مسابقه ای - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی Ultra Off-Road Simulator 2019 Alaska برای PC
Update 4-BAT

1 109 - دانلود بازی Ultra Off-Road Simulator 2019 Alaska برای PC
Update 4-BAT
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
1,952
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska یک شبیه ساز فوق العاده عالی است که رقابت آفرود رانی را در آلاسکا و جاده های چالش برانگیز آن ممکن کرده است. بازی المان های شبیه ساز را ارائه کرده است و می توانید یک دنیای جهان باز و آب و هوای پویا را در بازی داشته باشید. چرخه شبانه روزی در بازی برقرار است و فیزیک واقع گرایانه در بازی غوغا می کند. اتومبیل های منحصربفردی خواهید داشت که همگی قابل تخریب هستند و می توانید برخورد به سنگ و کلوخ را حس کنید.جاده ها گویی انتها ندارند و شما باید جرعت این را داشته باشید که که با سوخت محدود به دل جنگ ها و کوه ها زده و محدودیتی در زمینه سرعت نداشته باشید. باید ریسک پذیر باشید و تا می توانید در مه و دود حرکت کنید و باکی از برخورد به سنگ ها نداشته باشید. چالش نهایی این است که چگونه بتوانید رقبای خود را از راه به در کنید و در زمین های ناامن بالاترین سرعت را تجربه کنید.

دانلود بازی NASCAR Heat 3 برای PC
Update 20190220-CODEX

1 63 - دانلود بازی NASCAR Heat 3 برای PC
Update 20190220-CODEX
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
8,934
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

NASCAR Heat 3 با دنیایی از امکانات جدید منتشر شد. به حالت بهبودیافته ی Career Mode خوش آمدید! جایی که می توانید تیم مسابقه ای دلخواه خود را ایجاد کرده و از مسابقات کاملا جدید Xtrem Dirt Tour لذت ببرید. تورنمنت های آنلاین را شرکت کنید و خود را به عنوان حرفه ای ترین راننده نشان دهید. در بازی NASCAR Heat 3 داستان ها و ماجراها در طی مسابقات هم پیش می آیند و شما انتظار هرچیزی را در روز مسابقه خواهید داشت، مانند واقعیت! هم چنین، تمامی حالت های مورد علاقه ی شما از قبیل اسپلیت-اسکرین، مسابقات چالشی، مسابقات جهانی، حالت آنلاین ۴۰نفره و … در این بازی گنجانده شده اند. NASCAR Heat 3 دقیقا همان چیزی است که انتظارش را می کشیدید.

دانلود بازی Distance برای PC
Update v1.2-PLAZA

1 15 - دانلود بازی Distance برای PC
Update v1.2-PLAZA
مطلب نوشته شده
۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
1,140
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Distance از آن دسته بازی های خوش ساخت سبک ماشین سواری می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این بازی مسابقه ای و پلتفرمر شما را به آینده ای دور می برد که در حال و هوای آرکید خود، شما باید با حرکات نمایشی مراحل را پست سر بگذارید. پریدن، چرخیدن و پرواز سه امر اصلی است که به شما در تمام کردن مراحل و زنده ماندن شما کمک می کند. بازی Distance را می توانید به صورت واقعیت مجازی VR نیز تجربه کنید. پیست های مسابقه مملوء از موانعی می باشد که در هر گوشه و کنار آن وجود خواهند داشت. به جای بازی های مسابقه ای که باید چندین دور از پیست مسابقه را با بهترین رکورد پشت سر بگذارید، در بازی Distance باید یک دور از مسابقه را به شرط زنده ماندن تمام کنید.

