نقش آفرینی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Mages Initiation برای PC
SiMPLEX-v1.1

d0c2e0805f91692843da8f9bfdefc2fdabbb8f6541c036400f94e972c5858b63 product card v2 mobile slider 639 - دانلود بازی Mages Initiation برای PC
SiMPLEX-v1.1
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
1,084
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Mages Initiation پیرامون شخصیتی به نام دی آرک است که در دهه گذشته تحت نظارت اساتید ایگینور آموزش دیده است و در هنرهای عامیانه آن زمان تبهر خاصی پیدا کرده است. به خاطر محدودیت هایی که در این قلعه کوچک که وی در آنجا آموزش دیده است، وجود داشته است، او از این نظر شگفت زده است که دنیای بیرون می تواند چه شکلی باشد و چه چیزهایی برایش داشته باشد. بالاخره زمانی می رسد که دی آرک در این آموزش ها به درجه ارشد می رسد و زمان آزمونش فرا می رسد. این جوان حالا سه ماموریت دارد و باید از قدرت جادویی ذهنش برای تسلط کامل روی موضوعات استفاده کنید. شما در بازی به دی آرک می پیوندید و سفر حطرناکی را با وی شروع می کنید. این سفر در زمان قرون وسطایی ایگینور رخ می دهد و باید به همراه دوستانش راهی شود.

دانلود بازی Star Traders Frontiers برای PC
SiMPLEX-v2.4.93

1 31 - دانلود بازی Star Traders Frontiers برای PC
SiMPLEX-v2.4.93
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
869
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شما در نقش یک غارتگر در فضا، بازرگان، جایزه بگیر و … می باشید که باید خدمه و سفینه ی فضایی خود را کنترل کنید. بازی Star Traders Frontiers اثری خارق العاده در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط Trese Brothers Games توسعه یافته است. به دنیایی کاملا آزاد دعوت شده اید که مملوء از ماجراجویی های گوناگون و تریدرهای کهکشانی است. مسیر خود را با جمع آوری و رهبری خدمه و سفینه ی فضایی دلخواه خود هموار سازید. گیم پلی بازی به صورت رشد تدریجی است و از درون رشد می کند، دارای تعاملات سیاسی است و تهدیدات بیگانگان در آن اثرگذار است.

دانلود بازی Pathfinder Kingmaker برای PC
بسته الحاقی جدید Arcane Unleashed DLC اضافه شد

header 1 1 - دانلود بازی Pathfinder Kingmaker برای PC
بسته الحاقی جدید Arcane Unleashed DLC اضافه شد
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
4,730
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Pathfinder Kingmaker اثری نقش آفرینی و ایزومتریک است که در دنیای فانتزی Pathfinder روایت می شود. تجربه ای شیرین از بازی های کلاسیک سبک نقش آفرینی را داشته باشید که از عناوینی مانند Baldur’s Gate، Fallout 1 و ۲ و Arcanum الهام گرفته است. اگر اولین بار است که نام Pathfinder به گوشتان می‌خورد باید بدانید که این بازی جزو یکی از محبوب‌ترین آثار نقش‌آفرینی کاغذ و قلم است. بازی Pathfinder Kingmaker بر پایه بازی Pathfinder Adventure Path، ساخته شده در استودیو Paizo، توسعه یافته است. بازیکنان در جریان تجربه نسخه جدید با کاراکتر‌هایی روبرو می‌شوند که طرفداران قدیمی با آنها آشنا هستند. رویداد‌ها، کاراکتر‌ها و دشمنان جدید در واقع قصد دارند که تجربه Adventure Path را گسترش دهد. به لطف استودیو پازیو و نویسنده‌هایش، داستان و ماموریت‌های این بازی به دست نویسنده آثار نقش‌آفرینی یعنی Chriss Avellone در حال ساخت است که داستان دنیای Stolen Lands را روایت می‌کند.

