مراسم ویژه - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
Zula بازی کن

دانلود مراسم The Game Awards 2018 جوایز بازی های رایانه ای
زیرنویس فارسی اضافه شد

زیرنویس فارسی اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۷ آذر ۹۷
دفعات بازدید
1,715
تعداد نظرات
۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

بامداد روز جمعه ۱۶ آذرماه، پنجمین دوره از مراسم اهدای جوایز به برترین بازی‌ های سال یا به عبارت بهتر TGA 2018، برگزار می‌شود. مراسم Game Awards کار خود را دقیقا چهار سال پیش یعنی ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ آغاز کرد. هدف کلی این مراسم تقدیر از توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی است. هر ساله بر اساس آرای داوران یک بازی به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده و بازی‌های ویدیویی دیگر نیز دستاوردهای مختلفی را کسب می کنند. علاوه بر اهدای جوایز، جف کیلی، تهیه کننده‌ی مراسم Game Awards 2018، اخیرا از این موضوع خبر داد که بیش از ۱۰ بازی جدید در این رویداد معرفی خواهند شد. The Game Awards، هر سال در افزایش دادن بینندگانش موفق بوده است و در دوره‌ی قبلی، توانست به رکورد هجده میلیون تماشاگر زنده چنگ بزند. طوری که تولیدکنندگانش هم از دو برابر شدن تماشاگران TGA 2017 نسبت به مراسم سال ۲۰۱۶، هیجان‌ زده شده بودند.

دانلود مراسم E3 2018 جشنواره بازی‌های کامپیوتری 2018 با کیفیت HD
کنفرانس نینتندو اضافه شد

کنفرانس نینتندو اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۳ خرداد ۹۷
دفعات بازدید
3,930
تعداد نظرات
۲۲
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی Electronic Entertainment Expo که همگی آن را با نام E3 می‌شناسید، ۲۳ سال است که هر ساله در لس‌آنجلس و ساختمان مرکز کنوانسیون این شهر برگزار می‌شود. اما قبل از نمایشگاه شاهد کنفرانس‌های خبری ناشران و شرکت‌های بزرگ هستیم. اولین کنفرانس خبری هم متعلق به شرکت الکترونیک آرتز بود که در روز شنبه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران شروع شد. الکترونیک آرتز سه سالی‌ست که از برنامه‌های E3 جدا شده و کنفرانس خودش تحت عنوان EA Play را برگزار می‌کند که البته مکان کنفرانس بسیار نزدیک به E3 2018 بوده و دو روز قبل از آغاز رسمی کنفرانس‌ها شروع می‌شود. تاریخ و زمان برگزاری کنفرانس‌های E3 2018 به وقت ایران ساعت تاریخ برگزار کننده ۲۲:۳۰ شنبه، ۱۹ خرداد EA ۰۰:۳۰ دوشنبه، ۲۱ خرداد Microsoft ۰۶:۰۰ دوشنبه، ۲۱ خرداد Bethesda ۰۷:۳۰ دوشنبه، ۲۱ خرداد Devolver Digital ۲۱:۳۰ دوشنبه، ۲۱ خرداد Square Enix ۰۰:۳۰ سه‌شنبه، ۲۲ خرداد Ubisoft ۰۲:۳۰ سه‌شنبه، ۲۲ خرداد PC Gaming ۰۵:۳۰ سه‌شنبه، ۲۲ خرداد Sony Playstation ۲۰:۳۰ سه‌شنبه، ۲۲ خرداد Nintendo Direct      

دانلود مراسم E3 2017 جشنواره بازی های کامپیوتری 2017 با کیفیت Full HD
تمامی کنفرانس ها اضافه شد

تمامی کنفرانس ها اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۳ خرداد ۹۶
دفعات بازدید
4,587
تعداد نظرات
۱۰
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی Electronic Entertainment Expo که همگی آن را با نام E3 می‌شناسید، ۲۲ سال است که هر ساله در لس‌آنجلس و ساختمان مرکز کنوانسیون این شهر برگزار می‌شود. اما قبل از نمایشگاه شاهد کنفرانس‌های خبری ناشران و شرکت‌های بزرگ هستیم. اولین کنفرانس خبری هم متعلق به شرکت الکترونیک آرتز است که در شنبه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران شروع می‌شود. الکترونیک آرتز دو سالی‌ست که از برنامه‌های E3 جدا شده و کنفرانس خودش تحت عنوان EA Play را برگزار می‌کند که البته مکان کنفرانس بسیار نزدیک به E3 بوده و دو روز قبل از آغاز رسمی کنفرانس‌ها شروع می‌شود.

