دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Gloomhaven برای PC
بسته الحاقی بازی Jaws of the Lion DLC اضافه شد

بسته الحاقی بازی Jaws of the Lion DLC اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
6,032
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Gloomhaven را می‌توان اقتباسی دیجیتالی از بازی رومیزی و استراتژیک Isaac Childres دانست. این بازی که در سال ۲۰۱۷ موفق به دریافت ۶ جایزه Golden Geek شده است، در استودیوی Flaming Fowl تهیه شده و بازیکنان را در قالب تیم‌های ۲ الی ۴ نفره‌ای از مزدوران، در برابر هم قرار می‌دهد. هرکدام از قهرمان‌های بازی دارای قدرت خارق‌العاده‌ای هستند و شما باید با شناخت آن‌ها، از جنبه استراتژیکی صحیح حملات خود را شروع کنید. این بازی هم از نظر منتقدین و هم از نظر بازیکنان تحسین شده است و امتیاز بالایی در رده‌ی خود کسب می‌کند. این بازی تاکتیکال RPG را می‌توانید در دنیایی فانتزی و منحصربه‌فرد تجربه کرده و آماده‌ی رقابت نوبتی محور همراه با دیگر بازیکنان شوید. باید یک برنامه ریزی صحیح استراتژیک داشته باشید و برای هر سفر آماده شوید. گروه‌های مورد علاقه خود را پیدا کرده و اجازه ندهید که دچار آشفتگی شوند. تاکتیک همه چیز شما است و باید دست برتر را در دنیایی این چنینی در اختیار داشته باشید.

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC
FitGirl _ v1.1.8172.31754

FitGirl _ v1.1.8172.31754
مطلب نوشته شده
۱ خرداد ۱۴۰۱
دفعات بازدید
8,102
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Endzone A World Apart در سال ۲۰۲۱ جریان دارد، جایی که تروریست‌ها نیروگاه‌های هسته‌ای سرتاسر جهان را منفجر کرده‌اند و جهان هم‌اکنون در آشفتگی کامل به سر می‌برد. فقط تعداد کمی از افراد توانسته‌اند که به زیرزمین‌های امن رفته و خودشان را نجات دهند. این زیرزمین‌ها Endzone نام داشته و جایی برای نجات بوده است. حال صد و پنجاه سال از این اتفاق می‌گذرد و انسان توانسته است که دوباره به سطح زمین بازگردد. شما در این بازی فرمانده میدان خواهید بود و باید محیط بسیار خصمانه‌ای از رادیواکتیو که به باران‌های آلوده نیز گرفتار شده است را به محیطی پاکیزه تبدیل کرده و به‌عنوان یک رهبر خودتان را اثبات کنید. وظیفه‌ی شما ایستادگی در برابر گروه‌هایی است که قصد شورش دارند و از تمدن بشر محافظت نمی‌کنند. تغییرات آب و هوایی شدیدتر شده است و شما باید بتوانید در برابر همه‌ی این موانع ایستادگی لازم را داشته باشید. بیش از ۵۰ سال است که ساختمان‌ها شروع به ساخته شدن کرده‌اند و زمین‌های خصمانه‌ را به شهرک‌های کوچکی برای زندگی کردن تبدیل می‌کنند. این روند کمی کند است ..

دانلود بازی Kaiju Wars برای PC

مطلب نوشته شده
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
159
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بخش کمپین بازی Kaiju Wars باید رازهای زیادی را کشف کنید که در حال وقوع هستند و فوران‌های مکرر آتشفشان را کنار سونامی و زلزله شاهد هستیم. بیش از ۱۵ ساعت را در این بخش خواهید گذراند و مبارزات جهانی با کایجو شروع می‌شود. ماموریت‌هایی در سراسر جهان جریان دارد و باید هوش خود را در پازل‌های بازی به کار بیندازید. می‌توانید ده‌ها واحد را در سناریوهای بزرگ فرماندهی کرده و از حملات مکرر نیروهای دشمن جلوگیری کنید. در عین حال باید به لحاظ اقتصادی هم در ماموریت‌ها بهترین نقش خود را ایفا کنید. می‌توانید ACES های خود را ارتقا داده و در طول کمپین، ارتقا و سفارشی سازی مبارزین برتر خود را هم فراموش نکنید.

