دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی
دوبله فارسی اضافه شد

دوبله فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ تیر ۹۴
دفعات بازدید
36,860
دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا تاریخ انتشار  ۲۰۱۵/۰۳/۱۲
محصول کشور آمریکا
ستارگان Cate Blanchett, Helena Bonham Carter , Lily James
کارگردان Kenneth Branagh
ژانر درام – خانوادگی – فانتزی
امتیاز IMDb  ۷.۴ از ۱۰
نمره منتقدین ۴۷ از ۱۰۰
+۱۳ سال این فیلم برای سنین +۱۳ سال مناسب می باشد

 

شاید شارل پروی فرانسوی هرگز نمی توانست تصور کند که داستانهای پریانی اش بتواند روزی چنان محبوب و مشهور باشند که بارها و بارها توسط افراد مختلف در ملل و فرهنگ های دیگر بازخوانی گردند. شارل پرو را حتی می توان عامل اصلی قدرت گرفتن کمپانی والت دیزنی دانست چرا که با ساخت کارتون از نوشته های این نویسنده بود که دیزنی توانست بخش مهمی از اعتبار و ثروت کنونی خود را بدست بیاورد. “سیندرلا ” نیز در کنار دیگر نوشته های دیگر پرو از جمله « شنل قرمزی » و « زیبای خفته » ، از جمله داستان هایی است که تا به امروز به شکل های گوناگون از جمله تئاتر، کارتون، نمایش عروسکی، فیلم و… عرضه شده است و امروزه کمتر کسی را می توان یافت که تابحال این داستان پریانی را نشنیده باشد.
در جدیدترین بازخوانی پرونده « سیندرلا » اینبار کنت برانا فردی است که به سراغ روایت مجدد این قصه رفته است. انتخابی که تا حدود زیادی تامل برانگیز بود چرا که کمتر دیده شده کنت برانا به ساخت اثری در چنین حال و هوایی علاقه مند بوده باشد و اصلا وی را بیشتر به عنوان یک ” شکسپیر شناس ” می شناسند. با اینحال نتیجه ساخت فیلم « سیندرلا » توسط کنت برانا ناامید کننده نبوده است.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

پوستر فیلم « سیندرلا » اینبار اثری از کنت برانا

داستان فیلم که احتمالا همه افراد آن را حفظ می باشند به این شرح است : اِلا ( لیلی جبمز ) دختر زیبایی است که به تازگی مادر خود را از دست داده است و حال باید نامادری جدیدش ( کیت بلانشت ) به همراه دو دختر عجیبش را در کنار خود بپذیرد. اما بزودی پدرِ اِلا نیز از دنیا می رود و وی مورد ظلم نامادری و دو دخترش قرار میگیرد که او را تبدیل به خدمتکاری برای منزل می کنند و نام سیندرلا را بر روی او می گذارند. سیندرلا که پژمرده و آسیب پذیر شده، در جنگل با مرد غریبه ای ( ریچارد مدن ) آشنا می شود. وی در ابتدا فکر میکند که این مرد غریبه یکی از افراد قلعه است اما بزودی مشخص می شود که او شاهزاده است و…

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

سیندرلا (لیلی جیمز) و شاهزاده (ریچارد مدن) در جنگل با هم ملاقات میکنند

« سیندرلا » که با بودجه ای نزدیک به ۱۰۰ میلیون دلار ساخته شده است، در بخش روایت دچار تغییری در لحن اصلی داستان نشده است. در این فیلم داستان زندگی سیندرلا با کمترین لغزش ممکن روایت شده و همان روایت کلاسیکی است که در دهه ی ۵۰ میلادی از محبوبیت بسزایی برخوردار بود و تماشاگران توجه ویژه ای به داستانهای پریایی داشتند. البته فیلم در فصل ابتدایی توضیحات بیشتری درباره زندگی شیرین سیندرلا در زمان در قید حیات بودن پدر و مادرش ارائه می دهد که کمک بهتری برای درک بیشتر این شخصیت کرده است.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

