شبیه سازی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Stronghold Warlords برای PC
GOG_v1.2.20469

1 31 - دانلود بازی Stronghold Warlords برای PC
GOG_v1.2.20469
مطلب نوشته شده
۱۸ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
8,513
تعداد نظرات
۴
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شما برای اولین بار در بازی Stronghold Warlords این امکان را خواهید داشت که لردهای خود را در سرتاسر میدان نبرد به استخدام خود درآورده و آن‌ها را راهی میدان کنید. شما می‌توانید همه‌ی آن‌ها ارتقا داده و با فرمان خود، فرماندهی جنگ را برعهده بگیرید. شما در بازی قدرت استراتژیکی خواهید داشت و می‌توانید امتیازات منحصربه‌فردی در طول این نبردها داشته باشید. ویژگی‌ها و توانایی‌های شما رفته رفته گسترش پیدا می‌کند و می‌توانید از همه‌ی آن‌ها در صنعتی که در بازی راه انداخته‌اید، استفاده کنید. باید در بازی مرزهای خود را تقویت کرده و سلاح‌های جدیدی را برای تیم حمله خود فراهم کنید. هرکدام از ماموریت‌های بازی دارای مبارزات خاصی هستند و این بار قرار نیست که تکرار در بازی جایی داشته باشد.

دانلود بازی The Tenants برای PC
GOG_v0.552b

1 6 - دانلود بازی The Tenants برای PC
GOG_v0.552b
مطلب نوشته شده
۱۸ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
2,499
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی The Tenants باید تصمیم بگیرید که با کدام یک از کمپانی‌ها، قصد تجارت دارید. به موقعیت‌های مختلف در این راستا واکنش نشان خواهید داد و می‌توانید پیش بینی‌های لازم را از احتمال همکاری با آن‌ها داشته باشید. شما باید نسبت به خطرات مختلف واکنش نشان داده و استراتژی خود را برای موفقیت بیشتر تغییر دهید. می‌توانید هشیار عمل کرده و بهترین عملکرد خود را در بازی داشته باشید. شما می‌توانید آپارتمان‌های خود را طراحی کرده و جلوه‌ی بهتری به آن‌ها بدهید. رنگ آمیزی آن‌ها را نوسازی کرده و مبلمان جدیدی را خریداری کنید. حتی می‌توانید تنها کف آپارتمان را عوض کرده و در هزینه‌های خود زیاده روی نکنید. هرچه قدر که آپارتمان بهتر به نظر برسد، درآمد بیشتری از آن شما خواهد شد. در بازی The Tenants می‌توانید برای دستیابی به حداکثر سود ممکن، هوشمندانه سرمایه گذاری کنید. مراقب بهترین معامله‌ها باشید و سعی کنید که در فرصت مناسب از اعتصاب و قدرت آن استفاده کنید. در معاملات خطرناک، طرف ایمن ماجرا را گرفته و اجازه ندهید که سرمایه‌ی شما از بین برود. با صاحبخانه بودن می‌توانید خودتان ..

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord v.e1.5.9 برای PC
نسخه کاملا جدید بازی به v.e1.5.9 اضافه شد

1 10 - دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord v.e1.5.9 برای PC
نسخه کاملا جدید بازی به v.e1.5.9 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۸ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
12,192
تعداد نظرات
۶
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Mount and Blade II Bannerlord یک بازی نقش آفرینی با المان‌های سندباکس است که توسط استودیو تیل‌ورلدز اینترتینمنت ساخته می‌شود. افرادی که نسخه اول این بازی را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که در آن گیمر کارش را به عنوان یک شخصیت ساده آغاز می‌کند و در ادامه می‌تواند با کار‌هایی چون تجارت یا جمع کردن لشکر و غارت کردن روستا‌ها و شهر‌ها، نامی برای خودش دست و پا کند. یکی از ویژگی‌های خاص این بازی نبرد‌های آن است که معمولا در مقیاس بسیار بزرگی جریان دارند و در آن‌ها شاهد جنگیدن تعداد زیادی سرباز با یکدیگر هستیم.

دانلود بازی Strategic Mind Blitzkrieg برای PC
نسخه PLAZA جایگزین شد

1 2 - دانلود بازی Strategic Mind Blitzkrieg برای PC
نسخه PLAZA جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۱۶ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
4,172
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Strategic Mind Blitzkrieg یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبت که شما با محیطی مدرن و گیم‌پلی جدید آن را تجربه خواهید کرد. بازی تجربه آثار قدیمی در سبک استراتژیک را برای‌تان تداعی خواهد کرد و می‌توانید به‌عنوان بخشی از نیروهای مسلح آلمان در بازی حضور داشته باشید. نقش شما درواقع غلبه بر شانس غیرقابل تصورتان در برابر ناکامی‌ها است و باید در تلخ‌ترین نبردهایی که رخ می‌دهد، پیروزی کسب کنید. بازی با دقت زیادی روی جزئیات استوار شده است و تیمی روی آن کار کرده‌اند که علاقه زیادی به وقایع جنگ جهانی دوم داشته‌اند. در این بازی صحنه‌های سینماتیک خوبی را می‌بینیم که غوغای جنگ را به‌صورت کامل برای‌تان تداعی می‌کند. حوادث زیادی در بازی روی می‌دهد که همگی روی اهداف شما تمرکز پیدا کرده است. شما باید سناریواهی مختلف را با جزئیات مورد بررسی قرار داده و با شخصیت‌های مختلفی همچون هاینس گادریان، فرانز هالدر و ویلیام کاناریس، روبرو شوید.

