بازی کامپیوتر - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord برای PC
نسخه کاملا جدید بازی به v.e1.5.10 اضافه شد

1 10 - دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord برای PC
نسخه کاملا جدید بازی به v.e1.5.10 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۹ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
13,296
تعداد نظرات
۶
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Mount and Blade II Bannerlord یک بازی نقش آفرینی با المان‌های سندباکس است که توسط استودیو تیل‌ورلدز اینترتینمنت ساخته می‌شود. افرادی که نسخه اول این بازی را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که در آن گیمر کارش را به عنوان یک شخصیت ساده آغاز می‌کند و در ادامه می‌تواند با کار‌هایی چون تجارت یا جمع کردن لشکر و غارت کردن روستا‌ها و شهر‌ها، نامی برای خودش دست و پا کند. یکی از ویژگی‌های خاص این بازی نبرد‌های آن است که معمولا در مقیاس بسیار بزرگی جریان دارند و در آن‌ها شاهد جنگیدن تعداد زیادی سرباز با یکدیگر هستیم.

دانلود بازی ATOM RPG Trudograd برای PC
GOG_v0.9.2 (48668)

1 73 - دانلود بازی ATOM RPG Trudograd برای PC
GOG_v0.9.2 (48668)
مطلب نوشته شده
۹ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
4,302
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی ATOM RPG Trudograd در ادامه‌ی نسخه‌ی قبلی عرضه شده است و سازندگان هم به‌طور ویژه توصیه کرده‌اند که حتما ابتدا به سراغ آن بازی بروید. Trudograd یک بسته الحاقی داستانی برای ATOM RPG است که به‌صورت نقش آفرینی و نوبتی محور دنبال می‌شود. جهان بازی هم مربوط به دوران بعد از اتحاد الجماهیر شوروی است. این عنوان الهام گرفته از عناوین کلاسیکی همچون Fallout، Wasteland و Baldur’s Gate محسوب می‌شود و به جایی خواهیم رفت که اتحاد جماهیر شوروی و اتحاد جماهیر غربی حدود ۲۲ سال پیش، خودشان را در یک نبرد هسته‌ای نابود کرده‌اند. میلیون‌ها نفر در جا کشته‌ شده‌اند و جامعه به‌طور کامل از بین رفته است. حال به دورانی مشابه قرون وسطی بازگشته‌ایم و شما به‌عنوان عضوی از تیم ATOM وظیفه دارید که از بقایای بشریت دفاع کرده و جهان را دوباره زنده کنید.

دانلود بازی Haven برای PC
Razor1911_v1.0.234g

1 16 - دانلود بازی Haven برای PC
Razor1911_v1.0.234g
مطلب نوشته شده
۹ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
5,281
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Haven در مورد عشق و قدرت آن در تسخیر زندگی انسان‌ها است. بازی با این سوال آغاز می‌شود که آیا عشق می‌تواند همه را تسخیر کند؟ شخصیت‌هایی به نام یو و کی در یک سیاره فراموش شده حضور دارند و آن‌چه که قبل از آشنایی برایشان رخ داده بود را با فرارشان فراموش کرده‌اند. آن‌ها را در یک دنیای جدید استقرار پیدا کرده‌اند و قرار است که شما داستان آن‌ها را دنبال کنید. در این سیاره کاوش کرده و به دنبال قطعات و المان‌هایی برای تعمیر کشتی خود و تبدیل کردن آن به خانه‌ای دنج باشید. همه چیز در این سیاره امکان پذیر است و می‌توانید وعده‌های غذایی را نیز خودتان درست کنید. شما می‌توانید منابع گران‌بها را جمع‌آوری کرده و برای رسیدن به روز بعد لحظه شماری کنید. از لحظات روزمره لذت ببرید و با عشق، کاراکترهای بازی را کنترل کنید. در بازی Haven مبارزاتی نیز وجود دارد که برای محکم کردن پیوند این عشق است و همواره باید هم راستا خرکت کنید. بازی ریتم مناسبی دارد و موسیقی نیز همراهی جالبی خواهد داشت. شما باید علیه کسانی ..

