دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی
عیدی فایل نیکو

عیدی فایل نیکو
مطلب نوشته شده
۶ فروردین ۹۴
دفعات بازدید
6,530
دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه تاریخ انتشار  ۲۰۱۴/۰۵/۲۸
محصول کشور آمریکا
ستارگان Tom Cruise, Emily Blunt
کارگردان Doug Liman
ژانر اکشن – علمی تخیلی
امتیاز IMDb ۸.۰ از ۱۰
نمره منتقدین ۷۱ از ۱۰۰
+۱۳ سال این فیلم برای سنین +۱۳ سال مناسب می باشد

 

داستان فیلم درباره گروهی از موجودات بیگانه می باشد که قصد انهدام زمین را دارند و حال گروهی نظامی تحت عنوان ” نیروی دفاع متحد ” وظیفه مقابله با این موجودات عجیب و غریب را دارند تا سیاره زمین را از شر آنها خلاص نمایند. ویلیام کیج (تام کروز) سخنگوی تحلیل گیر ارتش امریکا می باشد که او نیز مانند همه انسانهای سیاره زمین درگیر مسائل مربوط به این جنگ عظیم می باشد اما ژنرال بریگام ( برندن گلیسون ) او را مجبور می کند که به نیروهای مقاومت بپیوندد در صورتی که کیج ابداً یک سرباز آموزش دیده نیست و حتی توان استفاده مناسب از سلاحی که در اختیارش قرار می دهند را هم ندارد. با اینحال وی به همراه گروهی دیگر به میدان جنگ اعزام می شوند و در این محل به سرعت توسط مهاجمین قلع و قمع می شوند! اما زمانی که کیج در این جنگ کشته می شود، بلافاصله در مقر UDF از خواب بر می خیزد و به نوعی هربار که او خود را به صحنه جنگ می رساند و کشته می شود، در این محل از خواب بر می خیزد. این ویژگی کمک می کند تا کیج بتواند استراتژی های جنگی بهتری را در مقابله با رفتار مهاجمین به کار بگیرد و از عهده نابودی آنان برآید اما مشکل اینجاست که کیج ابدا یک سرباز ورزیده نیست و نمی تواند یک قهرمان باشد. با اینحال زمانی که او با یک سرباز آموزش دیده و حرفه ای به نام ریتا ( اِمیلی بلانت ) آشنا می شود، در کنار او آموزش های نظامی می بیند و …

دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه

کیج ( تام کروز ) هیچ آمادگی برای جنگیدن ندارد

یکی از امتیازات مثبتی که « لبه فردا » دارد، حضور داگ لیمان به عنوان کارگردان فیلم بوده است. لیمان کارگردان باهوشی است و مهمترین ویژگی اش، اهمیت به روایت داستان واصطلاحاً قصه گویی است. وی در کارنامه هنری اش آثار اکشن پرفروشی از جمله « هویت بورن » و همچنین کمدی خوش ساخت « Swingers » را دارد که در تمامی این آثار روایت داستان و قصه گویی نقش بسزایی داشته است. « لبه فردا » که جدیدترین فیلمِ لیمان محسوب می شود نیز دارای چنین ویژگی مثبتی است که راه این اثر را از دیگر همتایانش جدا می سازد و باعث می شود تا فیلم یک سر و گردن بالاتر از آثار اکشن پر خرج روز سینما که اکثرا دچار ” بی مغزی ” هستند باشد.

فیلمنامه « لبه فردا » تنها به دنبال بهانه ای برای محیا کردن بستر جنگ میان زمینی ها و بیگانگان نبوده است. در فیلمنامه چند بار بازنویسی شده « لبه فردا » ، ما با قهرمانی مواجه هستیم که برخلاف روند رایج اینگونه آثار، ابداً شبیه یک قهرمان نیست و اتفاقاً بسیار ساده و ترسو معرفی می شود. لیمان به خوبی در معرفی کیج به عنوان بازیگر اصلی فیلم، از اضافه گویی و اغراق در به تصویر کشیدن این شخصیت خودداری کرده و ویژگی های قهرمانانه بیهوده ای را بی جهت به وی تزریق نکرده است. کیج نه از سلاح و فنون جنگی سر در می آورد و نه از قواعد جنگ اطلاعات مفیدی دارد. وی تنها یک قربانی در این مسیر بوده که حالا باید با تمام مشکلات بسازد و از پس آنها برآید. خوشبختانه تماشاگر با توجه به اینکه کیج رفتاری منطقی دارد و فیلم هم او را به یکباره تبدیل به ارتشی یک نفره نمی کند، بسیار راحت و بدون هیچگونه مشکلی با او ارتباط برقرار می کند.

دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه

کیج در اولین نبرد

در مقابل کیج، شخصیت ریتا با بازی اِمیلی بلانت قرار دارد که حضور او نیز موثر بوده است. معمولاً در آثار بلاک باستری ، به حضور بازیگران زن توجه ویژه ای نمی شود و اغلب از آنها به جهت فروش بیشتر در گیشه های سینما استفاده می شود اما شخصیت ریتا در « لبه فردا » بیشتر از یک صرفاً ” حضور ” است. ریتا علاوه بر حضور مستمر در صحنه های اکشن فیلم، در پیشبرد درامِ داستان نیز نقش بسزایی داشته و رابطه میان او و کیج نیز یکی از نکات مثبت « لبه فردا » محسوب می شود که هرگز برای تماشاگر آزار دهنده نیست.رابطه میان کیج و ریتا شاید در وهله اول چندان دلچسب به نظر نرسد اما لیمان به آرامی این دو را در طول مدت زمان فیلم به یکدیگر نزدیک کرده و باعث شده که یکی از بهترین روابط میان زن و مرد در یک اثر بلاک باستری در سالهای اخیر رقم بخورد که آزار دهنده نیست و اتفاقاً بسیار جذاب و دلنشین از آب درآمده است.

دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه

تام کروز و امیلی بلانت

فارغ از شخصیت پردازی مناسب فیلم ( البته در مقیاس یک اثر اکشن ) ، « لبه فردا » ایده های جذابی هم در زمینه بازگشت به گذشته و به عبارتی سفر در زمان مطرح کرده که شمشیری دو لبه محسوب می شده است. این ایده می توانست با بررسی دقیق به نقطه قوت فیلم تبدیل شود ( اتفاقی که برای فیلم « لوپر » رخ داد ) و یا می توانست عامل اصلی ضعف و سردرگمی مخاطب باشد که وضعیت « لبه فردا » به مورد اولی نزدیک تر می باشد هرچند که در این زمینه عالی نیست. فیلم با مطرح کردن موضوع جابجایی زمان، مفاهیمی همچون علاقه ، مسئولیت و احساس را به داستان اضافه کرده که شاید روی کاغذ می توانسته لوس باشد اما در اجرا به لطف هوشمندی لیمان، از این کلیشه فرار کرده است.

در بخش اکشن، « لبه فردا » چشم نواز و پر خرج است و این ولخرجی تهیه کنندگان به خوبی در میدان های نبرد خودنمایی کرده است. کیفیت CGI به کار رفته در ساخت جلوه های ویژه فیلم بسیار بالا بوده و کارگردانی لیمان در این صحنه ها نیز قابل ستایش است. خوشبختانه اکشن در « لبه فردا » به هیچوجه باعث سردرد و یا سردرگمی مخاطب نمی شود و البته مشاهده سه بعدی این صحنه ها نیز لطف تماشایش را دو چندان می کند.

دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه

این سه نفر فقط از جریان تکرار اطلاع دارند

تام کروز یکی از کسانی بود که در چند هفته گذشته باعث نگرانی کمپانی وارنر از بابت کاهش محبوبیتش در میان مخاطبین سینما ( براساس نظرسنجی های مختلف ) شده بود. این نگرانی ها حتی به مرحله ای رسید که کمپانی قصد داشت زمان اکران فیلم را به وقت دیگری موکول کند و در واقع به زمان ” بی رقیب تری ” موکول نماید. کروز در « لبه فردا » مانند دو دهه ی اخیر پر انرژی و خستگی ناپذیر ظاهر شده و اما یک تفاوت بارز با آثار اکشنی که در سالهای اخیر در آنها ایفای نقش کرده دارد و آن اینکه در اینجا وی از پس درامِ فیلم و رابطه با لیتا نیز به خوبی برآمده است و این بخش از داستان را برای تماشاگر تبدیل به سوهان اعصاب نکرده است. « لبه فردا » دلیل خوبی هست برای اینکه به کمپانی ها ثابت کند تام کروز کماکان برای حضور در آثار اکشن بهترین گزینه محسوب می شود. اِمیلی بلانت در نقش ریتا نیز مکمل خوبی برای کروز بوده است. اصولاً کمتر دیده شده که بلانت در ایفای نقشی کوتاهی کرده باشد و یا کم فروغ ظاهر شده باشد . وی در « لبه فردا » نیز بار دیگر حضوری موثر را تجربه کرده است. بلانت از جمله بازیگرانی است که هم می تواند در نقش ملکه ویکتوریا فیلم « ویکتوریای جوان » خوش بدرخشد و هم اینکه در نقش یک نظامی حرفه ای در « لبه فردا » قابل توجه باشد.

دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی اکشن علمی تخیلی فیلم سینمایی ماجرایی مالتی مدیا مطالب ویژه

امیلی بلانت

« لبه فردا » اثری جذاب و تماشایی است که به شعور مخاطبینش توهین نمی کند. فیلم ابداً شاخ و برگ اضافی به داستان اضافه نمی کند و بی جهت المان های آخرالزمانی که بعضاً محتوایی فلسفی به خود می گیرند را هم به فیلمنامه اضافه نکرده است. « لبه فردا » یک اکشن با کلی صحنه های جنگ میان انسانها و ربات هاست که در این میان یک رابطه جالب و دلنشین هم میان کیج و ریتا ضمیمه داستان شده تا ارزش فیلم دو چندان باشد. تماشای « لبه فردا » برای کسانی که علاقه وافری به ژانر اکشن دارند توصیه می شود و مطمئن باشند که بعد از مدتها می توانند یک اثر بلاک باستری تماشایی را شاهد باشند که خستگی را از تن خارج می کند به شرط اینکه به این نکته آگاه باشید که شما در حال مشاهده یک اثر اکشن بلاک باستری هستید!

این نقد زیبا به قلم میثم کریمی در وب سایت مووی مگ تهیه و آماده سازی شده ، برای مطالعه نسخه کامل این نقد اینجا کلیک کنید .

تصاویر فیلم :

 

تریلر فیلم :

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (5 نظر, میانگین: 4٫20 از 5)
Loading...

لینک دانلود

تمامی لینک ها بی نهایتی شدند .. !

 

 BRrip 1080p | mkv | 1.50 گیگابایت |
1920 x 800 

دانلود با لینک مستقیم با حجم 1.5 گیگابایت

 

 BRrip 720p | mkv | 900 مگابایت |
1280 x 536 

دانلود با لینک مستقیم با حجم 0.9 گیگابایت

 

 BRrip 1080p 3D | mp4 | 1.65 گیگابایت |
1920 x 800 

دانلود با لینک مستقیم با حجم 1.65 گیگابایت

 

دانلود زیرنویس فارسی

اگر نسخه جدیدی از این عنوان منتشر شده، با فشردن دکمه زیر ما را مطلع کنید.

توضیحات:

بعدا این پست را در ایمیل خود ببینید !

شما می توانید با ارسال این مطلب به ایمیل خود، سر فرصت آنرا مطالعه کرده و آنرا در میان پست های دیگر فایل نیکو گم نکنید ! همچنین میتوانید این پست را برای دوستان خود از همین طریق ارسال کنید !

