دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی DRAINUS برای PC

مطلب نوشته شده
۱۲ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
52
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی DRAINUS یک تجربه شوتر ساید اسکرولی است که بازیکنان کنترل Drainus را به دست می‌گیرند. این یک کشتی است که می‌تواند گلوله‌های انرژی را جذب کند تا کشتی‌های دشمن بیشماری از بین بروند. انرژی جذب شده و می‌تواند برای بهبود عملکرد کشتی مانند افزودن سلاح‌های جدید کاربرد داشته باشد. داستان بازی پیرامون سیاره‌ای به‌نام هالپاکس است که در دوردست فضا قرار دارد و از حکومت ظالمانه امپراطوری رنج می‌برد. یکی از بردگان ساکن آن‌جا با بیماری مبارزه می‌کند. او باید خانه خود را در سیاره دور زمین بسازد تا از بیماری بزرگ اختلال سازگاری سیاره‌ای به دور باشد.

دانلود بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای PC

مطلب نوشته شده
۱۱ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
392
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Marvels Guardians of The Galaxy نگاه تازه‌ای به نگهبانان کهکشان مارول می‌اندازد. آن‌ها قرار است که یک سفر ماجراجویانه بزرگ را در سرتاسر کیهان تجربه کنند. همه چیز در این بازی سوم شخص اکشن و ماجراجویانه به خوبی دنبال می‌شود و شما در نقش استارلرد، باید رهبری جسورانه‌ای در بین تیم داشته باشید. در تیم اعضای مشکوکی هم وجود دارند که می‌توانند اتحاد را خراب کرده و مشکلات را ایجاد کنند. قهرمانان هنوز برای همکاری با شما متقاعد نشده‌اند و برای رسیدن به اتحاد کامل، نیاز خواهید داشت که چند سواهی را با آن‌ها سپری کرده و سپس مورد اعتمادترین آن‌ها را شناسایی کنید.

دانلود بازی Forza Horizon 5 برای PC
Update v1.475.474.0-IRZ

Update v1.475.474.0-IRZ
مطلب نوشته شده
۱۰ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
17,159
تعداد نظرات
۹
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

ماجراجویی‌های جدیدی در بازی Forza Horizon 5 در انتظار شما هستند. مناظر حیرت‌انگیز، پویا و زنده‌ای را نظاره‌گر هستیم که دنیای جهان‌باز مکزیک را بیشتر برای‌مان معرفی خواهد کرد. رقابت‌های اتومبیل‌رانی آرکید همراه با صحنه‌های اکشن بی‌حد و حصری را خواهیم دید که می‌توانید با بهترین ماشین‌های خودتان در این ماجراجویی‌ها قرار گرفته و کاوش در جهان بزرگ آن را شروع کنید. این ماجراجویی انتهایی نداشته و می‌توانید تا دور دست‌ها رانندگی کنید. اکسپدیشن‌های نفس‌گیری را در سرتاسر جهان آن مشاهده می‌کنیم و خواهید دید که مکزیک همواره در حال تکامل خواهد بود. می‌توانند رانندگی سرگرم کننده‌ای را در چنین جهانی تجربه کنید. دنیایی از مکان‌های شگفت انگیز همراه با کنتراست بالا را در این بازی می‌بینیم که کاوش در آن را لذت بخش خواهد کرد. بیابان‌های زنده، جنگل‌های سرسبز، شهرهای تاریخی، ویرانه‌ها تاریخی، سواحل بکر، دره‌های وسیع و آتفشان‌هایی پوشیده از برف، نمونه‌هایی از چنین جهانی است که با گستره بسیار بزرگی در اختیار شما خواهد بود. ماجراجویی خود را می‌توانید ادامه داده و وارد کمپین آن با صدها ماموریت اصلی و جانبی شوید. می‌توانید در فعالیت‌هایی که دوست ..

دانلود بازی Out There Oceans of Time برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
284
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Out There Oceans of Time مدیریت منابع و تجربه داستانی تعاملی را به شما داده و باید برای تجربه یک حماسه بقا در بازی تلاش کنید. بازی مرگ و زندگی را به هم آمیخته است و یک تصمیم اشتباه می‌تواند شما را با دردسرهای زیادی روبرو کند. باید به عنوان فرمانده نایکس جلو رفته و اشکال عجیب و غریبی از ماموریت‌ها را دنبال کنید.اعضای جدیدی از نژادهای بیگانه را می‌توانید در کشف کرده و هر کسی را که در مسیرتان قرار می‌گیرد را به عنوان تیم خود گردآوری کنید. باید از خدمه استفاده کرده و سیستم را مدیریت کنید. موفقیت در بازی به همین عوامل بستگی دارد و باید بتوانید پیشروی در بازی را همین طور ادامه دهید.

دانلود بازی Souldiers برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
203
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Souldiers برای شکوه پادشاهی خواهید جنگید و قرار است که شما در کنار سربازان همکار خود، به سرزمینی عرفانی رفته و از آن جا ماموریت خود را دنبال کنید. بازی یک سری دشمنان حیله‌گر را در مسیر شما قرار داده است و باید به سراغ پازل‌های شرورانه‌ای بروید که ناچارا در این مسیر باید آن‌ها را حل کنید. می‌توانید کاراکتر خود را ارتقا داده و هر گونه‌ای از این دنیای ۱۶ بیتی را سپری کنید. بازی یک سری مسیرهای پیچیده‌تر هم برای شما خواهد داشت که روایتی حماسی را به مراه داشته و می‌توانید متفاوت از آثار دیگر به دنبالش بروید. بازی شامل مبارزات تن به تن بوده و می‌توانید فهرستی از دشمنان که در حال تکامل هستند را هم دنبال کرده و کم کم آن‌ها را نابود کنید.

