نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
Zula بازی کن

دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.36.3440-CODEX

Update v3.6.36.3440-CODEX
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
7,140
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه Definitive Edition درواقع هزاران تنظیمات و تغییرات را برای بازی Divinity Original Sin 2 به ارمغان می‌آورد. هم زمان با انتشار این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One، این آپدیت به صورت رایگان در اختیار کسانی که بازی را به صورت رسمی در پلتفرم PC خریداری کرده اند قرار گرفته است؛ حالت کاملا جدید Arena در بخش Definitive Edition بازی اضافه شده است. حالت آرنا که شامل حالت تک نفره، بخش چند نفره آنلاین (PvP) و حالت چند نفره حضوری (لوکال) می‌شود. این حالت همچنین ۱۶ کاراکتر جدید را به بازی اضافه می‌کند که پیش‌تر در هیچ یک از حالت‌های بازی دیده نشده‌اند. بازی Divinity Original Sin 2 علاوه بر یک بخش داستانی کامل، دارای حالت‌های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و Game Master نیز خواهد بود. همچنین استودیو لارین همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی، آپدیت جدیدی هم برای نسخه Early Access آن منتشر کرده است که روابط بین کاراکتر‌ها و سیستم ساخت آیتم‌ها و شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر آن دو منطقه جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. بازی Divinity: Original ..

دانلود بازی Age of Gladiators II Rome برای PC
SiMPLEX-v1.3.3

SiMPLEX-v1.3.3
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
3,122
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Age of Gladiators II: Rome عنوانی تک نفره و استراتژیک است که در زمان نامعلومی از جمهوری رم باستان روایت می شود؛ دورانی خشونت بار و غیرقابل پیش بینی که مسابقات گلادیاتورها بسیار طرفدار داشته است. طلایه داران خود را برای نابودی خطرات پیش رو استخدام کنید. وقتی که گلادیاتورهای مورد نظر خود را استخدام کردید، باید اخلاقیات و شخصیت آن ها را همراه با تجهیز نظامی صحیح مدیریت کنید. تیم پشتیبانی خود را ایجاد کنید، مدرسه ی آموزش و تعلیم گلادیاتورها را توسعه دهید، جایزه های متعدد برای خود جمع آوری کنید، تکنولوژی های متعدد را به کار بگیرید، در ماموریت های جانبی حضور پیدا کنید و ثروت و اعتبار بدست آمده ی خود را مدیریت نمایید.

دانلود بازی Moonlighter برای PC
نسخه آپدیت شده v1.9.19.0 جایگزین شد

نسخه آپدیت شده v1.9.19.0 جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
4,326
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در طول یک حفاری باستان شناسی طولانی مدت، مجموعه گیتس کشف شد. مردم به سرعت متوجه شدند که این گذرگاه های باستانی، منجر به ایجاد عرصه های مختلف و افعاد مختلفی می شود. در این راستا شجاع و بی پروا ماجراجویی های خود را شروع می کنند تا گنجینه هایی فراتر از حد اندازه گیری را کشف کنند. رینوکا، یک روستای کوچک تجاری می باشد که در نزدیکی محل حفاری ایجاد شده است، محلی برای تاسیس یک پناهگاه است و ماجراجویان از طریق ثروت بدست آمده خودشان، ایجاد کرده اند. بازی Moonlighter یک اثر ماجراجویانه نقش آفرینی است که با عناصر خشن پر شده است و داستان یک مغازه دار ماجراجو را روایت می کند که به دنبال تبدیل شدن به یک قهرمان افسانه ای می باشد. این مغازه دار به دنبال انجام کارهای کسب و کاری خودش در روستای رینوکا، می تواند اقلامی را برای فروش گذاشته و قیمت آنها را با دقت تنظیم کند. در واقع همه این کاراه وظیفه شما است تا بتوانید مدیریت خوبی روی ذخایر طلای خودتان داشته باشید و فروشگاه خود را ارتقا دهید. ..