فیلم توضیحات بیشتری درباره زندگی شیرین سیندرلا در گذشته می دهد

یکی از ویژگی های مثبت « سیندرلا » کنت برانا این است که از گزافه گویی و سوی و جهت دادن به داستان اصلی سرباز زده است و داستان را به همان سر و شکل اصلی اش با استفاده از تکنولوژی های جدید تصویربرداری به مخاطبین عرضه کرده است. در واقع یکی از نکاتی که تا پیش از اکران « سیندرلا » می شد درباره اش نگران بود ، این موضوع بود که آیا قرار است سیندرلای جدید پیامهای فمینیستی و یا شعارهای زیست محیطی ( که اخیرا در آثار زیادی مشاهده می شود ) را در خود داشته باشد یا که خیر. اما خوشبختانه برانا با هوشیاری، از این دام استودیویی گریخته است و داستان پریایی سیندرلا با نگاه شیرین و دنیای فانتزی و کودکانه اش به سینما آمده است.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

یکی از ویژگی های مثبت « سیندرلا » کنت برانا این است که داستان پریایی سیندرلا با نگاه شیرین و دنیای فانتزی و کودکانه اش به سینما آمده است.

به ویژگی های مثبت کارگردانی برانا می توان توجه ویژه به شخصیت های مشهور داستان « سیندرلا » که در طول تاریخ همواره از پرداخت پُر ایرادی برخوردار بودند را نیز اضافه کرد. از جمله این شخصیت ها، نامادری خبیث و حسود سیندرلا می باشد که همواره بصورت شخصیتی تک بعدی و کاملا سیاه در این داستان به تصویر کشیده می شد. اما در « سیندرلای » برانا، این نامادری به لطف بازی درخشان بلانشت، از حالت تک بعدی خارج شده و ما می توانیم برای اولین بار عواطف و لایه های مختلف رفتاری این مادر را ببینیم و حتی در لحظاتی از فیلم برای او دلسوز باشیم. شخصیت نامادری سیندرلا تا پیش از این زنی مستبد بود که نمادی بی پرداخت و کلیشه ای از تعریف کلی نامادری در اجتماع بود اما اینبار می توان وی را پیچیده و قابل درک یافت.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

نامادری سیندرلا با بازی درخشان کیت بلانشت

اما درخشان ترین بخش فیلم « سیندرلا »،طراحی لباس و صحنه فیلم است که احتمالا از حالا می تواند در فصل جوایز اسکار سال بعد یکی از نامزدهای بهترین طراحی لباس باشد. لباس های بسیار زیبای فیلم که توسط سندی پاول کهنه کنار طراحی شده، مخصوصا در سکانس پایکوبی در قصر بسیار خودنمایی می کند و رنگ های متنوع این لباس ها در کنار پس زمینه های کامپیوتری زیبای فیلم، جذابیتی دو چندان برای تماشای دوباره سیندرلا ایجاد کرده است که می توان بارها و بارها از مشاهده این حجم از رنگ ها در کنار یکدیگر لذت برد.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

طراحی لباس و صحنه فیلم که احتمالا از حالا می تواند در فصل جوایز اسکار سال بعد یکی از نامزدهای بهترین طراحی لباس باشد

لیلی جیمز که با سریال « داونتون اَبی » به شهرت رسید، در نقش سیندرلا بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است. جیمز به خوبی توانسته سیندرلای زجر کشیده اما همواره پرامید را برای تماشاگر زنده کند و باید گفت که در کار خود موفق بوده است. ریچارد مدن در نقش شاهزاده نیز بازی خوبی از خود به جای گذاشته است. شاهزاده اگرچه در مقایسه با نامادری از پرداخت ضعیف تری برخوردار است، اما خوشبختانه به نسبت حضور تک بعدی اش در این داستان در سالهای گذشته، اینبار از فرصت بیشتری برای حضور در صحنه برخوردار بوده و تماشاگر می تواند کمی هم به او در طول داستان فکر کند! اما بهترین بازیگر فیلم بی شک کیت بلانشت است که روح تازه ای به شخصیت نامادری داستان « سیندرلا » دمیده است. بلانشت در نقش زنی رنج کشیده و ظالم ،بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است و شاید بتوان حتی بازی او را یک دلیل برای تماشای « سیندرلا » عنوان کرد.

دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی خانوادگی درام فانتزی فیلم سینمایی مالتی مدیا

بلانشت در نقش زنی رنج کشیده و ظالم ،بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است

« سیندرلا » در مجموع اثری وفادار به کارتون کلاسیک سال ۱۹۵۰ والت دیزنی می باشد که با کمترین تغییرات در روایت داستان، به سینماها آمده و به احتمال زیاد بتواند باعث آشتی مجدد نسل جدید تماشاگران با داستان های پریانی شود. « سیندرلا » کنت برانا خوشبختانه ارجینال ترین داستان برگرفته از قصه های پریانی در سالهای اخیر را در خود جای داده که نه در آن خبری از پیامهای اجتماعی و فمینیستی است و نه وجود نگرانی های کنونی بشر در ارتباط با مسائل اجتماعی. « سیندرلا » کنت برانا تماشایی ترین اثر پریانی چند سال اخیر می باشد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (45 نظر, میانگین: 4٫00 از 5)
Loading...

اگر نسخه جدیدی از این عنوان منتشر شده، با فشردن دکمه زیر ما را مطلع کنید.

توضیحات:

بعدا این پست را در ایمیل خود ببینید !

شما می توانید با ارسال این مطلب به ایمیل خود، سر فرصت آنرا مطالعه کرده و آنرا در میان پست های دیگر فایل نیکو گم نکنید ! همچنین میتوانید این پست را برای دوستان خود از همین طریق ارسال کنید !

برترین ویدیوها

درحال بارگزاری

۳۹ نظر برای ”دانلود فیلم سینمایی Cinderella 2015 سیندرلا با دوبله فارسی”

 1. majid گفت:
  +
  -
  1

  بسیار ممنون از زحماتتون

 2. hasan گفت:
  +
  -
  -1

  این شد یه چیزی
  مرسی
  ولی z رو هم بزارید

 3. محمد گفت:
  +
  -
  0

  تشکر بابت پذیرفتن درخاست گذاشتن این فیلم

 4. erfan گفت:
  +
  -
  0

  ببخشید amin بعضی وقت ها پرسش امنیتی مشکل داره برای مثال خودت جواب این سوال پرش امنیت را بده: سه = ۲۱ ×… —————————————————————– من که نفهمیدم هرکه جواب این سوال را فهمید جواب بده تا جایزه بگیره!! ———————————————————————اگه باور نمی کنید اینم یک عکس از صفحه http://8pic.ir/images/952ltsv0is3mu0aze302.jpg

 5. erfan گفت:
  +
  -
  0

  ببخشید Admin جان *پرش امنیت شما مشکل داره و سوالات عجیبی می پرسه که جوابی نداره لطفا رسیدگی کنید. اگه قبول نداریداین یک عکس از صفحه که می تونید ببینید.http://uupload.ir/files/esja_1434720924289.jpg

 6. erfan گفت:
  +
  -
  3

  اقاجون به جای نماش ندادن مشکلات سایت اون را حل کنید!

  • مدیر سایت گفت:
   +
   -
   -2

   باسلام خدمت شما دوست عزیز ، ما پیام شما رو دریافت کردیم . اینکه نمایش ندادیم شاید واقعا لازم نیست زیر پست دانلود فیلم ، مشکلات سایت و باگ های سایت مشخص باشه ، غیر از اینه ؟ ما در صدد هستیم که پرسش امنیتی سایت رو مشکلش رو برطرف کنیم . ممنون که ما رو آگاه کردید . متشکر .