دانلود بازی Quest Hunter برای PC
Update v1.0.4-CODEX 

01 7 - دانلود بازی Quest Hunter برای PC
Update v1.0.4-CODEX 
مطلب نوشته شده
۲ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
259
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

به دنیای تاریک Dark World خوش آمدید! دنیایی که با قوانین خاص خودش رهبری می شود. دنیایی که آتش به عنوان گنج اصلی شناخته شده و بیل و تبر دوست وفادار و همیار شما خواهند بود. مصیبت کافی برای تبهکاران در این دنیا هست اما این مصیبت برای هیروها دوچندان خواهد بود. شما به عنوان یک هیرو در این بازی حضور خواهید داشت که باید سطح خود را افزایش داده و همیشه تجهیز باشد. شما باید کمپ های متعددی را در دنیای Dark World از آن خود کنید. گروهی از دوستان و یاری رسانان را دور خود جمع کنید تا بتوانید کمپ خود را ساخته و از آن حفاظت کنید.

دانلود بازی Genesis Alpha One برای PC
Build 31 Update-SKIDROW

1 90 - دانلود بازی Genesis Alpha One برای PC
Build 31 Update-SKIDROW
مطلب نوشته شده
۲۹ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
769
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Genesis Alpha One آینده ای را به تصویر می کشد که رژیم های فاسد و جنگ همه چیز را به تباهی کشیده اند و افزایش جمعیت و آلودگی ها همه چیز را به طرز بدی خراب کرده است. حالت تنها راه استفاده از طرح نهایی نجات بشریت است که تحت عنوان برنامه Genesis شناخته می شود. شما به عنوان کاپیتان فضاپیمای Genesis ایفای نقش می کنید و باید به نقطه نامشخصی از فضا سفر کنید و ماموریت های خود را انجام دهید. این ماموریت ساحت و مدیریت یک کشتی فضایی مخصوص، محافظت از منابع کشاورزی و مقابله با هجوم بیگانه های فضایی است.پس از این شما باید جهان کشف شده را به همگان معرفی کنید و موجوداتی که درون این کلون یافت می شوند را به عنوان نمونه آزمایشگاهی ارسال کنید. شما باید در نهایت خانه های جدید برای DNA نوع بشریت پیدا کنید و این گونه را از انقراض حفظ کنید. هر کدام از سفرهایی که انجام می دهید، با چالش های زیادی روبرو می شود و خطر هرلحظه در کمین شما است

دانلود بازی The Caligula Effect Overdose برای PC

01 6 - دانلود بازی The Caligula Effect Overdose برای PC
مطلب نوشته شده
۲۹ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
182
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Caligula Effect Overdose شما را به دنیایی به نام موبیوس می برد که مردم می توانند در آن درد و رنج های دنیای واقعی را فراموش کنند. در این دنیا که توسط یک برنامه به نام آوای کلامی ساخته شده است، می توانید واقعیت و دنیای فانتزی را باهم تلفیق کنید و این امکان را برای خود ایجاد کنید که مثلا دوران دبیرستان لحظات شادتری برای شما باشد. به ظاهر در این جهان زیبا همه چیز ممکن است و کامل بی نظر می رسد. اما درواقع واقعیت چیز دیگری است. شما در این بازی به جایی می رسید که می خواهید با دیگر دوستان خود از این بهشت غیرواقعی فرار کنید و به دنیای واقعیت بازگردید. از ویژگی های کلیدی بازی می توان به وجود تصاویر پیشرفته و افکت های خاص اشاره کرد که از نمادهای اصلی یک بازی ژاپنی است. دنیای مجازی موبیوس بسیار پیشرفته است و دارای هزاران سناریو جذاب است. پایان دادن به چیزی که خود شما ایجاد کننده آن هستید، می تواند بسیار سخت و دردناک باشد.

دانلود بازی Star Control Origins برای PC
Update v1.31.58397-CODEX

1 32 - دانلود بازی Star Control Origins برای PC
Update v1.31.58397-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۸ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
2,231
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Star Control Origins درواقع یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویانه می باشد. شما در این بازی به عنوان اولین سفینه ی میان ستاره ای از زمین خواهید بود که عازم ماموریت مهمی برای نجات سیاره ی زمین از دست امپراطوری های بیگانه شده است. شما به عنوان کاپیتان در Star Control انتخاب شده اید. کاپیتانی با استعداد که تمامی آزمون های دشوار را پشت سرگذاشته و لایق این سمت است. آزمون های جنون، آزمون های مهارت های خلبانی و خدمات نوین در سفینه های فضایی. ماموریت شما نجات سیاره ی زمین به هر قیمت و با هر وسیله ای که لازم است می باشد.

