استراتژیک - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Monster Train برای PC
Update Build 11939_GOG

1 50 - دانلود بازی Monster Train برای PC
Update Build 11939_GOG
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
542
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Monster Train اثری استراتژیک و روگ‌لایک می‌باشد که باید با استفاده از کارت‌هایی که بدست می‌آورید، عرشه خود را بسازید. شما سوار قطاری می‌شوید که مقصدش جهنم است و باید از تصمیمات تاکتیکال خود به بهترین نحو استفاده کنید تا در میادین نبرد پیروز شوید. این بازی از مبارزات درلحظه و کاملا چالش‌برانگیز بهره‌مند است که البته قابلیت مالتی‌پلیر نیز دارد. شما می‌توانید مراحل و نبردهای خود را به‌صورت نامحدود تکرار کنید و هربار چالش‌های جدیدی پیش روی شما باشد. همین امر باعث می‌شود که بازی “قطار هیولا” اثری جاودانه برای علاقه‌مندان سبک خود باشد. اگر از طرفداران بازی Slay The Spire هستید، قطعا جایگزین مناسب برای آن می‌توانید این بازی باشد.

دانلود بازی Fort Triumph برای PC
Update GOG_v1.1.0

1 86 - دانلود بازی Fort Triumph برای PC
Update GOG_v1.1.0
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
608
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Fort Triumph یک بازی تاکتیکی و فانتزی است که چالش بسیاری را برای شما ایجاد می‌کند. تفاوت این اثر نسبت به دیگر بازی‌های استراتژیک، این است که مرگ در بازی دائمی است و باید فشار استرس چنین موردی را بتوانید تحمل کنید. گروهی از قهرمان با مجموعه مهارت‌های مختلف در اختیار شما قرار دارند و باید از طریق یک نقشه فانتزی، آن‌ها را هدایت کرده و ماموریت هایی را با آن‌ها به سرانجام برسانید. گفتنی است که نقشه بازی شامل راه‌های مختلفی است که باید انتخاب کرده و مسیر خود را باز کنید. می‌توانید در داستان هیجان‌انگیز بازی قرار گرفته و یک ماجراجویی بزرگ شکل دهید. از محیط اطراف خود استفاده کنید و از درخت، سنگ و هر مواد طبیعی برای ساخت سلاح استفاده کنید. در بخش استراتژیک بازی، چهار کلاس نبرد وجود دارد یک به یک می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. باید پایگاه خود را ساخته و منابع موردنیاز را جمع‌آوری کنید. سعی کنید به شخصیت‌های خود مهارت یاد بدهید و آن‌ها را ارتقا دهید.

دانلود بازی Help Will Come Tomorrow برای PC
GOG_v2.0

1 3 - دانلود بازی Help Will Come Tomorrow برای PC
GOG_v2.0
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
2,222
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Help Will Come Tomorrow در یک بیابان غیرقابل سکونت در سیبری جریان دارد، جایی که اتفاقات بازی بعد از انقلاب اکتبر جریان دارد و گروهی از مسافرین توانسته‌اند از فاجعه اسرارآمیز تصادف قطار در این منطقه جان سالم به‌در ببرند. حال آن‌ها باید تا زمان رسیدن تیم نجات، در آب و هوای بد و شرایط سخت این منطقه دوام آورده و زنده بمانند. این منطقه پوشیده از یخ شده است و بسیاری از خطرات دیگر هم آن‌ها را تهدید می‌کند. نقاط ضعف و قوت هرکدام از شخصیت‌هایی که در این مخمصه گیر افتاده‌اند، برای شما کاملا موید است و باید در همین راستا بین آن‌ها اتحادی ایجاد کرده و تصمیمیاتی بگیرید که روی مرگ و زندگی آن‌ها تاثیر مستقیم خواهد داشت. هرکدام از آن‌ها اعتقادات و فکرهایی دارند که منجر به درگیری و اختلاف نظر می‌شود. شما باید چنین روندی را کنترل کنید و افرادی با طبقات اجتماعی مختلف را در کنار همدیگر نگه دارید و آن‌ها را به هدف‌شان یعنی نجات نزدیک‌تر سازید. شما ابزارهای محدودی برای زنده ماندن در اختیار دارید و استفاده از هرکدام آن‌ها ..

دانلود بازی Antihero برای PC
نسخه کاملا آپدیت شده بازی v1.0.26 جایگزین شد

Untitled 3 4 - دانلود بازی Antihero برای PC
نسخه کاملا آپدیت شده بازی v1.0.26 جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
848
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در یکی از سرزمین های زیر سلطه ملکه، سر دسته دزدادن شهر شوید و هر کاری دوست دارید انجام دهید! در بازی Antihero شما باید در شهری پر از بد ذاتی و شرارت، گرو های مختلف دزدی و آدم کشی را اجیر کنید و به آنها ماموریت های مختلفی بدهید و با موفقیت نیز آنها را انجام دهید. در این بازی هر چیز کثیفی وجود دارد و شما می توانید برای نیل به اهدافتان از هر روشی استفاده کنید، دزدی، رشوه، قتل و آدم کشی، جیب بری و … از کارهایی است که در این بازی با آن روبرو می شوید و باید برای هر کدام نیز نقشه های مختلف بکشید. البته باید به این نکته اشاره کرد که زمان در این بازی حرف نخست را می زند و شما باید قبل از حریفتان به موفقیت دست یابید.

دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx برای PC
نسخه جدید GOG _v2.3.7 اضافه شد

1 - دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx برای PC
نسخه جدید GOG _v2.3.7 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
5,864
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Northgard را می توان اثری استراتژیک، شهرسازی و مدیریت منابع دانست که بر اساس افسانه ی نورس ساخته شده است. در افسانه ی نورس، گروهی از وایکینگ ها می خواهند قاره ای اسرارآمیز و کاملا جدید را حکم رانی کنند. پس از گذشت سال‌ها وایکینگ‌های شجاع سرزمینی مرموز و خطرناک را با نام Northgard کشف می‌کنند و پس از استقرار پیدا کردن در آنجا شروع به تشکیل و گسترش قبیله خود می‌کنند تا بتوانند نام‌شان را در تاریخ به جای بگذارند. البته این امر آسان به نظر نمی‌رسد چون زمستان در کمین است و گرگ‌ها و دشمنان زیادی در این سرزمین مرموز یافت می‌شوند و آینده‌ی مبهمی در انتظار وایکینگ‌ها است. استودیو شیرو در مورد سیستم قبیله‌ها اعلام کرده که هر کدام از قبیله‌ها ویژگی و خصوصیات خود را دارند؛ روش هدایت و بازی آنها منحصر به فرد خواهد بود و «شرایط پیروزی» آنها نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر می‌خواهید عنوان فروانروایی (Warlord) را از آن خود کنید آسان‌تر خواهد بود که از آغاز، جنگجویان خود از آن مزیت برخوردار باشند. به طور مثال فنریر (Fenrir) ..

دانلود بازی Interstellar Space Genesis برای PC
نسخه جدید GOG بازی آپدیت شده تا v1.2.4 اضافه شد

1 75 - دانلود بازی Interstellar Space Genesis برای PC
نسخه جدید GOG بازی آپدیت شده تا v1.2.4 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
6,994
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Interstellar Space Genesis شما را در جمع آخرین بازماندگان از چالش سفر فضایی قرار می دهد و شاید این آخرین فرصت شما برای رسیدن به ستاره ها باشد. این در حالی است که جهان در وضعیت باستانی خودش قرار دارد و رقبای شما نیرومند و دارای قوه جوانی هستند. کنترل این کهکشان در دستان گروه شما است و باید قوی تر و عالی تر عمل کند. نیت شناخته شده ای درکنار شما قرار دارد و می توانید از آن ها برای رسیدن به آرمان ها و ارزش های خد استفاده کنید. این بازی به نوبه خودش یک فضای گرافیکی جذاب در اختیار شما می گذارد که گیم پلی نوبتی آن گویای همه چیز است. شما باید چندین و چند آیتم سفارشی سازی در بازی پیدا کنید و کم کم ماموریت های خود را شکل دهید. جنبه های یک اثر استراتژیکی به صورت کامل دربازی دیده می شود و بازیکن گاها وادار می شود که ورودی های بیشتری را به صورت اجباری وارد طرح های استراتژیکی خودش کند. در این بازی شما از شش نژاد نیرو خواهید داشت که هرکدام ..

دانلود بازی Megaquarium برای PC
SiMPLEX_v2.1.2

1 98 - دانلود بازی Megaquarium برای PC
SiMPLEX_v2.1.2
مطلب نوشته شده
۲۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
993
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Megaquarium از تیم توسعه دهنده ی عنوان محبوب و موفق Big Pharma می باشد که یک شبیه ساز کاملا جدید با حال و هوای مدیریت و اقتصاد خواهد بود. در بازی Megaquarium شما مدیریت یک حیات وحش آبی را به دست خواهید گرفت. شما از چندین تانکر آب ساده و با امکانات بسیار کم شروع خواهید کرد و با گذشت زمان و مدیریت صحیح، منابع خود را افزایش می دهید تا بتوانید روزانه میزبان صدها بازدیدکننده باشید، ده ها خدمه برای خود استخدام کنید و گونه های زیستی متعدد آبزیان را در پارک آبی خود جای دهید. دانلود بازی Megaquarium حدود ۱۰۰گونه ی متعدد از آبزیان شامل ماهی ها، کوسه ها، سفره ماهی ها، عروس دریایی، خرچنگ ها و… را در خود جای داده است.

