بازی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend برای PC

1 39 - دانلود بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ مهر ۹۸
دفعات بازدید
85
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Paranormal Files Hook Man’s Legend یکی از آثار ناب در سبک هیدن آبجکت است که داستان ماورالطبیعه ای را برای علاقه مندانش تعریف می کند. بازی در مورد اکتشاف در مورد قدرتی است که یک زن جوان شما را به سمت آن سوق داده است. مردم شهر شب هنگام گرفتار ارواح می شوند و همه آنها با پلیس تماس می گیرند. حال شما باید به آنها کمک کنید اما درواقع اصلا نمی دانید که با چه چیزی روبرو هستید. یک کاراگاه کارکشته باشید و سعی کنید که از همه چیز باخبر شوید. واقعیت ها را از داستان مردم شهر جدا کنید و سعی کنید که همه را نجات دهید. بازی ماجراجویی های پر رمز و رازی دارد و باید همه چیزهای پنهان را پیدا کنید. افسانه ها از وجود یک قاتل دیوانه خبر می دهند که افراد را با قلاب دار می زند و باعث وحشت مردم شهر شده است.

دانلود بازی Rise of Industry برای PC
Update v1.4.0.0210a-CODEX

1 38 - دانلود بازی Rise of Industry برای PC
Update v1.4.0.0210a-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۴ مهر ۹۸
دفعات بازدید
245
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره نسخه کامل و نهایی بازی استراتژیک، مدیریت اقتصادی و شبیه ساز Rise of Industry منتشر شد. این بازی اثری به شدت موفق از استودیو Dapper Penguin Studios می باشد که کمپانی Kasedo Games آن را در شبکه استیم و GOG به صورت همزمان منتشر کرده است. این بازی شما را در ابتدای قرن ۲۰م میلادی، جایی که صنعت در حال شکل گرفتن بوده، قرار می دهد. شما باید امپراطوری صنعتی قدرتمند خود را ساخته و مدیریت کنید و در دنیای زیبا، پویا و دلنشین این بازی که به صورت تدریجی توسعه پیدا می کند، ساعت ها سرگرم شوید و شیوه ی بازی کردن منحصر به فرد خود را پیاده سازی کنید. به عنوان یک کارآفرین نوپا، شما می توانید کارخانه ها و خطوط حمل و نقل را بسازید. مواد خام و اولیه را وارد کارخانجات کنید و کالاهای خود را تولید کنید و با دیگر شهرهای در حال توسعه تجارت کنید، زیرا اگر آنها رشد کنند، شما هم رشد خواهید کرد.

دانلود بازی HEIST برای PC

1 20 - دانلود بازی HEIST برای PC
مطلب نوشته شده
۲۳ مهر ۹۸
دفعات بازدید
283
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

HEIST یک بازی مخفی کارانه فوق العاده جذاب است که در دنیایی پر از جرم و جنایت جریان دارد. این دنیا سازمان یافته است. هر قدم تان باید برنامه ریزی شده باشد و بتوانید خودتان را به جایزه نزدیک تر کنید. یک اینچ هم می تواند تاثیر گذار باشد و این روند به دلیل نورپردازی های عالی و قدم به قدم درون سازمان است. پایان بازی باز نگه داشته شده است و می توانید به خواست خودتان یک عملکرد متفاوت نسبت به بقیه داشته باشید. برنامه ریزی دقیقی روی تمام مسیر داشته باشید و توجه کنید که نباید سایه ها را نادید بگیرید. یک جادوگر حرفه ای باشید و به صورت نامحسوس کارهای مشخصی را انجام دهید. به تله ها توجه کنید و بدانید که سرعت به هیچ عنوان نمی تواند کارساز باشد. حتما باید به حواس پرتی ها ارزش بدهید و مامورین سازمان ها را پی نخودسیاه بفرستید.

