درایور و نرم افزار درایور - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود nVIDIA GeForce Driver 461.09 WHQL درایور کارت گرافیک انویدیا
آپدیت شده

1 55 - دانلود nVIDIA GeForce Driver 461.09 WHQL درایور کارت گرافیک انویدیا
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۹ دی ۹۹
دفعات بازدید
159,435
تعداد نظرات
۱۷۱
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

nVIDIA GeForce Driver اگر اهل بازی کامپبوتری هستید و همیشه جدیدترین بازی ها را دانلود یا خریداری می کنید و کارت گرافیک شما انویدیاست پس حتماً نسخه جدید درایور این کارت گرافیک را دانلود و نصب کنید. با نصب نسخه جدید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها بالاتر خواهد رفت, مهمترین اثر آن سازگاری کامل با جدیدترین بازی های ارائه شده است.

دانلود AMD Driver Adrenalin Edition 20.12.1 WHQL درایور کارت گرافیک AMD
آپدیت شده

1 46 - دانلود AMD Driver Adrenalin Edition 20.12.1 WHQL درایور کارت گرافیک AMD
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۸ دی ۹۹
دفعات بازدید
74,379
تعداد نظرات
۷۵
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

AMD ( ATI ) Catalyst Display Drivers با نصب این درایور سرعت پردازش تصاویر گرافیکی و بازی های خود را به حداکثر ببرید. اگر با بازی های جدید مشکل دارید و سیستم شما هنگ میکند حتماً این درایور جدید را دانلود و نصب نمایید.

دانلود Display Driver Uninstaller 18.0.3.5 حذف کامل درایور کارت های گرافیک
آپدیت شده

Display Driver Uninstaller - دانلود Display Driver Uninstaller 18.0.3.5 حذف کامل درایور کارت های گرافیک
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۰ آذر ۹۹
دفعات بازدید
3,741
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Display Driver Uninstaller معمولا پس از حذف درایورهای نرم افزاری و نصب مجدد آنها ( جهت به روز رسانی درایورها ) تمامی اثرات باقی مانده از آنها در رجیستری و زیرشاخه های سیستم حذف نشده که دلیل اصلی آن ناتوانی Uninstaller ویندوز از حذف آنها می باشد، Display Driver Uninstaller راه حلی قطعی برای شناسایی و حذف کامل درایورهای نصب شده ( کارت های گرافیکی شرکت های AMD ، NVIDIA و Intel ) به همراه تمامی اثرات باقی مانده از آنها در رجیستری و زیرشاخه های ویندوز می باشد که با شناسایی و حذف کامل آنها به کارایی بهتر و بالاتر کارت گرافیکی و سیستم کمک می کند .

دانلود Snappy Driver Installer 1.20.9 + DriverPack`s 20.11.1 نصب خودکار درایورها
آپدیت شده

1 112 - دانلود Snappy Driver Installer 1.20.9 + DriverPack`s 20.11.1 نصب خودکار درایورها
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۹ آذر ۹۹
دفعات بازدید
37,895
تعداد نظرات
۷
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Snappy Driver Installer ابزاری جدید و کامل برای پیدا کردن ، نصب و آپدیت درایور های سخت افزاری کامپیوتر شما می باشد . این مجموعه از سیستم عامل ویندوز ۲۰۰۰ تا ویندوز ۱۰ نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی پستیبانی می کند . نرم افزار Snappy Driver Installer دارای هیچ گونه وابستگی به نرم افرار های دیگر نوارد همچنین دارای قابلیت مقایسه می باشد . نرم افزار Driver Pack Solution در جاوا اسکریپت نوشته شده است و این باعث پایین آمدن سرعت این نرم افزار شده است و دارای محدودیت های بسیار زیادی می باشد . از دیگر مشکلات DriverPack Solution می توان به این اشاره کرد که اگر شما از نسخه های قدیمی IE استفاده می کنید نرم افزار توانایی نمایش Error ها را نخواهد داشت . نرم افزار Snappy Driver Installer از ابتدا در C / C ++ توسعه داده شد و دارای کد نویسی کامل می باشد .

دانلود Realtek High Definition Audio Drivers 6.0.8988.1 WHQL درایور کارت صدا Realtek
آپدیت شده

Realtek High Definition Audio Driver 500x230 - دانلود Realtek High Definition Audio Drivers 6.0.8988.1 WHQL درایور کارت صدا Realtek
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۷ آذر ۹۹
دفعات بازدید
7,857
تعداد نظرات
۲
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Realtek High Definition Audio Driver اگر از کارتهای صوتی Realtek High Definitionاستفاده می کنید با استفاده از این درایور می توانید آن را در ویندوز نصب کرده و از امکانات کارت صوتی خود حداکثر استفاده را ببرید. اگر کارت با صدا یا برنامه خاصی مشکل دارد با نصب این درایور برطرف می شود. احتمالا کیفیت صدای کارت افزایش پیدا می کند. در صورتی که کارت این قابلیت را داشته باشد می توانید از کارت به عنوان ۴ یا ۶ یا ۸ کاناله استفاده کنید و به این تعداد اسپیکر به آن زده و صدای سه بعدی داشته باشید.

