استراتژیک - فایل نیکو
دانلود کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
Zula بازی کن

دانلود بازی Cities Skylines Industries برای PC
نسخه جدید Industries اضافه شد

نسخه جدید Industries اضافه شد
مطلب نوشته شده
۲۴ آذر ۹۷
دفعات بازدید
9,313
تعداد نظرات
۶
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی جدید Industries برای بازی Cities Skylines در ۲۳م اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد. این بسته الحاقی یکی از مهم‌ترین و غنی‌ترین محتویات دانلود بازی Citie: Skylines در طول تاریخ آن به شمار می‌رود. همانطور که از نام محتوا پیدا است، بسته الحاقی جدید دنیای صنعت را به این بازی دعوت می‌کند. این محتوا نه تنها به شما اجازه می‌دهد که ساختمان‌های بزرگ صنعتی را تاسیس کنید، بلکه با استفاده از آنها می‌توانید به منابع جدید دست یابید و آنها را مدیریت کنید. علاوه بر موارد یاد شده، Cities: Skylines – Industries همچنین شامل بخش پستی، ۳ نوع سیاست صنعتی، ۴ نوع سیاست شهری، ۵ نقشه و ۴ کلاه جدید برای Chriper می‌شود. کاربران با استفاده از بسته الحاقی Cities: Skylines – Industries می‌توانند تصمیمات مهمی برای شهر خود بگیرند تا به این شکل بتوانند از چرخه صنعتی به هدف‌های مهمی دست پیدا کنند.

دانلود بازی Total War ROME II Rise of the Republic برای PC
Update v2.4.0.19728-CODEX

Update v2.4.0.19728-CODEX
مطلب نوشته شده
۲۲ آذر ۹۷
دفعات بازدید
11,438
تعداد نظرات
۳
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی Rise of the Republic رویدادهای مربوط به امپراطوری رم در قرن چهارم پیش از میلاد را نشان خواهد داد که پیش‌درآمدی بر بازی اصلی است. در این بخش، تمرکز روی کشورهای ایتالیا و همسایگانش است که در مجموع ۹ حذب جدید دیگر به  بازی Total War ROME II اضافه می‌شود. در کنار پریمیوم کمپین پک که قیمت آن ۱۴.۹۹ دلار است، یک به‌روزرسانی برای بخش نیاکان صورت خواهد گرفت که درخت خانواده را به تمام بخش‌های بازی اضافه کند. بازی جنگ تمام عیار: روم۲ (به انگلیسی: Total War: Rome 2) در دوران باستان جریان دارد و از سال ۲۷۲ قبل از میلاد آغاز می‌شود و حدود ۳۰۰ سال جریان دارد. بازیباز می‌تواند با انتخاب یکی از تمدن‌های موجود بازی را آغاز کند. گیم پلی روم۲ شبیه بازی‌های قبلی جنگ تمام عیار (سری) است و ویژگیهای جدیدی را شامل می‌شود. اولین ویژگی جدید در این سری وجود نبردهای زمینی و دریایی به صورت یکجا است که در بازی‌های قبلی نبردهای زمینی و دریایی جدا از هم انجام می‌شد اما در روم۲ می‌توان مستقیماً در وسط نبرد سربازان را از کشتی‌ها ..

دانلود بازی Pizza Connection 3 برای PC
Update v20181211-PLAZA

Update v20181211-PLAZA
مطلب نوشته شده
۲۲ آذر ۹۷
دفعات بازدید
980
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

متاسفانه برخلاف دو قسمت قبلی، بازی Pizza Connection 3 که به عنوان سومین قسمت از این فرنچایز شناخته می شود با مخالفت شدید گیمرها در سرتاسر دنیا مواجه شده است. خیلی از کاربران این بازی را یک نسخه ضعیف و بدون امکانات از نسخه ی دوم آن می دانند. در هر صورت، تصمیم گیم پلی بازی و اجرای آن به دست شماست. بازی Pizza Connection 3 دوباره بازگشته است تا برای کاربران پلتفرم PC یاد و خاطره ی این فرنچایز را زنده کند. بازی Pizza Connection 3 یک بازی شبیه سازی و تجاری است. سیستم کمپین بازی از جایی شروع می شود که شما یک آشپز ساده در خیابان های رم هستید و می خواهید صاحب بزرگترین زنجیره ی تولید پیتزا در سرتاسر دنیا شوید. هربار که مشتریان به رستوران شما مراجعه می کنند، یک پیتزا با طعمی منحصر به فرد به آن ها دهید تا فروش خود را افزایش داده و از رقیبان خود پیشی بگیرید. تمامی تصمیمات بازی برای رشد صنعت پیتزا در دستان شماست. شما می توانید از تبلیغات جهت دار برای تخریب رقیبان خود استفاده کنید ..

