دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی DEADCRAFT برای PC

مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
585
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی DEADCRAFT پیچ و تاب جدیدی از سبک اکشن بقا را ارائه می‌کند و قرار بر این است که با محوریت زامبی این بازی را ادامه دهید. دنیایی را می‌بینیم که ویروس کشنده‌ای در آن جریان دارد و نیمی از زامبی‌ها را تنها باید با یک تبر نابود کنید. شما باید در بین انبوهی از اروح زنده مانده و با به دست آوردن سلاح، زامبی‌ها را نابود کنید. متحدین و دشمنان خود را شناسایی کنید، چرا که تنها راه شما برای زنده ماندن در چنین آخرالزمانی، احاطه کامل به محیط و مراقبت از خود و گروه‌تان است. می‌توانید از قدرت‌های ویرانگر خود در برابر زامبی‌ها استفاده کنید. اجساد دشمنان را قطعه قطعه کرده و اجازه ندهید که دوباره زنده شوند.

دانلود بازی Umurangi Generation Special Edition برای PC

مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
272
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Umurangi Generation Special Edition یک تجربه اول شخص مبتنی بر عکاسی است که در آینده‌ای با محیط رترو جریان دارد. ما در سرزمینی زندگی می‌کنیم که بحران قریب الوقوعی در حال رخ داده است و شهرهای بزرگ را نیز محصور کرده است. شما باید با سازمان ملل متحد، ارتش و مکانیزم قدرتمندی را برای دفاع در برابر تهاجم بیگانگان ایجاد کرده و آن‌ها را مستقر کنید. می‌توانید از جت‌های جنگنده که از بالای سرتان می‌آید استفاده کرده و ماموریت خود را جلو ببرید. صدای تیراندازی مداوم و سربازان مجروح شنیده می‌شود و با چشمام خود هم اتفاقاتی را خواهید دید که بیش از پیش روی زندگی روزمره افراد ساکن تاوارنگا تاثیر می‌گذارد.

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC
FitGirl _ v1.1.8172.31754

FitGirl _ v1.1.8172.31754
مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
8,101
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Endzone A World Apart در سال ۲۰۲۱ جریان دارد، جایی که تروریست‌ها نیروگاه‌های هسته‌ای سرتاسر جهان را منفجر کرده‌اند و جهان هم‌اکنون در آشفتگی کامل به سر می‌برد. فقط تعداد کمی از افراد توانسته‌اند که به زیرزمین‌های امن رفته و خودشان را نجات دهند. این زیرزمین‌ها Endzone نام داشته و جایی برای نجات بوده است. حال صد و پنجاه سال از این اتفاق می‌گذرد و انسان توانسته است که دوباره به سطح زمین بازگردد. شما در این بازی فرمانده میدان خواهید بود و باید محیط بسیار خصمانه‌ای از رادیواکتیو که به باران‌های آلوده نیز گرفتار شده است را به محیطی پاکیزه تبدیل کرده و به‌عنوان یک رهبر خودتان را اثبات کنید. وظیفه‌ی شما ایستادگی در برابر گروه‌هایی است که قصد شورش دارند و از تمدن بشر محافظت نمی‌کنند. تغییرات آب و هوایی شدیدتر شده است و شما باید بتوانید در برابر همه‌ی این موانع ایستادگی لازم را داشته باشید. بیش از ۵۰ سال است که ساختمان‌ها شروع به ساخته شدن کرده‌اند و زمین‌های خصمانه‌ را به شهرک‌های کوچکی برای زندگی کردن تبدیل می‌کنند. این روند کمی کند است ..