دانلود بازی DiRT Rally 2.0 برای PC
آنلاکر بسته های الحاقی DLC Unlocker-CODEX اضافه شد

1 71 - دانلود بازی DiRT Rally 2.0 برای PC
آنلاکر بسته های الحاقی DLC Unlocker-CODEX اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۸ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
3,729
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

و بازهم دسترسی زودتر از هنگام به صورت کاملا کرک شده توسط گروه CODEX! بازی DiRT Rally 2.0 که قرار است ۲۵ فوریه ۲۰۱۹ منتشر شود، سه روز زودتر توسط گروه CODEX کرک شد تا به همراه محتوای منتشرشده Deluxe Edition در اختیار گیمرها قرار بگیرد. این بازی قرار است تا شما را به جذاب ترین لوکیشن های رالی در دنیا ببرد، ماشین های آفرود جدید را تجربه کنید و تاوان حتی کوچکترین اشتباهات خود در رانندگی حرفه ای را بدهید. بازی درت رالی ۲ اثری از استودیو Codemasters می باشد که در سبک ماشین سواری، شبیه سازی، ورزشی و کژوال توسعه یافته است. این بازی قرار است تا شما را به جذاب ترین لوکیشن های رالی در دنیا ببرد، ماشین های آفرود جدید را تجربه کنید و تاوان حتی کوچکترین اشتباهات خود در رانندگی حرفه ای را بدهید. بازی درت رالی ۲ اثری از استودیو Codemasters می باشد که در سبک ماشین سواری، شبیه سازی، ورزشی و کژوال توسعه یافته است.به طور کلی بازی DiRT Rally 2.0 به دو بخش Free Play و My Team تقسیم می‌شود. بخش My ..

دانلود بازی RIDE 3 برای PC
Update 6 incl DLC-CODEX

1 - دانلود بازی RIDE 3 برای PC
Update 6 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۷ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
7,812
تعداد نظرات
۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بالاخره نسخه نهایی بازی RIDE 3 در شبکه استیم منتشر شد. این بازی اثری از استودیو Milestone S.r.l. می باشد که در سبک مسابقات موتورسواری، شبیه سازی و ورزشی توسعه یافته است. نسخه جدید مجموعه راید قرار است از لحاظ شخصی‌سازی‌ها و همچنین القای یک حس واقعی و طبیعی، پیشرفت‌های زیادی را تجربه کند و علاوه بر این، چند موتورسیکلت و پیست جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد که از جمله آن‌ها می‌توان به مسیرهای مربوط به مسابقات گرندپریکس و سوپرموتو اشاره کرد. همچنین مسیرهای شهری و جاده‌ای نیز در بازی Ride 3 وجود دارند و ضمنا مسابقات درگ نیز اضافه خواهد شد.

دانلود بازی Monster Energy Supercross 2 برای PC
Update v20190314 incl DLC-CODEX

1 73 - دانلود بازی Monster Energy Supercross 2 برای PC
Update v20190314 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۷ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
1,096
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

با تجربه بازی Monster Energy Supercross 2 می توانید زندگی یک قهرمان موتورسواری را تجربه کنید و در مسابقات بیشتری شرکت داشته باشید. شما می توانید طرفداران خود را ملاقات کنید و تا می توانید در مسابقات آزاد و کشوری شرکت کنید. می توانید مهارت های خود را بالا ببرید و انها را سفارشی سازی کنید. این در واقع نبوع شما است که می توانید از شما یک قهرمان واقعی بسازد.قهرمانی که هیچ کس یارای رقابت با او نخواهد بود. در رقابت های موتورسواری پرش باید تعادل خود را حفش کنید و توانایی چرخش در هوا را هم داشته باشید. بیش از ۸۰ موتورسوار در بازی حضور دارند و رویاهای خودشان را دنبال می کنند. حالت های سفارشی سازی به صورت حرفه ای در بازی فراهم شده است و می توانید به شخصی سازی کاراکتر و موتور خود بپردازید. استفاده از ریش و خالکوبی هم ممکن شده سات.