دانلود IObit Driver Booster PRO 8.1.0.252 به روز رسانی درایورهای ویندوز
آپدیت شده

Untitled 1 - دانلود IObit Driver Booster PRO 8.1.0.252 به روز رسانی درایورهای ویندوز
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۰ آبان ۹۹
دفعات بازدید
7,515
تعداد نظرات
۶
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

IObit Driver Booster PRO درایورها نرم افزارهایی هستند که دائمأ از سوی کمپانی های سازنده سخت افزار بروز رسانی می شوند و در هر نسخه مشکلات احتمالی برطرف می شود و یا امکان استفاده از سخت افزار به نحوی بهتر و بهینه تر فراهم می گردد که مطمئنأ جستجو در اینترنت بصورت دستی برای یافتن درایور مورد نظر امری وقت گیر است. نرم افزار IObit Driver Booster قادر است اینکار را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام دهد و درایور سخت افزارهای شما را بروز رسانی نماید .

دانلود DriverPack Solution 17.10.14.20104 نصب خودکار درایورهای ویندوز
آپدیت شده

driver pack solution - دانلود DriverPack Solution 17.10.14.20104 نصب خودکار درایورهای ویندوز
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۳ آبان ۹۹
دفعات بازدید
46,719
تعداد نظرات
۹
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

DriverPack Solution با داشتن کاملترین و جدیدترین درایورها در خود، به شما این امکان را می دهد تا بدون پیمودن راه های طولانی برای به روز رسانی درایورهای سخت افزاری خود، تنها با چند کلیک به سرعت آنها را آپدیت کنید. یکی از اصلی ترین دلایل برتری این نرم افزار به نرم افزارهای مشابه خود و البته حجیم تر بودن آن، دارا بودن تمامی نرم افزارهای سخت افزاری جدید در خود می باشد که شما می توانید برخلاف سایر نرم افزار که به صورت آنلاین هستند، سیستم خود را در حالت کاملا آفلاین به روز کنید.

دانلود Digital Camera And Webcam Drivers For Win مجموعه درایور وبکم و دوربین دیجیتال

1 109 - دانلود Digital Camera And Webcam Drivers For Win مجموعه درایور وبکم و دوربین دیجیتال
مطلب نوشته شده
۸ اردیبهشت ۹۹
دفعات بازدید
1,977
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Digital Camera And Webcam Drivers مجموعه‌ای از درایور‌های وبکم و دوربین‌های دیجیتال را برای ویندوز ۷ در بر دارد. اگر سخت دنبال درایور مخصوص وبکم و دوربین دیجیتال خودتان هستید اصلا نگران نباشید زیرا به راحتی با استفاده از این بسته می توانید درایور وبکم خود را نصب کنید. شما برای اینکه بتوانید از وبکم و دوربین های دیجیتالی استفاده کنید و تماس های تصویری برقرار کنید نیاز هست که درایورهای انها را در سیستم خودتان نصب کنید و با استفاده از این درایورها باعث می شود که به راحتی وبکم خودتان را به کامپیوتر بشناسانید.

دانلود Driver Talent Pro 7.1.28.110 به روز رسانی درایورها
آپدیت شده

Untitled 110 - دانلود Driver Talent Pro 7.1.28.110 به روز رسانی درایورها
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
4,327
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Driver Talent Pro برنامه ای کاربردی است که تمامی درایو ها را شناسایی کرده و جدیدترین بروز رسانی آنلاین را پیدا می کند و به منظور حفظ کامپیوتر شما آخرین نسخه ها را ارائه می دهد. گاهی اوقات قطعات سخت افزاری در یک روش غیر معمول متوقف یا شروع به کار می کنند. این کار ناشی از فایل های از دست رفته درایور یا درایور های نقض شده برای قطعات سخت افزاری است. نرم افزار Driver Talent Pro یک راه حل نهایی برای آپیت نگه داشتن سخت افزار کامپیوتر می باشد به طوری که تمامی کامپوننت ها به صورت عادی کار می کنند. به روز رسانی و نصب درایور به صورت جداگانه برای هر دستگاه زمان زیادی طول می کشد و فرایند بسیار گیج کننده ای است. این ابزار فوق العاده, بهترین و آخرین درایور ها را برای هر دستگاه پیدا و نصب می کند. نرم افزار Driver Talent همچنین قادر به پشتیبان گیری, بازیابی و حذف درایور است و می تواند تمامی درایور های دستگاه از جمله گرافیک, شبکه, مادربرد, صدا, USB, دستگاه جانبی, صفحه کلید, ماوس, اسکنر, پرینتر, ..

دانلود TweakBit Driver Updater 2.2.4.55462 به روز رسانی درایورها
آپدیت شده

Untitled 8 - دانلود TweakBit Driver Updater 2.2.4.55462 به روز رسانی درایورها
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۹۹
دفعات بازدید
1,571
تعداد نظرات
۲
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

TweakBit Driver Updater ابزار قدرتمند برای حل مشکل بروز رسانی درایورهای سخت افزاری رایانه شما میباشد. آخرین و مناسب ترین به روز رسانی ها به منظور کارکرد بهتر و سریعتر سخت افزار شما در اختیارتان خواهد بود. TweakBit Driver Updater قطعات سیستم شما را بازبینی و اسکن میکند و درایور های قدیمی را شناسایی و امکان بارگذاری و نصب آسان برنامه های مورد نیازتان را مهیا میکند و مشکلتان رفع میشود ( تمامی error ها را شناسایی مینماید) . امکان دسترسی به اطلاعات بیش از ۲۰۰۰۰۰ درایور را برای شما مهیا میکند تا همیشه به روز باشید و از کار با رایانه خود لذت ببرید. TweakBit Driver قدرت اجرایی هارد و متعلقاتش را بهبود میبخشد. همچنین امنیت داخلی و تعادل کلی تمام اجزا دستگاه شما را بوسیله به روز رسانی و رفع مشکلات، تأمین خواهد کرد.