اکشن - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Dumb As Wizards برای PC

1 85 - دانلود بازی Dumb As Wizards برای PC
مطلب نوشته شده
۱ مهر ۹۹
دفعات بازدید
122
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Dumb As Wizards یک اثر چند نفره آنلاین خنده دار است که می‌توانید به شیوه‌ی دلخواه خود آن را تجربه کنید. در این بازی با کنترلر یا ماوس/صفحه کلید حرکت خواهید کرد و باید در منطقه‌ای که فعال شده است، ماموریت‌های خود را انجام داده و دشمنان خود را از راه به در کنید. همان‌طور که از نام بازی پیدا است، شخصیت‌ها جمعی از جادوگران احمق هستند که هرکدام قدرت خاصی دارند و می‌توانند حملاتی را صورت دهند. می‌توانید دوستان خود را به شبکه محلی بازی دعوت کرده و یک تجربه خنده‌دار و سرتاسر هیجان داشته باشید. سعی کنید جادوگران بیشتری را به صفحه آورده و هیجان بازی را بیشتر کنید. به فاکتورهای دفاعی خود توجه کرده و سعی کنید که از دوستان خود نیز در برابر دشمنان محافظت کنید. ماندن آن‌ها در میدان، کمک می‌کند که حرکات بهتری در میدان نبرد داشته باشید و طلسم‌ها را خنثی کنید.

دانلود بازی Cat Quest II برای PC

1 84 - دانلود بازی Cat Quest II برای PC
مطلب نوشته شده
۱ مهر ۹۹
دفعات بازدید
83
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Cat Quest II یک مجموعه بازی آکشن و RPG در دنیای جهان باز دوبعدی است که در یک قلمرو تخیلی از گربه ها و سگ ها جریان دارد. در این دنیا گربه های فلینگراد و سگ های پیشرو امپراطوری از لوپوس با یکدیگر نبرد دارند و تهدید بزرگی برای قلمرو خودشان محسوب می شوند. این اثر تقابل این دو امپراطوری را نشان می دهد که بر علیه دیگر اقدام می کند و تهدیدشان تمامی ندارد. شما در سفری هیجان انگیز برای بازپس گیری تاج و تخت خود هستید و باید هر دو گروه را همراهی کنید و با آنها دوستی برقرار کنید. شما جهانشان را جستجو می کنید و در ادامه با پیدا کردن یک دوست کار خود را ساده تر می کنید. جهان تخیلی آنها با جادو پر شده است و هیولاهای ترسناک جلودار شما هستند. کنجکاو باشید و مطمئن باشید که فاجعه ای چنین تا کنون مشاهده نکرده اید.

دانلود بازی Kill It With Fire برای PC
Update v1.0.16-HOODLUM 

1 81 - دانلود بازی Kill It With Fire برای PC
Update v1.0.16-HOODLUM 
مطلب نوشته شده
۱ مهر ۹۹
دفعات بازدید
126
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Kill It With Fire برای آن دسته از افرادی است که از عنکبوت می‌ترسند! عنبکوت قدیمی‌ترین و کشنده‌ترین موجودی است که انسان همواره به دنبال انتقام از وی بوده است. حال زمان آن رسیده است که مجوز کشتن این موجود را با آتش داشته باشید. مبارزه انسان با عنکبوت شروع شده است و شما باید با استفاده از سلاح‌های حرفه‌ای خود، عنکبوت‌ها را از حومه شهر دنبال کرده و هرچه در مسیر خود می‌بینید، نابود کنید. برای شکست دادن عنکبوت‌ها، باید از نقطه ضعف آن‌ها استفاده کرده و از آتش، گلوله یا انفجار استفاده کنید. ستاره‌های تیز خود را پرتاب کرده و با ماشین از روی آن‌ها رد شوید. روند بازی اصلا سادگی آن را نشان نمی‌دهد و شما باید با مهارت کامل وارد این میدان نبرد شوید. از پیشرفته ترین فناوری ردیابی عنکوبت‌ها و موجودات موزی استفاده کرده و هدف خود را از بین صدها نقطه پنهان پیدا کنید. این بازی سلاح‌های جالبی از جمله ماهیتابه دارد و باید در آشپزخانه شر عنکبوت‌ها را برچینید.

