بازی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA

1 84 - دانلود بازی The Long Dark برای PC
Update v1.64-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
26,150
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی کامپیوتری The Long Dark در سبک بقا طراحی شده است و حالتی جدید Wintermute در نسخه نهایی این بازی گنجانده شده است. رافائل ون لراپ، مدیر خلاقیت و موسس استودیو هینترلند، اعلام کرد که داستان این بازی در پنج اپیزود اتفاق می‌افتد که دو اپیزود اول در تاریخ یاد شده قابل تجربه خواهد بود. لراپ گفته بود که برای توسعه دادن این بازی از رمان آخرالزمانی The Road، نوشته کورماک مک‌کارتی، الهام گرفته است. داستان این کتاب در مورد رابطه پدر و فرزندی است و داستان جدید Wintermute در مورد دو شخصیت ویل مکنزی و آسترید گرین‌وود است که یک بحران جغرافیایی در کانادا گریبانگیر آنها شده است. در دو اپیزود آغازین، بازیکنان هدایت شخصیت مکنزی را در دست می‌گیرند. به گفته سازندگان، در قسمت‌های بعدی، کاربران بازی را در نقش گرینوود تجربه خواهند کرد. گفتنی است که هر یک از قسمت‌های داستانی این بازی به مدت پنج ساعت خواهد بود.

دانلود بازی Driftland The Magic Revival برای PC
Update v1.3.6-PLAZA

1 133 - دانلود بازی Driftland The Magic Revival برای PC
Update v1.3.6-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
2,574
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

پس از یک جنگ ویرانگر که بین ساحره های کهن اتفاق افتاده بود، وردی اسرارآمیز تنها چیزی بود که باعث شده بود تا سرزمین Driftland سرپا بماند و از بین نرود. گرچه تمامی تمدن از بین رفته بود و چیزی دیگر باقی نمانده بود، اما برخی از قبیله ها سعی می کردند تا این سرزمین را زنده کرده و دوباره به آن حیات ببخشند – اما برای هرچیزی دیرشده بود! آن ها از تمامی باقی مانده ی جادوی خود استفاده کردند تا بتوانید تعادل را در دنیا برقرار کنند. سالیان تیره و تار زیادی گذشت تا دوباره روزنه هایی از امید در این سرزمین مشاهده شد. نیروهای جادویی جدیدی ظهور کردند که می توانستند کارهای مهم و بدیعی انجام دهند. جادوگران جدیدی نیز پدید آمدند تا بتوانند از این نیروها استفاده کنند و حیات را به این سیاره مجدد بازگردانند.

دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX

2 68 - دانلود بازی BATTLETECH برای PC
Update v1.8.1-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۸
دفعات بازدید
5,629
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی BattleTech عنوانی اکشن و استراتژی با مبارزاتی نوبتی است که در آینده جریان دارد و استودیوی Harebrained Schemes آن را توسعه می‌دهد و شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) هم زمان انتشار آن را بر عهده دارد. بشریت اکتشافات علمی بسیاری را در سال ۲۰۱۷ پشت سر گذاشته و از لحاظ تکنولوژیک بسیار پیشرفت کرده است. این پیشرفت‌ها جامعه را مجبور به ترک زمین و کوچ کردن به سیاره‌های دیگر کرده است. به موجب همین امر، پادشاهی‌های متعددی راه افتاده‌اند که در نتیجه جنگ‌های بسیاری هم شکل گرفته است. با این وجود، مهم‌ترین جنگ شکل گرفته بین پادشاهی‌ها در سال ۲۷۶۵ شکل گرفته و بازی بر روی این دوره از زمان تمرکز دارد. هسته اصلی داستان درباره کنترل کردن گروهی از مزدوران توسط بازی‌باز است که این گروه به دنبال بازگشت دیکتاتور سابق به تخت سلطنت هستند و برای رسیدن به این هدف، از ارتشی مکانیکی استفاده می‌کنند. بازی BattleTech از سال ۱۹۸۴ میلادی فعالیت خود را از بازی‌های رومیزی و ویدیویی شروع کرد و از بازی‌های معرف آن می‌توان به سری MechWarrior اشاره کرد. نسخه قبلی بازی BattleTech در ..

دانلود بازی Two Worlds II HD Shattered Embrace برای PC
Update v2.07.1-CODEX

1 52 - دانلود بازی Two Worlds II HD Shattered Embrace برای PC
Update v2.07.1-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۰ آذر ۹۸
دفعات بازدید
16,283
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Two Worlds II یک بازی RPG و ادامه ی بازی Two Worlds که سال ۲۰۰۷ منتشر شد می باشد و برای Windows, MacOSX, PS3, X360 منتشر شده است. ابتدا این بازی Two Worlds: The Temptation داشت و قرار بود دومین Expansion Pack برای بازی two worlds باشد اما تصمیم گرفته شد که به عنوان یک بازی کامل و با موتور جدبد ساخته بشود. موتور جدید این امکان را میده که بازی به طور همزمان برای PC و کنسول ساخته بشود همچنین گفته شده که موتور جدید قدرت های زیادی را که بازی های امروز بوق و کرنا میکنند را داراست؛ مناظر زیبا، مناطق خاص، فیزیک واقعی همه قسمت هایی از این دید جدید هستند. سازندگان بازی Two Worlds II هم اعلام کرده اند که قسمت مالتی پلیر را می توانید به صورت Competitive و یا Cooperative انجام بدهید. یک بار دیگر شما به عنوان یک انسان که “هیرو” هست بازی میکنید و موقع ارتقاء لول شما می توانید در مهارت خاصی تخصص پیدا کنید و یا امتیاز ها را بین مهارت های مختلف تقسیم کنید. شما به اجبار، کلاس خود ..

