بازی کامپیوتر - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Creaks برای PC

1 108 - دانلود بازی Creaks برای PC
مطلب نوشته شده
۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
44
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Creaks با پسری در حال درس خواندن شروع می‌شود که احتمالاً از تعویق چندین و چند بارۀ کنکور کلافه شده است. در این میان لامپ اتاق او شروع به اتصالی می‌کند و چند تلاش برای مرتفع کردن این مشکل به خلاصی از دست این لامپ دردسرساز، باعث پیدا شدن حفره‌ای در دیوار اتاق می‌شود که با کمی بررسی منجر به یافتن امارتی بزرگ زیر خانۀ قهرمان داستان می‌شود. کنجکاوی، سکانِ هدایت این شخص را به دست می‌گیرد و وارد شدن به این امارت، او را وارد دنیایی از هیولاها و پرندگان سخنگو می‌کند. با وجود روایت داستان بدون استفاده از دیالوگ یا میان‌پرده‌های سینمایی، با داستان نسبتاً پر از نکته‌ای طرف هستیم که در مدت کوتاه آن، آرام آرام جنبه‌های مختلف خودش را به مخاطب نشان می‌دهد. در کنار روایت اصلی که به طور مستقیم در حال تجربۀ آن هستیم، تعدادی تابلوی نقاشی تعاملی هم در گوشه و کنار این امارت جا داده شده که پس‌زمینۀ داستان را بیش از پیش روشن می‌کنند. چهار شخصیت فرعی هم در طول داستان بازی Creaks سر راه مخاطب قرار می‌گیرند که ..

دانلود بازی Jets n Guns 2 برای PC

1 107 - دانلود بازی Jets n Guns 2 برای PC
مطلب نوشته شده
۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
36
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Jets n Guns 2 اثری در سبک شوتر پیمایشی است که با سرعت گیم‌پلی بسیار زیادی دنبال می‌شود. شما در این بازی باید تخریب را به نهایت رسانده و بتوانید با همکاری با دوستان خود، مراحل را یک به یک پیروز شوید. جهان بازی در جنون کامل قرار دارد و با تهدید وحشتناکی روبرو شده است. موجودی ناشناخته اما قدرتمند از بعدی دیگر به کره زمین وارد شده است و قصد دارد که همه چیز را نابوده و زندگی همه‌ی موجودات را به پایان رساند. سیاراتی که در کهکشان وجود دارند، تحت تاثیر این حمله بزرگ قرار گرفته‌اند و قرار است به‌زودی به تکه‌های کوچک‌تر تقسیم شوند. حال شما در این حال وارد شده و باید وظایف خود را به خوبی انجام دهید. باید شجاع باشید و به‌عنوان خلبان سفینه فضایی خود، به تنهایی در برابر دشمن قرار بگیرید. اختلافات پیش آمده را حل کرده و مانند یک نخبه در فضا پیش روید. ماجراجویی حماسی شما شروع شده است و تنها باید جهان را از عذاب حضور این نیروها خلاص کنید.

دانلود بازی Paper Dolls 2 برای PC
Update v1.0.7-PLAZA 

1 106 - دانلود بازی Paper Dolls 2 برای PC
Update v1.0.7-PLAZA 
مطلب نوشته شده
۸ مهر ۹۹
دفعات بازدید
43
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Paper Dolls 2 اثری در سبک ماجراجویی، بقا و ترسناک است که در ادامه‌ی Paper Dolls Original عرضه شده است. یانگ مینگ یوان ماجراجویی خود را در بلندی‌های عمارت ادامه داده و سازندگان بازی سعی کرده‌اند که صحنه‌های باشکوه‌تر، گیم‌پلی سرگرم کننده‌تر و انیمیشن‌های دقیق‌تری را برای شما داشته باشند. گیم‌پلی بازی شما را به چالش خواهد کشید و بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند حدود ۱۰ ساعت از آن لذت ببرند. بازی دارای چهار حالت دشواری است و پیشرفت‌ترین حالت بازی هم «کابوس» خواهد بود. این حالت را می‌تواند بعد از اتمام بازی در یکی از سه حالت دیگر تجربه کنید و کسب تجربه خوبی را در این ژانر داشته باشید. با نگاهی به داستان بازی متوجه می‌شویم که یانگ مینگ یوان از کابوسی بیدار شده است و احساس غیر قابل توصیفی او را فرا گرفته است. صحنه‌ی بازی در واقع در ادامه‌ی نسخه‌ی قبلی است و شما می‌توانید آن را ادامه دهید. عمارتی را می‌بینیم که دیواره‌های قدیمی آن بارها و بارها تم ترسناک بازی را دوچندان می‌کند و صداهایی نیز به گوش خواهد رسید که همواره مینگ را ترغیب ..