برترین ویدیوها

درحال بارگزاری

۳۹ نظر برای ”دانلود فیلم سینمایی Edge of Tomorrow 2014 با زیرنویس فارسی”

 1. Adel گفت:
  +
  -
  0

  مرسی عیدی 😀

 2. سالار گفت:
  +
  -
  1

  سپاسگزارم که فیلمی به این زیبایی را گذاشتید

 3. hamid گفت:
  +
  -
  0

  چه عجب یه فیلم تووووووپ گذاشتینا
  با اینکه من قبلا دیدمش
  دوستان فیلمش حرف نداره حتما ببینین

 4. m گفت:
  +
  -
  0

  سلام
  لطفا دوبله شده قرار دهید
  تشکر از قرار دادن فیلم

 5. h.erfan گفت:
  +
  -
  0

  برای تبدیل فیلم به یک زبان مثلا(فارسی) باید چه کاری انجام داد

 6. مسعود گفت:
  +
  -
  0

  عالیییییییی

 7. سالار گفت:
  +
  -
  2

  با سپاس از عزیزان فایل نیکو
  همشهریان عزیزم اگر تمایل به دریافت زیرنویس بهینه شده برای این نسخه فیلم، فارسی و انگلیسی دارید می توانید آنرا از لینک زیر دانلود کنید
  http://bit.ly/filenikoEOT
  نوروزتان پیروز

 8. محمد گفت:
  +
  -
  0

  خیلی ممنون امیدوارم سال خوبی داشته باشید

 9. nazy گفت:
  +
  -
  0

  ممنون
  بازم از این عیدی ها بدین

 10. amin گفت:
  +
  -
  0

  واقعا ممنون بابت فیلم بروز و خوب

 11. هادی گفت:
  +
  -
  0

  اییول. بهترین گزینه بود واقعا…

 12. علی گفت:
  +
  -
  0

  ممنون بابت فیلم

  فقط حجمای بالاتر مثل ۲۰ گیگ نمیذارین ؟؟؟؟

 13. mehdi rossoneri گفت:
  +
  -
  0

  سلام . خسته نباشید .
  منتظر ۱۴ آوریل و گذاشتن GTA V هست .
  + بهتره سایتتون رو چند قسمت کنید .
  فیلم و سریال
  نرم افزار و بازی pc
  نرم افزار و بازی موبایل .

  اینطوری خیلی در هم برهمه . و همینطور اگه پوشش خوبی داشته باشین ، سرویستون فوق العاده میشه . بخصوص برای سریال های روز .

  میتونم سورس دانلود برای گرفتن سریال ها بهتون معرفی کنم . هرچند تورنت و خیلی جیزای دیگه هست .

  حالا اینکارم نمیتونید بکنید ، اگر مخابرات بتونه یک سرویس لیچ کردن راه اندازی کنه ، اونم با دانلود رایگان . میترکونه .

  موفق باشید .

 14. مهدی گفت:
  +
  -
  0

  بسیار عالی
  لطفا های عالی از نظر IMDB رو بگذارید

 15. مهدی گفت:
  +
  -
  0

  سلام.
  آقا ممنون واقعا … مخصوصا به خاطر این که نسخه سه بعدیش رو هم گذاشتید.

 16. مهدی گفت:
  +
  -
  -1

  سلام نسخه بدون سانسور میزارین نیان دو روز دیگه ببندن سایت رو? :۰
  اگه همه ی فیلم های روز رو میزارین من طرح بی نهایت رو بخرم چون خیلی به صرفست 🙂

 17. مسعود گفت:
  +
  -
  0

  ممنون بابت فیلم خوبتون اگه میشه سری فیلم The Hunger Games رو لطفا بزارید حتما خبلی طرفدار داره

 18. م ح گفت:
  +
  -
  0

  سلام. عالیه. لطفا فیلم های بیشتر بذارید. فیلم های روز. ممنون

 19. علی گفت:
  +
  -
  0

  سلام ، عالیه

  لطفا قسمت های کلاه قرمزی ۹۴ رو هم بزارید

 20. جیمز رینور گفت:
  +
  -
  0

  سلام
  اقا تا عید تموم نشده یه دو تا دیگه از این فیلما بزارین
  وگرنه میترسم باید تا عید سال دیگه صبر کنیم تا شما یه فیلم بزارین 🙂