دانلود بازی Forza Horizon 4 برای PC
Update v1.367.746.2

1 34 - دانلود بازی Forza Horizon 4 برای PC
Update v1.367.746.2
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
20,523
تعداد نظرات
۴
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره طلسم شکسته شد و سیستم امنیتی UWP توسط LOOTBOX کرک شد! بازی منحصر به فرد Forza Horizon 4 حدود یک سال است که با استفاده از سیستم قفل گذاری به شدت سنگین توانست کرک نشود اما بالاخره پس از گذشت حدود ۱۱ماه، این عنوان به همراه تمامی بسته های الحاقی نسخه آلتیمیت ادیشن، کرک شد. در بازی Forza Horizon 4 همانند همیشه در فستیوال مسابقات ماشین سواری هورایزن شرکت می‌کنیم. این بار فستیوال مسابقات هورایزن در بریتانیا برگزار می‌شود و انتظار داشتیم با محیطی کاملا متفاوت از استرالیا در نسخه قبلی رو به رو شویم. اما راستش را بخواهید، بازی از این نظر فرق فاحشی نسبت به قبل نداشته است. باز هم یک سری شهر کوچک روی نقشه، یک سری مزارع، منطقه‌ای جنگلی، منطقه‌های کوهستانی و غیره، شباهت غیر قابل انکاری با آن چه در Forza Horizon 3 دیدیم دارند. البته این حرف به معنای کپی پیستی زشت از نقشه فورتزا هورایزن ۳ نیست، بلکه این قسمت حال و هوای خودش را دارد. خانه‌های سنتی و مدرن انگلیسی، وجود آثار تاریخی و مناظری بکر، به خودی خود توانسته‌اند راه‌شان ..

دانلود بازی Tropico 6 برای PC
بسته الحاقی جدید The Llama of Wall Street اضافه شد

1 92 - دانلود بازی Tropico 6 برای PC
بسته الحاقی جدید The Llama of Wall Street اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
9,551
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

جدیدترین نسخه از این سری بازی، Tropico 6 نام دارد که بسیاری از هواداران بازی‌های مدیریتی، منتظر آن بودند. از جدیدترین پیشرفت‌ها و قابلیت‌های این بازی، می‌توان به اضافه شدن قابلیت رهبری یک مجمع‌الجزایر اشاره کرد. در این حالت می‌توانید جزیره‌های مختلف و متعددی را کنترل کرده و یا برای آسان‌تر شدن راه‌های ارتباطی، آن‌ها را با پل به یکدیگر متصل کنید. از سویی دیگر کاربران می‌توانند بناها و ساختمان‌های تاریخی مختلف که در جهان واقعی وجود دارند را در شهر خود استفاده کرده و یا به نوعی دیگر، یک سرقت فرهنگی را انجام دهند. به همین علت از حالا به فکر دزدی بناهایی مثل برج ایفل و یا مجسمه آزادی باشید!

دانلود بازی Jagged Alliance Collectors Bundle برای PC

1 15 - دانلود بازی Jagged Alliance Collectors Bundle برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
295
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

دهه نود میلادی میزبان تعدادی از عناوین استراتژی بود که بر خلاف دیگر بازی ها سعی داشتند بازیباز تمرکز خود را بر روی کنترل تعداد اندکی از نیروها قرار داده و به نوعی استراتژی دقیق کنترل نیرو را دنبال کند. عناوینی چون X-Com و Jagged Alliance جزو این دسته از بازی ها قرار می گیرند که در گذشته طرفداران بسیاری داشته و هنوز هم تجربه هر کدام خالی از لطف نیست (عناوینی که همواره و بعد از گذشت سال ها باز هم در لیست بازی های برتر بعضی از سایت ها و مجلات دیده می شوند.) سال ۱۹۹۹ میزبان یکی از عناوین این چنینی با نام Jagged Alliance 2 بود. بازی که تا چندی پیش به عنوان آخرین عنوان کامل و رسمی از این سری شناخته شده و هر چند ادامه های غیر رسمی یا شناخته شده توسط بازیبازها برای آن منتشر شده بود اما همواره طرفداران منتشر عرضه نسخه سوم از این سری بودند. عنوانی که هیچگاه به سرانجام نرسیده و سازندگان بازی موفق به ساخت آن نشدند. حال و با گذشت ۱۳ سال باز هم شاهد عرضه یک ..

دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای PC
Update v1.3-CODEX

header 1 - دانلود بازی Ancestors The Humankind Odyssey برای PC
Update v1.3-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
4,699
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey که رونمایی آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد، یک بازی اکشن ماجراجویی است و بازی‌کننده‌ها را در نقش اجداد انسان قرار می‌دهد. بازی در افریقا و در میلیون‌ها سال پیش اتفاق می‌افتد. دوره‌های زمانی مختلف، از ۲ میلیون سال پیش تا ۱۰ میلیون سال پیش، در بازی وجود دارند و روند شکل‌گیری انسان امروزی در آن به تصویر کشیده می‌شود. این بازی، اثری از “پاتریس دسیله” می باشد که سازنده ی اصلی مجموعه بازی های Assassin’s Creed می باشد. استودیوی جدید پاتریس دسیله به اسم Panache Games بازی Ancestors را در موتور پایه‌ی آنریل انجین ساخته. روند بازی Ancestors مقابله و تعامل با محیط و در عین حال تامین بقا است. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین می‌توانند روند حرکت و جریان شکل‌گیری انسان را با رفتار خود، تعییر دهند. با این حال بازی Ancestors The Humankind Odyssey محدود به دست و پای شکسته، میوه‌های سمی، حیوانات وحشی، نیش‌های زهرآگین مارها، پرندگان قدرتمند و مرگبار و مرگ از طریق گرسنگی نمی‌شود. مخاطب با تجربه‌ی این بازی می‌آموزد که باید از تجربه‌ها و شکست‌های پیشین خود درس بگیرد. پیام بازی ..

دانلود بازی Rocket League v1.70 – Rocket Pass 5 برای PC
نسخه فشرده جدید FitGirl v1.70 اضافه شد

1 120 - دانلود بازی Rocket League v1.70 – Rocket Pass 5 برای PC
نسخه فشرده جدید FitGirl v1.70 اضافه شد
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
10,608
تعداد نظرات
۴
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه‌ی دوست‌داشتنی Rocket Pass برای بازی Rocket League از زمان انتشار اولین نسخه در سال ۲۰۱۸ تبدیل به یکی از مهم‌ترین بخش‌های این بازی جذاب شدند. پنجمین نسخه از این مجموعه نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ به‌طوری که قرار است علاوه بر محتویات جدید، شاهد تغییراتی نیز در لوت باکس‌های بازی باشیم. این بسته نیز درست مانند نسخه‌های پیشین خود شامل انواع مختلفی از گزینه‌های شخصی‌سازی و تقویت کردن ماشین‌ها است. حتی برای کسانی نیز که بسته را خریداری نکنند، موارد زیادی وجود دارد که می‌توانند به آن‌ها دست پیدا کنند. قطعا راکت پس ۵ هم مانند نسخه‌های قبلی باعث استمرار ورود بازیکنان حرفه‌ای Rocket League به این اثر جذاب خواهد شد. بسته Rocket Pass 5 بازی راکت لیگ شامل چالش‌های جدیدی نیز هست که البته برای کسانی که آن را خریداری کنند، از نظر تعداد بیشتر خواهد بود. سایر افراد که تمایلی به خرید بسته ندارند یا می‌خواهند بعدا آن را تهیه کنند نیز می‌توانند چالش‌های رایگان آن را تجربه کنند یا چالش‌های جامانده از هفته‌های قبل را انجام دهند.

دانلود بازی Valfaris برای PC
نسخه جدید Full Metal جایگزین شد

0 - دانلود بازی Valfaris برای PC
نسخه جدید Full Metal جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۸
دفعات بازدید
3,238
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Valfaris در گوشه ای دورافتاده از کهکشان روایت می شود. عنوانی دوبعدی، اکشن و پلتفرمر که تیم توسعه دهنده ی قدرتمند Steel Mantis را در پشت پرده ی خود دارد. نبردهایی خونین، دشمنانی مرگبار، گرافیکی خیره کننده، موسیقی متن گیرا و … همگی برخی از ویژگی های این اثر بی نظیر هستند. خود را برای ایجاد کرم‌چاله‌ای جدید در کهکشان آماده کنید! این بازی یکی از بهترین آثار سبک سایداسکرولر شوتر می باشد که در سه دهه اخیر منتشر شده و توانسته با کسب متای بسیار بالا (حدود ۹٫۵ از ۱۰) نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کند. Valfaris یک بازی پلتفرمر با الهام‌گیری از موسیقی هوی متال (Heavy Metal) است که ساختار گیم‌پلی آن با آرت زیبای اندرو گیلمور و موسیقی متنی خشن و پرتنش تلفیق شده و معجونی بسیار هیجان‌انگیز و جذاب را برای هواداران به‌وجود آورده است. پس از ناپدید شدن از نگاره‌ی کهکشانی، قلعه‌ی والفریس به مدار خورشیدی که در حال نابودی است بازمی‌گردد و اکنون این پناهگاه امن پیشین، به قلمروی تاریکی بی‌انتها که روز به روز در حال گسترش است تبدیل ..