استراتژیک - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Frontline Zed برای PC
Update v1.12-CODEX

1 5 - دانلود بازی Frontline Zed برای PC
Update v1.12-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۳ آذر ۹۸
دفعات بازدید
3,229
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Frontline Zed یکی از آثار قابل قبول سبک اکشن است که می توانید تا جای ممکن سلاح ها را جمع آوری کنید و وقت تان را مدیریت کنید. ساعت های گران بهای خود را برای حالت دفاعی خود اختصاص دهید و فراموش نکنید که بازماندگان شدیدا به کمک شما نیاز دارند. این بازی شخصیت اصلی را در حالی نشان می دهد که وعده نجات به بازماندگان داده است و باید به اندازه ای زنده بمانید که این وعده را محقق سازید. در این اثر باید روز و شب خود را مدیریت کنید و با جستجوی بازماندگان جدید، تیم خود را قوی تر کنید. از مواضع خود دفاع کنید و تفریحات جذابی را برای شهروندان خود ایجاد کنید. بازی یک قتلگاه حسابی است و شما در پشت پرده باید عملیات زیادی را جهت نجات مردم خود انجام دهید.

دانلود بازی Northgard برای PC
Update v2.0.0.15760-PLAZA

header - دانلود بازی Northgard برای PC
Update v2.0.0.15760-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۳ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,113
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Northgard را می توان اثری استراتژیک، شهرسازی و مدیریت منابع دانست که بر اساس افسانه ی نورس ساخته شده است. در افسانه ی نورس، گروهی از وایکینگ ها می خواهند قاره ای اسرارآمیز و کاملا جدید را حکم رانی کنند. پس از گذشت سال‌ها وایکینگ‌های شجاع سرزمینی مرموز و خطرناک را با نام Northgard کشف می‌کنند و پس از استقرار پیدا کردن در آنجا شروع به تشکیل و گسترش قبیله خود می‌کنند تا بتوانند نام‌شان را در تاریخ به جای بگذارند. البته این امر آسان به نظر نمی‌رسد چون زمستان در کمین است و گرگ‌ها و دشمنان زیادی در این سرزمین مرموز یافت می‌شوند و آینده‌ی مبهمی در انتظار وایکینگ‌ها است. استودیو شیرو در مورد سیستم قبیله‌ها اعلام کرده که هر کدام از قبیله‌ها ویژگی و خصوصیات خود را دارند؛ روش هدایت و بازی آنها منحصر به فرد خواهد بود و «شرایط پیروزی» آنها نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر می‌خواهید عنوان فروانروایی (Warlord) را از آن خود کنید آسان‌تر خواهد بود که از آغاز، جنگجویان خود از آن مزیت برخوردار باشند. به طور مثال فنریر (Fenrir) ..

دانلود بازی Nowhere Prophet برای PC
Update v1.04.001-PLAZA 

1 78 - دانلود بازی Nowhere Prophet برای PC
Update v1.04.001-PLAZA 
مطلب نوشته شده
۲۳ آذر ۹۸
دفعات بازدید
2,513
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

ساخت گروهی از وفاداران و زنده ماندن در دنیایی که با تله های سخت کار شده است، وظیفه شما در بازی Nowhere Prophet است و باید به عنوان رهبری قادر عمل کنید و توانایی شناخت دنیای بازی و تاثیر جریان های الکتریکی را داشته باشید. شما آخرین امید یک گروه بی پناه هستید و آنها در سرتاسر یک دنیای بیابانی قرار گرفته اند و شانس زنده ماندنشان پایین است. مبارزه سلاح ها و ماشین های دیوانه وار از المان های اصلی بازی است و این نبردها مبتنی بر کارت هستند. شما می توانید از بین کارت ها انتخاب کنید و هروقت نوبتتان شد، استراتژی خود را بچینید. نباید فراموش کنید که هر بازیکن می تواند از قدرت شانس خود استفاده کند و پیروان خود را در صفحه بازی وارد کند.