دانلود بازی REMOTE LIFE برای PC

1 21 - دانلود بازی REMOTE LIFE برای PC
مطلب نوشته شده
۲۲ مهر ۹۸
دفعات بازدید
253
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

REMOTE LIFE یک بازی دو بعدی پیشمایشی در فضا است که گیم پلی اعتیادآوری دارد. بازی را می توانید با کیبرد و ماوس یا گیم پد انجام دهید و تجربه لذت بخش خود را با دوستان خود به اشتراک گذارید. گرافیک سه بعدی بازی فضای عظیم آن را به نمایش می گذارد و انیمیشن ها پر زرق و برق و دیدنی هستند. هیولاهای خطرناک بازی نشان از حضور در دنیای بیگانه ای دارند که زمین را محاصره کرده اند و حال شما باید جهان وحشت زده خود را نجات دهید. گیم پلی بازی مکانیسم های خاصی دارد که بعد از مدتی می توانید چشم بسته آن ها را یاد بگیرید. تعداد بیشماری از سلاح ها در بازی وجود دارند و برای بقا در چنین دنیای وحشیانه و بیگانه ای به آن ها نیاز خواهید داشت. موسیقی متن بازی کاملا متناسب با سرعت بازی است و کم کم شما را در خودش غوطه ور خواهد کرد.

دانلود بازی STURMWIND EX برای PC

1 19 - دانلود بازی STURMWIND EX برای PC
مطلب نوشته شده
۲۱ مهر ۹۸
دفعات بازدید
140
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

STURMWIND EX یک بازی شات ام آپ جذاب است که با الهام از آثار قدیمی عرضه شده است. بازی چندان پرسرعت دنبال نمی شود و سازندگان سعی در بالابردن دز آرکیدی در آن بوده اند. شما در بازی می توانید پیشرفت کنید و مهارت خود را در طی سطوح پرتعداد بازی بیشتر کنید. ۶ سطح اصلی در بازی وجود دارد که با ۱۶ تای فرعی همراه شده است و تجربه چندساعتی نابی را برای تان فراهم می کند. کنترل های بازی قابل تنظیم هستند و می توانید از سلاح های مختلفی در بازی استفاده کنید. می توانید از جت های متنوع استفاده کنید و سلاح های مختلفی را روی شان به کار ببرید. سلاح ها میزان تاثیرگذاری متفاوتی دارند و حتی اکشن آن را هم تحت تاثیر قرار می دهند.

دانلود بازی RaceXXL Space برای PC

1 18 - دانلود بازی RaceXXL Space برای PC
مطلب نوشته شده
۲۰ مهر ۹۸
دفعات بازدید
303
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

RaceXXL Space یک بازی ماشین سواری مسابقه ای است که در محیط های فضایی شکل گرفته. ۱۴پیست مسابقه ای چالش برانگیز با ماشین های کلاسیک جذاب در این بازی طراحی شده اند که همگی در کهکشان طراحی شده اند. ۱۴ماشین کلاسیک جذاب از ماشین های قدیمی امریکایی برای مسابقه دادن شما آماده شده اند. شما باید از ماشین هایی که برایتان فعال هستند استفاده کنید، مسابقه بدهید و امتیاز جمع کنید تا بتوانید سطح خود را اتقا داده و مراحل و ماشین های جدید را آنلاک کنید. موشک ها و موانع متعددی در طی مسابقه برای شما تعبیه شده اند که باید از آن ها جان سالم به در ببرید و سایر رقبای خود را شکست بدهید. با برنده شدن در مسابقات و نفر اول شدن، می توانید بیشترین جایزه را کسب کنید و به ثروتمندترین راننده ی مسابقات تبدیل شود. این بازی اثری از استودیو Sars Meyda می باشد که در ۴م اکتبر ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است.

دانلود بازی The Bradwell Conspiracy برای PC

1 46 - دانلود بازی The Bradwell Conspiracy برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۹۸
دفعات بازدید
309
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی The Bradwell Conspiracy بازیکنان در نقش شخصیتی ناشناس که هنوز نامش فاش نشده است بازی می‌کنند. شخصیت اصلی داستان بعد از یک انفجار بزرگ به هوش می‌آید و به سمت یک بازمانده‌ی دیگر به نام امبر (Amber)، که احتمالا به‌خاطر انفجار در سمت دیگر یک در قفل شده گیر افتاده است، می‎رود. تنها راه ارتباطی شما با امبر یک جفت عینک‌ هوشمند واقعیت افزوده‌‌‌ی برادول (Bradwell AR Smart Glasses) است. شما و امبر سعی می‌کنید تا با نشان دادن تصاویری از اطراف خود، راه چاره‌ای برای رهایی از موقعیتی که در آن گرفتار شده‌اید پیدا کنید؛ با این‌حال هرچه جلوتر می‌روید و به شکلی عمیق‌تر وارد ماجرا می‌شوید، حقایق منزجر‌کننده‌تری از راز‌های پشت‌پرده‌ی این شرکت را کشف می‌کنید.

