شبیه سازی - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

دانلود بازی The Sims 4 برای PC
Update v1.51.75.1020-CODEX

Untitled 1 - دانلود بازی The Sims 4 برای PC
Update v1.51.75.1020-CODEX
مطلب نوشته شده
۳۰ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
9,019
تعداد نظرات
۵
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی روستای عجیب (به انگلیسی: StrangerVille) برای بازی سیمز ۴ منتشر شد. در این بسته الحاقی شما به شهری صحرایی به نام StrangerVille خواهید رفت و با آب و هوای عجیب آن، شهروندان خاص، گیاهان خطرناک، اشیاء قابل جمع آوری غیرمعمول و … روبرو خواهید شد. شما می توانید سیمز خود را در وقایع خاص و اسرارآمیزی غرق کنید. ون های مشکوکی در کنار شما زندگی می کنند، اشخاص دولتی از دستگاه های شنود ویژه ای استفاده می کنند و اسکنرها را می توان به عنوان کلیدی برای کشف اشیاء ناشناخته تصور کرد! شما باید داستانی مرموز را افشا سازید! شما باید سیمز خود را به آموزش های نظامی تطبیق دهید و دنبال سرنخ های متعددی برای کشف رازی مهم در پس دریایی از دروغ باشید. شما می توانید لباس های کارآگاهانه به سیمز خود بپوشانید تا حال و هوای نظامی و کاوشگرانه ی بیشتری به کاراکتر خود بدهید.

دانلود بازی Ultra Off-Road Simulator 2019 Alaska برای PC
Update 6-BAT

1 109 - دانلود بازی Ultra Off-Road Simulator 2019 Alaska برای PC
Update 6-BAT
مطلب نوشته شده
۳۰ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
2,336
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska یک شبیه ساز فوق العاده عالی است که رقابت آفرود رانی را در آلاسکا و جاده های چالش برانگیز آن ممکن کرده است. بازی المان های شبیه ساز را ارائه کرده است و می توانید یک دنیای جهان باز و آب و هوای پویا را در بازی داشته باشید. چرخه شبانه روزی در بازی برقرار است و فیزیک واقع گرایانه در بازی غوغا می کند. اتومبیل های منحصربفردی خواهید داشت که همگی قابل تخریب هستند و می توانید برخورد به سنگ و کلوخ را حس کنید.جاده ها گویی انتها ندارند و شما باید جرعت این را داشته باشید که که با سوخت محدود به دل جنگ ها و کوه ها زده و محدودیتی در زمینه سرعت نداشته باشید. باید ریسک پذیر باشید و تا می توانید در مه و دود حرکت کنید و باکی از برخورد به سنگ ها نداشته باشید. چالش نهایی این است که چگونه بتوانید رقبای خود را از راه به در کنید و در زمین های ناامن بالاترین سرعت را تجربه کنید.

دانلود بازی Fire Pro Wrestling World برای PC
Update v2.07.4-PLAZA

header - دانلود بازی Fire Pro Wrestling World برای PC
Update v2.07.4-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۹ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
2,906
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Fire Pro Wrestling World یکی از بهترین بازی های مبارزه ای می باشد که شما می توانید همه چیز را در آن شخصی سازی کنید. از رینگ مسابقه گرفته تا کاراکتر خود را از تمامی جوانب طراحی کنید و برای رسیدن به کمربند قهرمانی جهان مشغول مبارزه شوید. بازی Fire Pro Wrestling World اثری موفق از استودیو Spike Chunsoft می باشد که انتشار اولیه ی آن در ۱۸م دسامبر ۲۰۱۷ بوده و همواره در حال توسعه است. حالت های متعددی مانند Deathmatch، Gruesome Fighting و SWA پیش روی شماست که می توانید آن ها را با هم ادغام کنید و مسابقات جدیدی تولید نمایید. کشتی گیر رویایی خود را با وجود بیش از هزاران حرکت تهاجی و حرکات ترکیبی شخصی سازی کنید. حتی داور بازی به انتخاب شما خواهد بود! بازی Fire Pro Wrestling World را می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین نیز تجربه کرده و با یکدیگر به مسابقه در رینگ ها و کاراکترهای کاملا شخصی سازی شده بپردازید.