دانلود بازی Star Traders Frontiers برای PC
SiMPLEX-v2.4.83

SiMPLEX-v2.4.83
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
205
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شما در نقش یک غارتگر در فضا، بازرگان، جایزه بگیر و … می باشید که باید خدمه و سفینه ی فضایی خود را کنترل کنید. بازی Star Traders Frontiers اثری خارق العاده در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط Trese Brothers Games توسعه یافته است. به دنیایی کاملا آزاد دعوت شده اید که مملوء از ماجراجویی های گوناگون و تریدرهای کهکشانی است. مسیر خود را با جمع آوری و رهبری خدمه و سفینه ی فضایی دلخواه خود هموار سازید. گیم پلی بازی به صورت رشد تدریجی است و از درون رشد می کند، دارای تعاملات سیاسی است و تهدیدات بیگانگان در آن اثرگذار است.

دانلود بازی Depth of Extinction برای PC
SiMPLEX-v49.5.2

SiMPLEX-v49.5.2
مطلب نوشته شده
۳۰ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
1,575
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در دنیایی که خشونت در آن امری عادی و روزمره می باشد، حضور ماشین های کشتار جمعی بین مردم پخش شده و در سرتاسر دنیا فراگیر گردیده است. باتوجه به این که تعداد این گروه های کشتار جمعی در حال افزایش است، شما به عنوان تنها ناجی و مدافع آخرین دولت از بشریت حضور خواهید یافت. این شما هستید که می توانید ارتش نظامی بی نظیر خود را ایجاد نمایید و بشریت را نجات دهید. در داستانی که با وقایع تصادفی مملوء است وارد شوید و نبردهای تاکتیکال نوبتی را تجربه نمایید. شما به همراه سربازانی که دارید، باید در هرلحظه خود را برای نبردهای از پیش تعیین نشده آماده کنید و داستانی که در هریک از نبردهای شما می باشد را برملا سازید. بازی Depth of Extinction اثری موفق از استودیو HOF Studios می باشد که با حال و هوای تخیلی و دوبعدی خود در ۲۷م سپتامبر ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است.

دانلود بازی Lovecraft’s Untold Stories برای PC

مطلب نوشته شده
۲۷ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
231
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Lovecraft’s Untold Stories یک اثر جذاب با المان های RPG است که باید به صورت رندوم به اکتشاف پایگاه های مخلتف بپردازید و منطقه ای که H.P. نامیده شده است را بگردید. شما باید با هیولاها مبارزه کنید و بتوانید آنها را با سلاح های کشنده خودتان نابود کنید. پازل های زیادی در بازی وجود دارد که هرکدام چالش خاصی محسوب می شوند و می توانند در جستجوی دیگر سرنخ ها به شما کمکم کنند. خدایان جدید و قدیم در بازی حضور دارند و بخشی از داستان بازی را تشکیل می دهند. بازی شخصیت های خاصی را در خود دارد که به نوعی مربوط به عملیات تحقیق هستند و شما در ادامه با آنها آشنا می شوید. سطوح بازی به صورت تصادفی تولید می شوند و این طور نیست که محیط های تکراری را مشاهده کنید. هر کدام از باس ها شیوه های مبارزاتی خاص خودشان دارند و باید ابتدا داستان آن را تجربه کرده باشید.