دانلود بازی Root – The Riverfolk Expansion برای PC

1 7 - دانلود بازی Root – The Riverfolk Expansion برای PC
مطلب نوشته شده
۱۶ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
107
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Root برحسب یک بازی رومیزی توسعه داده شده است و شما را به جنگلی می‌برد که نبرد و تجارت در آن جریان دارد. این بازی ماجراجویی‌های هیجان انگیزی را به همراه خواهد داشت و می‌توانید با ۲ یا ۴ نفر دیگر هم رقابت کنید. جنگل کم کم وسیع‌تر خواهد شد و شما باید مدیریت بهتری روی عملکرد خود داشته باشید. بازی دارای شخصیت شیطان صفتی است که جنگل را تصرف کرده است و قصد دارد که ثروت خود را بیشتر کند. او بسیاری از موجودات جنگل را احاطه کرده و شما از طریق متحد کردن تمام گروه‌ها، به سلطه وی پایان دهید. این کار می‌تواند سخت باشد، اما برای براندازی حکومت، باید تمام تلاش خود را در جهت تصرف مسیرهای جنگلی انجام دهید. بازی Root فرماندهی نبرد را به شما داده است و باید بتوانید جناحینی را برای خود انتخاب کرده و از آن‌ها برای انجام ماموریت‌ها کمک بگیرید. سرنوشت جنگل در دستان شما قرار دارد و این بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند در نهایت در کدام گروه حضور داشته باشند. سعی کنید مهارت‌های خود را افزایش داده و ..

دانلود بازی Europa Universalis IV برای PC
بسته الحاقی جدید Leviathan اضافه شد

Ok 4 - دانلود بازی Europa Universalis IV برای PC
بسته الحاقی جدید Leviathan اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۵ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
8,017
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

د‌ر بازی‌های سبک استراتژی کلان، اتفاقات بسیار کلی به نمایش د‌ر می‌آید‌. د‌ر بیشتر بازی‌های این سبک از جمله بازی Europa Universalis IV همه چیز روی نقشه نمایش د‌اد‌ه می‌شود‌. حرکت لشکریان، مباد‌لات تجاری، ارسال سفرا و یا تصمیمات اجتماعی، اگر چه هر یک جزئیات فراوانی د‌ارند‌ اما به شکل کلی و با استفاد‌ه از آیکن‌های نسبتا ساد‌ه روی نقشه نمایش د‌اد‌ه می‌شوند‌. بازی Europa Universalis IV وقایع تاریخی سال‌های ۱۴۴۴ تا ۱۸۲۱ میلاد‌ی را به تصویر می‌کشد‌. د‌ر واقع بازی تکرار عینی تاریخ نیست و صرفا نام‌ها، مرز کشورها و انیمیشن‌های معد‌ود‌ بازی از این بازه زمانی خاص الهام گرفته‌ شد‌ه‌اند‌.

دانلود بازی The Long Dark برای PC
آپدیت جدید PLAZA_v1.94 اضافه شد

2 101 - دانلود بازی The Long Dark برای PC
آپدیت جدید PLAZA_v1.94 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۵ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
29,184
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی کامپیوتری The Long Dark در سبک بقا طراحی شده است و حالتی جدید Wintermute در نسخه نهایی این بازی گنجانده شده است. رافائل ون لراپ، مدیر خلاقیت و موسس استودیو هینترلند، اعلام کرد که داستان این بازی در پنج اپیزود اتفاق می‌افتد که دو اپیزود اول در تاریخ یاد شده قابل تجربه خواهد بود. لراپ گفته بود که برای توسعه دادن این بازی از رمان آخرالزمانی The Road، نوشته کورماک مک‌کارتی، الهام گرفته است. داستان این کتاب در مورد رابطه پدر و فرزندی است و داستان جدید Wintermute در مورد دو شخصیت ویل مکنزی و آسترید گرین‌وود است که یک بحران جغرافیایی در کانادا گریبانگیر آنها شده است. در دو اپیزود آغازین، بازیکنان هدایت شخصیت مکنزی را در دست می‌گیرند. به گفته سازندگان، در قسمت‌های بعدی، کاربران بازی را در نقش گرینوود تجربه خواهند کرد. گفتنی است که هر یک از قسمت‌های داستانی این بازی به مدت پنج ساعت خواهد بود.

