ورزشی و تناسب اندام - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
Zula بازی کن

دانلود Dynamic Medicine Ball Training: Vol. 1-3 with Paul Chek آموزش انجام حرکات درمانی ورزشی با توپ

مطلب نوشته شده
۱۷ تیر ۹۷
دفعات بازدید
329
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

ورزش درمانی به طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های فیزیکی اشاره دارد که بر بازسازی و حفظ تقویت، استقامت، انعطاف‌پذیری، ثبات و تعادل بدن تأکید دارد. هدف از انجام ورزش درمانی، بازگشت شرایط بیمار آسیب‌دیده به عملکرد کامل بدنی و از بین رفتن دردهای ایجاد شده است.

دانلود KettleWorX – 8 Week Rapid Evolution + Advanced DVD ویدئو آموزش حرکات ورزشی با کتل بل برای تناسب اندام و چربی سوزی

مطلب نوشته شده
۳ تیر ۹۷
دفعات بازدید
596
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

کتل بل نوعی دمبل شبیه توپ با دسته ای در بالا است که تاریخچه آن به روسیه بازمی گردد. این دمبل روسی گوی مانند برای انجام تمرینات مقاومتی، افزایش میزان چربی سوزی و بالابردن استقامت بدن و همچنین افزایش حجم عضلانی کاربرد دارد. این نوع دمبل در اندازه ها و وزن های مختلفی (بین ۲تا ۵۰ کیلوگرم) وجود دارد که باعث شده تا تمام افراد بتوانند از آن برای انجام ورزش ها و حرکات متفاوت، استفاده کنند اما این بدان معنی نیست که بدون داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه بکارگیری کتل بل، ورزش بیخطری را با این وسیله داشته باشد. تعداد تمریناتی که می توان با کتل بل انجام داد بسیار زیاد است و تمرین با کتل بل بیشتر مناسب افرادی است که سابقه تمرینی دارند و برای افرادی که تازه تمرین را شروع کرده اند زیاد توصیه نمی شود.

دانلود Commando Krav Maga Series فیلم آموزشی تکنیک های کراو ماگا در دفاع شخصی

مطلب نوشته شده
۲۳ مرداد ۹۵
دفعات بازدید
5,147
تعداد نظرات
۴
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

مجموعه آموزشی کماندو کراو ماگا توسر بسیاری از کارشناسان ویرانگرترین سیستم مبارزه در جهان در نظر گرفته شده . در سی کی ام یاد خواهید گرفت که چگونه در مقابل افراد مسلح به چاقو ، اسلحه ، چوب ، بطری و … مبارزه کنید و با چند حرکت کوچک آنهاا را از پای درآورید. . به یاد داشته باشید که ( Commando Krav Maga ( CKM سیستم آموزشی زبده ترین واحدهای کماندویی و نیروهای ویژه ( Swat ) و نیروهای ویژه در سراسر جهان می باشد. به عنوان مثال در دوره آموزشی Vicious Knife Attacks مجموعه ای از ترفند هایی را که هنگام دفاع از خود در برابر حملات  با سلاح سرد باید انجام دهید را یاد خواهید گرفت و یا در دوره آموزشی Urban Survival و Street Survival با ترفند هایی آشنا می شوید که در مقابل حمله ی اشرار خیابانی از جان خود محافظت کنید.

دانلود دوره آموزشی بدنسازی در خانه بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای

مطلب نوشته شده
۳۰ اردیبهشت ۹۵
دفعات بازدید
3,318
تعداد نظرات
۸
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

اگر وقت یا هزینه رفتن به یک باشگاه بدنسازی را ندارید نگران نباشید در این مجموعه فیلم های آموزشی به هم پیوسته به شما بهترین برنامه بدنسازی در خانه بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات حرفه ای ارائه میگردد. بر طبق تخمین دانشگاه ایالت Maine سوزاندن چربی ها با حرکاتی که در این مجموعه آموزش داده میشود معادل دویدن با سرعت ۶ مایل در دقیقه است و این موضوع ارزش این مجموعه را دوچندان میکند.

دانلود Wing Chun 116 Dummy Training فیلم آموزشی دفاع شخصی

مطلب نوشته شده
۱۴ اردیبهشت ۹۵
دفعات بازدید
2,415
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Wing Chun 116 Dummy Training یکی از جدید ترین فیلم های آموزشی استاد Wing Chun می باشد و به کمک آن می توانید مهارت های خود را در زمینه دفاع شخصی بالا ببرید. استاد Wing Chun یکی از برجسته ترین اساتید در این حوزه می باشد که در این دوره و دیگر دوره های آموزشی آن چیز های زیادی از ایشان یاد خواهید گرفت. دوره آموزشی Wing Chun 116 Dummy Training یک راهنمای کامل در زمینه تمرینات مصنوعی با آدمک های چوبی می باشد که توصیه میکنیم اگر به ورزش های رزمی و علاقه دارید آن را از دست ندهید. دوره آموزشی Wing Chun 116 Dummy Training دارای ویدیو های آموزشی بسیار ساده و تضمین شده که به شما هر آنچه که نیاز دارید تا توان و نیروی خد را افزایش دهید، یاد می دهد.