دانلود بازی Teardown برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
244
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Teardown اول از هرچیزی در مورد تخریب است. باید در آن از کلبه‌های چوبی گرفته تا دیوارهای بتنی را خراب کرده و به سراغ راهروهای فلزی و گچی بروید. همه چیز را می‌توانید با پتک نابود کرده و با پیشروی بیشتر، ابزارهای بیشتری برای نابودسازی پیدا کنید. شما به روش‌های شگفت انگیزی می‌توانید مراحل بازی را دنبال کرده و نمایش خیره کننده‌ای از مهارت‌های فنی خود به نمایش گذارد. خلاقانه‌ترین مراحل در این بازی جمع شده است و این شما هستید که باید مهارت خود را به نمایش گذاشته و خراب‌کاری را در سطحس باورنکردنی در بازی پیاده‌سازی کنید. روش‌های خراب‌کاری در این بازی رفته رفته گسترده‌تر خواهد شد. این بازی از همان ابتدا نشان می‌دهد که سرگرم کننده بوده و مجموعه‌ای سطوح را برای نشان دادن نبوغ سازندگان بازی به شما نشان می‌دهد. برخی از ابزارهای بازی نیاز به یادگیری دارد و حتی میزان استفاده از آن نیز محدود است. اما چکش ساده‌ای که دارید، نامحدود بوده و در هر شرایطی به درد شما خواهد خورد. مجموعه‌ای از مشعل‌ها را هم در بازی می‌بینیم که در کنار تفنگ‌های ..

دانلود بازی Kapital Sparks of Revolution برای PC

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
231
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Kapital Sparks of Revolution یک تجربه شهرسازی عالی از طریق بازی با ماسه است. شما می‌توانید مدیریت جامعه متمرکز خود را برعهده داشته و بحران‌ها را مدیریت کنید. درگیری جامعه بشری بالا گرفته است و شما در چنین شرایطی باید همه چیز را کنترل کرده و مدیریت درست و حسابی داشته باشید. می‌توانید از منابع حیاتی خود استفاده کرده و اجازه ندهید که اعتراض و شورش بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد. شما باید شهری را با منابع محدود اداره کنید. می‌توانید تعادلی را بین نیازهای مردم و توسعه شهر ایجاد کرده و با جمعیت خشمگین حاضر در خیابان‌ها نیز روبرو شوید.

دانلود بازی Stellaris برای PC
FitGirl_v3.4.2

FitGirl_v3.4.2
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
9,121
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Stellaris یک اثر استراتژی است که کاربران در آن می‌توانند کهکشان‌های مختلف را گسترش دهند و همچنین به جستجوی کهکشان‌های دیگر بپردازند. کاربران در حین بازی خود با موجودات و نژاد‌های متفاوت روبه‌رو می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های بازی Stellaris می‌توان به آزادی کاربران در انتخاب نوع روند بازی خود اشاره کرد؛ طوری که بازی به شما اجازه می‌دهد که آن را به سلیقه خودتان پیش ببرید. روند بازی‌ها با یکدیگر متفاوت است و به طور مثال شما می‌توانید روند بازی خود را با نابود کردن همه چیز پیش ببرید یا اینکه با صلح و آرامش بازی را جلو ببرید و یک امپراطوری دیپلماتیک را تشکیل دهید.

دانلود بازی Factorio برای PC
GOG_v1.1.59

GOG_v1.1.59
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
7,871
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Factorio به عنوان اثری شماخته می‌شود که باید در آن کارخانه‌هایی را ایجاد و نگهداری کنید. استخراج از معادن، تحقیق و بررسی در مورد تکنولوژی‌ها، زیرساخت‌های ساختمانی، خودکارسازی تولید و نبرد با دشمنان، همگی توسط شما در این بازی قابل انجام خواهد بود. شما در ابتدا باید درختان را خرد کرده و با استفاده از موادی که از معادن استخراج می‌کنید، شروع به ساخت بازوهای مکانیکی و تسمه‌های حمل و نقل دستی کنید. همه‌ی این کارها در نهایت به هدفی خاص یعنی ساخت یک نیروگاه صنعتی بدل خواهد شد. می‌توانید مزارع عظیم صفحه‌های خورشیدی ایجاد کرده و پالایش نفت را شروع کنید. این کارخانه‌ها و دستگاه‌های موجود در آن‌ها، یقینا دچار مشکلاتی همچون ترک خوردگی خواهند شد و شما باید مدام آن‌ها را بررسی و رفع کنید. ساخت و استقرار صحیح مصالح لجستیک، روبات‌ها و غیره، برای نیازهای دیگر شما موردنیاز خواهد بود. با این حال، بهره برداری سنگین از چنین منابعی، چندان با این تعداد کارگرانی که در شهر در اختیار شما قرار می‌گیرد، امکان پذیر نخواهد بود. شما باید برای دفاع از خود و امپراطوری ماشین آلات خود، ..