دانلود بازی Kenshi برای PC
Update v1.0.17-PLAZA

01 - دانلود بازی Kenshi برای PC
Update v1.0.17-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۸ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
1,361
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

عنوان مورد انتظار Kenshi بالاخره به صورت نهایی منتشر شد! نمرات به شدت راضی کننده ی این بازی، باعث می شود هر گیمری حتی برای یکبار هم که شده بخواهد آن را تجربه کند. بازی Kenshi یک اثر نقش آفرینی می باشد که بر روی کار گروهی شکل گرفته است. گیم پلی بازی دارای پایان باز می باشد و به صورت سندباکس است و از داستان خطی پیروی نمی کند. شما می توانید در نقش یک تاجر، دزد، جنگجو، ماجراجو، کشاورز، برده، یاغی یا حتی فقط کسی که به طوطی ها غذا می دهد در این بازی ایفای نقش کنید. شما باید تجهیزات جدید را بررسی کرده و چیزهای جدید تولید نمایید. تا جایی که می توانید کاراکترهای گوناگون برای خود تولید کنید و آن ها را کاملا شخصی سازی نمایید. دانلود بازی Kenshi اثری بسیار موفق از استودیو Lo-Fi Games می باشد.

دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.37.7694-CODEX

Divinity Original Sin 2 - دانلود بازی Divinity Original Sin 2 Definitive Edition برای PC
Update v3.6.37.7694-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۸ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
7,533
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

نسخه Definitive Edition درواقع هزاران تنظیمات و تغییرات را برای بازی Divinity Original Sin 2 به ارمغان می‌آورد. هم زمان با انتشار این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX One، این آپدیت به صورت رایگان در اختیار کسانی که بازی را به صورت رسمی در پلتفرم PC خریداری کرده اند قرار گرفته است؛ حالت کاملا جدید Arena در بخش Definitive Edition بازی اضافه شده است. حالت آرنا که شامل حالت تک نفره، بخش چند نفره آنلاین (PvP) و حالت چند نفره حضوری (لوکال) می‌شود. این حالت همچنین ۱۶ کاراکتر جدید را به بازی اضافه می‌کند که پیش‌تر در هیچ یک از حالت‌های بازی دیده نشده‌اند. بازی Divinity Original Sin 2 علاوه بر یک بخش داستانی کامل، دارای حالت‌های بازیکن در برابر بازیکن (PvP) و Game Master نیز خواهد بود. همچنین استودیو لارین همزمان با اعلام تاریخ انتشار بازی، آپدیت جدیدی هم برای نسخه Early Access آن منتشر کرده است که روابط بین کاراکتر‌ها و سیستم ساخت آیتم‌ها و شخصیت‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر آن دو منطقه جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. بازی Divinity: Original ..

دانلود بازی The Bards Tale Trilogy برای PC
Update v3.24-PLAZA

1 65 - دانلود بازی The Bards Tale Trilogy برای PC
Update v3.24-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۸ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
279
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی The Bards Tale Trilogy در واقع نسخه ریمستر سه گانه معروفی است که از سال ۱۹۸۰ منتشر شده است و حال می توانید این سه گانه را در یک اثر داشته باشید. وظیفه شما در این بازی نجات یک شهر توسط یک جادوگر است و باید به دنبال سرنوشت افسانه ای شخصیت اصلی بازی بروید. در طول زمان با افراد مختلفی آشنا می شوید و می توانید از تجربه یکنواخت بازی لذت ببرید. برای تولین بار می توانید نقش هم مرد و هم زن را ایفا کنید و سازگاری بین آنها را مشاهده کنید. شاهد تغییرات کیفیت جالبی در این بازی ها هستیم و امکانات بیشتری هم به بازی اضافه شده است. داستان این سه گانه در کنار همدیگر روایت می شود و در نهایت به سرنوشت این شوالیه در آخرین نسخه از بازی خواهیم رسید. حال شما می توانید در طول تجربه بازی با دیوانه ها سر و کله بزنید و به مصاف داستان های ناشناخته بازی بروید.