دانلود بازی Galactic Civilizations III Intrigue برای PC

مطلب نوشته شده
۲۱ آذر ۹۷
دفعات بازدید
4,869
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بسته الحاقی جدید بازی Galactic Civilizations III تحت عنوان Intrigue منتشر شد. بازی Galactic Civilizations III اثری در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Stardock Entertainment طراحی و منتشر شده است. قدرت جدیدی در کهکشان در حال ظهور است و این می تواند برای تمامی نژادها خطرناک باشد. پس از چند صد سال صلح در کهکشان، اکنون این نژاد تازه به کمک متحدین خود نبردی عظیم را در کهشکان بوجود آورده است. حملات آن ها سریع و برق آسا می باشد و هر لحظه که می گذرد از مرزهای شما کاهش می یابد. ملتی را در اختیار دارید که در گذشته بر جهان حکمرانی می کرد و دارای قدرت های وِیژه ای می باشد. کهکشان به کمک ارتش شما نیاز دارد. وظیفه دارید با دشمنان جهان وارد نبرد شده و آن ها را شکست دهید تا دوباره دوران باشکوه بازگردد. بازی Galactic Civilizations III به صورت جهان آزاد می باشد و می توانید به هر منطقه ای که مدنظر دارید سفر کنید، همچنین قابلیت جالب دیگر بازی امکان صلح و دوستی با دیگر ملت هاست که به سبب آن ..

دانلود بازی Stellaris: MegaCorp برای PC
بسته الحاقی MegaCorp جایگزین شد

بسته الحاقی MegaCorp جایگزین شد
مطلب نوشته شده
۲۰ آذر ۹۷
دفعات بازدید
4,902
تعداد نظرات
۵
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Stellaris با سبک شبیه سازی و استراتژی در سال ۲۰۱۶ توسط Paradox Development Studio ساخته و Paradox Interactive آن را برای پلتفرم کامپیوتر منتشر کرده است و تکامل سبک استراتژی عظیم با اکتشافات فضایی در هسته ی آن است. وجود تعداد زیادی از موجودات بیگانه و داستان سرایی سریع که شما را به چالش خواهد کشید و در آن شما باید با سیر در محیط بازی به اکتشاف بین ستاره ای بپردازید و در طول این سفر با گونه‌های مختلفی رو برو می‌شوید که باید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها بدست آورید. با کشف تمدن‌های فرا زمینی و پایگاه‌های دور افتاده ی آسمانی، مشهور شوید. آیا شما می‌توانید برای توسعه ی قلمرو خود بجنگید یا از طریق تفاهم و سیاست‌های زیرکانه به اهداف خود برسید ؟

دانلود بازی Dungeons 3 Clash of Gods برای PC
Update v1.5.4

Update v1.5.4
مطلب نوشته شده
۱۹ آذر ۹۷
دفعات بازدید
258
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

در بازی Dungeons 3 ارباب سیاه چال بالاخره موفق می‌شود نیروهای شیطانی را با یکدیگر متحد کند و ریشه‌های امپراطوری تاریک خود را مقرر سازد. کاری که او را به هدف شیطانی خود یعنی گسترش و توسعه نیروهایش نزدیک‌تر خواهد کرد. ارباب سیاه چال که هم اکنون موفق شده کاهن الف‌های تاریک یعنی Thalya را فریب دهد و به ستوان ارشد خود بدل کند، راه جدیدی برای هدایت لشکر فاتح خود از محدوده مخفیگاهش پیدا کرده است. در حالی که Thalya در خط مقدم بوده و نیروهای شیطانی را با یکدیگر متحد می‌کند تا از او پشتیبانی کنند، بازیکنان بایستی با استفاده از هر روش و ترفندی که می‌توانند، به بهترین شکل از نیروهای ارباب استفاده کنند.

دانلود بازی Disgaea 5 برای PC
Update v20181206-CODEX

Update v20181206-CODEX
مطلب نوشته شده
۱۸ آذر ۹۷
دفعات بازدید
290
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Disgaea 5 Complete در یک دنیای بزرگی جریان دارد که تنها یک نفر می تواند به عصر فرمانروایان آن نفوذ کند. بازی حول و حوش یک انتقام جریان دارد و یک باس قدرتمند و جدید نیز در فصل جدید بازی ظهور کرده است. شما باید ارتش قوی خود را بسازید و سعی کنید که آنها را برای نبردی بزرگ راهی کنید. مسیرها بسیار تاریک و تیره است و شما کار آسانی پیش رو ندارید. بیش از ۸ سناریو برای بازی تعریف شده است و می توانید از ۴ شخصیت نیز استفاده کنید. گل سرسبد بازی Disgaea 5 Complete را قطعا گیم پلی آن تشکیل می دهد و حتی تلفیقی از سبک مستقل استراتژیک نیز وارد برخی از مراحل می شود. محتوای بازی بسیار عمیق است و شخصیت های همیشگی بازی در تک تک مراحل حضور دارند. سیستم های بازی نونوار شده اند و می توانید جنگ های تاکتیکی بازی بازی را به شکل هیجان انگیز تجربه کنید. بازی صدها ساعت محتوای جدید دارد و هر کسی می تواند از تجربه آن لذت ببرد.