دانلود بازی Radical Relocation برای PC

1 54 - دانلود بازی Radical Relocation برای PC
مطلب نوشته شده
۳۱ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
173
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Radical Relocation اثری عجیب در دنیای آثار گیمینگ است که از قوانین فیزیک بادقت بسیار بالا طبعیت می‌کند. شما باید وسایل خانه خود را بر روی یک ماشین سوار کنید و به سرتاسر نقاط دنیا آن را منتقل کنید. برای این منظور، انتخاب وسیله‌های نقلیه متنوع و البته چینش صحیح وسایل خانه روی هم می‌تواند چالش اصلی شما در این مسیر باشد. حتی یک تکه سنگ کوچک یا پیچ‌های دشوار و شدید در طی مسیر می‌تواند باعث بهم‌ریختن وسایل از روی وسلیه‌ی نقلیه شما شده و باید از ابتدا تلاش کنید. این بازی یک اثر جذاب از استودیو Winglett می‌باشد که توسط کمپانی Icerberg Interactive در شبکه استیم منتشر شده است. دوربین بازی به‌صورت سوم‌شخص می‌باشد و مراحل بازی نیازمند تفکر و دقت بالای شما در انتخاب و چینش وسایل را طلب می‌کند. ارسال محموله‌های متنوع از نقطه‌ی مبدا به نقطه مقصد با رعایت تعادل بر روی سقف ماشین یا قایق‌های آبی پیش روی شماست!

دانلود بازی Bounty Battle برای PC

1 63 - دانلود بازی Bounty Battle برای PC
مطلب نوشته شده
۳۱ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
130
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Bounty Battle یک بازی مبارزه‌ای در سبک ایندی است که در یک جهان دوبعدی دنبال می‌شود. در این بازی باید قهرمان ایده‌آل خود را انتخاب کرده و با وی به میدان نبرد عازم شوی. قهرمانان بازی منحصربه‌فرد هستند و از آثار دیگری همچون Guacamelee الهام گرفته شده‌اند. بازی دیوانگی بسیاری در گیم‌پلی خود دارد و یقینا در طول تجربه بازی از تجربه‌ی آن لذت خواهید برد. بیش از ۲۰ شخصیت انتظار شما را می‌کشند و باید توانایی منحصربه‌فرد هرکدام را امتحان کنید. نبرد در سطوح مختلفی انجام می‌شود و دنیایی از شخصیت‌ها در سطوح دیگر بازی نیز وجود دارد. شما باید با حداکثر سه بازیکن دیگر همراه شده و نبردها را باهمدیگر تکرار کنید. این تکرار سبب می‌شود که امتیازات لازم را برای تغییر شخصیت یا ارتقای توانایی‌هایش داشته باشید.

دانلود بازی OkunoKA Madness برای PC

1 64 - دانلود بازی OkunoKA Madness برای PC
مطلب نوشته شده
۳۱ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
111
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

OkunoKA Madness یک بازی پلتفرمی جذاب است که شما در آن نقش شخصیت KA را برعهده خواهید داشت. او یک قهرمان آبی است که باید به دنیای ارواح وارد شده و دشمن اصلی خودش را شکست دهد. او بعد از این‌کار می‌تواند جهان موردعلاقه خودش را نجات داده و اهمرین‌های خطرناک را از این سرزمین بیرون کند. شما باید این‌کار را با گذر از دنیای رنگارنگ و منحصربه‌فردی انجام داده و بیش از ۱۰۰ سطح جالب را سپری کنید. دویدن و عبور کردن از موانع، تنها کاری است که شما باید انجام داده و به اهداف خود نزدیک شوید. با باس‌های زیادی نبرد خواهید داشت و می‌توانید رازهای پنهان بازی را نیز کشف کنید. شگفتی‌های بسیاری در بازی وجود دارد و با بازکردن قفل هرکدام از آن‌ها، حقایقی جنون‌آور برای شما ظاهر خواهد شد. شما می‌توانید سطوح بازی را با سرعت زیادی طی کرده و تمامی حالت‌های بازی را تجربه کنید. سیستم لیدربرد نیز در بازی وجود دارد و با بازیکنان دیگر نیز می‌توانید رقابت داشته باشید. این رقابت به‌صورت رکوردزنی است و سرعت و مهارت شما در این زمینه ..

دانلود بازی Vaporum Lockdown برای PC

1 78 - دانلود بازی Vaporum Lockdown برای PC
مطلب نوشته شده
۳۱ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
139
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Vaporum Lockdown یک بازی تک نفره مبتنی بر شبکه است که با یک شخصیت آن را ادامه خواهید داد. بازی از منظر اول شخص دنبال شده و می‌توانید در محیطی سرشار از شخصیت‌های مختلف ادامه دهید. این اثر از بازی‌های قدیمی الهام گرفته است و از بین آن‌ها می‌توانید به Dungeon Master I و II اشاره کنیم. این بازی جدیدترین افسانه‌های گریمروک را در خود داشته و داستان آن‌ها را روایت خواهد کرد. در بخش داستان بازی، دانشمندی از بخش‌های یک پروژه‌ تحقیقاتی را می‌بینیم که در وسط اقیانوس به هنرنمایی می‌پردازند. حوادث فاجعه‌باری در بخش داستانی بازی روی داده و شما تنها امید هستید. ابتدا باید برای زنده ماندن خود تلاش کرده و سپس تلاش کنید که از قلعه به سمت فرار کنید. نبرد در زمان اول شخص دنبال می‌شود و حالت‌های منحصربه‌فردی را نیز در بازی می‌بینیم. معماها در بازی گسترش پیدا کرده و می‌توانند شما را سرگرم کنند. سیستم نقش‌آفرینی بازی Vaporum Lockdown مبتنی بر موارد مختلف دنبال می‌شود و شما می‌توانید با سلیقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. بسیاری از اکتشافات بازی شامل شخصی‌سازی هستند و ..