دانلود بازی Hold Out برای PC

1 97 - دانلود بازی Hold Out برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مهر ۹۹
دفعات بازدید
189
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Out داستانی تکراری دارد که درکنار گیم‌پلی نسبتا جدید خود شاید بتواند گیمرها را مجذوب خود کند. شما می‌توانید این بازی را به صورت تک‌نفره در فضای آفلاین و یا تا حداکثر۴نفره با دوستان خود در فضای آنلاین پیش ببرید. داستان بازی ساده است! بازهم دنیایی که مملوء از زامبی‌ها شده و شما باید برای زنده‌ماندن خود و پیداکردن راه نجات، تلاش کنید. این بازی اثری از استودیو Open Brains می‌باشد که با نمرات ضد و نقیض خود، در ۶م آگوست ۲۰۲۰ در شبکه استیم منتشر گردیده است. خود را برای مقابله با گستره‌ای عظیم از زامبی‌های شرور آماده کنید و در فضای شوتر و ترسناک بازی، به مقابله با آن‌ها بپردازید. در مسیر چالش‌برانگیز شما، قرار است با ساختمان‌های متروکه، جنگل‌های هولناک، زمین‌های زراعی بلااستفاده، شهرهای خالی از سکنه و … مواجه شوید. شما باید تمامی تلاش خود را کرده تا ابزارهای مورد نیاز برای رهایی از این دنیای زامبی‌زده را فراهم کنید.

دانلود بازی Praey for the Gods برای PC

1 96 - دانلود بازی Praey for the Gods برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مهر ۹۹
دفعات بازدید
237
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Praey for the Gods در یک دنیای جهان‌باز جریان دارد و شما باید ماجراجویی خود را در گوشه و کنار زیبای آن دنبال کنید. شما در این اثر یک قهرمان تنها هستید که در لبه‌ی منجمد دنیا قرار گرفته و فرستاده می‌شوید تا رمز و راز یک زمستان بی‌پایان را کشف کنید. شما در ابتدا تجهیزات و لباس کمی دارید و باید رفته رفته خود و سلاح‌هایتان را ارتقا داده و یک ماجراجویی تمام‌عیار را تجربه کنید. خطرات عظیمی در این جهان وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها روبرو شده و در صورتی که شانس داشته باشید، جان سالم به‌در ببرید. باید یک تعادل اساسی در کل دنیا برقرار کرده و زمین‌های خود را بازپس گیرید. با مشکلاتی روبرو خواهید شد که جواب آن‌ها برای‌تان دشوار است و نمی‌توانید هیچ ایده‌ای از چرایی وقوع آن‌ها داشته باشید. مقیاس حیوانات بسیار بزرگ‌تر و عظیم شده است و کاملا مشخص است که بازی المان‌هایی از دنیای اساطیری را نیز دارد. شما باید روی شانس تکیه کرده و از جانوران عظیم‌الجثه را در بازی Praey for the Gods شکست دهید. باید بر ..

دانلود بازی Godking Master of Rituals برای PC

1 95 - دانلود بازی Godking Master of Rituals برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مهر ۹۹
دفعات بازدید
90
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Godking Master of Rituals یک بازی استراتژیک و فانتزی است که با الهام از ۲۵ سال انتشار آثار کلاسیک در دنیای بازی ساخته شده است. این بازی ویژگی‌های و نوآوری‌های جدیدی با خود به‌همراه دارد و باید با قرار گرفتن در یک جناح و گروه خاص، امپراطوری خود را بنا کرده و کم کم خود را برای انجام ماموریت ها آماده کنید. شما باید دشمنان خود را در هم شکسته و با دانستن ویژگی‌های هرکدام، پیشروی خوبی را در بازی ادامه دهید. بازی از جادوهای تاریک و شخصیت‌های مختلف تشکیل شده است و قبیله‌هایی را خواهید دید که می‌توانند مانند مارمولک از روی آب شنا کرده و پادشاهی‌های بزرگ را با دردسر روبرو کنند. بشر می‌تواند ارتش عظیمی از شوالیه‌های زره‌ای، قبایل متحد و ارتش‌های مختلف را داشته باشد تا در برابر ارواح قد علم کرده و دست پیروزی را نیز داشته باشد. شخصیت‌ها و نمادهای مختلفی را در بازی می‌بینیم که افراد علاقه‌مند یقینا از بررسی و نبرد با آن‌ها لذت خواهند برد. بازی اولین پادشاهی الف‌ها را نیز به نمایش گذاشته و آن‌ها را مجددا برای نبرد آماده ..