دانلود بازی Spacelines from the Far Out برای PC

مطلب نوشته شده
۷ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
160
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Spacelines from the Far Out یک تجربه مدیریتی و مشاراکتی است که در مورد خطوط هوایی در فضا جریان دارد و شامل سفینه‌های فضایی قابل ارتقا و کاراکتر سازی‌های متعدد خواهد بود. در این بازی یک سری چالش‌های تصادفی هم وجود دارد که می‌توانید در جریان سفر خود آن را تجربه کنید. یک سفر فضایی به‌صورت رویه‌ای ایجاد شده و می‌توانید با قدرت خارق‌العاده‌ای آن را ادامه دهید. سیستم کمپین عالی هم وجود دارد که با مجموعه منحصربه‌فردی از مسیرها و مقصدها می‌توانید به سراغش بروید. شرایط اضطراری و رویدادهای خاص هم وجود دارد که در خلال داستان اصلی به سراغش خواهید رفت.

دانلود بازی Layer Section™ & Galactic Attack™ S-Tribute برای PC

مطلب نوشته شده
۵ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
222
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Layer Section and Galactic Attack S Tribute برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۵ عرضه شده بود و هم‌اکنون نسخه کامل‌تری از آن منتشر شده است. بازیکنان می‌توانند نقش X-LAY را در این بازی کنترل کرده و سلاح متحرک و مجهز به لیزرهای قفل شده را با سیستم Con-Human به حرکت درآورید. با این کارها می‌توانید برای بقای نوع بشریت تلاش کرده و همین‌طور مراحل را به پایان رسانید. ویژگی‌های جدیدی مانند بازگشت به عقب، حالت آهسته و ذخیره‌سازی سریع هم در بازی وجود دارد. لیزرهای قفل شده به شما کمک می‌کنند که روی زمین یا در مدار پایین حملات خود را صورت دهید.

دانلود بازی Deadly Dozen Reloaded برای PC

مطلب نوشته شده
۵ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
423
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Deadly Dozen Reloaded یک تجربه باز‌سازی شده از نسخه اصلی است با یک موتور جدید همراه با نقشه‌ها، گرافیک جدید و ماموریت‌های ارتقا یافته سازمان یافته است. این مجموعه کلاسیک این‌بار مانند آثار شوتر جذاب و مدرن صنعت گیم‌ در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد و می‌تواند طرفداران خاص خودش را داشته باشد. باید نیرویی نخبه از سربازان مخفی را جمع‌آوری کرده و به هر سرعت و قیمتی آن‌ها را به میدان نبرد اعزام کنید. آن‌ها نظامیانی وحشی، سرکش و ناسازگار هستند و مدیریت بهتری باید روی آن‌ها داشته باشید. می‌توانید در خطرناک‌ترین ماموریت‌های جنگ جهانی دوم شرکت کرده و از مهارت‌هایشان استفاده کنید.

دانلود بازی Destroy All Humans برای PC
FitGirl_v1.0.11341

FitGirl_v1.0.11341
مطلب نوشته شده
۴ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
7,110
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Destroy All Humans شما را به فرقه کلاسیک باز خواهد گرداند. نقش شما در این بازی کریپتو-۱۳۷ است و باید نسل بشریت را در دهه ۱۹۵۰ زمینی برچینید. شما یک بیگانه‌ی بسیار ترسناک هستید و با برداشتن DNA و ساقط کردن دولت آمریکا، سعی خواهید داشت که دوباره درگیر یک نبرد ماجراجویانه شده و حملات افسانه‌ای خود را دنبال کنید. اینبار شما در نقش یک بیگانه هستید و قرار است که با مجموعه‌ای سلاح‌های پیشرفته و توانایی‌های ماورایی خود، انسان‌های ناسپاس را نابود کنید. شهرهای آن‌ها را به خاک و خون کشیده و اجازه ندهید که حتی یکی از آن‌ها زنده بماند. در این بازی قرار است که با بشقاپ پرنده‌های بزرگ بر سر انسان فرود آییم و اجازه ندهیم که فرصت قدرت نمایی در برابر ما را داشته باشید. حمله‌ی بیگانگان مانند قدم نهادن یک غول روی پیکره بشریت است و همین امر می‌تواند کار سخت و طاقت فرسایی باشد.

دانلود بازی HunterX برای PC
GOLDBERG_v1.1.0

GOLDBERG_v1.1.0
مطلب نوشته شده
۳ تیر ۱۴۰۱
دفعات بازدید
4,902
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بار دیگر در بازی HunterX دنیایی بزرگ و ارگانیک پیش روی شما قرار دارد و کاوش و بررسی محیط، مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید. هم تیمی‌های شما در دنیایی از معماها غرق شده‌اند و شیاطین وحشتناک هم اجازه نمی‌دهند که بیش از این پیشروی کنید. سبک مبارزه شخصی خود را انتخاب کرده و با ترکیب، جا خالی دادن و نگهبانی، باید به اهداف خود در بازی برسید. سیستم رشد کاراکتر شما بر پایه چندین پارامتر بوده و از طریق یک تابلوی مهارت هم می‌توانید به کاراکتر کمک کند تا به روش دلخواه شما رشد پیدا کند. ویژگی‌های منحصربه‌فرد حریف خود را دریافته و تلاش کنید که بر شیاطین و باس‌ها چیره شوید.