دانلود بازی American Truck Simulator برای PC
بسته الحاقی جدید International 9900i DLC اضافه شد

بسته الحاقی جدید International 9900i DLC اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
24,422
تعداد نظرات
۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی American Truck Simulator ساخته جدید استودیو اس‌سی‌اس‌ سافت‌ور یک شبیه‌ساز تریلی‌ و کامیون است. وظیفه شما در این بازی رساندن محموله های ارسالی از نقطه‌ای‌ در آمریکا به نقطه دیگری در این کشور است. جاده‌های بازی نیز با جزئیات بسیار زیادی ساخته شده‌اند و بسیاری از اماکن و جاده‌های معروف آمریکا در بازی وجود دارند. همچنین کامیون‌ها و تریلی‌هایی از معروف‌ترین کارخانه‌های آمریکایی این وسایل نقلیه عظیم‌الجثه در بازی قرار داده شده است. از ویژگی‌های بازی می‌توان به قابلیت پشتیبانی‌ از کنترلر، پشتیبانی‌ از هدست‌های واقعیت مجازی، طراحی مرحله و اچیومنت‌های استیم اشاره کرد. جاده ها و شهرها در بازی به صورت کاملا حرفه ای و واقع گرایانه طراحی شده است بطوری که احساس رانندگی کامیون های سنگین را در آمریکا به شما منتقل می کند و این توانایی را دارد که ساعت ها شما را مشغول به خود کند.

دانلود بازی Bassmaster Fishing 2022 برای PC

مطلب نوشته شده
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
129
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Bassmaster Fishing 2022 یک تجربه عالی و رقابتی پیرامون ماهی‌گیری است و می‌توانید محتواهای بسیار جذابی را همراه با آن تجربه کنید. رویدادهای متنوعی در این بازی جریان دارد و با عملکرد خود می‌توانید حامیان مالی بیشتری را به سمت خود جذب کنید. در این بازی تنظیمات رویایی رو می‌توانید برقرار کرده و با تجهیز شدن به بهترین امکانات، ماهی‌های بزرگ و بزرگ‌تر را صید کنید. برای اولین‌بار می‌توانید در هشت مکان کاملا جدید به ماهی‌گیری پرداخته و از همه بازیکنان دیگر سرتر باشید. می‌توانید پیشرفت کرده و قهرمان رویدادهای بازی شوید. هرچه قدر که وزن ماهی‌های شما بیشتر باشد، سرتر خواهید بود.

دانلود بازی Teardown برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
244
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Teardown اول از هرچیزی در مورد تخریب است. باید در آن از کلبه‌های چوبی گرفته تا دیوارهای بتنی را خراب کرده و به سراغ راهروهای فلزی و گچی بروید. همه چیز را می‌توانید با پتک نابود کرده و با پیشروی بیشتر، ابزارهای بیشتری برای نابودسازی پیدا کنید. شما به روش‌های شگفت انگیزی می‌توانید مراحل بازی را دنبال کرده و نمایش خیره کننده‌ای از مهارت‌های فنی خود به نمایش گذارد. خلاقانه‌ترین مراحل در این بازی جمع شده است و این شما هستید که باید مهارت خود را به نمایش گذاشته و خراب‌کاری را در سطحس باورنکردنی در بازی پیاده‌سازی کنید. روش‌های خراب‌کاری در این بازی رفته رفته گسترده‌تر خواهد شد. این بازی از همان ابتدا نشان می‌دهد که سرگرم کننده بوده و مجموعه‌ای سطوح را برای نشان دادن نبوغ سازندگان بازی به شما نشان می‌دهد. برخی از ابزارهای بازی نیاز به یادگیری دارد و حتی میزان استفاده از آن نیز محدود است. اما چکش ساده‌ای که دارید، نامحدود بوده و در هر شرایطی به درد شما خواهد خورد. مجموعه‌ای از مشعل‌ها را هم در بازی می‌بینیم که در کنار تفنگ‌های ..