دانلود بازی Doom and Destiny Worlds برای PC

1 94 - دانلود بازی Doom and Destiny Worlds برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مهر ۹۹
دفعات بازدید
102
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی Doom and Destiny Worlds در مورد چهار دوست مبتلا به شایع‌ترین بیماری در دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی فراموشی است. آن‌ها در یک سیاره ناشناخته گیر افتاده‌اند و باید به پرسش‌های مختلف خودشان پاسخ دهند. آن‌ها باید بدانند که چه کسی آن‌ها را احضار کرده و چه کاری قرار است در این جهان انجام دهند. آن‌ها کاملا به فراموش دچار شده‌اند و نمی‌دانند که باید چه سرنوشتی را انتظار بکشند. این بازی مبتنی بر نوبت است و در دنیای جهان باز دنیال می‌شود. گزینه‌های مختلفی از همکاری در بازی Doom and Destiny Worlds وجود دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توانیم به کشاورزی ساخت و ساز و موارد مشابه اشاره کنیم که البته با چهار بازیکن می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. شما باید راه خود را از بین غول‌های سنگی، جن‌های نفرین شده و اجنه‌ی دیوانه پیدا کرده و به ۶۰ جزیره مختلف بازی دسترسی داشته باشید. منابع را می‌توانید جمع‌آوری کرده و به رمز و رازهای مختلف جهان دسترسی داشته باشید. بازی موانع خطرناکی دارد و چالش‌هایی را پیش روی شم می‌گذارد که می‌توانید از ابزارهای مختلف برای نابودی ..

دانلود بازی Welcome to Elk برای PC

1 93 - دانلود بازی Welcome to Elk برای PC
مطلب نوشته شده
۷ مهر ۹۹
دفعات بازدید
131
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Welcome to Elk یک بازی ماجراجویانه جذاب است که در یک جزیره خیالی همراه با داستان‌های واقعی و قصه‌های بلند دنبال می‌شود. بازی ترکیبی از روایات مختلف است و ساکنینی که در آن حضور دارند، تشکیل دهنده تصاویر و روایات بازی خواهند بود. نقش شما به‌عنوان Frigg است و نجار جوانی است که شهر شلوغ را برای زندگی انتخاب کرده است. شما برای کارآموزی به شهر کوچکی می‌روید و قصد دارید که تجربه جدیدی برای خود کسب کنید. او نگران است که سرعت زندگی‌اش کسل کننده‌تر شده و نتواند به رویاهایش برسد. او به‌سرعت می‌فهمد که چیزی فراتر از واقعیت در زندگی وجود ندارد و حتما باید این چالش را پذیرفته و با سرنوشت خویش روبرو شود.

دانلود بازی Planet Zoo برای PC

1 91 - دانلود بازی Planet Zoo برای PC
مطلب نوشته شده
۵ مهر ۹۹
دفعات بازدید
1,088
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

خبری عجیب پس از سکوت سنگین گروه‌های Scene! کرکر معروف این روزهای اخیر، یعنی EMPRESS که چندین عنوان مهم Denuvo را به‌صورت کامل و با کم‌ترین نقص ممکن کرک کرده بود، بازگشته است. وی اعلامیه‌ای منتشرکرد مبنی بر اینکه به گروه‌های Scene از قبیل CODEX دعوت شده و حتی پیش از این نیز در چندین بازی مانند MGS V Phantom Pain با آن‌ها همکاری داشته، اما این گروه‌ها به وعده‌های خود عمل نکردند و تنها انتشار کرک‌های وی را به تاخیر انداخته‌اند. وی هم‌چنین اعلام کرد که اکثریت گروه‌های Scene چیزی بیشتر از یک لیچر ساده و نادان نیستند و این اشخاص مهم P2P بوده‌اند که طی این مدت آن‌ها را حمایت کرده اند. و یک سری توضیحات دیگر که در خارج از فضای این مطلب می‌باشد. درضمن، خبر خوش این‌که آخرین آپدیت Borderlands 3 با تمامی DLCها و بازی Mortal Kombat 11 قرار است به‌زودی توسط این شخص کرک شوند.

دانلود بازی art of rally برای PC

1 90 - دانلود بازی art of rally برای PC
مطلب نوشته شده
۵ مهر ۹۹
دفعات بازدید
419
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی art of rally قصد دارد تا شما را به دوران اوج محبوبیت مسابقات رالی ببرد تا ماشین‌های شاخص دهه ۶۰میلادی تا گروه B را در مسیرهایی چالش‌برانگیز که براساس پیست‌های واقعی شبیه‌سازی شده‌اند، تجربه کنید. دقت کنید که تمامی محیط‌های بازی با رنگامیزی و گرافیک منحصربه‌فردی طراحی شده‌اند تا حال‌وهوای جدیدی را به طرفداران مسابقات ماشین‌سواری منتقل کنند. این بازی اثری از استودیو Funselektor Labs می‌باشد که در کارنامه خود اثر بشدت موفق Absolute Drift که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد را نیز دارد. در سرتاسر دنیا از فنلاند تا نروژ، ژاپن و آلمان به مسابقه بپردازید و خود را در دنیای رنگارنگ و کارتونی این بازی دوست‌داشتنی غرق کنید.