دانلود بازی Founders’ Fortune برای PC

1 20 - دانلود بازی Founders’ Fortune برای PC
مطلب نوشته شده
۱۷ دی ۹۹
دفعات بازدید
280
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Founders Fortune شما را در جایگاهی قرار می‌دهد که باید دهکده‌ی خود را برای مهاجرینی که می‌آیند، آماده کرده و کنترل را برعهده بگیرید. هرکدام از این مهاجرین می‌توانند کارهای مختلفی انجام دهند، اما به شرطی که بتوانید رضایت آن‌ها را جلب کرده و برای‌شان غذا آماده کنید. آن‌ها دیوارهای سرزمین شما را احداث کرده و سازه‌های مختلف دیگری را ایجاد می‌کنند. شما محدودیتی در ساخت و ساز ندارید و علاوه بر موارد از پیش تعریف شده، می‌توانید خودتان خانه‌هایی را طراحی کرده و آن‌ها را مطابق میل خود در سبک‌های مختلفی سر و شکل دهید. شما به‌دنبال ایجاد شهرکی هستید که همیشه آرزویش را داشتید. باید در بازی از دهیاران خود مراقبت کرده و روستاییان را در اولویت اصلی خود قرار دهید. در ابتدا برای آن‌ها غذا تهیه کرده و سرپناهی را برای‌شان در نظر بگیرید. دنیا پر از خطرات مختلف است. ممکن است عفونت‌هایی ظهور کنند که قدرتمندترین نیروهای شما را نابود کرده یا کل محصولات زراعی سال شما را از بین ببرند. همه‌ی این اتفاقات باید برای شما قابل پیش بینی باشد و بتوانید به سادگی ..

دانلود بازی Anno 1800 برای PC
نسخه کرک‌شده و فشرده FitGirl اضافه شد

1 119 - دانلود بازی Anno 1800 برای PC
نسخه کرک‌شده و فشرده FitGirl اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۷ دی ۹۹
دفعات بازدید
6,317
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

وقایع بازی Anno 1800 در قرن هجدهم جریان دارد و درکنار مکانیزم شهر‌سازی شاهد نبرد‌های دریایی نیز هستیم که البته سازندگان برای دوری از تکراری بودن گیم‌پلی، المان‌های جدیدی را نیز در اختیار بازیکنان قرار داده‌اند. یکی از ویژگی‌های جالبی که در این نسخه دیده می‌شود حضور مکانیزم‌های ترکیبی درکنار یکدیگر است؛ چرا که در نسخه‌های پیشین مبارزات و روند شهر‌سازی از یکدیگر جدا بود و این موضوع در برخی موارد شاید باعث می‌شد که روند بازی روی یک چرخه ثابت ادامه پیدا کند. از همان ابتدا که وارد بازی Anno 1800 می‌شوید اولین چیزی که شما را مجذوب خودش می‌کند موسیقی حیرت‌انگیز بازی است. همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم سری بازی‌های Anno یا سبک شهرسازی آرامش خاصی را به بازیکنان می‌دهد که موسیقی این بازی از همان ابتدا شما را غرق صداهای زیباش می‌کند. درحالی‌که در مناطق گرمسیری در حال ساخت بندر خود درکنار ساحل هستید، صدای ساز‌ها، گرمای آن منطقه را به شما القا می‌کند و در آن سو حین ساخت روستای خود در مناطق جنگلی، نوازش باد را با موسیقی شاهکار این بازی احساس می‌کنید.

دانلود بازی Space Raiders in Space برای PC

1 16 - دانلود بازی Space Raiders in Space برای PC
مطلب نوشته شده
۱۶ دی ۹۹
دفعات بازدید
228
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Space Raiders in Space یک بازی دفاعی است که در ۵ حالت دستوری دنبال می‌شود. این پنج حالت متشکل از حمله، دفاع، پوشش، جستجو و ساخت و ساز است. شما باید به نیروهای وفادار خود دستور دهید تا سلاح‌ها و لوازم موردنیاز شما را به دست آورده و یک حالت دفاعی مناسبی در منطقه تشکیل دهند. در این بازی می‌توانید از مهاجمین، منابعی را غارت کرده و آن‌ها را از محیط اطراف خود دور کنید. می‌توانید ساخت و سازها و استحکامات خود را کنترل کرده و به‌صورت دقیق آن‌ها را با دوام بسیار همراه کنید. قسمت‌ّهایی از پایگاه وجود خواهد داشت که شما باید آ‌ن‌ها را کشف کرده و راه‌های نفوذ را ببندید. بازی پیرامون مدیریت خدمه جریان دارد و شما باید شور و شوق لازم برای استفاده از سلاح‌های متخلف را به آن‌ها بدهید. از هوش خود استفاده کرده و دستوراتی برای آن‌ها در نظر بگیرید. امیدوار باشید که جستجوهای شما جواب داده و بتوانید گروه را به خوبی هدایت کنید. شما می‌توانید مرگ‌های وحشتناکی را برای دشمنان خود رقم داده و راه و رسم نبرد را به آن‌ها ..