دانلود بازی Transport Fever 2 برای PC
Update Build 27401-HOODLUM 

1 50 - دانلود بازی Transport Fever 2 برای PC
Update Build 27401-HOODLUM 
مطلب نوشته شده
۲۲ آذر ۹۸
دفعات بازدید
342
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Transport Fever 2 یک شبیه ساز کلاسیک حمل و نقل است که می توانید در جهان گسترده بازی تجربه کنید. استانداردهای طلایی بازی هر قشری از طرفداران این صنعت را به سمت خود جلب می کند و می توانید همراه با المان های پرشمار آن، سفری پر ماجرا و دوست داشتنی را داشته باشید. دنیای بازی نسبت به نسخه اول بازی پیشرفت زیادی داشته است و می توانید از نو همه چیز را کشف کنید. سیستم حمل و نقل خود را در شاخه هایی همچون حمل و نقل ریلی، جاده ای و هوایی شکوفا کنید و راه موردعلاقه خود را برای راحتی هر چه بهتر و بیشتر ایجاد کنید. شما در بازی Transport Fever 2 به یک مهندس تبدیل می شوید و باید علاوه بر طراحی ظاهری زیبا، بتوانید اصول را هم مدیریت کنید و با ایجاد پل و یگر المان ها، حمل و نقل را راحت تر، ایمن تر و سریع تر از قبل کنید. بازی ابزارهای زیادی در منوی خود دارد و به خودی خود یک نرم افزار جامع و کامل محسوب می شود. شما دلیل رشد ..

دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA

1 84 - دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
26,301
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی کامپیوتری The Long Dark در سبک بقا طراحی شده است و حالتی جدید Wintermute در نسخه نهایی این بازی گنجانده شده است. رافائل ون لراپ، مدیر خلاقیت و موسس استودیو هینترلند، اعلام کرد که داستان این بازی در پنج اپیزود اتفاق می‌افتد که دو اپیزود اول در تاریخ یاد شده قابل تجربه خواهد بود. لراپ گفته بود که برای توسعه دادن این بازی از رمان آخرالزمانی The Road، نوشته کورماک مک‌کارتی، الهام گرفته است. داستان این کتاب در مورد رابطه پدر و فرزندی است و داستان جدید Wintermute در مورد دو شخصیت ویل مکنزی و آسترید گرین‌وود است که یک بحران جغرافیایی در کانادا گریبانگیر آنها شده است. در دو اپیزود آغازین، بازیکنان هدایت شخصیت مکنزی را در دست می‌گیرند. به گفته سازندگان، در قسمت‌های بعدی، کاربران بازی را در نقش گرینوود تجربه خواهند کرد. گفتنی است که هر یک از قسمت‌های داستانی این بازی به مدت پنج ساعت خواهد بود.

دانلود بازی Driftland The Magic Revival برای PC
Update v1.3.6-PLAZA

1 133 - دانلود بازی Driftland The Magic Revival برای PC
Update v1.3.6-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
2,614
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

پس از یک جنگ ویرانگر که بین ساحره های کهن اتفاق افتاده بود، وردی اسرارآمیز تنها چیزی بود که باعث شده بود تا سرزمین Driftland سرپا بماند و از بین نرود. گرچه تمامی تمدن از بین رفته بود و چیزی دیگر باقی نمانده بود، اما برخی از قبیله ها سعی می کردند تا این سرزمین را زنده کرده و دوباره به آن حیات ببخشند – اما برای هرچیزی دیرشده بود! آن ها از تمامی باقی مانده ی جادوی خود استفاده کردند تا بتوانید تعادل را در دنیا برقرار کنند. سالیان تیره و تار زیادی گذشت تا دوباره روزنه هایی از امید در این سرزمین مشاهده شد. نیروهای جادویی جدیدی ظهور کردند که می توانستند کارهای مهم و بدیعی انجام دهند. جادوگران جدیدی نیز پدید آمدند تا بتوانند از این نیروها استفاده کنند و حیات را به این سیاره مجدد بازگردانند.

دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX

2 68 - دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,683
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی BattleTech عنوانی اکشن و استراتژی با مبارزاتی نوبتی است که در آینده جریان دارد و استودیوی Harebrained Schemes آن را توسعه می‌دهد و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) هم زمان انتشار آن را بر عهده دارد. بشریت اکتشافات علمی بسیاری را در سال ۲۰۱۷ پشت سر گذاشته و از لحاظ تکنولوژیک بسیار پیشرفت کرده است. این پیشرفت‌ها جامعه را مجبور به ترک زمین و کوچ کردن به سیاره‌های دیگر کرده است. به موجب همین امر، پادشاهی‌های متعددی راه افتاده‌اند که در نتیجه جنگ‌های بسیاری هم شکل گرفته است. با این وجود، مهم‌ترین جنگ شکل گرفته بین پادشاهی‌ها در سال ۲۷۶۵ شکل گرفته و بازی بر روی این دوره از زمان تمرکز دارد. هسته اصلی داستان درباره کنترل کردن گروهی از مزدوران توسط بازی‌باز است که این گروه به دنبال بازگشت دیکتاتور سابق به تخت سلطنت هستند و برای رسیدن به این هدف، از ارتشی مکانیکی استفاده می‌کنند. بازی BattleTech از سال ۱۹۸۴ میلادی فعالیت خود را از بازی‌های رومیزی و ویدیویی شروع کرد و از بازی‌های معرف آن می‌توان به سری MechWarrior اشاره کرد. نسخه قبلی بازی BattleTech در ..