دانلود بازی RollerCoaster Tycoon Adventures برای PC

1 50 - دانلود بازی RollerCoaster Tycoon Adventures برای PC
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
156
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

پس از اقبال بسیار معمولی از بازی RollerCoaster Tycoon Adventures در کنسول نینتندو سوییچ، شاهد انتشار این بازی برای پلتفرم PC در شبکه ی Epic Store هستیم. این بازی حال و هوای شبیه سازی و هیجان انگیز رولرکوسترهای شهربازی را دارد که شما باید مدیریت و راهبری آن را بدست بگیرید. تاکنون حدود ۱۰ بازی مختلف از مجموعه RollerCoaster Tycoon منتشر شده که چهارتای آنها نسخه اصلی محسوب می‌شوند و بقیه اسپین‌آف هستند. Adventures هم یکی از بازی‌های فرعی مجموعه و در واقع نسخه نینتندو سوییچ بازی RollerCoaster Tycoon Touch است که در سال ۲۰۱۶ برای گوشی‌های موبایل عرضه شده بود.

دانلود بازی Skirmish Line برای PC

1 48 - دانلود بازی Skirmish Line برای PC
مطلب نوشته شده
۲۷ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
236
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شما در نقش فرمانده ی تاکتیکال متحدین در تئاتر صلح می باشید که باید ارتش امپراتور ژاپن را دفع کند و با محیطی کاملا پویا و تغییرپذیر خود را تطبیق دهد. مقر نظامی خود را بهبود ببخشید، دژهای نظامی بسازید و ارتش خود را به سمت موفقیت رهبری نمایید. بازی Skirmish Line اثری در سبک بازی های خون و خون ریزی است که از دوربین چشم پرنده ای استفاده می کند، ارتش های آن نیمه خودکار هستند و قابلیت ایجاد وقایع تصادفی بسیار بالایی را دارد. Skirmish Line سعی دارد تا تجربه ای جدید را به گیمرها القا کند و شامل مکانیزم ها و محتوای کاملا جدیدی است. سه حالت بی نهایت در این بازی قرار دارد که با عناوین دفاع تا سرحد مرگ، سیستم تدافعی نقطه ای و حالت کمپین شناخته می شوند.

دانلود بازی Survivalist برای PC

1 43 - دانلود بازی Survivalist برای PC
مطلب نوشته شده
۲۶ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
173
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

داستان بازی یک سال پس از پاشیدگی تمدن و ورشکستگی Joe Wheeler که یک تاجر موفق و سرمایه گذار عالی می باشد، شکل گرفته است. بازی Survivalist اثری جهان آزاد و نقش آفرینی است که شما آزادی عمل برای انجام هرکاری را دارید. اما مواظب باشید که تصمیمات شما، عواقب خاص خود را دارند. شما باید به دنبال سایر بازماندگان باشید، توجه آن ها را جلب کرده و یک جامعه ی جدید برای خود بسازید. شما باید به دنبال آذوقه باشید، تجارت کنید، کشاوری کرده، به سفرهای ماجراجویانه بروید، در معماهای اخلاقی گوناگون واکنش دهید، به جنگ و مبارزه بروید و اسراری تیره و شوم را برملا سازید.

دانلود بازی Windstorm Aris Arrival برای PC

1 42 - دانلود بازی Windstorm Aris Arrival برای PC
مطلب نوشته شده
۲۶ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
220
تعداد نظرات
یک نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی رسمی فیلم سینمایی Windstorm – Ari’s Arrival را می توانید تجربه کنید. داستان بازی درباره ی اسبی به نام Windstorm می باشد که از اضطراب شدید پس از وقوع یک آتش سوزی رنج می برد و حتی سوارکار وی که Mika نام دارد هم نتوانسته کمکش کند. همه ی این ها تا زمانی که Ari وارد می شود ادامه داشته اند. باوجود اینکه Ari هیچ تجربه ای از اسب سواری تا به حال نداشته، به سرعت با Windstorm دوست می شود. آقای کان به آموزش این دخترک جوان می پردازد تا بتواند مراقب اسب باشد و شیوه ی صحیح سوارشدن بر اسب را آموزش ببیند.

