نرم افزار مهندسی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود DS CATIA P3 V5-6R2017 SP5 x64 نرم افزار کتیا 2017 به همراه Documentation
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۸ مهر ۹۷
دفعات بازدید
14,540
تعداد نظرات
۵۱
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

نرم افزار Dassault Systemes CATIA  یک از قویترین نرم افزارهای طراحی،تولید و تحلیل به کمک کامپیوتر یا CAD/CAM/CAE در جهان میباشد که اکنون به عنوان بهترین نرم افزارهای CAD/CAM/CAE در سطح جهانی به صورت وسیع مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مهمترین قابلیتهای این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد به راحتی که از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر منتقل گردد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید به راحتی می توان در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید. زیرا همانطور که شاید اطلاع داشته باشید برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر ببرید ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید که نرم افزار دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمالا در این انتقال مدل شما ممکن است data lost داشته باشد.

دانلود Computer Repair Shop Software 2.15.18236.1 مدیریت فروشگاه فروشندگان و تعمیر کنندگان رایانه

Computer Repair Shop Software
مطلب نوشته شده
۱۵ مهر ۹۷
دفعات بازدید
171
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Computer Repair Shop ، نام نرم افزاری کاربردی در زمینه سیستمی می باشد. این نرم افزار به طور مختص برای فروشندگان و تعمیر کنندگان رایانه طرح ریزی و آماده شده است. اگر شما نیز از یک فروشنده یا تعمیر کار کامپیوتر و قطعات مربوط به فناوری اطلاعات هستید این نرم افزار به مدیریت شما سر و سامان می بخشد. مهم نیست که شما یک فروشنده کوچک و یا بزرگ هستید، این نرم افزار به گونه ای آماده شده است که می تواند نیاز های مبتدیانه تا بسیار جامعی را برطرف کند. از نرم افزار Computer Repair Shop می تواند به صورت تک نفره و یا چندین کاربره استفاده نمایید. امکان دارد شما صاحب یک فروشگاه زنجیره ای باشید و نیاز داشته باشید تا هماهنگی لازم در بین فروشگاه های شما وجود داشته باشد. این نرم افزار قادر است تا به خوبی این نیاز شما را برطرف سازد. همچنین این نرم افزار از ابزار بسیار کاربری تقویم نیز بهره مند می باشد که با کمک آن می توانید زمان خود را به درستی به منظور بالاترین کارآیی مدیریت نمایید.

دانلود Luxion KeyShot Pro 8.0.247 x64 رندر مدل های 3 بعدی
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۵ مهر ۹۷
دفعات بازدید
1,514
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Luxion KeyShot نرم افزاری در زمینه ی طراحی مدل های سه بعدی میباشد که در همه ی زمینه ها  و… کارایی فوق العاده بالایی دارد. Luxion KeyShot قادر است فایل های ۳ بعدی که توسط نرم افزارهای مختلف سه بعدی طراحی و مدل سازی شده اند را در داخل نرم افزار وارد کرده و شروع به تغییر رنگ، تغییر جهت نمایش، تغییر پس زمینه کنید. این نرم افزار به شما این اجازه را میدهد که با سرعت و به آسانی عکس سه بعدی خود را طراحی کنید.

دانلود Mathworks Matlab R2018b x64 رسم نمودار پیشرفته
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۴ مهر ۹۷
دفعات بازدید
6,693
تعداد نظرات
۲۵
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Mathworks Matlab یک نرم افزار قوی جهت دانشجویان و محققین رشته های ریاضی و مهندسی است که اولین نگارش آن در دانشگاه نیومکزیکو و استانفورد در سال ١٩٧٠ در جهت حل مسائل تئوری ماتریسها، جبر خطی و آنالیز عددی بوجود آمد و امروزه صدها هزار کاربر دانشگاهی، آکادمیک، صنعتی و … در زمینه های بسیار متنوع مهندسی نظیر ریاضیات پیشرفته، جبر خطی، مخابرات، مهندسی سیستم و … با MATLAB بعنوان یکی از اولین محیط های محاسباتی و تکنیکی که قادر به حل مسائل آنهاست، آشنا می شوند.شرکت MathWorks کامل‌ترین نرم‌افزارهای محاسباتی رایانه‌ای را تولید می‌کند؛ برنامه‌ی اصلی این شرکت که درواقع شناسنامه‌ی آن است، نرم‌افزار MATLAB (مخفف Matrix Laboratory و به‌معنی آزمایشگاه ماتریکس) می‌باشد که یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای محاسبات عددی و ریاضی و یک زبان برنامه‌نویسی پیشرفته و نسل چهارم است و امکان تجسم و رسم توابع و داده‌ها را فراهم می‌کند. آیکون و نشانه‌ی MATLAB که با لوگوی شرکت سازنده نیز یکسان است از معادله‌ی موج، غشاء Lشکل و توابع ویژه استخراج شده است. از رقبای متلب می‌توان به Mathematica ،Maple و Mathcad اشاره کرد.