دانلود بازی Kapital Sparks of Revolution برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
231
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Kapital Sparks of Revolution یک تجربه شهرسازی عالی از طریق بازی با ماسه است. شما می‌توانید مدیریت جامعه متمرکز خود را برعهده داشته و بحران‌ها را مدیریت کنید. درگیری جامعه بشری بالا گرفته است و شما در چنین شرایطی باید همه چیز را کنترل کرده و مدیریت درست و حسابی داشته باشید. می‌توانید از منابع حیاتی خود استفاده کرده و اجازه ندهید که اعتراض و شورش بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد. شما باید شهری را با منابع محدود اداره کنید. می‌توانید تعادلی را بین نیازهای مردم و توسعه شهر ایجاد کرده و با جمعیت خشمگین حاضر در خیابان‌ها نیز روبرو شوید.

دانلود بازی Tactical Combat Department برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
367
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Tactical Combat Department یک تجربه استراتژیکی و نوبتی است که از بازی‌های Swat الهام گرفته شده است. شما یک جوخه ویژه را فرماندهی می‌کنید که در موقعیت‌ها و محیط‌های مختلف به انجام ماموریت بپردازند. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به سبک تاکتیکی و نوبتی آن اشاره کنیم. شما می‌توانید عملیات پایه را در نقاط اکشن و کلاسیک انجام داده و طیف بزرگی از دشمنان خود را نابود کنید. موقعیتی که شما در آن قرار دارید، با مظنونین یا غیر نظامیان پر شده است و باید از سیستم روانشناسی و روحیه هم کمک بگیرید. نبردها براساس میدان دید واحد ادامه پیدا می‌کند و با گیم‌پلی بالا به پایین می‌توانید نبردهای خود را ادامه دهید.

دانلود بازی Assetto Corsa Competizione برای PC
Update v1.8.14-ElAmigos

Update v1.8.14-ElAmigos
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
11,796
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Assetto Corsa Competizione جدیدترین بازی رایانه ای رسمی از Blancpain GT می باشد که با دقت بالا شبیه سازی شده و حال و هوای مسابقات رسمی FIA GT3 را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید راننده های رسمی را در تیم های رسمی و لایسنس شده با ماشین های کاملا لایسنس شده تجربه کنید. این بازی اثری از استودیو Kunos Simulazioni می باشد که ۵۰۵ Games آن را منتشر کرده. مارکو ماساروتو یکی از بنیان گذاران استدیو Kunos Simulazioni و مدیر برند و محصول این شرکت طی اظهار نظری اعلام کرده است: این بیانیه حکم یک رویای بدل شده به واقعیت را برای ما دارد. حق استفاده از ماشین های سری GT شرکت Blancpain تازه ابتدای کار است. با ترکیب موتور آنریل ۴ و بازخوردهای دریافت شده از طرفداران؛ ما در حال تولید یک شبیه ساز کاملا جدید هستیم که هدف آن بازتعریف ژانر مسابقه ای است. ارتقای ویژگی هایی که این سری با آنها به محبوبیت رسید و عمل به انتظاراتی که طرفداران از یک بازی شبیه ساز مسابقه ای سطح بالا میخواهند در عین پایبندی ..

دانلود بازی Stellaris برای PC
FitGirl_v3.4.2

FitGirl_v3.4.2
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
9,121
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Stellaris یک اثر استراتژی است که کاربران در آن می‌توانند کهکشان‌های مختلف را گسترش دهند و همچنین به جستجوی کهکشان‌های دیگر بپردازند. کاربران در حین بازی خود با موجودات و نژاد‌های متفاوت روبه‌رو می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های بازی Stellaris می‌توان به آزادی کاربران در انتخاب نوع روند بازی خود اشاره کرد؛ طوری که بازی به شما اجازه می‌دهد که آن را به سلیقه خودتان پیش ببرید. روند بازی‌ها با یکدیگر متفاوت است و به طور مثال شما می‌توانید روند بازی خود را با نابود کردن همه چیز پیش ببرید یا اینکه با صلح و آرامش بازی را جلو ببرید و یک امپراطوری دیپلماتیک را تشکیل دهید.