دانلود بازی Ni no Kuni II Revenant Kingdom برای PC
Update v3.02-CODEX

Update v3.02-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۶ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
3,687
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در زمینه داستان، بازی Ni no Kuni II Revenant Kingdom هیچ ارتباطی با عنوان قبلی ندارد و از شخصیت‌ها گرفته تا وقایع داستان و … همگی مجزا از بازی اول هستند. به نظر در Revenant Kingdom شاهد داستان پخته‌تر و روایت بهتر و شخصیت‌‌های عمیق تر و دوست‌داشتنی‌تری نسبت به Wrath of the White Witch خواهیم بود که امیدواریم در عمل نیز همین طور باشد. اتفاقات داستان بازی صدها سال پس از بازی Wrath of the White Witch و در شهری به نام در شهر Ding Dong Dell رخ می دهد. در این شهر شاهد وجود دو قبیله اصلی و قدیمی با نام‌های موش و گربه هستیم که در واقع اساس داستانی بازی نیز بر پایه اتفاقاتی که بین این دو قبیله رخ می دهد استوار است. در Ni no Kuni II Revenant Kingdom قبیله موش یکcoup d’état یا همان “کودتا” انجام می دهد و با این کار کنترل کامل این سرزمین را به دست می آورد و Evan پسر پادشاه قبیله گربه که پروتاگونیست اصلی بازی است را نیز از قصر و سرزمین خودش بیرون می اندازند. همان طور ..

دانلود بازی Necromancer Returns برای PC
Update v1.2.1-SiMPLEX

Update v1.2.1-SiMPLEX
مطلب نوشته شده
۲۵ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
180
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

عنوان موفق گوشی های هوشمند پا به پلتفرم PC گذاشت. Necromancer Returns که یک بازی استراتژیک نوبتی می باشد و المان های نقش آفرینی و ماجراجویانه را در خود جای داده، توسط استودیو Greenolor برای کامپیوتر منتشر شد. داستان بازی از جایی شروع می شود که امپراطوری خیالی که مردم در آن به سر می برند، با بازگشت نکرومنسر به هم می ریزد! نکرومنسر موجودی از تاریکی است که می خواهد تمامی جانداران را سلاخی کرده و از بین ببرد.

دانلود بازی Robothorium برای PC

مطلب نوشته شده
۲۳ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
263
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

آشوبی که شما در بازی Robothorium برپا خواهید کرد کاملا منحصر به فرد خواهد بود. هر تصمیمی که بگیرید بر روی ماموریت های آتی شما و سیستم هوش تصادفی بازی تاثیرگذار خواهد بود. هم چنین این تصمیمات شما بر روی ۵فرقه ی دیگری که در بازی حضور دارند نیز اثرگذار خواهد بود. استراتژی خود را با وجود ۸کلاس گوناگون از ربات ها توسعه دهید؛ ربات هایی که هرکدام دارای خصیصیه های منحصر به فرد خود هستند. با دشمنان متعددی که مکانیزم های منحصر به فردی دارند روبرو شوید و علیه سیستم تجاری BreakTech مقابله کنید. متحدین خود را انتخاب کرده و ربات هایی که در اختیار دارید را مدیریت کنید. آیتم های قدرتمند را جمع آوری کنید یا بسازید، استعدادهای خود را توسعه دهید و حمایت خود را تظاهرات سرتاسر دنیا نشان دهید.

دانلود بازی Armored Evolution برای PC

مطلب نوشته شده
۲۳ بهمن ۹۷
دفعات بازدید
232
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Armored Evolution یک اثر جذاب بالا به پایین است که در سبک خاص ارائه شده است و باید به صورت شوتر اول شخص به مصاف موج عظیمی از دشمنان خود بروید. این نبرد را می توانید تنهایی یا با گروهی از دوستان خود انجام دهید. مبارزات بازی با گام سریع و آدرنالین فوق العاده بالا دنبال می شو و می توانید از سلاح های منحصربفرد برای این منظور استفاده کنید. هربار که سلاح جدید بدست می آورید، باید کنترل آن را یاد بگیرید و به سفارشی سازی اش بپردازید.بازی مبتنی بر مهارت است و هرچه قدر که تایم بیشتری برای بازی بگذارید، نسبت به دیگر بازیکنان از برتریت برخوردار می شوید. باید حملات خود را زمانبندی کنید و از حرکت های جا به جایی تحت عنوان WASD استفاده کنید. مکان نما نقش زیادی در بازی دارد و باید تمرکز خوبی روی ان داشته باشید.