها صورت گرفته است. شما حتی می توانید از روش های بصری برای حل استفاده کنید که بازی را از حالت معمایی و ریاضی خود خارج می کند. اما شما محدود نخواهید بود.

دانلود بازی Q.U.B.E. 2 برای PC
بسته الحاقی جدید Aftermath اضافه شد

بسته الحاقی جدید Aftermath اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۶ مهر ۱۳۹۸
دفعات بازدید
5,077
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه دوم بازی Q.U.B.E. در ادامه نسخه اول می باشد که عنوانی بسیار معروف اول شخص و معمایی بود. کرک نهایی CODEX برای بازی Q.U.B.E. 2 به محض انتشار آن در شبکه استیم، در دسترس کاربران قرار گرفت. کاربران در بازی Q.U.B.E. 2 هدایت کاراکتری با نام آملیا کراس را بر عهده می‌گیرند که در واقع یک باستان‌ شناس است. وی پس از یک اتفاق، خود را در دنیایی پیدا می‌کند که از آن هیچ اطلاعی ندارد. در جریان بازی، کاربران می‌توانند کنترل محیط پیرامون خود را در دست بگیرند و تغییراتی روی آن اعمال کنند. بازی مذکور شامل ۱۱ قسمت مختلف با بیش از ۸۰ معمای متنوع می‌شود.

دانلود بازی Dungeon Of Dragon Knight برای PC

مطلب نوشته شده
۷ شهریور ۱۳۹۸
دفعات بازدید
1,603
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Dungeon Of Dragon Knight بر اساس یک سیستم شبکه ای توسعه داده شده است و گیم پلی بسیار ساده ای دارد. در این سیستم جادویی باید در سیاه چال ها قدم بزنید و ماموریت خود را شناسایی کنید. در این سیاه چال ها راه آهنی را می بینید که به صورت هزارتو به همه جا راه دارد و موتور Unity کمک کرده است که تجربه ای نزدیک به واقعیت را در این سیاه چال ها تجربه کنید. در داستان بازی شما در نقش ۴ شخصیت اصلی قرار می گیرید که توسط اورک ها موردحمله واقع شده اند. شما به جنگل ناشناخته ای سفر می کنید و ناگهان یک جادوگر مقابل شما ظاهر می شود. او شما را به خانه ای راهنمایی می کنید که نه غذایی در ان پیدا می شود و نه آبی. قبل از ورود به این خانه از یک غار عبور می کنید و سلاح های جادویی موردنیاز خود را بدست می آوردی. یادداشت هایی در مسیر وجود دارد که شما را راهنمایی می کند و باید با استفاده از آن ها از درهای جهنم به دور ..

دانلود بازی Unravel Two برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ شهریور ۱۳۹۷
دفعات بازدید
7,790
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

گروه CODEX موفق به شکستن سیستم امنیتی بسیار سخت Origin + Denuvo شد که بسیار پیچیده تر از کلاینت استیم می باشد. بازی Unravel Two اولین اثر از این گروه می باشد که تحت پلتفرم اوریجین کلاینت کرک شده است. نسخه دوم Unravel تجربه فوق‌العاده‌ای نیست، اما ساخته‌ای به شمار می‌رود که قطعا، ارزش بازی کردن را دارد. اگر نسخه اول بازی Unravel را تجربه کرده باشید، می‌دانید که در این بازی یک شخصیت کاموایی قرمز رنگ را کنترل می‌کنیم و معما‌های بازی هم با توجه به همین ماهیت کاموایی شخصیت حل می‌شوند. در بازی Unravel Two مجددا با این شخصیت که یارنی نام دارد همراه می‌شویم اما این وسط، یک تفاوت بزرگ هم در بازی وجود دارد؛ یارنی دیگر تنها شخصیت حاضر در بازی نیست و این بار، یک یارنی آبی رنگ هم او را همراهی می‌کند. در واقع، هسته اصلی گیم‌پلی بازی Unravel 2 بر پایه همکاری این دو شخصیت پی‌ریزی شده است و این مساله، تفاوت اصلی نسخه دوم Unravel با قسمت قبلی است. همچنین به لطف حضور دو شخصیت، بازی از حالت Co-Op هم پشتیبانی می‌کند که ..

دانلود بازی Molecats برای PC

مطلب نوشته شده
۸ شهریور ۱۳۹۷
دفعات بازدید
1,920
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Molecats یک بازی معمایی و ماجراجویانه است که در آن شما به صورت غیرمستقیم به کنترل کاراکترها می پردازید. استودیو Vidroid وظیفه توسعه و انتشار این بازی را داشته است. Molecats درواقع گونه ای از گربه ها با خال های سیاه هستند که علاقه ی زیادی به قارچ ها، پرسه زدن و ماجراجویی از هر نوعش دارند. Molecat ها وقت خود را به کاوش غارهای اطرافشان و جمع آوری قارچ ها و اشیاء قیمتی صرف می کنند؛ و البته در این مسیر معمولا گم می شوند. هدف شما در بازی Molecats بر روی راهنمایی این گربه ها و کنترل شرایط محیطی می باشد. شما باید مسیرها را تغییر داده و برای آن ها هموار سازید تا بتوانند از غارها خارج شوند. اما در مسیر Molecats تعداد زیادی تله و هیولاهای ترسناک وجود دارند که جان این گربه ها را به خطر می اندازند.

دانلود بازی Super Bomberman R برای PC

مطلب نوشته شده
۲۸ خرداد ۱۳۹۷
دفعات بازدید
4,120
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه بازسازی شده عنوان Super Bomberman R برای کنسول های نسل هشتمی و PC دارای یک کاراکتر خاص برای هر پلتفرم می باشد. در بازی، کاربران پلی‌استیشن ۴ به رچت از مجموعه Ratchet and Clank، کاربران ایکس‌باکس وان به کاراکتر مستر چیف از مجموعه بازی‌های Halo و کاربران استیم به شخصیت P-Body از سری بازی‌های پورتال دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش خرید می‌کنند و همچنین خریداران نسخه Shiny Edition مجموعه ۸ Shiny Bomberman Brothers و Golden Vic Viper Bomber را دریافت خواهند کرد. Bomberman بازگشته است و از همیشه قدرتمندتر است. خود را برای مبارزه در نقشه‌های قدیمی به همراه تعدادی نقشه جدید فوق‌العاده به همراه گرافیک و مکانیک کاملا جدید، آماده کنید. اکنون شما می‌توانید هر زمانی که دوست داشتید، با دوستان خود در سرتاسر دنیا به بازی بپردازید. حرف R خاطرات زیادی را برای تیم توسعه دهنده کونامی به یاد می‌آورد، دورانی که بازی را فقط با یک حرف می‌شناختیم و معنای زیادی را در خود جای می‌داد. این حرف نشان دهنده کلمات بازگشت و تولدی دوباره (Returns and ..