دانلود بازی Jagged Alliance Rage برای PC

مطلب نوشته شده
۱۷ آذر ۹۷
دفعات بازدید
293
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

شاید باورتان نشود اما بازی Jagged Alliance: Rage! با انتقادهای شدید از سمت گیمرها مواجه شده است. گیمرها می گویند که این بازی نسبت به نسخه های قبلی خود به شدت ضعیف عمل کرده است؛ نقشه بازی کوچکتر شده، حرکات بازی ایراد دارد، مبارزات بازی به شدت کم می باشد، مکالمات به شدت طولانی هستند و قابلیت skip ندارند، گرافیک بازی و کات-سین ها به شدت کارتونی هستند و …! شاید با انتشار آپدیت ها کمی نظرات مثبتی را برای این بازی شاهد باشیم، اما به نظر می رسد که این بازی مشکلات بنیادی دارد و امیدی به جلب رضایت گیمرها نیست. بازی Jagged Alliance Rage اثری از استودیو Cliffhanger می باشد و HandyGames آن را منتشر کرده است.Jagged Alliance: Rage یک بازی تاکتیکی با گیم‌پلی و مبارزات نوبتی است که از المان‌های ماجراجویی و قهرمانان بامزه و در عین حال عجیب و غریب بهره می‌برد. این بازی که به عنوان اسپین‌آف سری Jagged Alliance شناخته می‌شود، از نظر داستانی، بیست سال پس از بازی اول این مجموعه جریان دارد و شما را به سفری پرمخاطره به دل یک جنگل ..

دانلود بازی Company of Heroes 2 Master Collection برای PC + لایسنس اورجینال رایگان
لایسنس اورجینال رایگان مدت محدود

لایسنس اورجینال رایگان مدت محدود
مطلب نوشته شده
۱۷ آذر ۹۷
دفعات بازدید
7,823
تعداد نظرات
۱۲
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

Company of Heroes 2 یک عنوان زیبا در سبک استراتژیک است که در سال ۲۰۱۴ توسط Relic Entertainment ساخته و توسط کمپانی قدرتمند Sega برای پلتفرم PC عرضه شده است. در ادامه ی داستان جنگ جهانی دوم، نسخه ی جدید این بازی یک بار دیگر شما را در قلب نبرد قرار می دهد که قبلا توسط چرچیل به عنوان بزرگترین جنگ امریکا یاد شده است. در این عنوان شما رهبری ارتش امریکا را بر عهده دارید و باید در چالش های تاکتیکی و حمله های خطرناک، با استفاده از مانورهای ناگهانی که توسط رهبر ارتش خستگی ناپذیر آن ها یعنی Oberkommando West صورت می گیرد، یروها و سربازان خود را مدیریت کنید و با شجاعت و دلاورانه از سربازان خود دفاع کنید و کم شدن تعداد سربازان ، کشته شدن آن ها ، تصمیمات و استراتژی اشتباه شما ممکن است ، میدان جنگ را به قبرستانی برای شما تبدیل کند، پس همانند یک رهبر دلاور بجنگید ، نیروهای پیاده نظام را با تانک ها و تجهیزات جنگی روانه کمپینگ دشمنان کنید و درحالی که دشمن سرگرم نبرد با آن ها از جبهه ..

دانلود بازی Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon برای PC

مطلب نوشته شده
۱۷ آذر ۹۷
دفعات بازدید
219
تعداد نظرات
بدون نظر
در بخش
بازی ها
ادامه مطلب
دانلود

بازی Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon اثر جذابی است که می توانید در سبک استراتژیک تجربه کنید و اثر جذاب دیگری از سازندگان Awesomenauts را تجربه کنید. شما می توانید تاکتیک های جنگی خود را در بازی پیاده سازی کنید و در نبردهای آنلاین چندنفره شرکت کنید. بازی از سیستم کنترلی جذابی برهره می برد و می توانید بخش داستانی را با انبوهی از نبردهای جذاب تک نفره تجربه کنید. در این بازی می توانید طلا کسب کنید و از آن برای ساخت واحدهای دفاعی استفاده کنید. متناسب با سبک بازی شما، برخی قدرت های جادویی به شما داده می شود و می توانید استراتژی حریفان خود را نیز حدس بزنید. در بازی کمپین ۱۰ ساعته را تجربه خواهید کرد و به مصاف وایکینگ ها می روید. مبارزات شما در راه ریشه کن کردن بی عدالتی است و در این راه سختی های زیادی را متحمل خواهید شد. دشمنان شما تعداد زیادی دارند و باید بتوانید از واحدهای جدید برای مقابله با آنها استفاده کنید.