دانلود بازی The Dungeon Of Naheulbeuk The Amulet Of Chaos برای PC

1 76 - دانلود بازی The Dungeon Of Naheulbeuk The Amulet Of Chaos برای PC
مطلب نوشته شده
۳۰ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
406
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos یک اثر تاکتیکی بسیار جذاب است که با شخصیت‌های دیوانه و ریتم شوخ طبعی دنبال می‌شود. این بازی شامل دشمنان عجیب و غریب و دمدمی مزاجی است و برای به‌دست آوردن گنج سیاه چال با همدیگر رقابت می‌کنند و باید خیلی از سختی‌ها را تحمل کنند. دژاوو یکی از حس‌های عجیبی است که در مراحل مختلف بازی با آن روبرو خواهید شد. تیم قهرمانان بازی در یک ماجراجویی بزرگ و سرشار از شوخ طبعی حضور دارند و می‌توانند تجربه‌ی مختلفی برای شما فراهم کنند. بازی The Dungeon Of Naheulbeuk را می‌توان یک سریال کمدی دانست که با خشونت همراه شده است و قهرمانان بازی تلاش زیادی برای به دست آوردن تروفی‌ها می‌کنند. داستان بازی با مهارت شما همراه شده است و نویسنده فرانسوی آن سعنی جان لانگ، تلاش کرده است که از بازی‌های نقش آفرینی دیگر الهام گرفته و تروفی‌های قهرمانانه را در آن جای دهد. شخصیت‌های بازی قدرت جالبی در تکاوری و شعبده بازی دارند و شما برحسب سلیقه‌ی خود، می‌توانید با یکی از آن‌ها جلو بروید. این شخصیت‌های دارای ..

دانلود بازی Atomicrops برای PC

1 72 - دانلود بازی Atomicrops برای PC
مطلب نوشته شده
۳۰ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
328
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Atomicrops وظیفه‌ی کاشت و برداشت محصولات و رشد دادن آن‌ها برعهده شما خواهد بود و باید تا می‌توانید سود خود را افزایش دهید. می‌توانید زیست بوم‌های مختلف را کاوش کرده و از گذشته‌ی خود برای تجربه موارد مختلف استفاده کنید. اما کار به‌همین سادگی‌ها نیست و موجوداتی پدیدار شده و به محصولات شما حمله می‌کنند. در چنین شرایطی شما باید در مقابل آن‌ها مقاومت کرده و اجازه ندهید که خود و افرادتان از گرسنگی بمیرید. چالش در بازی رفته رفته افزایش پیدا کرده و زمستان و تابستان هرکدام شرایط خاص خودشان را پیدا می‌کنند. در پایان هر روز، سلاح‌ها نوسازی شده و می‌توانید با رفتن به شهر، اقلام دفاعی بیشتری را برای خود خریداری کنید. جوایز ویژه‌ای برای شما درنظر گرفته شده است و می‌توانید در پایان هر هفته جوایز بیشتری را دریافت کنید. کشاورزی در بازی نقطه اتکای شما است و باید از این راه سود و پول زیادی را کسب کنید. جنگ را فراموش نکرده و تلاش کنید که روحیه خود را حفظ کنید.

دانلود بازی Risk of Rain 2 برای PC
Update v1.0.1.1-Zarus

1 16 - دانلود بازی Risk of Rain 2 برای PC
Update v1.0.1.1-Zarus
مطلب نوشته شده
۳۰ شهریور ۹۹
دفعات بازدید
1,472
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Risk of Rain 2 یکی از بهترین بازی‌های سبک روگ لایک محسوب می‌شود. این بازی گیم‌پلی کلاسیک بازی Risk of Rain را به بعد سوم منتقل کرده است و به‌دلیل وجود هزاران آیتم برای به‌دست آوردن، دشمنانی دیوانه و شخصیت‌های مختلف هر بار تجربه‌ی بازی Risk of Rain 2 تجربه‌ای منحصر‌به‌فرد خواهد بود. همچنین شما می‌توانید به همراه حداکثر سه نفر از دوستانتان این بازی را به صورت انلاین تجربه کنید. شما در این بازی در یک سیاره‌ی ناشناخته قرار می‌گیرید و باید راه را برای بازگشت به خانه هموار کنید؛ هر چند که دشمنان زیاد، کارتان را دشوارتر خواهند کرد. حالت اصلی بازی تک‌نفره است.