دانلود بازی Tropico 6 برای PC
بسته الحاقی جدید The Llama of Wall Street اضافه شد

1 92 - دانلود بازی Tropico 6 برای PC
بسته الحاقی جدید The Llama of Wall Street اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
9,620
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

جدیدترین نسخه از این سری بازی، Tropico 6 نام دارد که بسیاری از هواداران بازی‌های مدیریتی، منتظر آن بودند. از جدیدترین پیشرفت‌ها و قابلیت‌های این بازی، می‌توان به اضافه شدن قابلیت رهبری یک مجمع‌الجزایر اشاره کرد. در این حالت می‌توانید جزیره‌های مختلف و متعددی را کنترل کرده و یا برای آسان‌تر شدن راه‌های ارتباطی، آن‌ها را با پل به یکدیگر متصل کنید. از سویی دیگر کاربران می‌توانند بناها و ساختمان‌های تاریخی مختلف که در جهان واقعی وجود دارند را در شهر خود استفاده کرده و یا به نوعی دیگر، یک سرقت فرهنگی را انجام دهند. به همین علت از حالا به فکر دزدی بناهایی مثل برج ایفل و یا مجسمه آزادی باشید!

دانلود بازی Jagged Alliance Collectors Bundle برای PC

1 15 - دانلود بازی Jagged Alliance Collectors Bundle برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
371
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

دهه نود میلادی میزبان تعدادی از عناوین استراتژی بود که بر خلاف دیگر بازی ها سعی داشتند بازیباز تمرکز خود را بر روی کنترل تعداد اندکی از نیروها قرار داده و به نوعی استراتژی دقیق کنترل نیرو را دنبال کند. عناوینی چون X-Com و Jagged Alliance جزو این دسته از بازی ها قرار می گیرند که در گذشته طرفداران بسیاری داشته و هنوز هم تجربه هر کدام خالی از لطف نیست (عناوینی که همواره و بعد از گذشت سال ها باز هم در لیست بازی های برتر بعضی از سایت ها و مجلات دیده می شوند.) سال ۱۹۹۹ میزبان یکی از عناوین این چنینی با نام Jagged Alliance 2 بود. بازی که تا چندی پیش به عنوان آخرین عنوان کامل و رسمی از این سری شناخته شده و هر چند ادامه های غیر رسمی یا شناخته شده توسط بازیبازها برای آن منتشر شده بود اما همواره طرفداران منتشر عرضه نسخه سوم از این سری بودند. عنوانی که هیچگاه به سرانجام نرسیده و سازندگان بازی موفق به ساخت آن نشدند. حال و با گذشت ۱۳ سال باز هم شاهد عرضه یک ..

دانلود بازی Kings League II برای PC
SiMPLEX-v1.2.2 Build 6360

1 4 - دانلود بازی Kings League II برای PC
SiMPLEX-v1.2.2 Build 6360
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
632
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Kings League II وارد لیگ پادشاهان می شوید و خود را برای نبرد آماده می کنید. این بازی به عنوان یک دنباله برای نسخه قبلی خودش محسوب می شود و باید برنده نبردهای بسیاری در کلاس های مختلف باشید. نیروهای مختلف را استخدام کنید و در نهایت آنها را به پیروزی برسانید. بهترین مبارزان خود را انتخاب کنید و در نهایت مدافع ثابتی برای پادشاهی مخصوص خود باشید. هرکدام از سی مبارز شما دارای خصوصیات منحصربه فردی هستند و می توانید داستان هرکدام شان را تجربه کنید. این داستان به صورت متون در بازی ظاهر می شود و با خواندن آن ها بیشتر در متن ماجرا قرار می گیرید. پیروزی های خود را ادامه دهید و با برنامه ریزی به سمت اخذ منابع به پیش بروید. منابع شما بسیار محدود است و باید با ارتقا آن ها توان مقابله با باس های دیگر را داشته باشید. رابط کاربری بازی زیباسازی شده است و نسبت به نسخه قبلی پیشرفت های زیادی داشته است.