دانلود The 89th Annual Academy Awards 2017 مراسم جوایز اسکار 2017

مطلب نوشته شده
۹ اسفند ۹۵
دفعات بازدید
2,306
تعداد نظرات
۵
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مراسم هشتاد و نهمین جوایز اسکار مراسمی از جانب آکادمی علوم و هنرهای سینما است که در آن جوایز اسکار به بهترین‌های صنعت سینما در سال ۲۰۱۶ اهدا می‌گردد. این مراسم در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ و به میزبانی “جیمی کیمل” برگزار شد.

دانلود The Best FIFA Football Awards 2016 مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۶

مطلب نوشته شده
۲۱ دی ۹۵
دفعات بازدید
1,351
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دوشنبه شب مراسم اهدای جایزه بهترین های فوتبال دنیا توسط فیفا برگزار گردید. در طی این مراسم بسیاری از نقاط مختلف دنیا به زوریخ سوئیس محل برگزاری این مراسم سفر کردند. جوایزی همانند مرد سال فوتبال آقایان و بانوان، بهترین سرمربی آقایان و بانوان، جایزه بازی جوانمردانه و زیباترین گل سال اهدا شد. در پایان این مراسم کریستیانو رونالدو موفق شد عنوان بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص دهد. مراسم بهترین های فیفا در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار است بدین شکل برگزار می شود و نام آن نیز به The Best FIFA Football Awards تغییر کرده است.

دانلود 2016 PlayStation Experience مراسم انتخاب بهترین بازی های کنسول PS4 در سال 2016
اضافه شد کیفیت بهتر و تریلرها

اضافه شد کیفیت بهتر و تریلرها
مطلب نوشته شده
۱۴ آذر ۹۵
دفعات بازدید
767
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

پس از برگزار شدن مراسم بهترین بازی سال حال نوبت به مراسم PlayStation Experience رسید. این مراسم مخصوص طرفداران پلی استیشن است و سونی سورپرایزهای بسیاری برای طرفداران خود خواهد داشت.نمایشگاه PlayStation Experience قدمت آن چنانی ندارد و کار خود را از سال ۲۰۱۴ شروع کرد. امسال شاهد برگزاری سومین مراسم آن به‌صورت متوالی هستیم. شایعه‌های بسیاری در رابطه با این مراسم وجود دارد. از معرفی Marvel vs. Capcom 4 تا بازی جدید شرکت ناتی داگ.

دانلود The Game Awards 2016 مراسم انتخاب بهترین بازی های سال 2016

مطلب نوشته شده
۱۲ آذر ۹۵
دفعات بازدید
2,221
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مانند هرساله، امسال نیز شاهد اعلام شدن لیست برندگان برترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ هستیم. در سال ۲۰۱۶ شاهد انتشار عناوین بسیار خوبی بودیم و حال باید دید که بهترین آن‌ها کدام‌اند. پنج نامزد بهترین بازی‌های امسال Doom و Inside به‌همراه Overwatch ،Titanfall 2 و Uncharted 4: A Thief’s End هستند. این عناوین توانسته‌اند در هر دو بخش فنی و خلاقیتی بهترین تجربه ممکن را ارائه کنند. Uncharted 4 توانست پرافتخارترین عنوان امسال از نظر تعداد نامزدی برای جایزه باشد، این عنوان انحصاری توانسته در ۸ بخش نامزد باشد. Firewatch ،Inside و Overwatch نیز با پنج بار نامزدی در رتبه‌های دوم و سوم بودند. علی رغم پیش بینی هایی که برای Uncharted 4 صورت گرفته بود، این عنوان پرطرفدار و پرفروش امسال بلیزارد (Blizzard) یعنی Overwatch بود که موفق شد لقب بهترین بازی سال را دریافت کند.