دانلود بازی Transport Fever 2 برای PC
آپدیت بهاره بازی اضافه شد

آپدیت بهاره بازی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
9,723
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Transport Fever 2 یک شبیه ساز کلاسیک حمل و نقل است که می توانید در جهان گسترده بازی تجربه کنید. استانداردهای طلایی بازی هر قشری از طرفداران این صنعت را به سمت خود جلب می کند و می توانید همراه با المان های پرشمار آن، سفری پر ماجرا و دوست داشتنی را داشته باشید. دنیای بازی نسبت به نسخه اول بازی پیشرفت زیادی داشته است و می توانید از نو همه چیز را کشف کنید. سیستم حمل و نقل خود را در شاخه هایی همچون حمل و نقل ریلی، جاده ای و هوایی شکوفا کنید و راه موردعلاقه خود را برای راحتی هر چه بهتر و بیشتر ایجاد کنید. شما در بازی Transport Fever 2 به یک مهندس تبدیل می شوید و باید علاوه بر طراحی ظاهری زیبا، بتوانید اصول را هم مدیریت کنید و با ایجاد پل و یگر المان ها، حمل و نقل را راحت تر، ایمن تر و سریع تر از قبل کنید. بازی ابزارهای زیادی در منوی خود دارد و به خودی خود یک نرم افزار جامع و کامل محسوب می شود. شما دلیل رشد ..

دانلود بازی King Arthur Knights Tale برای PC
Update 3 BUILD 8691882 v1.0.5-RIDDICK 

Update 3 BUILD 8691882 v1.0.5-RIDDICK 
مطلب نوشته شده
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
2,214
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی King Arthur Knights Tale شما را در نقش سر موردرد (Sir Mordred) قرار داده و باید به‌عنوان دشمن پادشاه آرتور، سرنوشت گره خورده و تلخی را با وی دنبال کنید. شما در اصل او را یک بار کشته‌اید،‌ اما نفس در حال مرگ آرتور، شما را هم از پا درآورد و در حالی که هر دوی شما باید مرده باشید، اما همچنان به زندگی و نبرد با همدیگر ادامه می‌دهید. فرمانروای جزیره عرفانی آوالون، شما را به یک پایان کابوس‌وار واقعی بازگردانده است و او از شما می‌خواهد که به جستجوی شوالیه‌های دیگر رفته و کاری که شروع کرده‌اید را به پایان رسانید. باید پادشاه آرتور را کشته و جسد وی را به آوالون تحویل دهید.

دانلود بازی RESEARCH and DESTROY برای PC

مطلب نوشته شده
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
دفعات بازدید
468
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی RESEARCH and DESTROY یک تجربه اکشن مبتنی بر همکاری است که می‌توانید در سرورهای محلی آن را تجربه کنید. در حیف تحقیق خود، کنترل سه دانشمند باهوش را به دست می‌گیرید که سلاح‌ها و ابزارها عجیب و غریبی همراه خود دارند و می‌توانید توسط آن‌ها موجودات ماورالطبیعی را نابود کنید که قصد نابودی کل بشریت را دارند. تحقیق بخشی از کار شما است و باید بینش تازه‌ای نسبت به تهدیدات داشته باشید. همه سلاح‌های عجیب و غریب شما به ارتقاهای اساسی نیاز دارند. نابودی هم فاز دوم کار شما است و باید از قبل برنامه‌ریزی کرده و به جلو بروید. می‌توانید ترکیبی از گیم‌پلی استراتژیکی نوبتی و شوتر را در بازی تجربه کنید.