دانلود فیلم آموزشی Seven Day Yoga Cut

مطلب نوشته شده
۴ فروردین ۹۵
دفعات بازدید
1,379
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

Seven Day Yoga Cut یک دوره آموزشی بسیار مفید هم برای سلامتی جسمی انسان و هم برای سلامتی روحی انسان است. اصولا ورزش یوگا یکی از پرطرفدارتر ین و مفید ترین ورزش های امروزه است که علاوه بر سلامت جسمانی انسان باعث بهبود شرایط روحی و آرامش نیز در انسان می شود، چیزی که امروزه و با سبک امروزی زندگی بسیار کمیاب است. در دوره آموزشی Seven Day Yoga Cut شما در یک دوره یک هفته ای با ورزش یوگا همراه خواهید شد تا به شیوه ای اصولی و درست بدن خود را قوی تر و محکم تر کنید و اندام تراشیده ای نیز داشته باشید.

دانلود آموزش دفاع شخصی به روش بروس لی – Bruce Lee Fighting Methods

مطلب نوشته شده
۲۰ اسفند ۹۴
دفعات بازدید
1,518
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

سالها بعد از مرگ اسطوره هنرهای رزمی جهان یعنی بروس لی، هنوز هم روش های مبارزاتی و دفاع شخصی او در نقاط مختلف جهان تدریس می شود. در این پست می توانید یکی از فیلم های آموزشی دفاع شخصی به روش بروس لی را دانلود کنید. در این فیلم، استاد لیانگ که خود از شاگردان بروس لی بوده است، حرکات پیچیده و شگفت انگیز بروس لی را در مواجهه با حملات غافلگیرانه آموزش می دهد. تکنیک های دفاع شخصی که استاد لیانگ به صورت عملی نشان میدهد، به شما آموزش می دهد که چطور حتی با وجود قدرت بدنی پایین تر و قرار گرفتن در موقعیت های دشوار، از خود دفاع کنید. آن هم به شیوه دفاع شخصی بروس لی.

دانلود فیلم آموزشی تکواندو، Osamu Inoue TaeKwonDo Training

مطلب نوشته شده
۱۱ دی ۹۴
دفعات بازدید
1,617
تعداد نظرات
۳
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

پیرو درخواست شما عزیزان این دوره آموزشی را تقدیم حضورتان کردیم.
تکواندو یک ورزش رزمی کره‌ای و یکی از ورزشهای المپیکی است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است.
فنون تکواندو از ورزش‌های سنتی تاریخ کره استخراج و پس از جنگ جهانی دوم با کوشش استادان هنرهای رزمی کره جنوبی در قالب یک ورزش رزمی مدرن به دنیای هنرهای رزمی عرضه شده‌است.

دانلود Swiss Reflexology A Step by Step Guide فیلم آموزشی انعکاس درمانی

مطلب نوشته شده
۳۰ آذر ۹۴
دفعات بازدید
1,447
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

انعکاس درمانی (Reflex Therapy) یا زون درمانی نوعی روش تشخیص و درمان بیماری ها است که پیشینه کهن در دو کشور چین و هند دارد. اصل اساسی این روش مالش ماساژ عمیق کف، رو، کناره‌ها و بین انگشتان پاها است. روش انعکاس درمانی مانند روش سوزن درمانی، بیشترین موفقیت را در اختلالات کارکردی دارد. احتمال اینکه روش انعکاس درمانی بتواند نوعی عفونت شدید داخلی را درمان کند کم است و نیز مسلم است که این روش نمی‌تواند حالات غیر عادی ساختاری بدن چون بادفتق، مسدود شدن روده و یا شکستگی استخوان را درمان کند. این روش در درمان یبوست، تنگ نفس، حالات فشار عصبی-روانی، مشکلات کیسه مثانه، مشکلات سینوس‌ها، و حتی مشکلات شدید چون سنگ کلیه و سنگ کیسه صفرا موفقیت خوبی داشته‌است، همچنین برای درمان انواع سردردها به ویژه سردرد میگرن مفید بوده‌است.

دانلود P90X Plus: The Next Level for P90X دوره آموزش تصویری تناسب اندام در خانه

مطلب نوشته شده
۱۸ آذر ۹۴
دفعات بازدید
2,162
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
چندرسانه ای
ادامه مطلب
دانلود

دوره های آموزشی P90X بر Muscle Confusion (یا اغفال عضلات)، روشی از آموزش متقاطع و زمانبندی کردن به دست آمده از طریق تغییر ترتیب تمرینات و وارد کردن حرکات جدید و متنوع، تأکید می کند. Muscle Confusion از سازگاری بدن با تمرینات در طول زمان جلوگیری می کند و درنتیجه منجر به بهبود مستمر و بدون رکود (وضع ثابت) می شود. این برنامه ورزشی تکنیک های ورزشی متنوعی شامل تمرینات قدرتی، قلبی، یوگا، Plyometrics (تمریناتی شامل پرش و … که برای تقویت قلب و تنفس استفاده می شود) و کششی را تلفیق می کند.