دانلود Apple Special Event 2016 کنفرانس ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ اپل مراسم معرفی محصولات جدید کمپانی اپل

مطلب نوشته شده
۱۸ شهریور ۹۵
دفعات بازدید
1,055
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اپل طی مراسمی روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه اقدام به رونمایی از پرچمدار جدید خود یعنی آیفون ۷ در کنار آیفون ۷ پلاس کرد. در ادامه مطلب می توانید این مراسم را به طور کامل از فایل نیکو دانلود کنید.

دانلود Rio Summer Olympics 2016 Ceremony مراسم افتتاحیه المپیک ریو 2016

مطلب نوشته شده
۱۷ مرداد ۹۵
دفعات بازدید
1,830
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ که با نام رسمی «بازی‌های المپیاد سی و یکم» و «المپیک ریو» شناخته می‌شود از ۵ تا ۲۱ اوت ۲۰۱۶ میلادی (۱۵ تا ۳۱ مرداد ۱۳۹۵) در شهر بندری ریو دو ژانیرو در کشور برزیل برگزار خواهد شد. شهر ریو دو ژانیرو به عنوان میزبان این بازی‌ها در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۰۹ میلادی، توسط کمیته بین‌المللی المپیک انتخاب شد. مشعل المپیک ریو با حضور دیلما روسف رئیس جمهور برزیل و کارلوس آرتور نوزمن رئیس کمیته برگزاری المپیک ریو رونمایی شد. جنبش، نوآوری و سلیقه اینها سه موردی هستند که در مشعل المپیک ریو به چشم می‌خورد. طراحی این مشعل به گونه‌ای است که طبیعت برزیل یعنی آسمان، زمین، کوه‌ها و دریاها را در برمی‌گیرد. هدف از طراحی این مشعل بازتاب تعامل پرچم المپیک با گرمی و محبت مردم برزیل است که میزبانی المپیک را برای نخستین بار در آمریکای جنوبی بر عهده دارد. مشعل المپیک ریو از ۳۰۰ شهرستان برزیل عبور و در ۲۱ آوریل در المپیای یونان روشن می‌شود. مراسم افتتاحیه المپیک ریو دوژانیرو ۲۰۱۶ را می توانید با بهترین کیفیت موجود دریافت کنید.

دانلود مراسم E3 2016 جشنواره بازی های کامپیوتری 2016 با کیفیت Full HD
زیرنویس فارسی کنفرانس ها اضافه شد

زیرنویس فارسی کنفرانس ها اضافه شد
مطلب نوشته شده
۳۱ خرداد ۹۵
دفعات بازدید
4,626
تعداد نظرات
۲۷
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره روزی که میلیون ها گیمر منتظر آن بودند فرا رسید و E3 2016 رسما آغاز شد. اگرچه کنفرانس الکترونیک آرتز از بدنه E3 جدا شده و غرفه ای در این نمایشگاه ندارد اما به طور غیر رسمی، آغاز E3 را می توان با نمایش بتلفیلد و تایتانفال اعلام کرد. اما همه منتظر مایکروسافت و سونی هستند تا بدانند برای سال پیش رو چه در چنته دارند. بازی جدید راک استار در کدام کنفرانس نمایش خواهد داشت؟ آیا مایکروسافت کنسول جدیدی برای رونمایی دارد یا مثل نینتندو و سونی، معرفی سخت افزار جدید را به تابستان و پاییز موکول خواهد کرد؟ ده ها سوال بی جواب در ذهن ما می چرخد و هر کس به سبب علاقه مندی اش به ژانر و پلتفرمی خاص، در انتظار نمایشی خارق العاده است. اگر راک استار را عاشقانه دوست دارید، احتمالا کنفرانس امسال سونی خاطره انگیز خواهد شد. اگر به آینده بازی های ویدیویی روی ویندوز ۱۰ امید دارید، مایکروسافت می تواند شگفت زده مان کند. بتلفیلد ۱ قطعا یکی از ستاره های نمایش امسال خواهد بود و کیست که در انتظار Mass Effect جدید ..