دانلود بازی The Tenants برای PC
GOG_v0.6

1 6 - دانلود بازی The Tenants برای PC
GOG_v0.6
مطلب نوشته شده
۹ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
2,735
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی The Tenants باید تصمیم بگیرید که با کدام یک از کمپانی‌ها، قصد تجارت دارید. به موقعیت‌های مختلف در این راستا واکنش نشان خواهید داد و می‌توانید پیش بینی‌های لازم را از احتمال همکاری با آن‌ها داشته باشید. شما باید نسبت به خطرات مختلف واکنش نشان داده و استراتژی خود را برای موفقیت بیشتر تغییر دهید. می‌توانید هشیار عمل کرده و بهترین عملکرد خود را در بازی داشته باشید. شما می‌توانید آپارتمان‌های خود را طراحی کرده و جلوه‌ی بهتری به آن‌ها بدهید. رنگ آمیزی آن‌ها را نوسازی کرده و مبلمان جدیدی را خریداری کنید. حتی می‌توانید تنها کف آپارتمان را عوض کرده و در هزینه‌های خود زیاده روی نکنید. هرچه قدر که آپارتمان بهتر به نظر برسد، درآمد بیشتری از آن شما خواهد شد. در بازی The Tenants می‌توانید برای دستیابی به حداکثر سود ممکن، هوشمندانه سرمایه گذاری کنید. مراقب بهترین معامله‌ها باشید و سعی کنید که در فرصت مناسب از اعتصاب و قدرت آن استفاده کنید. در معاملات خطرناک، طرف ایمن ماجرا را گرفته و اجازه ندهید که سرمایه‌ی شما از بین برود. با صاحبخانه بودن می‌توانید خودتان ..

دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx برای PC
GOG_v2.5.15

1 - دانلود بازی Northgard Clan of the Lynx برای PC
GOG_v2.5.15
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
6,415
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Northgard را می توان اثری استراتژیک، شهرسازی و مدیریت منابع دانست که بر اساس افسانه ی نورس ساخته شده است. در افسانه ی نورس، گروهی از وایکینگ ها می خواهند قاره ای اسرارآمیز و کاملا جدید را حکم رانی کنند. پس از گذشت سال‌ها وایکینگ‌های شجاع سرزمینی مرموز و خطرناک را با نام Northgard کشف می‌کنند و پس از استقرار پیدا کردن در آنجا شروع به تشکیل و گسترش قبیله خود می‌کنند تا بتوانند نام‌شان را در تاریخ به جای بگذارند. البته این امر آسان به نظر نمی‌رسد چون زمستان در کمین است و گرگ‌ها و دشمنان زیادی در این سرزمین مرموز یافت می‌شوند و آینده‌ی مبهمی در انتظار وایکینگ‌ها است. استودیو شیرو در مورد سیستم قبیله‌ها اعلام کرده که هر کدام از قبیله‌ها ویژگی و خصوصیات خود را دارند؛ روش هدایت و بازی آنها منحصر به فرد خواهد بود و «شرایط پیروزی» آنها نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر می‌خواهید عنوان فروانروایی (Warlord) را از آن خود کنید آسان‌تر خواهد بود که از آغاز، جنگجویان خود از آن مزیت برخوردار باشند. به طور مثال فنریر (Fenrir) ..

دانلود بازی Manifold Garden برای PC
Update v1.1.0.15769-CODEX

1 91 - دانلود بازی Manifold Garden برای PC
Update v1.1.0.15769-CODEX
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
3,374
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Manifold Garden یک بازی جذاب معمایی است که با تکیه بر المان‌های فیزیکی و فضایی دنبال می‌شود. در این بازی می‌توانید گرانش را دوباره کشف کرده و در دنیای زیبای بازی معماری خاص خود را شکل دهید. هندسه‌ی بی‌نهایتی این بازی را سر و شکل داده است و از همه جهت تکرار می‌شود. شما می‌توانید از هر جایی که شروع کرده‌اید، دوباره به دنیای بازی بازگشته و معماهای بازی را تکرار کنید. جاذبه توسط شما تعریف دیگری خواهد داشت و می‌توانید دیدگاه خود را تغییر دهید. دنیا هم‌اکنون به روش‌های جدیدی اداره می‌شود و با این بازی قوانین جهان را تغییر خواهید داد. دنیا به‌صورت زمینی بایر در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید احیای زندگی را به شیوه‌ی خاص خود داشته باشید. بازی دنیای گسترده و چشم‌گیری دارد و فارغ از گیم‌پلی بازی، می‌توانید از تماشای آن لذت ببرید. بازی مملو از پازل‌هایی است که ذهن شما را دچار چالش بسیاری خواهد کرد. برای دست‌یابی به چشم‌اندازهای جدید در این بازی، باید گرانش را دست‌یابی کرده و سطح عجیب و غریبی از رویاپردازی را مشاهده کنید. بازی از سازه‌هایی ..