دانلود پلاگین SolidRocks 2.0.5 برای 3ds Max
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۴ مهر ۹۷
دفعات بازدید
2,454
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

SolidRocks  یک پلاگین تری دی مکس برای انجام خودکار تنظیمات موتور رندر vray می باشد, موتور رندر VRay به دلیل استفاده گسترده در بین کاربران ( به دلیل وجود مدلها و متریال های آماده بسیار زیاد ) یکی از دغدغه های کاربران رندرینگ می باشد, در این بین صرف زمانهای بسیار طولانی رندرینگ، استفاده از پارامترهای نابجا و … همگی باعث شده که با وجود عدم کیفیت خروجی زمان های طولانی برای رندرینگ اعمال شود, یکی از راه کارهای پیشنهادی برای برطرف کردن این مشکلات در موتور رندرینگ VRay و نرم افزار ۳ds max استفاده از پلاگین SolidRocks می باشد, این برنامه جانبی که به منظور افزایش سرعت رندر تصاویر در موتور Vray طراحی شده است، به شما این امکان را می دهد که بدون افت کیفیت، بتوانید سرعت رندر تصاویر خود را افزایش دهید,که ما در تریدی پرو این پلاگین تری دی مکس قدرتمند رو براتون آماده دانلود کرده ایم.

دانلود Mindjet MindManager 2019.19.0.304 پیاده سازی ایده ها و نقشه های ذهنی
آپدیت شده

آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۱۴ مهر ۹۷
دفعات بازدید
486
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

با Mindjet MindManager می توانید ایده های ذهنی و تفکرات خود را روی کاغذ به شکل نقشه های ذهنی، فلوچارت، مفهومی، درختی و نمودار های سازمانی ایحاد کرده و روابط میان آن ها را مدیریت و داده های خود را سازمان دهی کنید. این نرم افزار به این منظور طراحی شده است تا گردش کاری شما را اصلاح و فرآیند های کسب و کار را کارآمد تر کند.MindManager می تواند ایده های ناب، پلن های استراتژیک شما را به صورت بصری در نقشه های ذهنی نمایش دهد. شما می تواند به طور همزمان روی چندین پروژه کار کنید به طوری که هر نقشه در یک تب جدا نمایش داده می شود. یک نقشه ذهنی می تواند شامل چندین موضوع، زیر موضوع، لینک، یادداشت، عکس، برچسب و ضمیمه باشد. آیتم ها در نقشه می توانند گروه بندی شده یا با پیکان های رابطه به هم لینک شوند.

دانلود GeoGebra 6.0.498.0 انجام محاسبات ریاضی
آپدیت شده

GeoGebra
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۶ مهر ۹۷
دفعات بازدید
417
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