   • hasan گفت:
    +
    -
    0

    بله متاسفانه برای من چندین بار پیش اومده کد کپچر اشکال داره در صورت امکان برطرفش کنید

 7. محمد گفت:
  +
  -
  0

  سلام
  این فیلم دوبله خوب گلوری داره چرا فایل دوبله رو نذاشتین ؟
  الان همین فیلم با دوبله فارسی توی سایتای دیگه موجوده .
  لطفا دوبله بذارین
  ممنونم

 8. ف-ط گفت:
  +
  -
  0

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما…
  من تازه همین چند ساعت پیش با سرویس بی نهایت و سایت شما آشنا شدم.
  خیلی خیلی عالی هستین. فقط یک سوال ، اونم اینه که فیلم ها سانسور شده ست یا نسخه ی اصلی فیلم هستن ؟
  باز هم ممنون

 9. erfan گفت:
  +
  -
  0

  خواهش می کنم انیمیشن ۲,۳ Cinderella را با کیفیت بالا قرار دهید!*با تشکر*

 10. alireza گفت:
  +
  -
  0

  بهتر نیست فیلم های معروفتر و محبوب تر که امتیاز های بالاتر گرفتن رو بذارین؟؟؟

 11. پوریا گفت:
  +
  -
  0

  very goooooooood

 12. پوریا گفت:
  +
  -
  0

  معذرت/ چطوری زیر نویس را بچسبونیم به فیلم؟

  • مدیر سایت گفت:
   +
   -
   0

   اگر از نرم افزار KM استفاده میکنید فقط کافیه فایل زیر نویس رو بکشید داخل فیلم در حال پخش ، خودش اضافه میشه . در غیر این صورت فیلم و زیر نویس رو اسمشون رو توی فولدر شبیه به هم بزارید . مثلا جفتشون بشن Cinderella .
   موفق باشید ..

   • sahar گفت:
    +
    -
    0

    ببخشید من باkm باز کردم وفایل صوتی هم کشیدم داخل فیلم ولی جدا پخش شد اسمشم یکی کردم بازم نشد چیکار کنم؟

   • همکار فایل نیکو گفت:
    +
    -
    0

    “آموزش گذاشتن صدای دوبله روی فیلم” در لینک های دانلودی گذاشته شده

 13. مارتانی گفت:
  +
  -
  0

  ببخشید اصل فیلمه یا نصفش قیچی شده ؟
  الکی دانلودش نکنیم و اعصابمون خورد بشه

 14. افشین گفت:
  +
  -
  0

  سلام میشه یک سری کلیپ های سه بعدی برای دیدن در تلوزیون های سه بعدی با عینک قرار دهید خیلی ممنون

 15. ashil گفت:
  +
  -
  0

  سلام این فیلم یکبار گذاشته شده لطفا یکی دیگه بزارید ممنون

 16. hosein گفت:
  +
  -
  1

  سلام عالی شد مرسی
  لطفا seventh son رو بذارید سی

 17. yasin گفت:
  +
  -
  1

  سلام شما گفتید هری پاتر روز های زوج ساعت ۹ شب گذاشته میشه پس چرا نگذاشتین؟ من منتظرم

 18. محمد گفت:
  +
  -
  2

  سلام فیلمهای۲۰۱۵ را همش را بزارید با تشکر

 19. مهدی گفت:
  +
  -
  1

  سلام خیلی ممنون از زحماتتون .لطفا فیلم دیو ودلبر را هم بذارید .فکر کنم سال انتشارش ۲۰۱۴ باشه

 20. Mona گفت:
  +
  -
  0

  الان اینا دوبله فارسی هستند

 21. آرزو گفت:
  +
  -
  0

  سلام اگه میشه دوبله فارسی ها رو بصورت جداگانه نذارین ممنون میشم

 22. علی گفت:
  +
  -
  0

  سلام.فیلمها ممیزی شده است؟

نظر بدهید

لطفا پیش از ارسال نظر ، به نکات زیر توجه فرمایید :
 • پسورد تمامی فایل ها www.fileniko.com می باشد.
 • دانلود از فایل نیکو فقط از داخل ایران امکان پذیر است ( IP ایران ).
 • درصورت مشاهده هرگونه خطا در هنگام Extract کردن، راهنمای دانلود را بخوانید.
 • از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست + نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
 • فقط نظراتی که جنبه عمومی داشته باشند تایید و منتشر می شوند.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و درخواستی ها ارسال نمایید
موارد فوق را مطالعه کردم