دانلود بازی CrossCode برای PC
GOG_ v1.4.1.6

Ok 4 - دانلود بازی CrossCode برای PC
GOG_ v1.4.1.6
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
7,492
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی CrossCode از عناوین بسیار موفق امسال است که نظرات مثبت بسیاری از منتقدین و گیمرها را به همراه دارد! واقعا شما ۱۱۷ساعت بازی خواهید کرد و روزها سرگرم خواهید شد. این بازی دوبعدی، اکشن و نقش آفرینی که از عناوین رترو الهام گرفته، با حال و هوای گرافیک ۱۶بیتی و فیزیک بسیار روان خود می تواند شما را شگفت زده کند. سیستم مبارزات سریع و مکانیزم های پازلی جذاب، داستانی تخیلی و دلنشین را روایت می کنند. بازی CrossCode تماما تمرکز خود را بر روی گیم پلی گذاشته است و به همین دلیل حاوی یک نسخه دمو رایگان نیز می باشد که می توانید طعم واقعی یک بازی را بچشید و سپس آن را با لذت خریداری کنید.

دانلود بازی Just Die Already برای PC
Update v1.2.9-CODEX

1 38 - دانلود بازی Just Die Already برای PC
Update v1.2.9-CODEX
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
2,451
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Just Die Already در سبک آثار قدیمی ارائه شده و در یک دنیای جهان باز روایت می‌شود. طراحی این بازی را خالق Goat Simlulator برعهده داشته و به همین دلیل می‌توان به کیفیت بالا و کمدی بودن آن اطمینان داشت. شما در آینده‌ای نزدیک، کنترل یک فرد بازنشسته را برعهده می‌گیرید که هیچ فرزندی ندارد. باتوجه به همین موضوع، محبور است که کارهای خود را به افراد دیگر سپرده و مراقب باشد که آن‌ها کار را به درستی انجام دهند. او کسی نیست که بتوانید حقوق بازنشستگی‌اش را با موفقیت دریافت کند و به همین دلیل تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای واقعی شده و حقش را دریافت کنید.

دانلود بازی Satisfactory برای PC
نسخه آپدیت شده تا JUL-19-2021

1 48 - دانلود بازی Satisfactory برای PC
نسخه آپدیت شده تا JUL-19-2021
مطلب نوشته شده
۸ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
4,610
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Satisfactory اثری اول شخص و جهان‌آزاد از استودیو Coffee Stain است که از ابتدای انتشار خود توانست نظرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها و منتقدین به سمت خود جلب کند. شما در این بازی می‌توانید در سرتاسر سیاره‌ای که در آن قرار گرفته‌اید کاوش کنید، منابع باارزش را پیداکرده و کارخانه‌های پررونقی را بنا کنید. المان‌های مبارزاتی نیز در گیم‌پلی بازی طراحی شده است. قابلیت اجرا در دو حالت تک‌نفره و یا آنلاین همراه با دوستان خود در این بازی وجود دارد. باید در سیاره‌ای ناشناخته به ماجراجویی پرداخته، کارخانجات چندمنظوره پیاده کنید و بهشتی ابدی را بدست آورید. به مبارزه با مشکلات طبیعی بپردازید و تسهیلات مناسب برای بهبود زندگی و کسب‌وکار را بنا کنید. به‌هر طریقی که دوست‌دارید می‌توانید کارخانه‌های خود را توسعه داده و طراحی کنید. سرتاسر این سیاره ناشناخته مملوء از منابع طبیعی باارزش است که فقط باید بهینه‌سازی شوند. شما در نقش کارمندی از سازمان FICSIT هستید که وظیفه‌اش کاربردی‌کردن هرچیزی از منابع بکر این سیاره است. سیستم‌های انتقال و نقاله‌های صنعتی درستی را طراحی کنید تا بتوانید تمامی نیازهای خود را تامین ..

دانلود بازی SAMURAI WARRIORS 5 برای PC

1 39 - دانلود بازی SAMURAI WARRIORS 5 برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مرداد ۰۰
دفعات بازدید
453
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Samurai Warriors 5 یک نبرد سامورایی را بعد از هفت سال به شما هدیه خواهد داد. سرانجام قسمت جدیدی از این مجموعه منتشر شده است و می‌توانید وارد نبردهایی شوید که جنگجویان سامورایی، بیشترین نقش را در آن دارند. می‌توانید درام عمیقی را در بازی تجربه کرده و نبردهای بزرگی را همراه با شخصیت اصلی بازی برگزار کنید. اولین نسخه از بازی در سال ۲۰۰۴ عرضه شده بود و حال می‌توانید نسخه تکامل یافته‌تری را با شخصیت‌ها و محیط‌های بیشتری داشته باشید. بازی تمرکز زیادی روی زندگی افسر نوبوناگا اودا و میتسوهیده آکچی خواهد داشت و جنبه جسورانه‌تر و خشن‌تری را خواهیم دید.