GeoGebra نرم افزاری جهت انجام محاسبات ریاضی در تمامی سطوح آموزشی است. این برنامه مباحث هندسه، جبر، صفحات گسترده، چارتهای و نمودارها، آمار و حساب دیفرانسل و انتگرال را در یک پکیج ساده و جمع و جور گردآوری کرده است. این نرم افزاری یکی از محصولات پیشرو در حوزه محاسبات پویا در شاخه های مختلف ریاضی است.کاربردهای این محصول یا میتواند بسیار عمومی باشد و برای انجام محاسبات روزمره دانشجویان رشته های ریاضی قرار گیرد. و یا آنقدر جزئی و دقیق باشد که برای محققین علوم و فناوری های روز در سایر شاخه های فنی مهندسی کاربری پیدا کند.این نرم فزار گذشته از یک برنامه محاسباتی یکی از بهترین منابع آموزشی برای افزایش سرعت آموزش به خصوص در رشته های ریاضی محض میباشد. معلمین و اساتید دانشگاه برای دانشجویان خود در هر سطح و پایه ای که هستند میتوانند از توانایی های این برنامه برای بهبود فرایند تدریس استفاده کنند. یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار ارتباط پویا و زنده بین جداول اطلاعاتی، محاسبات جبری و چارتهای و نمودارهای گرافیکی است. در واقع با تغییر در هر قسمت و ..

دانلود JMAG-Designer 17.1 شبیه سازی طراحی الکترو مکانیکال

Jmag Designe
مطلب نوشته شده
۲ مهر ۹۷
دفعات بازدید
96
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

JMAG-Designer  یک نرم افزار بسیار پیشرفته و فوق العاده به جهت استفاده مهندسان مکانیک و الکترونیک می باشد که توسط شرکت JMAG طراحی و توسعه داده شده است. از این نرم افزار فوق تخصصی در زمینه شبیه سازی و طراحی های مرتبط با الکترومکانیکال استفاده می شود. ابزار و امکانات مختلف این نرم افزار بگونه ای می باشد که می توان با استفاده از آنها اقدام به شبیه سازی المان های محدود را به صورت کامل انجام داد. به دلیل استفاده از ماژول های فراوان برای این نرم افزار، کاربران می توانند بر اساس نیاز خود یک ماژول خاص را استفاده و از آن در طراحی های خود کمک بگیرند. به طول مثال ماژول های پیشفرض این نرم افزار به دو بخش Mesher و Solver تقسیم می شوند که ماژول اول قابلیت مش بندی طراحی های مهندسان را داشته و ماژول دوم می تواند در حل ماتریس های پیچیده به آنها کمک کند.

دانلود Gaia Sky 2.1.1 نرم افزار گایا اسکای

Gaia Sky
مطلب نوشته شده
۲ مهر ۹۷
دفعات بازدید
120
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

Gaia Sky نام یک نرم افزار کامپیوتری جدید از آژانس فضایی اروپا (ESA) مخصوص علاقه‌مندان به فضا و مناظر کهکشانی است. فضاپیمای گایا، یک تلسکوپ فضایی است که در سال ۲۰۱۳ توسط آژانس فضایی اروپا به فضا پرتاب شد. این ماهواره عظیم با هدف شکار انواع کهکشان‌ها و اجرام آسمانی، تاکنون موفق شده صدها جرم آسمانی مختلف را رصد کرده و تصاویر آن را به زمین مخابره کند. هدف از اجرای این ماموریت، رصد میلیون‌ها جرم آسمانی مختلف در سراسر کیهان بوده و موفقیت این ماموریت تاکنون نیز مثال‌زدنی به شمار می‌آید.

دانلود ARCHLine XP 2018 R1 180907 Build 660 نرم افزار معماری و طراحی داخلی
آپدیت شده

ARCHLine XP
آپدیت شده
مطلب نوشته شده
۲ مهر ۹۷
دفعات بازدید
449
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
نرم افزارها
ادامه مطلب
دانلود

ARCHLine XP 2018 R1 نام یک نرم افزار معماری جدید با برخورداری از امکانات BIM (Building Information Modeling)، جهت طراحی دکوراسیون داخلی ادارات و منازل مسکونی است. این روزها، هر فرد انتخاب‌های بسیار زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و یا ادارات دارد. به عنوان مثال،‌ افرادی که به دنبال خرید منزل مسکونی هستند، سعی دارند که با کمترین هزینه ممکن، آپارتمانی را انتخاب کنند که به رویاهای آنان نزدیک‌تر باشد. از طرف دیگر، برخی دیگر ترجیح می‌دهند که یک منزل قدیمی و یا ساده را خریداری کرده و سپس آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهند. اگر شما نیز از دوست‌داران تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی آپارتمان، اتاق‌ها، ادارات و … هستید،