دانلود بازی Medieval Dynasty برای PC
GOG_v0.5.0.3

1 27 - دانلود بازی Medieval Dynasty برای PC
GOG_v0.5.0.3
مطلب نوشته شده
۱۲ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
5,660
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Medieval Dynasty در اروپای قرون وسطی جریان دارد، جایی که اشراف و روحانیون بر آن حکومت می‌کنند و تجارت بین ملت‌ها نیز موجب رونق اقتصادی شده است. البته حسادت، بی‌اعتمادی و طمع نیز در این بین وجود دارد و درگیری‌های نظامی در همه جای سرزمین دیده می‌شود. قاره‌ها مدام در حال تغییر هستند و در سلسله‌ای که وجود دارد، شما در نقش یک جوان باید ماموریت‌های خود را انجام دهید. در ابتدا باید با موفقیت فرار کرده و سرنوشت خود را به‌دست بگیرید. باید تنهایی به‌دل راه زده و تجربه‌ی بالایی در رسیدن به مهارت استادی کسب کنید. بسیاری از مهارت‌ها را خودتان در راه و ماموریت‌های خود کسب خواهید کرد و می‌توانید دوام و پیشرفت خود را برای رهبری یک ملت ادامه دهید. همه چیز به شما بستگی دارد و عمده فعالیت‌های شما در زمینه جمع‌آوری منابع، ساخت و ساز واسیل مختلف و احداث ساختمان‌هایی برای رفاه مردم خود خواهد بود. بازی Medieval Dynasty از یک گیم‌پلی منحصربه‌فرد برخوردار است و در بسیاری از ژانرها جریان آن را خواهیم دید. زمستان‌های سخت و وقایع غیرمنتظره در انتظار ..

دانلود بازی Green Hell برای PC
Update v2.0.5-CODEX

ظظ - دانلود بازی Green Hell برای PC
Update v2.0.5-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۲ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
18,361
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

قبل از هرچیز باید بدانید که بازی Green Hell کمی متفاوت با دیگر بازی‌های مستقل بوده و از محیطی تقریبا باز و المان‌های متفاوتی بهره می‌برد که معمولا آن‌ها را کمتر در عناوین Indie می‌بینیم. اگر Green Hell را تهیه کرده‌اید و یا چنین قصدی دارید، باید بدانید که شما با یک شبیه ساز بقا رو به رو هستید. به طور خلاصه شما در Green Hell باید بتوانید در محیطی باز زنده بمانید و علاوه بر رفع نیازهای طبیعی، خود را از خطرات مختلف نیز حفظ نمایید. به عنوان یک مرد جوان باید بتوانید در یک جنگل خطرناک با تشنگی، بیماری، حیوانات وحشی و غیره مقابله کرده و جان سالم به در ببرید. شما به عنوان مردی جوان بازی Green Hell را از جایی آغاز می‌کنید که به همراه همسر خود پا به یک جنگل گذاشته و در ابتدای کار باید بخش آموزشی را پشت سر بگذارید. در واقع بازی به شما آموزش می‌دهد که چگونه بازی کنید و چه کارهایی می‌توانید انجام دهید. اولین آموزش شما صحبت کردن و انتخاب گزینه است که البته به نظر نمی‌رسد در روند ..

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC
Update v1.0.7789.26916-CODEX

4 69 - دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC
Update v1.0.7789.26916-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۲ اردیبهشت ۰۰
دفعات بازدید
4,393
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Endzone A World Apart در سال ۲۰۲۱ جریان دارد، جایی که تروریست‌ها نیروگاه‌های هسته‌ای سرتاسر جهان را منفجر کرده‌اند و جهان هم‌اکنون در آشفتگی کامل به سر می‌برد. فقط تعداد کمی از افراد توانسته‌اند که به زیرزمین‌های امن رفته و خودشان را نجات دهند. این زیرزمین‌ها Endzone نام داشته و جایی برای نجات بوده است. حال صد و پنجاه سال از این اتفاق می‌گذرد و انسان توانسته است که دوباره به سطح زمین بازگردد. شما در این بازی فرمانده میدان خواهید بود و باید محیط بسیار خصمانه‌ای از رادیواکتیو که به باران‌های آلوده نیز گرفتار شده است را به محیطی پاکیزه تبدیل کرده و به‌عنوان یک رهبر خودتان را اثبات کنید. وظیفه‌ی شما ایستادگی در برابر گروه‌هایی است که قصد شورش دارند و از تمدن بشر محافظت نمی‌کنند. تغییرات آب و هوایی شدیدتر شده است و شما باید بتوانید در برابر همه‌ی این موانع ایستادگی لازم را داشته باشید. بیش از ۵۰ سال است که ساختمان‌ها شروع به ساخته شدن کرده‌اند و زمین‌های خصمانه‌ را به شهرک‌های کوچکی برای زندگی کردن تبدیل می‌کنند. این روند کمی کند است ..