دانلود بازی Argonus and the Gods of Stone برای PC

1 45 - دانلود بازی Argonus and the Gods of Stone برای PC
مطلب نوشته شده
۱۹ مهر ۹۸
دفعات بازدید
356
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Argonus and the Gods of Stone یک ماجراجویی اول شخص هیجان انگیز است که در یونان باستان جریان دارد. آرگونوس و خدایان سنگی اصلی ترین بازیگران داستان این اثر هستند و افسانه های یونانی جای مهمی در آن دارند. بازی ادای احترامی به فیلم های فانتزی دهه ۶۰ و ۷۰ است و شما در نقش آرگونوس در بازی حضور دارید. او در یک جزیره ای عجیب و غریب از خواب بیدار می شود و به دنبال سرنوشت همراهانی است که با وی همراه بوده اند. او در نهایت با یک الهه روبرو می شود و با وی معامله ای را انعقاد می کند. او از ملاقات با خداهای سنگی به اسطوره های خارق العاده می رسد و رابطه ای خطرناک را شروع می کند. دنیاهای مربوط به افسانه های یونانی در بازی طراحی شده است و می توانید از گشت و گذار در آن لذت ببرید. معماهای جذاب بازی را حل کنید و بدانید که رازهای قدیمی ریشه در افسانه هایی دارند که همیشه برای بچه های یونانی گفته می شده است.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای PC

1 42 - دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای PC
مطلب نوشته شده
۱۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
604
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair شما را دوباره با شخصیت های یوکا و لیلی همراه می کند تا وارد یک ماجراجویی پلتفورمر شوید. برخی از عناصر مهم اثر قبلی سازندگان بازی در این عنوان نهادینه شده است و می توانید قوس شخصیتی نابی را در بازی شاهد باشیم. این دو دوست می خواهند بار دیگر وارد عمل شوند و برنامه های شیطانی Hivemind را نقش بر آب کنند. قهرمانان ما باید دوباره آمادگی نبرد با دشمنان خود را داشته باشند. بازی از در یک فضای دو و نیم بعدی دنبال می شود و هر مرحله زیبایی های خاص خودش را دارد. تصاویر دارای عمق هستند و مجموعه ای از شخصیت های رنگارنگ هم جلوه خاصی به ماجراجویی ها می دند. تمرکز کنید و از موانع بازی به خوبی عبور کنید. این تجربه کاملا جدید است و اهداف و معماهای بسیاری دارد. زنبورهای رویال را نجات دهید و یوکا و لیلی را یاری کنید تا در نهایت دنیای بیشتری را کشف کنند. کاپیتان بی به عنوان دشمن اصلی یوکا و لیلی در بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair حضور دارد ..

دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC

1 43 - دانلود بازی Trine 4 The Nightmare Prince برای PC
مطلب نوشته شده
۱۸ مهر ۹۸
دفعات بازدید
550
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Trine 4 The Nightmare Prince را می توان کامل ترین نسخه تراین دانست که بعد از عدم موفقیت نسخه سوم آن، تجربه بی نظیری را برای مخاطبینش را فراهم می کند. تراین ۴ دوباره به جادوی دو و نیم بعدی خودش بازگشته است و همچنان گرافیک بی نظیر و چشم نوازی را در محیط های آن می بینیم. سه قهرمان همیشگی بازی بازگشته اند و اینبار در داستانی حماسی باید به دنبال نجات شاهزاده سلیوس باشید. آمادئوس جادوگر، پونتئوس شوالیه و زویای دزد یکبار دیگر تلاش حماسی خودشان را آغاز می کنند و باز از مناظر خیالی و افسانه ای عبور می کنند. همه ی این سه قهرمان در جایی به همدیگر گره می خورند و قرار است شاهد همکاری دوباره شان باشیم. شاهزاده سلیوس از رویاهای تیره و تار رنج می برد و به دلیل استعدادهای جادویی اش می تواند وارد رویاها شود و دنیای واقعی را ویران کند. پونتئوس و زویا باید شاهزاده مضطرب را پیدا کنند و این اوضاع ناامید کننده را درست کنند. قبل از اینکه دنیا توسط سایه های شاهزاده گرفتار شود، باید همه ..