دانلود بازی Galactic Crew برای PC

1 39 - دانلود بازی Galactic Crew برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
96
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Galactic Crew در سبک تخیلی و کاوشگرانه می باشد. شما به همراه خدمه ی باوفای خود باید کهکشانی دوردست را کاوش کنید که مملوء از غنائم و خطرات گوناگون است. سیاره ها را کاوش کنید، سفینه ی فضایی خود را توسعه داده و بازطراحی کنید، شهاب سنگ ها را جمع آوری کرده، داشته های خود را تجارت کنید و محتوای بیشتری را در گیم پلی بازی آنلاک نمایید. این بازی در سبک اکشن، ایندی و کژوال است که استودیو Benjamin Rommel Games آن را توسعه داده و منتشر کرده است. بازی از جایی شروع می شود که شما به عنوان کاپیتان یک سفینه ی فضایی کوچک و تنها با چندین خدمه ی معدود و منابع محدود عازم سفری کاوشگرانه می شوید.

دانلود بازی Command Desert Storm برای PC

1 37 - دانلود بازی Command Desert Storm برای PC
مطلب نوشته شده
۲۵ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
191
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Command Desert Storm یک ریلیز عالی از گروه SKIDROW می باشد که تمامی DLCهای منتشرشده تا انتهای مارس ۲۰۱۹ برای بازی Command را شامل می شود و آخرین آپدیت بازی است. این بازی یک اثری استراتژیک موفق می باشد که نباید گول ظاهر آن را بخورید. ظاهر بازی از جلوه های بصری بهره مند نیست، اما رابط کاربری به شدت قوی و زیرکانه ای دارد. این بازی توانسته جنگ های زیادی را با دقت بالا شبیه سازی کند و برخی از جنگ های خیالی را ایجاد کرده و به گیمرها القا کند.نسخه های منحصر به فردی هم چون Command: The Silent Service و Command: Shifting Sands و Command: Chains of War و Command: Northern Inferno نیز در این نسخه کرک شده توسط SKIDROW قرار داده شده اند. داستان این بسته الحاقی در دوم آگوست ۱۹۹۰ روایت می شود.

دانلود بازی Space Engineers برای PC
Update v1.190 incl DLC-CODEX

1 5 - دانلود بازی Space Engineers برای PC
Update v1.190 incl DLC-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۴ فروردین ۹۸
دفعات بازدید
994
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Space Engineers یک بازی سندباکس جهان باز است که با خلاقیت و المان های اکتشاف آماده شده است. این اثر سعی کرده است که مهندسی را به سبک سندباکس ببرد و اکتشاف و بقا را برای بازیکنان امکان پذیر کند. شما ماموریت هایی در فضا و زمین خواهید داشت و باید کشتی های فضایی و دیگر ابزارها را با ابعاد مختلف خودشان جمع آوری و تعمیر کنید. بازی گریزی هم به شبیه سازی عناصر مختلف مربوط به فضا داشته است و سعی کرده است که طراحی ها به واقعیت نزدیک تر باشند. از دیدگاه یک بازی شما باید خلاق باشید و هیچ محدودیتی برای بقای خودتان نبینید. کاوش در بازی اهمیت بالایی دارد و سازندگان برای القای حس بهتر، از فیزیک مبتنی بر واقعیت استفاده کرده اند. این به این معنی است که مونتاژ، جداسازی، آسیب و تخریب نمودهای واقعی تری در بازی دارند و این روند در حالت های تک نفره و چندنفره کاملا برقرار است.