 21. سجاد گفت:
  +
  -
  0

  سلام مت تو طرح بینهایت شرکت کردم و تنظیمات هم انجام دادم ولی هنوز نمیتونم دانلود کنم توروخدا کمک کنید….دستور پینگ که میگیرم تایم اوت میده

  • فرزاد گفت:
   +
   -
   0

   با سلام
   با پشتیبانی ۲۰۲۰ تماس بگیرید و یا از امکان پشتیبانی آنلاین سایت vas.tce.ir استفاده کنید

   • سجاد گفت:
    +
    -
    0

    سلام مجدد
    من باشما تماس میگریم میگید با ۲۰۲۰….با ۲۰۲۰ تماس میگیرم میگند با شما….تورو خدا مشکلمو حل کنید من نمیتونم دانلود کنم….پینگ آی پی رو نمیگیره؟

 22. pouya گفت:
  +
  -
  0

  ناموسا خیلیییییییییییییی فیلم خوفیه ممنون

 23. ابوالفضل گفت:
  +
  -
  0

  very gooooood
  خیـــــــــــــــــلی عالــــــــــــی بود

  اگه میشه آخرین نسخه برنامه Arcsoft total media player رو تو سایتتون قرار بدین.
  با تشکر
  این کد امنیتیتونم درست کنین خیـــــــلی ضایعه

  • سالار گفت:
   +
   -
   0

   با ســلام
   کد امنیتی را سایت برای طرح چیستان نگذاشته بلکه برای جلوگیری از گذاشتن پُست با نرم افزارهای اِسپمر یا افراد مزاحم طراحی شده است.ترکیب حرف و عدد آنهم به فارسی و انگلیسی برای بیشتر نرم افزارها نامفهوم ولی برای انسان مفهوم است. امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید

 24. پارسا گفت:
  +
  -
  0

  اینم دارم دانلود می کنم .
  امیدوارم که خوب باشه .
  در ضمن فیلم های سینمایتون خیلی کمه
  بیشتر بزارید …

 25. میثم گفت:
  +
  -
  0

  سلام
  چراتریلر فیلم دوبله شده ولی BRrip 1080p دوبله نشده؟

 26. hosein گفت:
  +
  -
  0

  لطفا صدای دوبله شده را از سایت های دیگه بگیرید و در سایتتون بزارید

 27. رسول گفت:
  +
  -
  0

  بابا اینکه زبانش خارجی پس حداقل یه صوتی دوبله ای میزاشتین

 28. محمد گفت:
  +
  -
  0

  سلام
  اگه ممکنه صوت دوبله فیلم رو بذارین .
  یا لینک دانلودش رو بذارین
  ممنونم

 29. محمد گفت:
  +
  -
  0

  این که زبون اصلی نیس

 30. mohammad گفت:
  +
  -
  0

  سلام لطفا صدای دوبله یا زیر نویس برای فیلم با کیفیت ۳d قرار دهید

 31. امید گفت:
  +
  -
  0

  با سلام ممنون فایل نیکو فیلم زیبایی بود ارزش دانلود و دیدن رو داشت.
  و واقعاً سرگرم کننده بود.

 32. محمد گفت:
  +
  -
  0

  ترو خدا فارسیشو بزارید

نظر بدهید

لطفا پیش از ارسال نظر ، به نکات زیر توجه فرمایید :
 • پسورد تمامی فایل ها www.fileniko.com می باشد.
 • دانلود از فایل نیکو فقط از داخل ایران امکان پذیر است ( IP ایران ).
 • درصورت مشاهده هرگونه خطا در هنگام Extract کردن، راهنمای دانلود را بخوانید.
 • از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.
 • فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • قبل از ارسال کامنت حتما متن پست + نظرات سایر دوستان را بخوانید . نظرات اسپم و تکراری تایید نخواهند شد.
 • نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .
 • فقط نظراتی که جنبه عمومی داشته باشند تایید و منتشر می شوند.
 • لطفا انتقادات و پیشنهادات و همچنین درخواست های خود را از بخش های تماس با ما و درخواستی ها ارسال نمایید
موارد فوق را مطالعه کردم