دانلود بازی Meow Motors برای PC

01 2 - دانلود بازی Meow Motors برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
299
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Meow Motors یکی از جذاب ترین آثار مسابقه ای است که باید با شخصیت های اصلی بازی آن را تجربه کنید و به مصاف دیگر رقیبان خود بروید. تنها کاری که شما انجام می دهید، انتخاب از بین یکی از ۱۲ گربه بازی و در نهایت وارد شدن به رقابت ها و نبردهای هیجان انگیز است. شما می توانید از قدرت های جادویی خود استفاده کنید و رقیبان خود را از مسیر مسابقه منحرف کنید. بازی Meow Motors به نوعی تداعی کننده یاد و خاطره Crash Team Racing است و به همین شکل می توانید مسابقاتی با طعم خشونت را تجربه کنید. بازی دارای گرافیک جذابی است و گیم پلی بازی نیز بسیار روان احساس می شود. شما باید سریع ترین راننده باشید و کم کم آیتم های مختلف ماشین خود را ارتقا دهید. اگر می خواهید که مسیرهای جدید را باز کنید، باید پیروز رقابت های اول فصل باشید و در نهایت موفق به باز کردن شخصیت های جدید هم بشوید.

دانلود بازی Primal Pursuit برای PC

1 61 - دانلود بازی Primal Pursuit برای PC
مطلب نوشته شده
۲۳ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
197
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Primal Pursuit را می توان یک بازی کژوال و مسابقه ای دانست که در آن شما باید به ایجاد گروهی از حیوانات دلخواه خود بپردازید و با آن ها به مسابقه دادن مشغول شوید. شما می توانید مسابقات را به صورت تورنمنت آفلاین (تک نفره)، لیگ های آنلاین و رده بندی (آنلاین، مالتی پلیر) و یا حتی در پیست های مسابقه ای طراحی شده توسط خودتان تجربه کنید. این بازی اثری از استودیو Adrenasoft می باشد که در ۲۸م فوریه ۲۰۱۹ به صورت رسمی در شبکه استیم معرفی شده است.

دانلود بازی V-Rally 4 برای PC
Update v1.08-CODEX

1 13 - دانلود بازی V-Rally 4 برای PC
Update v1.08-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۱ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
4,791
تعداد نظرات
۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازگشت عنوان افسانه ای پس از گذشت پانزده سال! بازی V-Rally 4 چهارمین سری از فرنچایز موفق V-Rally می باشد که در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ توسط استودیو KT Racing در شبکه استیم منتشر شد. نسخه ای که توسط گروه CODEX کرک شده، نسخه آلتیمیت بازی می باشد که قیمت آن حدود ۵۹دلار می باشد. بازی V-Rally 4 بیش از ۵۰ اتومبیل را در خود جای داده است که در بین آنها برند‌های معروفی همچون Porsche 911 Safari ،Ford Mustang و Ford Fiesta RS RX دیده می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند در حین بازی اتومبیل‌های خود را سفارشی‌سازی کنند و به ارتقا دادن آنها بپردازند. پنج نوع مسیر مسابقات مختلف نیز در حالت‌های Online و Career این بازی گنجانده شده است که شامل جاده‌های Rally ،Extreme-Khana ،V-Rally Cross ،Buggy و Hillclimb می‌شود.

دانلود بازی Rocket League برای PC
Update v1.59-PLAZA

1 48 - دانلود بازی Rocket League برای PC
Update v1.59-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۱ اسفند ۹۷
دفعات بازدید
8,999
تعداد نظرات
۴
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی جدید Hot Wheels Triple Threat DLC برای بازی Rocket League منتشر شد. سازندگان به مناسبت جشن ۵۰ سالگی هات ویلز با همکاری Mattel در کنار این بسته الحاقی پولی، محتویات دیگری همچون محیط‌ها، آیتم‌ها و اسباب بازی‌های فیزیکی را برای طرفداران در نظر گرفته‌اند. محتوای Hot Wheels Triple Threat شامل سه اتومبیل می‌شود که از روی Fast 4WD ،Gazella GT و MR11 طراحی شده‌اند. هر یک از اتومبیل‌ها دارای چهار پوسته منحصربه‌فرد است که در کنار تاپر‌های Gorilla ،Snake و Spider به چشم می‌خورد. در این میان، محتویات رایگانی نیز برای تمامی کاربران در نظر گرفته شده است که شامل دو تاپر، یک آنتن، یک پرچم، یک دست چرخ و یک بنر می‌شود. محیط Hot Wheels Rivals نیز با حال و هوای جاده‌ها و آیتم‌ها به رنگ نارنجی به طور رایگان در اختیار تمامی رانندگان قرار می‌گیرد.